Results 1 to 20 of 20
    Junior Member Array

Default gt.rs boost - Odgovor doticnog Iggija

Pre par dana sam otvorio temu o gt.rs bustu,zalio sam se da ne puni nikako,bukvalno ne ubaci ni jednog novog igraca za sat vremena.
    Dakle,ocigledno je da ovde covek ne sme da iznese primedbu jer mu se server momentalno brise sa gr.rs.
    Ubacicu ovde dopisivanje sa doticnim Iggijem,koji ocigledno ne zna da komunicira normalno,vec vredja na nacionalnoj osnovi,preti banom,vredja server...

GROBARI JUG <gjcs1970@gmail.com>
    00.10 (пре 17 сати)

коме iGGi

Pozdrav,

Sta se desava sa bustom? Bustujemo server oko 10h,do 12 ne udje ni jedan jedini igrac.

iGGi - KGB Hosting
    00.11 (пре 17 сати)

ne desava se nista nece niko na vas server

00.25 (пре 16 сати)

коме iGGi

Do pre 2 dana je sve bilo ok,dok nije pukla masina. Server je bio pun od 10 do 2-3 nocu,tako da to da niko nece na nas server ne stoji nikako. Vama je ocigledno zinula ona stvar za pare,pa delite bustove bez ogranicenje.

iGGi - KGB Hosting
    00.26 (пре 16 сати)

ne, boostovi manuelni se odbijaju jako jer necemo da pretrpavamo ali posle 22h ljudi polako idu spavati pa svakako manje je ljudi
    a i nabijem vas na SRBSKI mentalitet odmah serete kako je nekome zinula ona stvar za parama jebale vas pare, ne boostuj, sad cu vam banovati server da ne mozete boost

00.34 (пре 16 сати)

коме iGGi

Necete da pretrpavate a ovi koji su uplaceni ne pune uopste? Na koju foru to ide?
    Ne znam o kojem spavanju ti pises,od 10 ujutru do 2-3 nocu je server bio pun uz 2 bosta,sada mu treba 3h da se napuni ujutru UZ BOOST!
    A to za srpski mentalitet si jako profesionalno napisao,jako si mocan. Bas sam se nesto nasekirao sto ces nam blokirati boost,kao da ne postoji drugi.

Nakon ove poruke,server je banovan sa gt.rs-a.
    Server - GROBARI JUG ™
    ip: 193.104.68.12:27051
    forum: grobarijug.com

Administrator Site Admin Array Wroy's Avatar

dobro, i sta je poenta ?
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Junior Member Array

Ne vidim sta je ovde dobro. Ovakvo ponasanje svakako nije. Poenta je da se objasni razlog banovanja servera sa gt.rs,da li se to radi kako kome dodje,tipa ne svidja ti se server,i obrise se,ili treba biti neki valjani razlog?
    Ovde je ocigledno da razloga nema. Ako je zbog primedbe,onda neka to sluzi na cast doticnom.
    Server - GROBARI JUG ™

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    dobro, i sta je poenta ?
    Shvatam i tebe ali treba brate biti realan i iskren, decko je sasvim normalno postavio pitanje i dobio ironican odgovor, kao da je prepirka izmedju dva klinca od 11 godina i kao da sam digao hosting od svoje kuce a ne kgb institucija.Shvatam mozda je izrevoltiran s odgovaranjem na brojne mailove i sve jer se svi zale na taj boost.Igor inace nije ovakav suradjivao sam dosta puta za weekove i uvjek je izlazio u susret i kad je teze bilo i uvjek sam postavljao normalna pitanja i dobio normalne odgovore mozda zato sto ga duze znam, u neku ruku ga razumijem za sve, ali s druge strane bolje ne odgovorit nego napisati nesto ovako ako je ovo istina naravno sto je doticni blizinac postavio.
    Last edited by zone aka cnoxx; 27-10-2016 at 17:51.

Junior Member Array

Da ne bude da izmisljam.

Server - GROBARI JUG ™

Senior Member Array

Pa realno zasto da ti odg smarate ga a on nije vlasnik gt.rs vise, povukao se kao Milo Djukanovic i to je to.Imate mail : lemur@gametracker.rs i to je to.
    OWNER MNEGaming
    pisheas@mnecommunity.com
    http://mnecommunity.com/
    ----------------------------------------------------------------------------
    BOGOTAC neta
    http://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=100451
    Mega je govno

Junior Member Array

Burazeru,u prethodnoj temi mi je receno da se njemu javim.

http://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=100564
    Server - GROBARI JUG ™

Senior Member Array

Lozi te Milos milos, jos ce se neko javiti na taj emajl, ne lozite ljude..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Lozi te Milos milos, jos ce se neko javiti na taj emajl, ne lozite ljude..
    Druze ne lazi ovaj posteni narod ne mozes samo ti da imas boost, pricao sam sa lemurom malo se zanio jbg, mozda se i ugasi gt.rs nece da rade stari radnici kao tehnicka podrska..

Quote Originally Posted by daljinac View Post
    Burazeru,u prethodnoj temi mi je receno da se njemu javim.

http://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=100564
    Ma jok vidis da mu propada milf pa oce preko iggija da izvuce pare, ti das iggijiju preko paypala ovaj njemu na racun i svrseno.On pare ti bez igraca i.....A iggi se povukao iz svega proverena informacija, zar bi redao kgb koji mu donosi veci profit od gt.rs, da nije gt.rs uzeo zastitu od 10k E...
    OWNER MNEGaming
    pisheas@mnecommunity.com
    BOGOTAC neta
    Mega je govno

Senior Member Array

Ja nzm sta je kod tebe problem ti bi za 100 dinara da ti bude pun server ceo dan boost poslednjih godinu dana radi max 30 min do 1h depends koliko servera ima uzmi weekly i bice ti pun server 12h prosto ti bi da se jebes da ti ne udje e pa ne moze tako

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Ja nzm sta je kod tebe problem ti bi za 100 dinara da ti bude pun server ceo dan boost poslednjih godinu dana radi max 30 min do 1h depends koliko servera ima uzmi weekly i bice ti pun server 12h prosto ti bi da se jebes da ti ne udje e pa ne moze tako
    Ne lupaj, niko ne ocekuje da bude pun server ceo dan za 124 dinara. Ocekujemo da se server napuni bar do 25-30 igraca na nekih sat vremena, pa posle postepeno da se prazni kako je ranije i bilo..
    Igor je sada napaljen sto je uzeo preko 10.000e za host i onda pisa po sirotinji, stvarno glupe mailove salje. Boost radi ocajno, to je cinjenica. Treba lagano bataliti gtrs boost, ako se ovako bude nastavilo.. prodaju nam maglu.
    Last edited by luka317; 27-10-2016 at 20:15.

Moderator Array desikac's Avatar

popisaj

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Ne lupaj, niko ne ocekuje da bude pun server ceo dan za 124 dinara. Ocekujemo da se server napuni bar do 25-30 igraca na nekih sat vremena, pa posle postepeno da se prazni kako je ranije i bilo..
    Igor je sada napaljen sto je uzeo preko 10.000e za host i onda pisa po sirotinji, stvarno glupe mailove salje. Boost radi ocajno, to je cinjenica. Treba lagano bataliti gtrs boost, ako se ovako bude nastavilo.. prodaju nam maglu.
    Prosto nemoj da boostujes vise sta je problem

Senior Member Array

Te sram i stid bilo da se tako obracas gospodinu doc.Lemuru.
    Ne ocukujes pun server ali ono 25-30igraca a sta je to ako nije pun server?I da se postepeno smanjuje ti bi na svakih 1h dva igraca manje.Bostaj vise puta tokom dana a ne samo jednom i da dodjes ovde da places.I sta ce ti igraci ubaci botove i igraj, eto to je novost od kada je novi vlasnik KGB citaj Desikac.Stavis botove pun server drkas na rank kada udjes na gt.rs ravna crta kredit kar belo smrk smrk i opet celo i opaaa.

I sta smo naucili?Stavljajte botove i mirni ste.
    OWNER MNEGaming
    pisheas@mnecommunity.com
    BOGOTAC neta
    Mega je govno

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mikic milos View Post
    Te sram i stid bilo da se tako obracas gospodinu doc.Lemuru.
    Ne ocukujes pun server ali ono 25-30igraca a sta je to ako nije pun server?I da se postepeno smanjuje ti bi na svakih 1h dva igraca manje.Bostaj vise puta tokom dana a ne samo jednom i da dodjes ovde da places.I sta ce ti igraci ubaci botove i igraj, eto to je novost od kada je novi vlasnik KGB citaj Desikac.Stavis botove pun server drkas na rank kada udjes na gt.rs ravna crta kredit kar belo smrk smrk i opet celo i opaaa.

I sta smo naucili?Stavljajte botove i mirni ste.
    Ne lupaj, niko ne ocekuje da bude pun server ceo dan za 124 dinara. Ocekujemo da se server napuni bar do 25-30 igraca na nekih sat vremena
    Jebes mi zivot ako si ti normalan.

Senior Member Array

Jebes mi zivot ako si ti normalan.
    Nisam ti ja nekrofil ali ako insistiras za neke pare moze pravicu ti rupe dok si vruc
    OWNER MNEGaming
    pisheas@mnecommunity.com
    BOGOTAC neta
    Mega je govno

Support Site Admin Array

Problem je u tome sto se u normalnim zemljama podrazumeva da ako nisi zadovoljan uslugom lepo potrazis boljes resenje. Jedino se ovde place i kuka...

Ne znam odakle ti ta cifra. Svakako, to nisu neke pare.
    Hosting nije prodat zato sto je Igoru stalo do novca vec jer mu je dosta kukanja, plakanja, ddos napada, itd...

Junior Member Array

Zlajo,niko ovde ne kuka,vec je poenta u tome da je taj bust normalno punio do pre par dana i odjednom kao da ne bustujes. Nije bio problem do mog servera,jer se jos dosta vlasnika zalilo. I onda je logicno da se pita u cemu je problem,zar ne?
    U svakom slucaju,server je vracen na gt.rs,moj problem je resen.
    Server - GROBARI JUG ™

Senior Member Array

Lepo ti pise nadji bolje rešenje.
    Da se mene pita banovao bi svakoga ko ima takva pitanja kao ti.
    I zna svak da gt nije kao prije,sto morate opet spamovat coveka,a sto ti je banovao ip ima potpuno pravo,ja ti unban nebi dao,a njemu se ispricaj i mislim da ces dobit.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mikic milos View Post
    Nisam ti ja nekrofil ali ako insistiras za neke pare moze pravicu ti rupe dok si vruc
    Hahaaahahahahahahahahahahahahahahaha

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)