Results 1 to 17 of 17

Thread: wh block

Senior Member Array

Default wh block

Koji wh bloekr da koristim ??
    Koji je po vama najbolji ?

Senior Member Array

killurself.exe

Senior Member Array

moze link da skinem da ubacim na srv ?

Senior Member Array

prelistaj forum

Member Array

Quote Originally Posted by Tuna123 View Post
    Koji wh bloekr da koristim ??
    Koji je po vama najbolji ?
    Druze ne postoji tu najbolji,svaki wh bloker ima neke male propuste,ali moj predlog ti je da nabavis par aktivnih admina i da ne ubacujes takve gluposti na server,ima cak i wh blockera koji automatski banuju citere
    ali moze da se desi fake ban i to ti zadaje duplo vise posla oko servera,moj predlog su iskusni admini,a svi ti antichitevi su glupost,jednostavno nadjes ljude koji igraju duze vreme kanter podelis admine i to je to
    Naravno trebas da budes u kontaktu sa tim ljudima i da ne budu deca od 10 godina,i najbolje bi bilo da poznajes te ljude jer ce danas svako da pokusa da te sjebe
    A sto se tice anticita imas teme i po kgb-u
    http://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=13499
    Moj predlog ti je csf anticheat
    Jednostavno prelistas na guglu csf anticheat nadjes kliv/sajt bilo sta negde imas i uputstvo kako ga ubaciti itd..

Senior Member Array

moze link da skinem da ubacim na srv ?
    Lol
    Dobiuo sam post block na FB-u, ne mogu da odgovaram na poruke, saljite ovde na forum.

█▀▀█ █░░█ █░█ █▀▀█   ▒█▀▀█ █░░ █░░█ █▀▀█ ▀▀█▀▀
    █░░░ █▄▄█ █▀▄ █▄▄█   ▒█▀▀▄ █░░ █▄▄█ █▄▄█ ░░█░░
    █▄▄█ ▄▄▄█ ▀░▀ ▀░░▀   ▒█▄▄█ ▀▀▀ ▄▄▄█ ▀░░▀ ░░▀░░

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Imaju dobru zastitu od idiota
    https://www.youtube.com/watch?v=HH_6x-6OZjo

Member Array

Zajebi to da ne treba ubacivat bloker.Treba to ubaciti.Blokira veliki broj citera + stalno izbacuju novije verzije na ruskim sajtovima.
    Covjek nikada nece biti bolji od plugina.

Member Array

Quote Originally Posted by HeaDsHoT# View Post
    Zajebi to da ne treba ubacivat bloker.Treba to ubaciti.Blokira veliki broj citera + stalno izbacuju novije verzije na ruskim sajtovima.
    Onda da lepo covek svima poskida admine i neka samo vlasnici budu u admin timu.
    Po meni je wb blocker visak, ako sam vec stavio nekog na tu poziciju da proverava, sto bi mi plugin to radio umesto njih?

Member Array

Quote Originally Posted by NEONN. View Post
    Onda da lepo covek svima poskida admine i neka samo vlasnici budu u admin timu.
    Po meni je wb blocker visak, ako sam vec stavio nekog na tu poziciju da proverava, sto bi mi plugin to radio umesto njih?
    Jos malo pa ce kgbbotovi da imaju ulogu admina
    Wh blocker,detector i ostalo se koriste na cw serverima jer tu pomaze i mnogo manje igraca ulazi na server samim tim ima i manje fake banova

Quote Originally Posted by HeaDsHoT# View Post
    Da l' si ti normalan,pa cemu sluze admini onda?
    Postoje plugini koji menjaju admina,ali to nisu plugini koji banuju ili detektuju cit,to je cista glupost a i wh bloker ne moze da detektuje svaki wallhack
    Plugini koji koriste serveru tj koji menjaju admina su na primer ptb balancer,onaj nextmap vote u zadnjoj rundi... to su plugini koji samo olaksavaju rad admina
    Korisni "anticitevi" da tako nazovem su Admin Spec ESP,lucia halucinacija,cheat stop... koji olaksavaju adminima da uoce citere,a wh blocker,aim blocker i ostala sranja su beskorisna i nepotrebna
    Last edited by Marcuso97; 07-03-2017 at 20:00.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Marcuso97 View Post
    Da l' si ti normalan,pa cemu sluze admini onda?
    Postoje plugini koji menjaju admina,ali to nisu plugini koji banuju ili detektuju cit,to je cista glupost a i wh bloker ne moze da detektuje svaki wallhack
    Plugini koji koriste serveru tj koji menjaju admina su na primer ptb balancer,onaj nextmap vote u zadnjoj rundi... to su plugini koji samo olaksavaju rad admina
    Korisni "anticitevi" da tako nazovem su Admin Spec ESP,lucia halucinacija,cheat stop... koji olaksavaju adminima da uoce citere,a wh blocker,aim blocker i ostala sranja su beskorisna i nepotrebna
    Lucija je tesko njesra. Inace wh bloker ( modul ) kao i ostali blokeri koji su moduli, a ne plugini manje opterecuju server od plugina. Nisu beskorisni, samo nisu ni svemocni, ali olaksavaju posao adminima.

Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Lucija je tesko njesra. Inace wh bloker ( modul ) kao i ostali blokeri koji su moduli, a ne plugini manje opterecuju server od plugina. Nisu beskorisni, samo nisu ni svemocni, ali olaksavaju posao adminima.
    U pravu si,ali ja na primer ne volim nijedan ac,jer mi je sladje da mu udarim pwn/cenzuru/ban nego da ga wh detector detektuje,a za wh bloker kad ubacis koja je svrha admina,da se kurci po serveru sa amx_say
    Jos mnogo servera koristi swearfilter pa admin i ne treba da gaguje,i onda ce neko da ti kupi ili busta za admina?

Senior Member Array

Za pwn ne znam da li radi, to je na mdbbanu, nikad ga nisam koristio uvek sam advanced ban tako da ne znam, da li radi sad zbog tracker.dll fajla..a cenzura ti odavno ne radi tako da ne znam sta ti je tu "slatko"..Neko ako zna to sve da skida mozes da mu lupas pwn do sutra. Pa sta tebi admini samo sluze da prepoznaju citera koji koristi wh ? Aim, speed, no recoil, tkz i ostala sranja to nista a?
    Admin ni ne treba da se kupuje nego zasluzuje ako je redovan na serveru, pa popricas vidis da li je stariji lik, da li ima znanja oko amx-a itd.. Na serverima gde se kupuje admin za boost to su sve "deciji serveri" koji se dobija admina za 2,3 boosta. To se zna da sve deca kupuju, pogotovo kad je cod, zombi server i tome slicno.

Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Za pwn ne znam da li radi, to je na mdbbanu, nikad ga nisam koristio uvek sam advanced ban tako da ne znam, da li radi sad zbog tracker.dll fajla..a cenzura ti odavno ne radi tako da ne znam sta ti je tu "slatko"..Neko ako zna to sve da skida mozes da mu lupas pwn do sutra. Pa sta tebi admini samo sluze da prepoznaju citera koji koristi wh ? Aim, speed, no recoil, tkz i ostala sranja to nista a?
    Admin ni ne treba da se kupuje nego zasluzuje ako je redovan na serveru, pa popricas vidis da li je stariji lik, da li ima znanja oko amx-a itd.. Na serverima gde se kupuje admin za boost to su sve "deciji serveri" koji se dobija admina za 2,3 boosta. To se zna da sve deca kupuju, pogotovo kad je cod, zombi server i tome slicno.
    Na svakom serveru koji je u top 50-100 public je admin 200-300 dinara i sl,admine treba podeliti starijim likovima sa kojima si u kontaktu tj koje znas,a previse dece ima admina pa cak i drzi server zbog toga i propada kanter
    Slazem se da admin treba da prepozna svaki cit/skriptu itd,Ali previse admina nema pojma oko toga nazalost
    Postoje naravno i ozbiljni admini koji igraju na boljim serverima koji su poznati to su iskljucivo ljudi 18+ zbog toga i server uspeva jer nema dece admina da se kurce po serveru kako imaju admina i da prete banom
    Ako zelis da ti server uspe podelices admine npr 16+ i kad traze admina cujes se preko neke drustvene mreze i npr da ti posalje sliku licne karte da ustanovis da nije klinac i tjt,ja sam bar tako radio pre 2-3 godine
    Malo smo skrenuli sa teme

Senior Member Array

i posle ovoliko rasprave da li ja mogu da dobijem link wh blokera da skinem da ubacim na srv ?

Member Array

i posle ovoliko rasprave da li ja mogu da dobijem link wh blokera da skinem da ubacim na srv ?
    Napisao sam ti dole

Jednostavno prelistas na guglu csf anticheat nadjes kliv/sajt bilo sta negde imas i uputstvo kako ga ubaciti itd..
    Na primer
    https://www.youtube.com/watch?v=-f0Jm0qQ2NA&t

Senior Member Array

Da li si ovaj Aim detector testirao ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)