Results 1 to 9 of 9
    Senior Member Array

Default KGB Serveri lag na njima

Primetio sam drasticnu promenu da kazem kad je Igi sve oko servera prepustio drugima da vode. Ne kazem da je novi vlasnik za ovo sadasnje stanje odgovoran, samo sam primetio drasticnu razliku. Kad kazem razliku mislim na servere sto se tice pinga na njima, lagovanja i slicno. Nikad do sada nije mi bio ms na premium serveru veci od 20,ajde neka je i 30, a sad skace preko 100+ laguje, i nemoguce je normalno igrati. Za lite da ne govorim, mada je nekad bolje na lite nego na premiumu. Citam dosta ljudi se i sami zale isto na serverima sto se tice laga. Da li se zna do cega svi generalno serveri "lose" rade otkad je Nemac uzeo stvari u svoje ruke ?

Senior Member Array

Meni je sve normalno kao i pre 4 godine

Moderator Array Megastorm's Avatar

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Primetio sam drasticnu promenu da kazem kad je Igi sve oko servera prepustio drugima da vode. Ne kazem da je novi vlasnik za ovo sadasnje stanje odgovoran, samo sam primetio drasticnu razliku. Kad kazem razliku mislim na servere sto se tice pinga na njima, lagovanja i slicno. Nikad do sada nije mi bio ms na premium serveru veci od 20,ajde neka je i 30, a sad skace preko 100+ laguje, i nemoguce je normalno igrati. Za lite da ne govorim, mada je nekad bolje na lite nego na premiumu. Citam dosta ljudi se i sami zale isto na serverima sto se tice laga. Da li se zna do cega svi generalno serveri "lose" rade otkad je Nemac uzeo stvari u svoje ruke ?
    Ne potice to od "Nemca" nego od cestih ddos napada.
    Ima *****a koji napadaju redom domace hosting firme, pogotovo neki "j1nn" ili kako vec bese korisnicko ime, lik je retard bez granica.
    Udara ddos napade na sve sto stigne pod izgovorom "ku*ce se", tako da me ne bi cudilo da to potice od njega.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Megastorm View Post
    Ne potice to od "Nemca" nego od cestih ddos napada.
    Ima *****a koji napadaju redom domace hosting firme, pogotovo neki "j1nn" ili kako vec bese korisnicko ime, lik je retard bez granica.
    Udara ddos napade na sve sto stigne pod izgovorom "ku*ce se", tako da me ne bi cudilo da to potice od njega.
    Francuska ip je malo bolje zasticenija nego Nemacka sto se tice ddos-a ili ne ? A ovaj novi ip 5.230 jel ona kao bolja u odnosu na ove 176, 193 itd ili ne ?

Super Moderator Array

francuska lokacija je sa nesto kvalitetnijom zastitom. isto tako taj novi ip o kojem pricas je nemacki i za njega se takodje moze reci da ima dobru zastitu, doduse meni je ping za nijansu visi na francuskom, ne mnogo.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Quote Originally Posted by reglia View Post
    francuska lokacija je sa nesto kvalitetnijom zastitom. isto tako taj novi ip o kojem pricas je nemacki i za njega se takodje moze reci da ima dobru zastitu, doduse meni je ping za nijansu visi na francuskom, ne mnogo.
    Takodje i meni je na Franucskoj ip adresi veci ping pa sam izbegavao servere da igram na njima jer i sami vlasnici jos prenatrpaju pluginima i onda se poveca jos vise ping.. Po tvom izboru za zastitu servera koji je bolje uzeti francuski ip ili ovaj novi Nemacki ?

Moderator Array Megastorm's Avatar

Video sam da je i Hetzner uveo neku vrstu zastite, e sad, nemam informaciju koliko je jaka zastita...

@aleks
    Moja preporuka ti je nemacka, francuska jeste solidna ali jednostavno je previsok ping, dok sam drzao server bio je u proseku oko 75-90.
    Datacentar je bio Roubaix, tako da je moguce da je bio udaljeniji ali svejedno...

Takodje, cuo sam da i holandjani imaju neku solidnu zastitu, kad sam igrao ping nije bio bog zna koliko veliki, oko 50 u proseku, tako da ako imas tu opciju, mozes je isprobati.

Super Moderator Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Takodje i meni je na Franucskoj ip adresi veci ping pa sam izbegavao servere da igram na njima jer i sami vlasnici jos prenatrpaju pluginima i onda se poveca jos vise ping.. Po tvom izboru za zastitu servera koji je bolje uzeti francuski ip ili ovaj novi Nemacki ?
    a danas postoje razne vrste i velicine napada, tako da bih se na tvom mestu ipak odlucio za nizi ping, mislim da bih i ja u tom pravcu razmisljao. nekad je i data centar nemocan.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Hvala na pomoci. Saljem vam ip na pm jednog stranog hostinga da ne imenujem da ne bude reklama, po serveru mi izgleda malo prenatrpan pluginima nekim bzvz, a ping mi ne prelazi 30. Drugar koji je iz Crne Gore ne prelazi mu 40. E sad pitanje kakva im je zastita. I sta vi mislite konkretno o njima ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)