Results 1 to 9 of 9
    Junior Member Array

Default Lagovanje u Counter Strike 1.6

Ljudi imam jedan problem kada udjem u igricu,ne radi kako bi trebalo da radi,znaci brzo se krecem od sviju igraca,a u igri a protivnik jos nije ni stigao do mesta gde obicno dolaze! Znaci jako brzo radi i ne znam kako to da resim! Ako ima neko resenje,unapred HVALA!

Lutajući prodavac pokvarenih jaja Site Admin Array turshija's Avatar

ugasi speedhack ...
    salu na stranu ...
    imas jedan od ova dva problema ...
    losu verziju CS-a ili neki dodatni program koji ubrzava procesorov takt (ako si za neki program ili igru morao da instaliras)...
    imao sam ja jedan takav program, i u CS-u se manifestuje kao speedhack ...

ali ne mora da znaci da je do tako necega ...
    uninstaliraj igru totalno ( i obrisi CS folder ako je ostao posle uninstalacije ), skini drugu verziju CS-a i instaliraj to ...
    U mom signaturu imas link ka mom sajtu i u download sekciji imas CS 1.6 Full i CS 1.6 Patch da skines ...
    Te dve stvari instaliras, i trebalo bi bez problema da radi ...
    Novi portfolio ! www.turshija.com

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.

Senior Member Array

Ja sam imao isti taj problem pre god dana,mislio sam da mi je neko hackovao cs znaci isto je bilo kao speed hack,posle sam restartovao modem samo i bilo je sve OK,e sad to je bilo moje resenje i moj problem,ti probaj pa ako ti je i dalje tako...onda nznm
    http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpgБела је боја града из времена прошлих, давних, а црвена боја крви његових чувара славних!!!http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpg

Senior Member Array

Quote Originally Posted by s-k-i-t-u-lj-k-o View Post
    Ja sam imao isti taj problem pre god dana,mislio sam da mi je neko hackovao cs znaci isto je bilo kao speed hack,posle sam restartovao modem samo i bilo je sve OK,e sad to je bilo moje resenje i moj problem,ti probaj pa ako ti je i dalje tako...onda nznm
    ja sam video slican problem kod burazera,nije gasio komp oko 3 meseca i ja dosao upalio cs tek ono ubrzano ja pitam sta ti ovo koristis on kaze neznam,igra protiv botova...a ostale igrice su mu isto ubrzane,ja uzeo i restartovao komp i sve se sredilo...posle nekog vremena ono se znao opet ubagovati

Junior Member Array

Quote Originally Posted by mihajlo89 View Post
    ja sam video slican problem kod burazera,nije gasio komp oko 3 meseca i ja dosao upalio cs tek ono ubrzano ja pitam sta ti ovo koristis on kaze neznam,igra protiv botova...a ostale igrice su mu isto ubrzane,ja uzeo i restartovao komp i sve se sredilo...posle nekog vremena ono se znao opet ubagovati
    jaja naprawio lite cw dali ce lag?

Banovani spamer Array

Ja sam imao isto to + meni zapuca posle 2 min i morao sam da gasim komp,a ping 20-30....i sve sam pitao sta je restart modem,briso cs...sta nisam....i na kraju srusim xp stavim win 7...sad je vrx...

Junior Member Array

Mislim da je ovo u vezi sa temom... imam problem sa serverom <Boljevci Arena> u svaki drugi server mogu da udjem i da igram normalno ali na boljevacki ne mogu, ne prepoznaje ga uopste... Nekada uvece kada udjem na CS mogu da udjem i na taj server ali vecinom ne mogu. imam dosta prijatelja koji svaki dan igraju i admina sam pitao na FB da li imam Ban on je rakao da nemam ali da ce me ipak un-ban da proba i tako da resi moj problem ali bez uspesno... da li neko zna zasto je to tako??? bio bi vam jako zahvalan da mi odgovorite ako znate bilo sta... PS ponovo sam instalirao CS 1.6 i cak obarao windows zbog toga ali nista...

Senior Member Array

Definitivno isti problem ja imam AMD Athlon racunar mozda od mog 9 godina igranja samo 2 puta sam igro da nemam tog speeda, moguce da je do graficka ako je ddr4 posto je ova grafa za coda, imam i drugi racunar na kojem je ddr3 i ide ko mlijeko racunar nema speeda i tih gov... !
    Takodje i ja sam sve pokuso rr modem,oborit sistem,unistall cs cijeli i folder delate ali opet :$
    Pokusaj sa win 7 ako ti je jak racunar ( ako imas xp ) mozda ti to pomogne :$!

Junior Member Array

Re-install !

u mene se tako desaje ! samo sto u mene ide previse sporo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)