Results 1 to 10 of 10

Thread: Pomoc

Junior Member Array

Default Pomoc

Pozdrav, potrebna mi je pomoc, hitno zaista.
    Brisao sam sve sa laptopa jer želim da ga prodam i ono što nisam mogao preko panela, obrisao sam ručno i posle kada sam probao da uđem na Chrome, nije htelo, instalirao sam Operu, i tamo je takođe pisalo da nema internet konekcije, samo onaj dinosaurus. A imam konekciju na Internet Exploreru. Kako ovo da rešim, hitno mi treba. Hvala unapred.

Senior Member Array

Skini iobit uninstaler prolistaj programe koje ima, on skenira ceo instaliran program posle obicne uinstalacije ti ponudi da obrises apsulutn osve sto je taj program registrovao i napisao, sto znaci da ces ga potpuno ocistiti sa racunara

Medjutim, ja sam pre 7-8 godina dobro se secam usao u cp i isto tako brisao "cistio" svoj komp a nisam znao nista.. i tako sam unistio sistem, najadevatnije resenje je da uradis re instalaciju pogotovo za podaju.

Juce sam drugaru u radio reinstalaciju na laptop i racunar, zato sto ga je po ko zna koji put napunio virusima, pobrisao neke fajlove koje nije trebao i fakticki toliko opteretio komp da kocio mnogo..

ukoliko ne znas sam da instaliras i nemas nikog od poznanika koji bi ti to odradio odes u servis ali ovlasceni koji ce ti reinstalirati kako treba to, primer juce na taj drugarov laptop je bio ne aktiviran windows 7 32 starter, a fabricki je namenjen za vistu 64 i ima key na njemu vidljiv (ja sma instalirao win 7 ultm kao i uvek sto radim samo njega koristim) drugo nema ni jedan drajver koji je potreban za taj racunar svi su neki levi pogresni..
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - & front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

FullPowerHD

| Facebook: Stranica
    | Youtube: Kanal

Kevia degeneriku riperski leci se!

Member Array

Quote Originally Posted by Kyuubi View Post
    Pozdrav, potrebna mi je pomoc, hitno zaista.
    Brisao sam sve sa laptopa jer želim da ga prodam i ono što nisam mogao preko panela, obrisao sam ručno i posle kada sam probao da uđem na Chrome, nije htelo, instalirao sam Operu, i tamo je takođe pisalo da nema internet konekcije, samo onaj dinosaurus. A imam konekciju na Internet Exploreru. Kako ovo da rešim, hitno mi treba. Hvala unapred.
    zaj*bi te programe, I internet pretrazivace, uradi sledece:

1. Re-Instaliraj ceo Windows.
    2. Nakon zavrsetka instalacije, povezi se sa internetom.
    3. Poseti sajt: www.ninite.com
    4. Buduci da taj sajt poseduje sve osnovne I dodatne programe, koji [/U]su potrebni za rad na racunaru,
    5. Izaberi programe koje zelis da instaliras... I klikni na Get your ninete
    Predlog:
    Code:
    Chrome
    TeamViewer
    VLC Media
    Winamp
    Java
    NET 4.6.2
    SilverLight
    Air
    Shockwawe
    Notepad++
    qBittorrent
    Steam
    6. Svi programi ce krenitu da se skidaju u jednom installer-u.
    7. Kada se preuzme taj installer, prosecno zauzima od 1 do 3MB
    8. pokreni instalaciju I svi programi ce biti instalirani automatski na tvom pc-u.

Srecno sa prodajom!
    Last edited by Nexon369; 05-03-2017 at 11:19.

Kontakt:
    Ovde na forumu: [Klik]
    Na Facebook: [Klik]
    E-mail: nexon.gaming97@gmail.com

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nexon369 View Post
    Get your ninete
    lose lose lose...ne bih preporucio ovo da koristi. ako neki program bude predlagao da instalira bing, youndoo i ta sranja, nema nacina da se to izbjegne..
    .

Senior Member Array

Quote Originally Posted by [Mihailo] View Post
    lose lose lose...ne bih preporucio ovo da koristi. ako neki program bude predlagao da instalira bing, youndoo i ta sranja, nema nacina da se to izbjegne..
    Koliko znam ninite gasi sve te gluposti, a cak i na sajtu im pise "say no to toolbars or extra junk" :P
    Ne smarajte me da vam editujem COD mod, samo cu vas blokirati. A pitanja oko istog pitajte OVDE

Ukoliko vam ne odgovorim na poruku par dana verovatno sam zaboravio, pa slobodno saljite opet. A ako bas preterujete onda vas kuliram :D

Malo zezanja u hammer-u :D de_dust2_2x2_ruins

KGB Forum vise ne pratim kao nekada, mrzi me da odgovaram na postove i poruke uglavnom, jbg...

Junior Member Array

Sad je pitanje šta da uradim.. U servis ne bih da nosim, zašto bih davao pare, laptop ću prodati za nekih 40-50e, tako da mi se ne isplati, a ovi programi mi nisu sigurmi.. Kad bi bio barem neko ko je imao isti problem i rešio ga bez ikakvih programa i reinstalacije sistema i sl., bilo bi dobro. Hvala vam na pomoći

Senior Member Array

Quote Originally Posted by acid View Post
    Koliko znam ninite gasi sve te gluposti, a cak i na sajtu im pise "say no to toolbars or extra junk" :P
    za ovo prvi put cujem, ali cist exaple..

Kada resim bilo sta da radim ja radim uvek custom, sve odvojeno po ps-u i detaljno koliko znam i mogu..
    - skinem porimer phpbb3 instalaciju i svaki mod bezobzira koliko je opsiran sam instaliram prema upustvu i tako i 50-100 moda nebitno, vec sam radio to i smatram d atako treba, u ostalom niakd nisam imao problema sa erorima, lako otkrijem i resim kada uradim ovako, ako radim preko auto instalera sjebem forum i ne mogu da oporavim vec moram ispocetka (ne znaci da ce odmah biti greske vec u toku rada) i ovo vazi za sve barem za mene..

Kao sto rekoh reinstalacija pogotovo za prodaju ce ti dosta povecati sanse za prodaju, najbolje bi bilo kad bi ti sam radio ako znas naravno..

PS: PRE POCETKA!!!!!!!

1. Ispisi nazive dravjera u txt fajlu, koristi open hardware monitor koji je besplatan, nema instalacije, skini ga i iskopiraj naziv/model maticne, graficke, zvucne i ostalih kartica sta vec imas..
    2. Skini sve potrebne prethodne drajvere za sistem koji ces da instaliras i to ubaci na neku flesku kao i sam txt za rezervu
    3. Napravi butabilnu flesku/cd, izvuci fajlove ako imas nesto da sacuvas, i odradi reinstalaciju..
    4. Posle reinstalacije jedan po jedan drajver instaliraj kreni od grafike pa maticna pa onda ostali tako ja radim.. (ako nemas key vec piratski onda prvo aktiviraj sistem bez ukljucenog neta)

5... Kada zavrsis sa drajverima sistem si zavrsio ali potrebni su ti programi osnovno ti je: Opera, Chrome, Mozila (pretrazivaci koji hoces vec ako je za prodaju predlazem samo chrome), zatim javu i flash, zatim player koji mislis da je dobar po tebi (za filmove/video) zatim muzicki player (Winamp), pa onda word exel tjs mic pack, neki program za rezanje predlazem ashampo, nek iza arhivu i td, obavezno instaliraj proverene full verzije, necu da objasnjavam nacin nakoji ces doci do njih..

I savetujem da ga ne koristis vise jer ces da punis istoriju i usporices rad, kada neko vidi brzinu racunara uticace na kupovinu, to ti kazem iz iskustav i sa telefonima i sa racunarima, ja sam tako prodao gomilu i lepe pare sam uzeo i svi zadovoljni
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Junior Member Array

Ma pozvacu drugara da mi reinstalira sistem, hvala vam, izgleda da sam neke drajvere dirao

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kyuubi View Post
    Ma pozvacu drugara da mi reinstalira sistem, hvala vam, izgleda da sam neke drajvere dirao
    Kupi pice i nesto za meze ako ne planiras da mu das 10 evrica
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Junior Member Array

Dugujem mu has kad izadjemo
    ·1776·

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)