Results 1 to 10 of 10

Thread: CS Ping i lag

Senior Member Array

Default CS Ping i lag

Ovako meni je ping u cs-u uvek od 80 pa nagore. Isao sam na speedtest.net sajtu, i testirao brzinu i ping. Ping je bio 33.

ukucao sam i u cmd ping google.de, izlazi ms 40.

Pokusavao svasta sta se tice rate, i nije pomoglo. Zna li neko kako da to sredim?

Ma brisao i fajlove na desktopu ne pomaze. Pocelo mi lagovati, ali to nekad, nekad i ne.

Na svakom serveru mi je ping 80+..

S ovim lagom jako je tesko na KreeDZ serveru igrati.

Iako su sve programe tipa skajpa, iskljucene. Kada bih samo fb otvorio i igrao cs, pink 100+ lol.

Antivirus i ne koristim.
    Last edited by Riste#Kga; 06-03-2017 at 11:07.
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Moderator Array klipica's Avatar

Ping prema nekom bliskom provajderu (speedtest) ili Guglu nema veze sa pingom prema drugim game serverima.

Moze svasta biti, uradi tracert (search sta je ako ne znas) prema game serveru da vidis na kojem hopu ae dize ping.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

14 94 ms 92ms 94ms 176.57.128.4

a najvise na

7 225ms 213ms 122ms 195.3.64.49

Edit: Znam da nije do server, jer ostali imaju cak i 30ms, samo kod mene ko bota od 80 i vise.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    14 94 ms 92ms 94ms 176.57.128.4

a najvise na

7 225ms 213ms 122ms 195.3.64.49

Edit: Znam da nije do server, jer ostali imaju cak i 30ms, samo kod mene ko bota od 80 i vise.
    Meni tako skoci ping kao tebi na 80+ kad se neko zakaci na wifi u kuci, dokle god niko nije zakacen sve lepo radi..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Meni tako skoci ping kao tebi na 80+ kad se neko zakaci na wifi u kuci, dokle god niko nije zakacen sve lepo radi..
    Kod mene je problem sto i kada niko nije na wifi (a obicno niko nema wifi lozinku sem par ljudi, a oni dolaze retko) i dalje 80+. Nema veze dali je neko ukljucen na wifi, ili ne.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Kod mene je problem sto i kada niko nije na wifi (a obicno niko nema wifi lozinku sem par ljudi, a oni dolaze retko) i dalje 80+. Nema veze dali je neko ukljucen na wifi, ili ne.

Ako ti je internet SBB, onda se podrazumeva da ce ti lagovati i net i sve, moj predlog ti je da uzmes neki bezican internet jer je on 20X Brzi od modem-a/adsl-a i svega ostaloga...
    inace trebas imati u vidu da ti ping zavisi i od komp-a, ako imas neki od 256mb rama, nemoj se ni cuditi sto ti je ping, visok. Nadogradi ram memoriju na 4gb minium i prosecor na 2.8ghz... kako bi ti komp, bio spreman za normalan rad...

Dakle ako hoces brz i stabilan internet pristup bez laga, uzmi neki bezican (znaci antenu na krovu ti postavljaju radnici provajdera, potpises ugovor i to je to.)...
    Bezicni internet je 20x puta brzi, zato sto antena, komunicira dorektno sa internet repetitorom.

Ja imam bezican internet vec 5 godina, i za sada mi nikad nije zabugovao, puko ili slicno...
    Evo kako izgleda moj net, inace bezicni o kome sam ti pricao, zadovoljan sam vec duze od 5 godina.
    Last edited by Nexon369; 06-03-2017 at 21:47.

Kontakt:
    Ovde na forumu: [Klik]
    Na Facebook: [Klik]

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nexon369 View Post
    Ako ti je internet SBB, onda se podrazumeva da ce ti lagovati i net i sve, moj predlog ti je da uzmes neki bezican internet jer je on 20X Brzi od modem-a/adsl-a i svega ostaloga...
    inace trebas imati u vidu da ti ping zavisi i od komp-a, ako imas neki od 256mb rama, nemoj se ni cuditi sto ti je ping, visok. Nadogradi ram memoriju na 4gb minium i prosecor na 2.8ghz... kako bi ti komp, bio spreman za normalan rad...

Dakle ako hoces brz i stabilan internet pristup bez laga, uzmi neki bezican (znaci antenu na krovu ti postavljaju radnici provajdera, potpises ugovor i to je to.)...
    Bezicni internet je 20x puta brzi, zato sto antena, komunicira dorektno sa internet repetitorom.

Ja imam bezican internet vec 5 godina, i za sada mi nikad nije zabugovao, puko ili slicno...
    Evo kako izgleda moj net, inace bezicni o kome sam ti pricao, zadovoljan sam vec duze od 5 godina.

Moj pc ima 2 gb ram (DDR2) memorije, Pentium(R) Dual-Core 2.50 GHz, Grafa Nvidia GeForce 730 (4gb).

Star je, ali ne planiram kupovati novi, dok ne zavrsim ono sto sam naumio a to je da dobijem diplomu za FrontEnd, BackEnd programera.

A oko pc-a, nakon toga cu planirati, pre svega je ucenje. Imam znanje, ali dzaba znanja ako nemas diplome, posebno ako mislis da se time bavis i da radis takav posao.

Moderator Array klipica's Avatar

Quote Originally Posted by Nexon369 View Post
    Ako ti je internet SBB, onda se podrazumeva da ce ti lagovati i net i sve
    Ovo je glupost. Imam internet kod subprovidera SBBa skoro pa deceniju i prosecan ping na srpskim KGB serverima mi je 20-30 obicno.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Super Moderator Array

slazem se s klipom, ne znam zasto je sbb postao ozloglasen u poslednje vreme.
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Junior Member Array

a odakle si?, pa ti ping visok
    http://www.speedtest.net/my-result/6110703770

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)