Results 1 to 9 of 9

Thread: google AdSens

Member Array

Default google AdSens

Pozz. Ovako... inace retko kad trazim pomoc uglavnom sve resim al za ovo mi treba strucnjak za html jezik. Ako ne znate phpbb se apdejtovo na 3.2 tako da ni jedan tutorijal od ranije vise ne vazi.
    Napravio sam lep forumcic i sve lepo sredio i sad ocu da ubacim adsens reklame. Problem je sto je sve promenjeno u phpbb u odnosu na ranije i ne znam gde da ubacim kodove. probao sam na nekoliko mesta ali se reklame ne pojavljuju. pa ako moze pomoc, u koji fajl i na koje mesto da ubacim? I da dodam, u phpbb kontrolnoj tabli vise ne postoji opcija templates nego ovi kodovi moraju da se download i menjaju u notepadu.
    ovi fajlovi se nalaze u stiles/prosilver/theme:

a u template je ovo:

Senior Member Array

Isto je kao i ranije za to

http://prntscr.com/em4l07

Header ti je deo gde je navigacija, ako zelis da se nadje reklama ispod navigacije na svakoj stranici onda upises na kraju u overall_header.html

Ako zelis da ti se nadje na dnu svake stranice onda u footer, nije nista zahteno.
    Stefan Nikolic - CyberFX
    - Web & graficki dizajner - & front developer.

| FB Stranica: Page
    | Galerija: Deviantart

FullPowerHD

| Facebook: Stranica
    | Youtube: Kanal

Kevia degeneriku riperski leci se!

Member Array

na kgbov forum izgleda ne moze da se stavi adsens kod. ovo pise kad hocu da prijavim forum za adsens "URL must not have a path (example.com/path) or subdomain (subdomain.example.com).". znaci mojkgb.com ne moze za adsens. zato se i ne pojavljuje nista na forumu. hvala u svakom slucaju.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by pajopavle View Post
    na kgbov forum izgleda ne moze da se stavi adsens kod. ovo pise kad hocu da prijavim forum za adsens "URL must not have a path (example.com/path) or subdomain (subdomain.example.com).". znaci mojkgb.com ne moze za adsens. zato se i ne pojavljuje nista na forumu. hvala u svakom slucaju.

mojkgb sluzi cisto za forum za vlasnika servera, dok srv ne postane popularan ili zajednica, onda kupe lepo domen ima za 0,nesto centi domen za registraciju a odrzavanje je 10-tak evra u proseku za godinu sto nije puno..
    - imas negde i jeftinije domene, koje kostaju oko 5 evra i to je stalna cena..

Ako mislis da ces sa ads uspeti da zaradis sa forum od servera nemoj da pokusavas nisi prvi
    - u prevodu ces samo izgubiti igrace i korisnike, ja iskreno mrzim da vidim reklamu i to ti je, da li je u pitanju tv reklama ili u novinama ili na sajtu sve je to isti matrag i to je spam za mene
    i da, mojkgb.com je blokiran na fb zbog spama

Nema na cemu..
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Member Array

Ja vec zaradjujem od adsensa. Hteo sam da se prosirim malo, ne znam kako da se odrazim nema druge nego kupiti domen ali za to treba imati paypal a to me mrzi praviti...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by pajopavle View Post
    Ja vec zaradjujem od adsensa. Hteo sam da se prosirim malo, ne znam kako da se odrazim nema druge nego kupiti domen ali za to treba imati paypal a to me mrzi praviti...
    e to je prava rec kazi brate mili najprostije mrzi me i gotovo, a ne ko svi ne mogu, nesto mi mrsko aj sutra i td..

Da ti recem nesto, paypal mozes da koristis i bez kartice, znaci napravi paypal acc (5 min posla) i sa ads prebaci pare i to ti isto 10-tak min poso i dobijes rezultat
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Member Array

Druze a moze li sa adsens da se pare direktno prebace na paypay?
    edit: 3 godine se napinjem napraviti paypal i nikako. strasno me mrziiii
    Last edited by pajopavle; 20-03-2017 at 21:06.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by CyBerFX View Post
    e to je prava rec kazi brate mili najprostije mrzi me i gotovo, a ne ko svi ne mogu, nesto mi mrsko aj sutra i td..

Da ti recem nesto, paypal mozes da koristis i bez kartice, znaci napravi paypal acc (5 min posla) i sa ads prebaci pare i to ti isto 10-tak min poso i dobijes rezultat
    na sta novac ide ako ne spoji karticu sa paypalom?

Ali za paypal ti ne treba dugo vremena da spojis sa karticom par minuta, povuci ce ti 2-3e sa kartice i vratiti odma mislim da jos uvijek tako funkcionise, ali ja ti opet preporucujem skrill prije paypala.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mdstv View Post
    na sta novac ide ako ne spoji karticu sa paypalom?

Ali za paypal ti ne treba dugo vremena da spojis sa karticom par minuta, povuci ce ti 2-3e sa kartice i vratiti odma mislim da jos uvijek tako funkcionise, ali ja ti opet preporucujem skrill prije paypala.
    Ja prepurucujem paypal, imao sam skril acc i nisam zadovoljan i nisam mogao da kupujem sa nekih sajtova a i malte ne mi niko nije mogao da upalti..

Paypal ne mora da se poveze sa bankovnim racunom, ako otvoris paypal acc i imas odakle da uplatis novac (prebacis sa ads-a ili ti neko uplati) tebi novac stoji na racunu i on ti je raspoloziv da ga trosis, kao da si ti sam dodao preko racuna, kada dodas racun tjs bankovnu karticu povezes mozes da podignes taj novac isto kao da si pri registraciji odmah povezao karticu..

Sto se tice povezivanja kartice i paypala, to kod mene nije slucaj, morao sam da unesem podatke, i za verfiikaciju sam morao da odem u banku, i muke zive jer ljudi nisu znali da sta mi treba....

Da li mzoe sa adsense da se prebace pare, vrv moze, ja nisam imao iskustva sa ads-om, tako da ne znam, imas na sajtu ads-a pa procitaj, ako te ne mrzi, ako te mrzi, skupljaj dolare pa kada se smilujes ti pokusaj (prebaci prvo malo pare 20-tak evra da proveris da li je sve proslo kako treba, i pazi na provizije)
    Stefan Nikolic - CyberFX

FullPowerHD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)