Results 1 to 2 of 2
    Senior Member Array

Default Pitanje u vezi posla

Googlam pola sata i sve sto sam nasao su ove glupe novine kao b92, kurir i ostala sranja.
    Zanima me sta je meni kao i svakom drugom stanovniku ove bedne zemlje potrebno da bi bio vatrogasac
    u inostranstvu, tacnije u zemlji gde nam nije potrebna viza.
    Imam jaku zelju i volju za tim poslom jos od malena, i ne znam sta bi moralo da se desi da bi se predomislio.
    Uglavnom, jedno podpitanje, ako polazem u srbiji da li sam u drugoj drzavi kandidat ili moram tamo ispocrtka da polazem?
    CustomLearn: http://www.youtube.com/customlearn

Map: 35hp_defer
    Download: GameBanana, 17Buddies

Map: Aim_Rushers
    Download: GameBanana, 17Buddies

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by GarON.# View Post
    Googlam pola sata i sve sto sam nasao su ove glupe novine kao b92, kurir i ostala sranja.
    Zanima me sta je meni kao i svakom drugom stanovniku ove bedne zemlje potrebno da bi bio vatrogasac
    u inostranstvu, tacnije u zemlji gde nam nije potrebna viza.
    Imam jaku zelju i volju za tim poslom jos od malena, i ne znam sta bi moralo da se desi da bi se predomislio.
    Uglavnom, jedno podpitanje, ako polazem u srbiji da li sam u drugoj drzavi kandidat ili moram tamo ispocrtka da polazem?
    Najlakse i najbolje odes na Biro rada kod tebe i pitas ovo i gde bi isao.... ako oni ne znaju ko ce ga znat? Ili probas na forume ana.rs, krstarica itd ili na neke strane sajtove

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)