Resetovanje ranka radi prevanta
Results 1 to 16 of 16
    Senior Member Array

Default Resetovanje ranka radi prevanta

Evo ovako,dosta mi je vise sada cu napisati jednu veliku temu O Tomislavu Tomi Zivkovicu svi njega znate kao nepismenog i kao prevaranta.Od kako sam ga upoznao beskonacno puta je prevario nekog za pare ili mu ukrao server steam i nesto drugo.I mene je vise puta prevario ne sa srw,steam pare vec mi je krao moje pawn kodove kao da ce mi popraviti on postavi ih na pastebin nije jedanput nego vise puta ili je ucjenivao da ce mi ddos ili hakovat fb tj (reportom ugasiti) ako mu ne dam mod .
    Evo sada se javljam kao vlasnik servera koji je bio kratko vrijeme prvi na svijetu (7 dana)danas je prestao biti radi doticnog Tomislava Tome Zivkovica radi njega nam je gt.rs podrska resetovala i zamrznula rank radi se o serveru Fatality Family Cod:MW4 kao sto sam rekao bio je 7 dana prvi onda je on od ljubomore nesto uradio da nam resetuju i zamrznu rank .
    Evo sada ja molim KGB Hosting i GameTracker.rs da njemu resetuju i zalede rank ili da mu suspenduje server on drzi server po imenu Chivas DeathMatch DD2 Only, Ip servera je 176.57.182.131:27015 eto budite fer prema nama on je ovaj server dobio prije nepunih 7-8 dana tj kupio ga je al ja mislim da je prevario nekog ili ukrao server sto je za njega sasvim normalno.Takodjer moram napomeniti da je Tomislav krao mislim i sada to sigurno radi a to jeste da krade od stranaca ili male djece koji imaju srw ovde na balkanu pa im on proda neki mod koji je ukrao,naravno to djeca ne znaju ono dobar mod pa ih opeljesi za mod koji je 10eura on uzme u dzep 50 eura itd ali nekad se zna desiti da nikako ni ne dobiju mod.Takodjer on se ovde potpisuje kao TheWalkingShadow pa ste ga mogli banovati ako zeleite.
    I nadam se da ce nam biti vracen rank od strane Turshije i Borisa a da ce taj prevarant dobit kaznu.
    Toliko o mene.Znam da ce se sada naci osoba koja ce reci da ovo nije istina ili ce Tomislav kao sto zna napraviti fejk profil i poceti pricati gluposti.Pozdrav i nadam se kazem jos jednom da ce rank biti vracen

Senior Member Array

Kako je to moguce da je on nekim cudom nekim magijama vama restartovao rank ?

Senior Member Array

Resetovacu ja njega na kolac kad ga uhvatim!
    @lemur mesa se gde mu nije mesto,mene zaboli za rank Borisu sam malopre napisao da ga slucajno nije odmrznuo.
    On ce da pozali polako,jedan put sam mu oprostio vise necu.
    Sve dolazi na naplatu,samo polako.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Kako je to moguce da je on nekim cudom nekim magijama vama restartovao rank ?
    Jedino on nam je neprijatelj sa svima smo ostalima dobri a znam da je on nema ko drugi on je vec nekoliko puta bio u svadji sa robinom a i sa mnom a i sa trecim vlasnikom adrenalinom tako da je 100% on i molim da uradite ovo.
    Inace sad sam primjetio da je sad thewalkingshadow gledo temu i nije smjeo da komentarise od svoje sramote

Senior Member Array

Cekaj znaci bilo ko moze da ode da place borisu ili nekom da nekom zamrzne ili restartuje rank i on ce to da uradi kako je to moguce ?

Senior Member Array

Lemure sjebao si gtrs skroz.. Koliko si para uzeo da im restartujes rank?
    Btw. bili ste prvi medju cod serverima, a ne prvi server, velika razlika.
    Pisite igoru i borisu pa ih pitajte zasto je rank restartovan i resite problem, vratice vam rank tamo gde je bio i nema problema, a tog lika jednostavno na block listu kako na internetu tako i u zivotu i resen problem.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Lemure sjebao si gtrs skroz.. Koliko si para uzeo da im restartujes rank?
    Btw. bili ste prvi medju cod serverima, a ne prvi server, velika razlika.
    Pisite igoru i borisu pa ih pitajte zasto je rank restartovan i resite problem, vratice vam rank tamo gde je bio i nema problema, a tog lika jednostavno na block listu kako na internetu tako i u zivotu i resen problem.
    Naravno, a bili smo prvi gledaj

Na zalostt nismo mogli ostati radi ljubomorni ljudi

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Fr0zen :$ View Post
    Evo ovako,dosta mi je vise sada cu napisati jednu veliku temu O Tomislavu Tomi Zivkovicu svi njega znate kao nepismenog i kao prevaranta.Od kako sam ga upoznao beskonacno puta je prevario nekog za pare ili mu ukrao server steam i nesto drugo.I mene je vise puta prevario ne sa srw,steam pare vec mi je krao moje pawn kodove kao da ce mi popraviti on postavi ih na pastebin nije jedanput nego vise puta ili je ucjenivao da ce mi ddos ili hakovat fb tj (reportom ugasiti) ako mu ne dam mod .
    Po ovome što si ti napisao, nije ih on ukrao već si mu ih ti dao na poverenje. Moraš paziti sa kime sarađuješ, nebrojeno puta se ovde pisalo o prevarama. S' toga sve što radiš, radiš na svoju odgovornost.

Što se tiče servera Chivas DM, nije nikoga prevario, kupio ga je od mene i sve je regularno platio.
    Check out why we are the best!

Vršimo otkup sa svih servera koji nude jake, a povoljne redirekcije.

Sunt facta verbis difficiliora.
    Se vincere ipsum longe est difficillimum.
    Primus inter pares.

Senior Member Array

Meni nije jasno sta je on mogao da izbaronise njima da bi tebi rank bio freezed ili restartovan

Senior Member Array

Naravno, a bili smo prvi gledaj

Na zalostt nismo mogli ostati radi ljubomorni ljudi
    Znam da ste bili prvi medju cod serverima, slucajno sam pratio ovih dana cod servere i razgledao modove.

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Meni nije jasno sta je on mogao da izbaronise njima da bi tebi rank bio freezed ili restartovan
    Meni nije jasno kako su restartovali rank na neko baronisanje :S

Senior Member Array

@probot Uredu, nisam tebe prozivao ne zanima me uopste kako je kupio server i nisam rekao nista protiv tebe ali svi sa servera znamo da je on on je protiv sviju nas stao i jedino je on mogao dovesti drugova da reportaju.
    @luka nije ni meni sta ces ..

Senior Member Array

@probot Uredu, nisam tebe prozivao ne zanima me uopste kako je kupio server i nisam rekao nista protiv tebe ali svi sa servera znamo da je on on je protiv sviju nas stao i jedino je on mogao dovesti drugova da reportaju.
    Serverima se ne restartuje rank ako ih vise ljudi reporta, nego igor ili boris ulaze i proveravaju da li su prijave stvarne. Ako ne rade tako, ne treba ni koristiti gtrs, postoje razni drugi gametrackeri.

Senior Member Array

O ovome pricam

Banovani spamer Array

A ti si mi sta?VEROVALA SLEPOOOOOOO

Senior Member Array

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Nije vas on prijavio. Neko drugi je prijavio kada sam vas opomenuo za afk igrace i rekao da ce sledeci put kada primetim biti nulirano.
    I onda si ti rekao da si adminima ZABRANIO da ostaju afk, ali kao ne mozes da utices na obicne igrace ?? Kada sam rekao da stavis afk kicker, ti si rekao da ti afk kicker rusi server ... Par dana kasnije pogledam tvoj server i imas 3 igraca koji su offline duze od 24h + jos par afk-ova ?
    http://www.pics.rs/i/SF4v6

Ja sam rekao svima da prijavljuju sve servere koji krse pravila. To ti je isto kao da sada ti ides ulicom i pljackas ljude i onda kada te uhvate pokusavas da nadjes ko te prijavio ? Pa nemoj svesno krsiti pravila i neces biti uhvacen.

Dobio si unfreeze ranka, ali ovakvim ponasanjem mozda i server izgubis.

Lock
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)