SA:MP IP(TEST SERVER):5.230.28.164:7777
UCP: http://5.230.28.164/ucp

Na ovom projektu radim vec 2 meseca,mod sam nazvao San Andreas RolePlay medjutim tek kasnije sam saznao na jednom forumu da postoji vec jedan SA:RP(Strani server) ali nema veze.Mod je zapocet od 0, sacuvava se u MySQL bazi kao sto se i ucitava iz MySQL baze svaki sistem.
Neki unikatniji sistemi su:
*Editovanje objekata na imanju - igrac moze da kupuje objekte u radnji sve za imanje i da ih edituje kako on zeli i da ih postavlja u okviru svog imanja,takodje moze kupiti kucicu koja mu omogucuje da se spawna na Imanju.
*Telefon - Mogucnost /telefon dialoga da odaberete kako ce Vam zvoniti telefon uz pomoc linka pesme koju ste prethodno uploadovali na https://kiwi6.com/.
*Pljacka banke - otvaranje sefa pomocu pucanja u racunar u Banci,kasnije otvaranje resetki uz pomoc prethodno kupljenog eksploziva koji se postavlja na resetke i kasnije se poziva /call 999 i u tom trenutku resetke eksplodiraju.
*Kladionica nece raditi ako nema 10.000$ najmanje u kasi da isplati premiju ukoliko neko pobedi.
*Cene zlata se menjaju posle nekog vremena te je moguce trgovati zlatom i zaraditi na razlici u cenu. - trenutno cene zlata mozete videti na pocetnoj strani UCP.
*Rekord u poslovima - na svakom poslu posle odradjene ture mozete oboriti rekord i osvojiti dodatan novac,poslednji rekord se uvek sacuvava u bazi i kasnije ukoliko neko obori taj rekord sacuvava se novi a novi igrac koji je oborio rekord dobija dodatan novac.
*Spike sistem za PD - Dosta servera ima /crb ali skoro nijedan spike sistem koji radi,odnosno da kad igrac predje u vozilu preko spike da mu se probuse gume.

Ovo su bili neki malo unikatniji sistemi,a sad idu neki sistemi koji se cesce vidjaju na raznim SA:MP serverima:
*Posedovanje 3 vozila
*Sistem garaze
*Sistem imanja
*Sistem kuca
*Sistem stanova
*Sistem firmi
*Sistem skillova za oruzije
*Lotto sistem
*/putgun /takegun
*Undercover SAPD/FBI
*Sistem teritorija
*.....

Kako nisam mogao sve da radim sam,neke mape sam preuzimao iz drugih modova a neke su i mapali neki moji drugovi, zahvale na mapama: Balshi,Tom Smith,Nekom LV modu.

UCP

Kako bi najbolje shvatili sta je UCP najbolje je da se posle registracije na serveru da se loginujete na njega i malo ga pregledate.Zahvaljujem se na pomoci Shady i Miljanu oko nekih funkcija u vezi PHP-a.Samo UCP dizajn je mogao da bude mnogo bolji,ali je i odlican ovakav kakav je i sad trenutno,sa odgovarajucim funkcijama vezanim za UCP:
*Pregled Vaseg accounta.
*Mogucnost automatskog unbana ukoliko ste 10+ level i ako ste prvi put banovani.
*UCP Shop - Kupovanja VIPova,novca i levela u UCP shopu,cene i ostale karakteristike svakog itema se podesavaju u admin panelu,takodje preko admin panela se i dodaju itemi koje vidite u UCP shopu.
*SA:RP kredit - u UCP shopu kupujete SA:RP kreditom koji mozete dopuniti preko SMS poruka,1 SMS poruka = 100 SA:RP kredita.
*Pregled organizacije - Ako ste clan vidite ostale clanove Vase organizacije i njihov rank,a ako ste lider mozete da date clanu Vase organizacije rank-up,rank-down ili ga kickujete ukoliko je offline - http://prntscr.com/dz9hd4 .
*Top 15 level i top 15 novac.
*Lista onlina igraca i broj njihovog slota.
*Trenutna cena zlata.
*Potpis - pogledajte potpis sa UCP u mom potpisu na ovom forumu

Ako imate neki predlog za server napisite post dole sa predlogom,inace server verovatno necu otvarati vec cu prodati ovaj mod zajedno sa UCP-om.