Results 1 to 47 of 47

Default Prodajem redikaciju

Ime servera: CyberUnity Offical Deathmatch # 1000 FPS
    Premium ili Lite: Lite
    GT.rs link: http://www.gametracker.rs/server_inf...2.59.72:27015/
    Server ima redirekt: da/ne: Ne
    Server je otvoren: (datum): 29.12.2016
    Vlasnik: prvi/drugi/treci...: zensei, Legendary Bean
    Serveri koji se nalaze na redirektu: Nema servera.
    Komentar: Redirekt radi prelepo testirali smo ga na 2/3 dana grafik ravan danju a za nocu cemo se malo potruditi
    Kontakt: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005433314743
    Cena nedeljnog redirekta: 20eura
    Cena mesecnog redirekta: 50eura

Ime servera: MosT WanteD [CSDM NEW 2017] | de_dust Only®
    Premium ili Lite: Lite
    GT.rs link: http://www.gametracker.rs/server_inf...2.59.72:27015/
    Server ima redirekt: da/ne: Ne
    Server je otvoren: (datum): Juni prosle godine bas ne secam se
    Vlasnik: prvi/drugi/treci...: Zorzikic ❤ Sanju
    Serveri koji se nalaze na redirektu: Nema servera.
    Komentar: Puni full 24/7
    Kontakt: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005433314743
    Cena nedeljnog redirekta: 20eura
    Cena mesecnog redirekta: 50eura
    Last edited by shadowwow1; 12-03-2017 at 22:37.

Member Array

Confirmd..redirekcije se inace full prodaju

Junior Member Array

Odlicno puni , sve pohvale !

Senior Member Array

Poz ovo ce bit sredjeno a ako mislis da je fake proveri vrijeme od igrace postoji status komanda postoji ping nez sta da ti pricam vidjeli juce ravan grafik 32/32 rumunci i rusi od ljubomore i gledaju da upropaste sve al bas me zabole ******

Senior Member Array

Quote Originally Posted by shadowwow1 View Post
    Poz ovo ce bit sredjeno a ako mislis da je fake proveri vrijeme od igrace postoji status komanda postoji ping nez sta da ti pricam vidjeli juce ravan grafik 32/32 rumunci i rusi od ljubomore i gledaju da upropaste sve al bas me zabole ******
    Koliko znam, gtcom nikad nije nikog bez razlog ili pogresno banovao... Drugog servera nema ni na gtcom a ni na gtrs.

Ako ti guzica ljubomorna mozes da odj**** od ovaj post poz
    pitaj Darka od international dali su botovi i on je pod boostu poz

Senior Member Array

Ako ti guzica ljubomorna mozes da odj**** od ovaj post poz
    pitaj Darka od international dali su botovi i on je pod boostu poz
    Nema potrebe da se ovdje meni kocis. Kazem kako jeste. Oba servera su fejkovi i novi se pune realnim igracima koji bivaju redorektovani sa njih. Nemoj prodavati muda za bubrege.
    A ako cemo vec o tome da sam ja "ljubomoran", mogao bih reportovti na gtrs ovaj server. Red je i tamo da ga banuju. Ne radim ja to zbog tebe nego zbog sebe da ne bih bio ljubomoran i dalje

Senior Member Array

Quote Originally Posted by InternationalGaming View Post
    Nema potrebe da se ovdje meni kocis. Kazem kako jeste. Oba servera su fejkovi i novi se pune realnim igracima koji bivaju redorektovani sa njih. Nemoj prodavati muda za bubrege.
    A ako cemo vec o tome da sam ja "ljubomoran", mogao bih reportovti na gtrs ovaj server. Red je i tamo da ga banuju. Ne radim ja to zbog tebe nego zbog sebe da ne bih bio ljubomoran i dalje
    rekt 1+

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    rekt 1+
    Odjebi...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by InternationalGaming View Post
    Odjebi...
    ***** lik kazem 1+ za reportovanje maloumnog lika koji valja redirekt sa botovima

Senior Member Array

***** lik kazem 1+ za reportovanje maloumnog lika koji valja redirekt sa botovima
    Ahahahaahahahaha, oprosti onda, istrcao sam se...

HAHAHAHAH Ma ok fejkeru mozes napustis ovaj post
    jeste cyber je novi srw mesec ipo vec kako radi, i nije mi jasno kako moze nocu igraci da su manje danju full i ako su fejk igraci odakle meni toliko dobar upload da saljem igrace na 5 servera?

speedtest ss : http://prntscr.com/ej5l4c
    desktop ss: http://prntscr.com/ej5nwn

Jos nesto ?

Senior Member Array

HAHAHAHAH Ma ok fejkeru mozes napustis ovaj post
    jeste cyber je novi srw mesec ipo vec kako radi, i nije mi jasno kako moze nocu igraci da su manje danju full i ako su fejk igraci odakle meni toliko dobar upload da saljem igrace na 5 servera?

speedtest ss : http://prntscr.com/ej5l4c
    desktop ss: http://prntscr.com/ej5nwn

Jos nesto ?
    Dovoljno si glup da ne moras da se pravis jos i lud.

Pa ja vidim ko je glup eto ti slika gledas od desktop i moj upload boli me uvo sta ti mislis i ne dajemo samo redirket od servere nego i boost poz
    Nadji program za fejk igrace i izbaci svoj upload pa cu install ja 3 servera kod drugara na masinu pa onda stavi ako se napuni igraca nek bude po tvoje

Senior Member Array

Platio sam 50e za redirekt i boost odlicno puni Samo tako nastavi

Quote Originally Posted by Legendary Bean View Post
    Hvala lazo
    A od sad svaki srw sto ima ravan grafik cu stavljam na irc botnet bice pod ddos od up 5gbs poz ljubomore vidimo se a most ce bit unban

Senior Member Array

Jel placas sendvicima ove likove sto pisu kako su kupili ovo fake sranje ?

Senior Member Array

Jel placas sendvicima ove likove sto pisu kako su kupili ovo fake sranje ?
    Lik koji se javio da je kupio je gore naveden kao vlasnik XD

On je imao drugi server imo je boost kod mene pa sad placa i moj srw kod kgb-a za head+gp -_-

sta ja imam sa time ??
    https://www.facebook.com/bokymaker evo moj profil oko boosta sam ces vidit komentare a ovo ce se resiti za krace sinoc da gasim boost radi seljake da se uvere da

https://www.facebook.com/bokymaker eto pa pogledaj sta imam ja da saljem fake igrace kakav je internet u makedoniji ni vi srbi nemate nesto jace od 1mbps .... a punim 4 servera u full to ti uzme 20/30 upload speed

Senior Member Array

Ovde se vidi da su balkanci stoka i *****i mrzim svoj balkan i sebe tako da ako ima ovde nekog moderatora brisi temu xvala.

Senior Member Array

Hahahahahaa koliko su prevaranti trigerovani

Member Array

Hahahahahah pa ti vodiš isti server sa njim

Senior Member Array

Quote Originally Posted by squint View Post
    Hahahahahah pa ti vodiš isti server sa njim
    Bice on uvek pun ne brini te

Senior Member Array

Ovde se vidi da su balkanci stoka i *****i mrzim svoj balkan i sebe tako da ako ima ovde nekog moderatora brisi temu xvala.
    Lepo je kad covek mrzi samog sebe posto ni sam ne moze da veruje koje govno je upitanju kad pokusava da prevari nekog sa fake serverima

Senior Member Array

Lepo je kad covek mrzi samog sebe posto ni sam ne moze da veruje koje govno je upitanju kad pokusava da prevari nekog sa fake serverima
    np ddos cu ja tebe i tvoj srw tako da ne brini nije tesko uzeti booter za 25$

Moderator Array desikac's Avatar

popisaj

Senior Member Array

Opasna si ti hahahahahahahha

Senior Member Array

Zar nije bolje da boostujes week boost za te pare i kazes hej ja imam server sa realnim igracima ?

Zar nije bolje da boostujes week boost za te pare i kazes hej ja imam server sa realnim igracima ?

Zar nije bolje da ucutis da ne bi palio bezveze i da trosim vps sa irc za tvoje govno sto je pod boostove? a sta je gt.rs boost ajde objasni ako si toliko dobar strucnjak stavljaju po 50 servera na week boost + 60/70 pod sms udje na srw 15 igraca noc k***c

Senior Member Array

Au opet ista tema 1001 put, svi se sad zalite na xboost? Ma dajte molim vas 2013 godine kad pojma niste imali placali ste bu$i za jebeni xboost i onda kad sam malom Milanu dao na poverenje lik objavio sreca pa je modul zasticen i bez odborenja ne moze, ostali moduli koji rade su napravljeni od strane rumuna.
    Da se vratimo na temu, shadowwow1 poznajem dugo dugo jos od 2010 ako se secam, decko nije prevarant, kakav je problem sto puni svoj server sa fake serverom i prodaje redirekciju sa servera koji prima igrace sa fejk servera? Malo sam zapleo zar ne? Jbg pametni ce shvatiti, necu se vracati na temu da je veliki deo ovih sadasnjih velikih zajednica tako punio servere i da je jedan od clanova KGB Administracije licno bio na skype samnom i bu$om jer je hteo da kupi xboost modul. Tako da molim da odjebete od decka ne drzim se sa njim ali ga napadate bez razloga, svako svoj server puni kako hoce i moze da proda, nigde u pravilima kgb foruma ne stoji da je zabranjeno primati igrace sa fejk servera i prodavati redirekciju, tako da shadow report im postove a administrator nek odluci dal ce im podeliti warnove za spam a sam zna da spamaju bez razloga.
    Lemur, pa druze ti pricas nekom da je prevarant? Jesam ti dao stranicu od 80k like kad si rekao ako ti dam dobru stranicu da ces obrisati onaj klip o meni na youtube? Ti si opet posle izvesnog vremena stavio klip na public. Ali iskreno boli me k***c i za tebe i za klip nemam cega da se stidim takav sam bio kao klinac i skinuo sam taj klip i cuvam u hardu da imam eto lepo secanje huliganstva preko neta dok sam bio klinac, tako da ti nemoj molim te da pricas o postenju
    @Tema podrzavam decka i zamolicu administraciju da bolje povede racuna o tome ko koristi xFake players od zeala jer 30% servera to koristi A posto 99.9% vas misli da je xfake players zadnjaj verzija v14 gresite zeal i ja smo radili v15 gde igraci igraju itd da ne otkrivam previse, toliko o postenju svih clanova ovde i toliko o tome da su svi clanovi ravnopravni.
    Veliki pozdrav
    @Edit
    Svako ko ume da se snadje treba da uspe shadow ce uspeti u to garantujem A vi propalice sto gledate da drugog omalovazavate ste 0 za takve kao shadow
    Uzivajte u ljubomori pozz
    Last edited by Dragan015Bre; 14-03-2017 at 16:19.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Dragan015Bre View Post
    Au opet ista tema 1001 put, svi se sad zalite na xboost? Ma dajte molim vas 2013 godine kad pojma niste imali placali ste bu$i za jebeni xboost i onda kad sam malom Milanu dao na poverenje lik objavio sreca pa je modul zasticen i bez odborenja ne moze, ostali moduli koji rade su napravljeni od strane rumuna.
    Da se vratimo na temu, shadowwow1 poznajem dugo dugo jos od 2010 ako se secam, decko nije prevarant, kakav je problem sto puni svoj server sa fake serverom i prodaje redirekciju sa servera koji prima igrace sa fejk servera? Malo sam zapleo zar ne? Jbg pametni ce shvatiti, necu se vracati na temu da je veliki deo ovih sadasnjih velikih zajednica tako punio servere i da je jedan od clanova KGB Administracije licno bio na skype samnom i bu$om jer je hteo da kupi xboost modul. Tako da molim da odjebete od decka ne drzim se sa njim ali ga napadate bez razloga, svako svoj server puni kako hoce i moze da proda, nigde u pravilima kgb foruma ne stoji da je zabranjeno primati igrace sa fejk servera i prodavati redirekciju, tako da shadow report im postove a administrator nek odluci dal ce im podeliti warnove za spam a sam zna da spamaju bez razloga.
    Lemur, pa druze ti pricas nekom da je prevarant? Jesam ti dao stranicu od 80k like kad si rekao ako ti dam dobru stranicu da ces obrisati onaj klip o meni na youtube? Ti si opet posle izvesnog vremena stavio klip na public. Ali iskreno boli me k***c i za tebe i za klip nemam cega da se stidim takav sam bio kao klinac i skinuo sam taj klip i cuvam u hardu da imam eto lepo secanje huliganstva preko neta dok sam bio klinac, tako da ti nemoj molim te da pricas o postenju
    @Tema podrzavam decka i zamolicu administraciju da bolje povede racuna o tome ko koristi xFake players od zeala jer 30% servera to koristi A posto 99.9% vas misli da je xfake players zadnjaj verzija v14 gresite zeal i ja smo radili v15 gde igraci igraju itd da ne otkrivam previse, toliko o postenju svih clanova ovde i toliko o tome da su svi clanovi ravnopravni.
    Veliki pozdrav
    @Edit
    Svako ko ume da se snadje treba da uspe shadow ce uspeti u to garantujem A vi propalice sto gledate da drugog omalovazavate ste 0 za takve kao shadow
    Uzivajte u ljubomori pozz
    [cenzurisano] Pacove tisina idemo dalje oces da palis ajde da vidimo cime raspolazes trigerovani prevarantu ?
    Last edited by AIDS; 14-03-2017 at 19:49.

Senior Member Array

[cenzurisano] Pacove tisina idemo dalje oces da palis ajde da vidimo cime raspolazes trigerovani prevarantu ?
    palices vrlo uskoro mislis da me boli ***** za to hhaha imam u komp haha
    Druze ti si pokazao svoj obraz kad si dobio stranicu, a iskreno ti zelim sve najgore u zivotu, a srescemo se kad tad, sad sam prezauzet da bih se zajebavao sa tobom, ali kad tad veruj mi kad tad Nije pretnja samo ti kazem da cemo se sresti Sad imam vaznija posla od gaminga i svega tako da zivim zivot i zaradjujem za sebe ne kao ti pogledaj se i pogledaj kako ti protice zivot Na forum sam usao striktno zbog ove teme, tako da Nikola veruj da se neces lepo provesti u zivotu ne zbog mene, ne brini mi kad se vidimo ces sam saznati Ali uopsteno o zivotu pojma nemas vidi se da ti je gaming u glavi i cilj samo da zivis na tudji racun. Mislis da postizes nesto sto ces mi reci nesto ruzno? Ne sam sebe sputavas i pravis budalom, ja sam i prozivao i svasta ali sad sam srecan sto svoju porodicu mogu da izdrzavam sa svojih 18 godina E to smatram uspehom u svom zivotu i samo gledam da sto vise uspem i napredujem a ti ces uvek ostajati tamo gde si, tako da mnogo se kurcih, potrudi se da me drugacije uvredis mozda i supes jer do sad ti nije uspelo
    Last edited by AIDS; 14-03-2017 at 19:49.

Senior Member Array

palices vrlo uskoro mislis da me boli ***** za to hhaha imam u komp haha
    Druze ti si pokazao svoj obraz kad si dobio stranicu, a iskreno ti zelim sve najgore u zivotu, a srescemo se kad tad, sad sam prezauzet da bih se zajebavao sa tobom, ali kad tad veruj mi kad tad Nije pretnja samo ti kazem da cemo se sresti Sad imam vaznija posla od gaminga i svega tako da zivim zivot i zaradjujem za sebe ne kao ti pogledaj se i pogledaj kako ti protice zivot Na forum sam usao striktno zbog ove teme, tako da Nikola veruj da se neces lepo provesti u zivotu ne zbog mene, ne brini mi kad se vidimo ces sam saznati Ali uopsteno o zivotu pojma nemas vidi se da ti je gaming u glavi i cilj samo da zivis na tudji racun. Mislis da postizes nesto sto ces mi reci nesto ruzno? Ne sam sebe sputavas i pravis budalom, ja sam i prozivao i svasta ali sad sam srecan sto svoju porodicu mogu da izdrzavam sa svojih 18 godina E to smatram uspehom u svom zivotu i samo gledam da sto vise uspem i napredujem a ti ces uvek ostajati tamo gde si, tako da mnogo se kurcih, potrudi se da me drugacije uvredis mozda i supes jer do sad ti nije uspelo
    Ne zelim da vodim nikakvu konverzaciju sa likom koji valja pse rase bandadski lubenicar pod imenom americki staford i sa likom koga su izbacil iz skole zbog prevelikokg nivoa autizma zamolio bi te da isparis kako ne bi izneo jos mnogo toga ovde tenk ju

Senior Member Array

Ne zelim da vodim nikakvu konverzaciju sa likom koji valja pse rase bandadski lubenicar pod imenom americki staford i sa likom koga su izbacil iz skole zbog prevelikokg nivoa autizma zamolio bi te da isparis kako ne bi izneo jos mnogo toga ovde tenk ju
    Prvo treba da naucis koja je rasa mojih pasa to je pod jedan. Moji psi se prodaju uz pomoc jednog coveka svuda po svetu Iznesi, evo ja cu da kazem izbacen sam iz skole proslo polugodiste zbog lupanja glave decku koji mi je otrovao kuju. Kuja je imala veliki potencijal uzeta je iz rumunije kao stene platio sam je 600e + transport. Jesi sad zadovoljan? Mislis da me briga ? Ja sam svoje odradio, ako pocnem da ti kacim uplatnice koje sam sume novca dobio za pse pasces na dupe gejmeru Ja sam se gejming sveta batalio na vreme i krenuo da zaradjujem za sebe prvo i za svoju porodicu a ti propalitetu? Gde si ti? Na mestu gde i pre zivis na tudji racun to jest tvojih roditelja i to ti je neki uspeh u zivotu/ponos? Moji psi vrede vise od tebe veruj Za jedno stene dobijam od 500/800e + ljudi placaju transport To je za mene uspeh kad sam zaradjujem svojim radom. A ti haha o tebi nema sta novo da se kaze osim one fafulje devojke sa kojom si vodio neku vezicu haha i nastavio sa gamingom. Ih mnogo si mi jak. Pohvali se sa tim da si gejmer u svojoj 25-oj godini hahahaha. Nemam nameru vise da te spustam jer te bog spustio i u glavu i u izgled tako da
    @Edit
    Da da dodam istu tu skolu zavrsavam vanredno i pritom i jos jedan smer vanredno i sam sebi placam sve to i uspevam da pokrijem mesecno sve oko kuce i da kupujem pse po 1000e A ti razmisli sta si ti uradio u tvom zivotu i dal si vredan toga da se poredis samnom To sto objavis klip i mislis da je mene briga za to, ne meni je to ustvari smesno kad vidim sta sam bio kao klinja i sta sam sad, sa 18 godina sam veci covek nego ti sa 23/25, i vise sam uspeo za 2 godine nego ti za ceo tvoj dosadasnji zivot tako da sebe nikad neces moci da poredis samnom jer si velika nula za mene, i tvoje reci me uopste ne doticu jer ces uvek biti ispod mene
    @Jos jedan edit
    Ovi psi:
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=286893
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=290748
    Ova dva psa vrede kao ti ceo A evo jos nekih mojih
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=271451
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=247893
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=251059
    Tih 5 za sada imam sobzirom da sam prodao dosta
    Evo zarko stigao iz rumunije pre 10ak dana https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=217803
    Evo Jerry stize za koji dan takodje iz rumunije
    A ti razmisli ko si ti i sta si u tvom zivotu A ne meni tu da pricas i da pokusavas da me ponizis, ne uspeva ti kao pre, ti si ostao isti kao pre, a ja sam se u zadnje 2 godine puno promenuo Zaradjujem sam za svoju porodicu, za sebe, i naravno uvek imam za ove se, toliko cu ti reci Vise nista ne moras da znas, dovoljno je da znas da si za mene jedna velika 0 i da si u svom zivotu uradio nista Kad zaradis za 2 meseca 3500e, jbg od pasa ali sve je to kvalitet pasa itd A uplatnice mozes da dobijejs, ali ustvari zasto bih se tebi pravdao kad si popalitet? Zasto se pravdati osobi koja je niko i nista u svom zivotu? Veliki pozz od mene za propaliteta lemura !!!
    #Izvinjavam se administraciji ako sam prekrsio pravilo za postavljanje linkova ali ovo su pedigrei pasa nista ne zaradjujem ni ja ni vlasnik pedigrea Bursa. Hvala
    Last edited by Dragan015Bre; 14-03-2017 at 17:33.

Senior Member Array

Decko ti si tezi nivo retardacije, cuj lika "dok sam ja jebao ti si ****o penise", mucas od muke ne znas sta bih sa sobom. Ti si cisti primjer zlostavljanja kako po skolama tako i kod kuce, treba tebe ispitati u kakvom laboratoriju da li si pogodan za vanjski svijet.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Jigsaw70 View Post
    Decko ti si tezi nivo retardacije, cuj lika "dok sam ja jebao ti si ****o penise", mucas od muke ne znas sta bih sa sobom. Ti si cisti primjer zlostavljanja kako po skolama tako i kod kuce, treba tebe ispitati u kakvom laboratoriju da li si pogodan za vanjski svijet.
    Tad sam bio 5 razred sad zavrsavam 4 srednje vavnredno Tako da nemam razloga da se sa idiotima kao ti i tebi slicnima raspravljam, tako da uzivaj i brini o svom zivotu, ali znam ko si ti si jadni Zakon Brace jb hahaha ajde bezi bre hahaha, ja se ne stidim sebe, bilo je tako jbg, ali od tad do sad je velika razlika Kao sto rekoh skinuo sam to na komp i pokazivao drugarima to je toliko smesno haha xD Ali ti i tvoj lemur mozete da mi zavidite samo sada Pozz
    Last edited by Dragan015Bre; 14-03-2017 at 18:19.

Senior Member Array

Prvo treba da naucis koja je rasa mojih pasa to je pod jedan. Moji psi se prodaju uz pomoc jednog coveka svuda po svetu Iznesi, evo ja cu da kazem izbacen sam iz skole proslo polugodiste zbog lupanja glave decku koji mi je otrovao kuju. Kuja je imala veliki potencijal uzeta je iz rumunije kao stene platio sam je 600e + transport. Jesi sad zadovoljan? Mislis da me briga ? Ja sam svoje odradio, ako pocnem da ti kacim uplatnice koje sam sume novca dobio za pse pasces na dupe gejmeru Ja sam se gejming sveta batalio na vreme i krenuo da zaradjujem za sebe prvo i za svoju porodicu a ti propalitetu? Gde si ti? Na mestu gde i pre zivis na tudji racun to jest tvojih roditelja i to ti je neki uspeh u zivotu/ponos? Moji psi vrede vise od tebe veruj Za jedno stene dobijam od 500/800e + ljudi placaju transport To je za mene uspeh kad sam zaradjujem svojim radom. A ti haha o tebi nema sta novo da se kaze osim one fafulje devojke sa kojom si vodio neku vezicu haha i nastavio sa gamingom. Ih mnogo si mi jak. Pohvali se sa tim da si gejmer u svojoj 25-oj godini hahahaha. Nemam nameru vise da te spustam jer te bog spustio i u glavu i u izgled tako da
    @Edit
    Da da dodam istu tu skolu zavrsavam vanredno i pritom i jos jedan smer vanredno i sam sebi placam sve to i uspevam da pokrijem mesecno sve oko kuce i da kupujem pse po 1000e A ti razmisli sta si ti uradio u tvom zivotu i dal si vredan toga da se poredis samnom To sto objavis klip i mislis da je mene briga za to, ne meni je to ustvari smesno kad vidim sta sam bio kao klinja i sta sam sad, sa 18 godina sam veci covek nego ti sa 23/25, i vise sam uspeo za 2 godine nego ti za ceo tvoj dosadasnji zivot tako da sebe nikad neces moci da poredis samnom jer si velika nula za mene, i tvoje reci me uopste ne doticu jer ces uvek biti ispod mene
    @Jos jedan edit
    Ovi psi:
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=286893
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=290748
    Ova dva psa vrede kao ti ceo A evo jos nekih mojih
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=271451
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=247893
    https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=251059
    Tih 5 za sada imam sobzirom da sam prodao dosta
    Evo zarko stigao iz rumunije pre 10ak dana https://pedigree.gamedogs.cz/details.php?id=217803
    Evo Jerry stize za koji dan takodje iz rumunije
    A ti razmisli ko si ti i sta si u tvom zivotu A ne meni tu da pricas i da pokusavas da me ponizis, ne uspeva ti kao pre, ti si ostao isti kao pre, a ja sam se u zadnje 2 godine puno promenuo Zaradjujem sam za svoju porodicu, za sebe, i naravno uvek imam za ove se, toliko cu ti reci Vise nista ne moras da znas, dovoljno je da znas da si za mene jedna velika 0 i da si u svom zivotu uradio nista Kad zaradis za 2 meseca 3500e, jbg od pasa ali sve je to kvalitet pasa itd A uplatnice mozes da dobijejs, ali ustvari zasto bih se tebi pravdao kad si popalitet? Zasto se pravdati osobi koja je niko i nista u svom zivotu? Veliki pozz od mene za propaliteta lemura !!!
    #Izvinjavam se administraciji ako sam prekrsio pravilo za postavljanje linkova ali ovo su pedigrei pasa nista ne zaradjujem ni ja ni vlasnik pedigrea Bursa. Hvala
    Ubica ostaje ubica i to se ne moze promeniti ubiti rodjenog dedu i babu radi servera to je veliki problem al posto ti imas papir da si lud to je druga stvar

Senior Member Array

Ubica ostaje ubica i to se ne moze promeniti ubiti rodjenog dedu i babu radi servera to je veliki problem al posto ti imas papir da si lud to je druga stvar
    Ubica? Haha, dedu mi ne spominji mrtvog deb*lu decko 25 god ponasanje deteta od 15 idiot jedan, dedu mi ne diraj umro je od raka roditelje nemam zato ne dozvoljavam da mi neko dira nekog ko me je odhranio sve ti idiotsko!
    Last edited by Dragan015Bre; 14-03-2017 at 19:16.

Senior Member Array

Ovo je otišlo predaleko .
    |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|RedTube Arena 18+ [gameME]

193.104.68.42:27022
    Connect

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mnealen View Post
    Ovo je otišlo predaleko .
    Pa naravno, kad decko se hvata starih fora al to vise kod mene ne pali, pa se bacio na porodicu, a zna da mi je deda mrtav, ajde mi reci jer tako radi covek od 25 god koji treba da razmislja o porodici i zivotu ili treba ovako da se ponasa? A njegovo ponasanje je konstantno isto znaci otkad je dosao na forum, ja pre jesam izjebao dosta ljudi za redirect, steam, stranice itd, ali kad sam se batalio svega i rekao vise ne tu je bio kraj, 2 skoro 3 godine se ne bavim igricama mislim bavim ali to je sat dnevno, jer nemam vremena drzim pse imam 3 matora psa i 2 steneta jos pasa mi stize stalno i prodajem, ja druze moj zaradjujem sebi za zivot, za babu za lekove, za kucu potrebstine, placanje racuna i ostane mi para da kupim psa od 800e + transport. I onda meni lik od 25 god koji ne zna ni za sta drugo osim da proziva i da zivi u gaming svetu hoce mene da ponizi? Pa ne moze baki, ja sam svoje zavrsio sa prozivanjem sa ljudima kao sto je on, mogu samo da ih spustim nisko da im pokazem gde im je mesto. On decko zivi na tudji racun i sve sto radi je sedi za kompom i igra igrice i proziva se u svojih 25 god, ja sa 18 god zaradjujem, ne zato sto moram, nego zato sto razmisljam o svojoj buducnosti ali on ne on ce ostati tupav ceo zivot i to je to

Senior Member Array

Ode tema u kurcinu.
    Mene samo jedno zanima, da se vratimo bar blizu teme, @Dragane podrzavas punjenje servera fake igracima? O.o
    A ove sto prete ddosom bih pod mac poslao :C

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Ode tema u kurcinu.
    Mene samo jedno zanima, da se vratimo bar blizu teme, @Dragane podrzavas punjenje servera fake igracima? O.o
    A ove sto prete ddosom bih pod mac poslao :C
    Druze ti napravis fake server na vps napunis ga x-boost skriptom i budzis rank na gt.com, i onda das redirekciju na svoj pravi, sta je tu lose? Od 2013 kako je moj drug bu$a poceo sa tim, i to nema sta lose na pravi server ulaze pravi igraci
    A za ddos svaka budala moze ako ima vps, ali to je uzaludno trosnje vpsa sa irc tako da, eno mirkovic ima booter padao je prvi server na gt.com sa bootera tako da mani me ddosa

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

Server je dobio zamrzavanje ranka na GT.rs zbog fake igraca.
    Sada obratite paznju na grafik od kako su ugasili fejkove:
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Super Moderator Array AIDS's Avatar

Jel vi mislite da je ovaj forum neki cirkus ili sta?
    Necu brisati postove da svi mogu da vide kako nisko padate.
    Pa jebote, ako niste u stanju da vodite normalan i konstruktivan razgovor, molim vas, nemojte se vise logovati i pratite forum kao gost.
    Naucite neke osnove ponasanja, i ako vec morate da kritikujete nesto/nekoga uradite to na neki ljudski nacin.
    Ovako nesto vise necu tolerisati, malo je falilo da vas sve banujem.

Sto se teme tice, turshija je u predhodnom postu pokazao kvalitet redirekcije.
    Lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)