Results 1 to 3 of 3
    Senior Member Array

Default Steam Internet Browser

Bugarski server mi je poremetio Internet Browser listu na steam-u. Kako mogu povratiti prethodnu listu servera koja mi je prikazivana? Google sam koristio i nisam ništa našao. Inače kada igram na tom bugarskom serveru na početku svake runde automatski izlazi vote za menjanje master liste (internet browser liste) i da li je moguće i to izbeći i blokirati, ima yes i no na bugarskom ali na kraju krajeva ti ga pogodiš, jedino da stavim neki fajl na read only ali i koji mu to dođe ako je moguće srediti na steam-u master listu..?

Senior Member Array

Lupi verify integrity of game files na steam-u i vrv ce vratiti default master server. Ofc da ima resenje za menu svake runde, nemoj da igras na bugarskom serveru.
    Ako imate ideju za plugin, pustite je na PM obzirom da mi se cesto desava da sam dokon i da mi se pravi nesto, a nemam ideja.
    Isto tako ako nije jasno nesto oko TS3 permisija/discord-a pustite PM (Nemojte ocekivati da cu napraviti bilo sta umesto vas vec mogu samo da pojasnim).
    P.S. Nemoj smarati/hejtovati obzirom da to niko ne voli a ja licno cu samo da vas kuliram.
    P.P.S. Nemoj pitati stvari na PM vec otvori temu.

Senior Member Array

I dalje imam isti problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)