Results 1 to 32 of 32

Thread: Server secka

Junior Member Array

Default Server secka

Drzim server ali u zadnjih par dana je poceo da secka/laga a posto je deathrun mod smeta pri igranju...
    Nikada se nije desavalo, samo sad, gasio sam neke plugine ali nista..
    Jel neko zna mzd sta je problem?

Senior Member Array

Samo da nadjem magicnu kuglu, nzm gde sam ja zaturio.
    Ako imate ideju za plugin, pustite je na PM obzirom da mi se cesto desava da sam dokon i da mi se pravi nesto, a nemam ideja.
    Isto tako ako nije jasno nesto oko TS3 permisija/discord-a pustite PM (Nemojte ocekivati da cu napraviti bilo sta umesto vas vec mogu samo da pojasnim).
    P.S. Nemoj smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemoj pitati stvari na PM vec otvori temu.

Member Array

verovatno si ubacio previse plugina.

Resenje:

1. Probaj da izbacis neke plugine.
    2. Uzmi Premium Server.

Kontakt:
    Ovde na forumu: [Klik]
    Na Facebook: [Klik]
    E-mail: nexon.gaming97@gmail.com

Senior Member Array

@Nexon
    Nemoj da pricas nebuloze
    @TpB
    Okaci listu svih plugina koje imas na serveru.
    Ako imate ideju za plugin, pustite je na PM obzirom da mi se cesto desava da sam dokon i da mi se pravi nesto, a nemam ideja.
    Isto tako ako nije jasno nesto oko TS3 permisija/discord-a pustite PM (Nemojte ocekivati da cu napraviti bilo sta umesto vas vec mogu samo da pojasnim).
    P.S. Nemoj smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemoj pitati stvari na PM vec otvori temu.

Do hostinga je i ti u ne mozes da promenis nista.
    Isto se i meni desava svaki dan naidje vremenski period kada se ne moze igrati.
    Isto je bilo sa i bez dodatnih plugina.

Junior Member Array

Nezz.. Sacekacu malo pa cu viditi menja li se sta

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nexon369 View Post
    2. Uzmi Premium Server.
    WTF O.o

Quote Originally Posted by TpB View Post
    Drzim server ali u zadnjih par dana je poceo da secka/laga a posto je deathrun mod smeta pri igranju...
    Nikada se nije desavalo, samo sad, gasio sam neke plugine ali nista..
    Jel neko zna mzd sta je problem?
    Jedan mali savet promeni hosting imam i ja servere kod kgb-a sada kada mi isteknu prelazim na drugi hosting zbog sledecih razloga elite i premium pocelo u poslednje vreme da mnnogo lagaju ja imam server elite i premium pa bolje je igrati tetris nego cs jer laga znaci do k**** a usput vidis da gube servere i da je sve manje klijenata gledam pre neki dan bilo je registrovanih servera 8,539 a sada 7,656 znaci od kada je IGGI otisao ondak je otislo sve u k**** kao i sto znas govorili su da je neki nemac vlasnik ili sta vec kada ono pise da je vlasnik Djordje Reljic zapravo Relja evo slika http://prnt.sc/ey1vdx/ a pronadjeno je na sledecem linku http://www.kgb-hosting.com/tos.php zapravo Uslovi koriscenja.
    Napomena: ovo je lazni acc za forum tako da mi je svedno.
    (Izvinite ako sam nekog uvredio ali govorim samo ralno i posteno. )
    Last edited by Kliplica "voleo bi" Klipica; 19-04-2017 at 00:30.

Member Array

Slazem se sa Klipicom, vodio sam zombie server na kgb hostingu dok je iggi jos bio tu, i server je stigao do 77 ranka na svetu i nisam imao problema ama bas nikakvih, od tad mi je server malte ne lagovao i stalno su
    iskakali sitni problemi koji su podrsci bili nepoznati, i evo me sad na gold hostingu, nemam nikakvih problema, dok sa vlasnikom komuniciram stalno i uvek mi pomogne ako nesto zatreba. Ovde svi rade za svoj interes.
    Sredjujem BaseBuilder mod, jeftino !
    Kontakt PM!

Support Site Admin Array

Quote Originally Posted by Nexon369 View Post
    verovatno si ubacio previse plugina.

Resenje:

2. Uzmi Premium Server.
    Razlika izmedju premium (Srbija) i lite (Nemacka i Francuska) lokacija ne postoji, bar sto se tice kvaliteta servera.
    Serveri isto rade, bili oni na premium ili lite lokaciji.
    Ono sto razlikuje te dve lokacije je ping, jer data centar za premium lokaciju je smesten u Srbiji te je samim tim manji ping.

Quote Originally Posted by Kliplica View Post
    Jedan mali savet promeni hosting imam i ja servere kod kgb-a sada kada mi isteknu prelazim na drugi hosting zbog sledecih razloga elite i premium pocelo u poslednje vreme da mnnogo lagaju ja imam server elite i premium pa bolje je igrati tetris nego cs jer laga znaci do k**** a usput vidis da gube servere i da je sve manje klijenata gledam pre neki dan bilo je registrovanih servera 8,539 a sada 7,656 znaci od kada je IGGI otisao ondak je otislo sve u k**** kao i sto znas govorili su da je neki nemac vlasnik ili sta vec kada ono pise da je vlasnik Djordje Reljic zapravo Relja evo slika http://prnt.sc/ey1vdx/ a pronadjeno je na sledecem linku http://www.kgb-hosting.com/tos.php zapravo Uslovi koriscenja.
    Napomena: ovo je lazni acc za forum tako da mi je svedno.
    (Izvinite ako sam nekog uvredio ali govorim samo ralno i posteno. )
    To sto si ti naveo je statistika sa gametracker.rs sajta koja nema apsolutno nikakve veze sa KGB Hostingom i serverima koji su hostovani.
    A to sto je vlasnik promenjen ne znaci ama bas nista jer je budzet za firmu ostao isti. (:

Problem je sto vi vlasnici ubacujete ko zna kakve dodatke i od servera pravite novogodisnju jelku, te onda kukate kako server laguje.

Inace, nije elite vec lite

Quote Originally Posted by Kobac123 View Post
    Slazem se sa Klipicom, vodio sam zombie server na kgb hostingu dok je iggi jos bio tu, i server je stigao do 77 ranka na svetu i nisam imao problema ama bas nikakvih, od tad mi je server malte ne lagovao i stalno su
    iskakali sitni problemi koji su podrsci bili nepoznati, i evo me sad na gold hostingu, nemam nikakvih problema, dok sa vlasnikom komuniciram stalno i uvek mi pomogne ako nesto zatreba. Ovde svi rade za svoj interes.
    A gold hosting je zapravo nas reseller

Junior Member Array

Evo i ja imam ZM server kod kgba nikakvih problema stvarno bez laga odlican ping prvom meni a i igraci se nisu zalili. Zatim kazes da si "na gold hostingu" nemas problema a komuniciras stalno sa vlasnikom. Znaci pricate onako o zivotu ili o problemima ? Jedini problem suport je sad sporiji pri odgovaranju inace sve momci sta god pomognu, jeste da vikednom ih nema nikako ali boze moj.

Senior Member Array

Je*e zlaja ne vadi
    First you learn to read. Then you read to learn.

Junior Member Array

Sredio sam lag, sad je ok...
    Sto se tice ove price oko hostinga, server mi je na etrailu vec nekoliko godina, ali imao sam par servera na kgb hostingu i nisam nikada primetio neku razliku u pingu bilo to premium ili lite server...
    Meni je bio problem u auto demo recorderu, ne znam ni odakle mi tu ali eto..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    Ovim si ih popišao hahaha.

Nego ovi što se kriju iza fejk acc-a se varaju što misle da im ta maska ne može biti provaljena

Quote Originally Posted by nisam_ja View Post
    Brate , ja sam presao cs.
    Quote Originally Posted by punisher1389 View Post
    Zapamtices ti moje ime jer cu ti ga upecatirati u guzicu pa kad god budes bolno srao stetices se mene!
    Quote Originally Posted by reglia View Post
    ne znas sta ce mu patike? pa verovatno da mesa malter njima.

Moderator Array klipica's Avatar

Slazem se sa Klipicom
    Ali ja nisam nista rekao.

Quote Originally Posted by TpB View Post
    Sto se tice ove price oko hostinga, server mi je na etrailu vec nekoliko godina
    Zasto si onda ovde dosao da pitas zasto ti server secka kada imas njihov forum?
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by nixon. View Post
    Ovim si ih popišao hahaha.
    Niko to ni ne krije, svi vec znaju

Razlika izmedju premium (Srbija) i lite (Nemacka i Francuska) lokacija ne postoji, bar sto se tice kvaliteta servera.
    Serveri isto rade, bili oni na premium ili lite lokaciji.
    Ono sto razlikuje te dve lokacije je ping, jer data centar za premium lokaciju je smesten u Srbiji te je samim tim manji ping.

To sto si ti naveo je statistika sa gametracker.rs sajta koja nema apsolutno nikakve veze sa KGB Hostingom i serverima koji su hostovani.
    A to sto je vlasnik promenjen ne znaci ama bas nista jer je budzet za firmu ostao isti. (:

Problem je sto vi vlasnici ubacujete ko zna kakve dodatke i od servera pravite novogodisnju jelku, te onda kukate kako server laguje.

Inace, nije elite vec lite

1. Pratio sam na sajtu kgb-a statistiku a ne na gt.rs.
    2. Pa da boli te istina ipak IGGI JE IGGI POZZ ZA NJEGA!
    3.Netacno ja imam vise servera i nemaju nikakve plugine niti modove samo obican public od gp svaki server ali opet lagaju.
    "inace nije elite vec lite"
    Pa dobro pisao sam preko telefona

@Kobac123
    Samo govorim posteno i onako kako jeste

@nixon
    Pametan si puno mozda i previse jer znam mnoge ljude koji su napustili kgb zbog laga los support itd... da ne sirim dalje.

@klipica
    Jbg greska trebalo je Blipova ali sam pogresio zato sam pisao na fon jbg.

Senior Member Array

@nixon
    Pametan si puno mozda i previse jer znam mnoge ljude koji su napustili kgb zbog laga los support itd... da ne sirim dalje.

@klipica
    Ja sam drzao kod KGB server i nisam imao lag (seckanje), a isto bio sam na Lite. Kako to?

Takodje bio pre na Francusku, pa na Nemacku lokaciju.

I na oba dve lokacije nisam imao problem sa seckanje.
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Junior Member Array

2. Pa da boli te istina ipak IGGI JE IGGI POZZ ZA NJEGA!
    Sigurno covjek prodo i ovi kazu hajde sad kad nije on vlasnik IGGI da mi sve upropastimo ..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Quar997 View Post
    Sigurno covjek prodo i ovi kazu hajde sad kad nije on vlasnik IGGI da mi sve upropastimo ..
    Sramota kako se ophodite prema administraciji KGB-a koji su vam uvek pa i sada kada je novi vlasnik izadjivali u susret.

I taj covek koji pljujete je od vas stariji, s ovim pokazujete samo koliko kulture imate, svaka cast izuzetcima..

x1 Slazem se sa Zlajom.

I sto se tice podrske, niko normalan ne bi ti radio na tebe 24/7 pa da vam resi sve probleme.

Te ljudi koji rade u podrsci imaju i svoj zivot, a KGB je firma sto znaci da imaju odredjeno vreme od i do koliko rade.

Izneo sam svoje misljenje, ko god hoce da me mrzi zbog ovoga slobodno nek to uradi.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Sramota kako se ophodite prema administraciji KGB-a koji su vam uvek pa i sada kada je novi vlasnik izadjivali u susret.

I taj covek koji pljujete je od vas stariji, s ovim pokazujete samo koliko kulture imate, svaka cast izuzetcima.

Druze ovo je bilo sarkasticno baz za ovo sto pisu da je kgb kao pokvario se. Zadovoljan uslugom kao i prije sto sam bio ne vidim neke razlike.

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post

I taj covek koji pljujete je od vas stariji, s ovim pokazujete samo koliko kulture imate, svaka cast izuzetcima..

x1 Slazem se sa Zlajom.

I sto se tice podrske, niko normalan ne bi ti radio na tebe 24/7 pa da vam resi sve probleme.

Te ljudi koji rade u podrsci imaju i svoj zivot, a KGB je firma sto znaci da imaju odredjeno vreme od i do koliko rade.

Izneo sam svoje misljenje, ko god hoce da me mrzi zbog ovoga slobodno nek to uradi.
    Hahaha gledam i ne verujem kako "BRANIS KGB" samo mogu jednu stvar reci kgb kao i sto sam rekao otisao u k**** bez iggija je kgb propao nacisto realno a evo jedan primer sto je moj drug imao server kod kgb-a i podrska ili ko vec je suspendovao bez razloga znate da je na gt.rs dozvoljeno 2 bota i on je ubacio da igraju ta 2 bota to znaci da nije protiv pravila a mozda i jeste ja sam pisao temu i niko od administracije ne odgovara mislim ono u cemu je pojenta
    ss od druga: http://prntscr.com/eyxao0 http://prntscr.com/eyxb2u
    a ovo sam slucajno nasao na nekom forumu necu staviti link da ne ispadne reklama i to sranje
    http://prntscr.com/eyxbkf

edit: zaboravio sam link od teme ---> http://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=101425
    Last edited by Kliplica "voleo bi" Klipica; 21-04-2017 at 01:52.

Senior Member Array

Hahaha gledam i ne verujem kako "BRANIS KGB" samo mogu jednu stvar reci kgb kao i sto sam rekao otisao u k**** bez iggija je kgb propao nacisto realno a evo jedan primer sto je moj drug imao server kod kgb-a i podrska ili ko vec je suspendovao bez razloga znate da je na gt.rs dozvoljeno 2 bota i on je ubacio da igraju ta 2 bota to znaci da nije protiv pravila a mozda i jeste ja sam pisao temu i niko od administracije ne odgovara mislim ono u cemu je pojenta
    a ovo sam slucajno nasao na nekom forumu necu staviti link da ne ispadne reklama i to sranje

2 Bota koja igraju je odavno vec zabranjeno nije od sada. To se zna i zasto. Ta dva bota koja igraju opterecuju CPU. Ako nisi znao.

Dok, i za takve botove na gametracker.com se banuju, samim tim opet pravite stetu firmi. Zato ne lupetaj kad nisi upoznat s nekim pravilama.
    Niko nije duzan da druge klijente ostanu banovani na gametracker.com nepravedno samo da bi ti (mogao igrati sa tim botovima)...

EDIT: I da, branim KGB, kako ti kazes. Mozes mi zabraniti da izjavim svoje misljenje? E to neces.

I sada znam o kojoj temi pricas, ja sam tamo izjavio da je to zabranjeno al vi opet ubacujete takve botove. Poslusajte jednom u 10000 reciju.

To je odavno vec poznato svim starijim clanovim. 2 fakeful botove su dozvoljene, a ne za ove koje vi pricate.

A i taj tvoj drug glumi neku silu, da misli da ce boga da uhvati za ... ajde da se ne izrazim sad. Nemate ponasanje na prvo mesto prema starijim.

Svi clanovi podrske su punoletni, 20+ i stariji od vas.
    Last edited by Riste#Kga; 21-04-2017 at 01:58.

'
    '
    '
    '
    '
    Last edited by Kliplica "voleo bi" Klipica; 21-04-2017 at 23:50.

Senior Member Array

Ma serem ti se na kgb mrs bre upravu je moj drug.
    BAN ME !!!
    A Igor je napustio KGB bas zbog takvih kao vas. Covek nikako da vam ugodi.

I nek su vam suspendovali server, sto zbog botove vise radi ponasanja. Pa slobodno vi idite da se zalite svemiru...

Support Site Admin Array

Quote Originally Posted by Kliplica koji zeli da bude Klipica View Post
    Hahaha gledam i ne verujem kako "BRANIS KGB" samo mogu jednu stvar reci kgb kao i sto sam rekao otisao u k**** bez iggija je kgb propao nacisto realno

Jeste!

a evo jedan primer sto je moj drug imao server kod kgb-a i podrska ili ko vec je suspendovao bez razloga znate da je na gt.rs dozvoljeno 2 bota i on je ubacio da igraju ta 2 bota to znaci da nije protiv pravila a mozda i jeste ja sam pisao temu i niko od administracije ne odgovara mislim ono u cemu je pojenta

edit: zaboravio sam link od teme ---> http://forum.kgb-hosting.com/showthread.php?t=101425
    Ovo je vec laz.
    KGB Hosting nikad ali nikad nece suspendovati server jer se na njemu nalaze fake igraci, sem ako ti fake igraci ne opterecuju masinu vise nego obican cs 1.6 server.
    No to su fake igraci, nije podbot.

KGB Hosting se bavi prodajom resursa za game servere i nas apsolutno ne zanima sta vlasnici rade sa serverima, sve dok to ne skodi nasim masinama ili drugim serverima koji se nalaze na istoj masini.
    Tako da to sto si ti izjavio nikako ne pije vodu.
    Sto se nas tice, ti mozes zakupiti server sa 32 slota i napuniti fake igracima.
    Sa druge strane je tu gametracker (rs ili com) koji se pita sta ti imas na serverima zbog rankovanja i ako krsis pravilo (vise od dva fake bota) - sledi resetovanje ranka na istom sajtu ali to opet nema nikakve veze sa hostingom.

Jeste!

Ovo je vec laz.
    KGB Hosting nikad ali nikad nece suspendovati server jer se na njemu nalaze fake igraci, sem ako ti fake igraci ne opterecuju masinu vise nego obican cs 1.6 server.

KGB Hosting se bavi prodajom resursa za game servere i nas apsolutno ne zanima sta vlasnici rade sa serverima, sve dok to ne skodi nasim masinama ili drugim serverima koji se nalaze na istoj masini.
    Sa druge strane je tu gametracker (rs ili com) koji se pita sta ti imas na serverima zbog rankovanja i ako krsis pravilo (vise od dva fake bota) - sledi resetovanje ranka na istom sajtu ali to opet nema nikakve veze sa hostingom.
    Ovo gore sam podvukao crvenom bojom kako mozes odmah da kazes da je laz kada je istina ?
    Sa ostalim se slazem sto si napisao.
    Vrati mi username na: Blipova imas post na #17 sto sam pogrsio.

Senior Member Array

Ovo je vec laz.

Ja sam na primer, pre godinu dana, imao server kod KGB-a i dobio suspend jer, citiram vlasnika hostinga, 'ne zeli da dobije ban na GT.com na taj IP' zbog mene. Ne kazem da je to nesto lose, ali bar se odlucite sta pricate, jer on tad prica jedno, a ti sad drugo.
    double penetration sadomazo satisfaction
    k'o svedski akcioni kada kazu action

Quote Originally Posted by Skubishaa View Post
    Moze bit do mašine na kojoj je hostovan taj server.
    Ili ti je do napajanja neta tvog

Support Site Admin Array

Ovo gore sam podvukao crvenom bojom kako mozes odmah da kazes da je laz kada je istina ?
    Napisi ip adresu od tog servera.
    Ja sam sigurnan da server nije dobio suspend zbog toga.

Quote Originally Posted by DecaK View Post
    Ja sam na primer, pre godinu dana, imao server kod KGB-a i dobio suspend jer, citiram vlasnika hostinga, 'ne zeli da dobije ban na GT.com na taj IP' zbog mene. Ne kazem da je to nesto lose, ali bar se odlucite sta pricate, jer on tad prica jedno, a ti sad drugo.
    Ali je GT.com promenio svoju politiku i sad stalno banuju port, dok su pre godinu-dve davali ban na celu ip adresu.
    Takodje, od nas neces dobiti promenu ip adrese ili porta ukoliko si dobio ban.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kliplica "voleo bi" Klipica View Post

Ajde bre, a pre malo si rekao na Gold Hosting kako nema laga nema nicega a oni su reseller KGB-a, epic fail godine.

Drugo ako vec nisi znao PODBOT mozes koristiti u lanu, dok na masine koje su 24/7 online opterecuje procesor masine i samim tim stetis drugim klijentima i firmi.
    Nije isto fake igrac i podbot.

I u prosloj temi se nisi izrazio lepo da se radi za podbot.

Evo otvori lan server pusti botove (podbot) i ostavi server 24/7. I vidi.

A da ne govorimo o tome da na tu masinu ima vise servera.

Kako si vec reklamirao na tu sliku etrail, uzmi server tamo ubacuj podbot pa vidi da vidis dal ce ti suspendovati ili nece Pokusaj.

@DecaK
    Slazem se.
    @Zlajaa
    Gotovo je sada.
    @Riste#Kga
    Gold hosting ja nisam spomenio nego ovaj Kobac123
    a i uostalom slabo je igraca pa bolje je pustiti botove nego da bude prazan server.
    Hahaha reklamirao pa vec skoro ceo balkan je cuo za njih realno a inace sada sam ja otvorio server kod njih i sve ok nista mi za podbotove ne govori http://prnt.sc/ezn2dw
    A to sto ima vise servera na toj masini to mene ne zanima niti mog druga.
    Last edited by Kliplica "voleo bi" Klipica; 22-04-2017 at 23:07.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kliplica "voleo bi" Klipica View Post
    Presmijah se časti mi 😁

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)