Results 1 to 2 of 2

Threaded View

Junior Member Array

Default Imam problem sa "fatal error 100: cannot read from file: "newsamp" POMOC HITNO

Ovako otvorio sam kucni server i planiram da ga hostujem preko ovog foruma posto je najpovoljniji ali imam problem sa skriptom.Kada idem "Compile" ili "Compile/Run" izadje mi ovo:
    fatal error 100: cannot read from file: "progress2",a kada obrisem "#include <progress2>" iz pawna onda mi se pojavi ovo sto je dole,a kada ga samo Compile dok je progress2 u pawnu crash-a mi odma
    fatal error 100: cannot read from file: "mapandreas" i kada to ubrisem opet izadje
    fatal error 100: cannot read from file: "mSelection", i kada i njega obrisem onda
    fatal error 100: cannot read from file: "eSelection" i kada njega obirsem
    fatal error 100: cannot read from file: "GetVehicleColor" i kada i njega obrisem onda mi cresha pawno.Nego ja sam nasao na netu nesto za progress2 i ja to namestim i cim odem "Compile"
    odma mi cresha ne znam sto.Samo da kazem koristim mod od San Marina koji je Dimi radio od 0.
    Ja sad ne znam kako da popravim to pa sam video da su neki pomogli nekome u vezi nekog "utils" pa ako moze neko i meni da pomogne oko "progress2" i svega ostalog.

Hvala unapred!!
    Last edited by MaljacRolj; 13-02-2017 at 02:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)