My KGB Story - Page 2
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 100 of 187

Thread: My KGB Story

Junior Member Array

Sećam se bila je to ta davna 2009 godina.Ja i drug kao aktivni igrači cs-a odlučujemo da kupimo server.Pošto taj moj drug valjda zna nekog radnika iz KGB (iako ne znam da li je to zaista bio radnik KGB do dan danas).Uzimamo cs server gde taj njegov drug ga sredjuje server ubacuje plugine i ostalo...Server totalni neuspeh i zbog toga nakon samo mesec ugašen.
    Posle jednog neuspeha ja se malo zainteresujem i počinjem da dižem servere na localu gde isprobavam plugine i da menjam ih malo tj. eksperimentišem.Medjutim kada sam svladao ubacivanje plugina, izmenjivanjem nekih i nalaženjem mesta gde da ih nadjem ja više nisam bio zaiteresovan za to i posvetio svoje vreme nečem drugom...
    Tek decembra prošle godine dižemo ja i drug server.Koji sa 7 aktivnih igrača je uspešan
    itd...

Senior Member Array

My Story

Sredina 2002 – Bio sam klinac 9 god, bio sam kod babe u Brace Jerkovic, I otisao sam u jednu tamo igraonicu I pitao lika sto radi da mi objasni kako da igram Kanter I lik udje u lan, objasni kako da kupujem, pucam bla bla, ali tad nije bilo botova pa samo trckaras po mapi I pucas u prazno. I posle se u mom kraju otvori jedna igraona, I srecni svi igramo u lanu cs 1.5, secam se cak i sifre neke “waypoint on noclip” Ja msm da je tako

Januar 2008 - Ortak dolazi u skolu i hvali mi se kako igra kanter na netu, sto je za mene spansko selo O.o, i dodje on posle skole kod mene kuci, instalira mi kanter, i udje na neki Rikosher GunGame server.

Februar 2008 – Ortak iz odeljenja mi kaze kako i mi mozemo da uzmemo cs server i da se na njemu igra online, ja odma google.com vidim kgb servere i axial tech, kgb-ovi su bili skuplji cini mi se, pa sam ih zaobisao, i posaljem link ortaku pogledamo dogovorimo se i uzmemo server, zvao se, Serbian People Public, ne secam se slotova

April 2008 – Server napreduje i uzimamo jos jedan Serbian People Deadmatch, i posle nedelju dana menjamo na Deathrun

Jul 2008 – Server neobjasnjivo krece da se prazni, i pub i dr, i tako sve manje i manje igraca...

Avgust 2008 – Gasimo servere jer je jedva bilo 5 igraca na dan niko ne zna zbog cega...

Decembar 2009 – Ortak iz kraja, iz skole i ja otvaramo server .:Texnoart:. [Public] 18+2 , vec prvi dan smo imali pun server, drugi dan pisali ip servera po klupama u skoli, tablama, zidovima ...

Januar 2010 – Uzimamo jos jedan CW server lite je bio i tu igramo CW-ove

Februar 2010 – Ulazi neki lik na server i trazi msn od mene kaze ima extra ponudu za mene, addovo me i na msn mi kaze kao on ima public server i oce da nam da server a da on dobije pristup Gpanelu i admine na nasem PUB-u, medjutim ja ne pristajem.

Mart 2010 – Dolazim u skolu i ortak pocinje da prica o wow-u, i ja se tu nalozim aj donesi mi ovo ono, i prestajem sa kanterom i prelazim na wow, ali server i dalje radi.

April 2010 – Gasimo server jer nismo imali admine i nismo imali da platimo.

Avgust 2010 - Uzimam admina na MILF Beti, i smaram Mihajla preko fejsa da li mogu ja da uzmem, posto igram od skoro na tom serveru, nick Gravedigger*

Septembar 2010 – Ne produzujem admina jer dogovaram sa ortakom da opet otvorimo server.

Oktobar 2010 – Slabije igram wow i vracam se na kanter

13. oktobar 2010 – Od MILF hostinga uzimamo server 18+2
    Novembar 2010 – Bez uspesan server, nema igraca a ni mi nismo uopste reklamirali server i gase nam i taj.
    Nothing is true everything is permitted.

Senior Member Array

Leto 2010- Bio sam kod druga i on mi se kurcio da ima kgb-ov cs, ja sam otisao kuci i search sam google 2 sata i napokon da nadjem , reg sam se na ovom forumu kao "ExactlY" ali pw sam zaboravio.

Oktobar 2010- Kupujem server i mucim se da ga napunim. Kasnije, nasao sam 2 stalna igraca i dao im admine, posle 2 dana jedan upalio wh pa sam mu dao cenzuru, onaj drugi admin je i sada admin i zasluzio ga.

Novembar 2010- Budzio sam server svakakvim pluginima i svakih 5 min pao xD Posle sam ga pretvorio u SoccerJam mod... Igraci su bili jedno vreme zadovoljni a posle su trazili public, nekima se svidjao sj pa nisam znao sta da radim...Trazio sam pomoc od mihajla i on mi napravio cfg s kojim sam mogao i sj i pub

Decembar 2010- SJ nije bas napredovao pa sam vratio pub, posle par dana ulazim u community No Life.

Januar 2011- Ikac je rekao meni i NeX-u da se comm raspao pa mi izasli iz comm... Posle par dana on vracam nazad ime No Life. Malo kasnije igraci trazili zombie, ja sam ga prebacio na zombie i trazio redirekt sa zm servera. Nisam uspeo da pronadjem i vratio sam public. Kupio sam redirekciju od No Limit-a i imam malo vise igraca.

Februar 2011- I dan danas se mucim da napunim server xD

THE END

http://kotrla.deviantart.com
    Ko igra LoL na West nek me doda i nek mi pise pm: Irikil
    Add na steam da igramo Dota 2: serbia4ever26

Senior Member Array

evo moje price ....
    2009 ne znam tacno kad sam poceo da igram na YUGAMING
    2010 u januaru dobijam admina na YUGAMING serveru koji se placo 5e
    2010 u avgustu vlasnici YUGAMING oce da gase srv ja ga preuzimam za 60e,ulago dosta para i para ))
    2011 sve extra promena ip-a,pa sam razmisljao jedno vrijeme da batalim cs da ostavim pub nekom,ali sam se predomislio

evo moje dosadne price

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ralense1n View Post
    evo moje price ....
    2009 ne znam tacno kad sam poceo da igram na YUGAMING
    2010 u januaru dobijam admina na YUGAMING serveru koji se placo 5e
    2010 u avgustu vlasnici YUGAMING oce da gase srv ja ga preuzimam za 60e,ulago dosta para i para ))
    2011 sve extra promena ip-a,pa sam razmisljao jedno vrijeme da batalim cs da ostavim pub nekom,ali sam se predomislio

evo moje dosadne price
    Ma ostavi meni,smorio je tebe cs
    sry za spam...

Senior Member Array

Evo i moje price
    8.2009 - Uzimam svoj prvi server,zvao se Golden Frag Public , bio je premium i imao je 16+2 slota msm.
    zima 2010-Gasim server , zato sto sam prestao da igram cs neko vreme ...
    prolece 2010-Otvaram server Serbian Online Public/dd2 bio je malo 1 malo 2 mod xD ...
    posle mesec dana 2010-zatvaram Serbian Online Public/dd2...
    jesen 2010-Otvaram ponovo Golden Frag Public ali sad 20 slotova.
    mesec dana kasnije 2010-Prosirujem ga na 25 slota i kupujem redirekt
    1.2011-Public pretvaram u deathrun,uzimam 1 lite server koji sam i ranije imao samo sto sam tad promenio mod.
    4.2.2011-Imam 2 servera,deathrun i zmurku..Oba puna,ja srecan i zadovoljan

Senior Member Array

Pozz, evo i ja sam odlucio da napisem "Server Story (KGB ne mogu, zato sto sam promenio hosting na mesec dana)" ili kako vec da nazovem to, tacnije da napisem kako mi je bilo od 1 Dana kada sam uzeo Server pa do sada... Ne secam se tacno svega kako je bilo, ali po Uplatnicama mogu da opisem pomalo nesto

04.05.2009 - Uzimam sa 3 druga Server, 12+2 KGB Premium (1300 Dinara) ... Ime Servera je bilo GM Pro Gaming Zone (GM - Gornji Milanovac)... Igraca prvi mesec pomalo, prosek oko 5,6 ... Jedan igrac od prvih dana na Serveru je igrao skoro po ceo DAN, nick mu je bio : "ROGONJA" ...

06.06.2009
    - Malo zakasnio sa placanjem (2 dana), odlucujem da promenim ime u "Serbian Zone" kako se i sada zove, takodje ostavljam 12+2 (1300 Dinara) ... Odmah sam primetio poboljsanje sa igracima a do kraja meseca i PUN Server... ROGONJA (igrac koji je naveden gore) je bio sve bolji u odnosima samnom, prijavljivao je citere i sve kao da je admin...) I mislim da sam se tada odvojio od svoje kompanije

07.07.2009 - Prosirujem Server na 22+2 ili 24+2 (2100 Dinara), ime ostaje isto (Serbian Zone), server se iz dana u dan popunjava dok je na sredini meseca bio PUN po skoro ceo dan 23/24 ... Odlucujem da dam admina ROGONJI (kao stalnom igracu, onom ko raspoznaje citere itd..), za 2 dana Server mi je propao, a ako se pitate zasto evo sad cu vam reci: taj ADMIN ROGONJA je banovao sve igrace sa Servera a posto sam ja bio neiskusan u skidanju bana odjednom svima nisam uspeo da vratim igrace server je propao, imao sam ga na MSNu ali me je blckirao i ne znam sta je sad sa njim, koliko se secam MSN mu je bio jovantisma92@live.com ...Od tada nisam davao FREE Admine, ovaj mesec mi je bio najbolji mesec za Servere do sada, nikad mi Server nije bio bolji i puniji, i od tada pokusavam da izbegnem davanje FREE Admina

03.08.2009 - Opet smanjujem Server na 12+2, ime zadrzavam... Server nije kao pre, mnogo je losiji ali ipak ima onako pomalo igraca

04.08.2009 - Koliko se secam otvaram Deathrun 16+2 ili uplacujem 12+2 i prosirujem Public na 16+2 (Ukupno sam platio 1700 Din) ... Deathrun nije najbolje isao, tada je samo MILF imao sredjen server, jedan decko ili covek (Leonidas) mi je rekao da se jawim nekome sa MILFa i dao mi njihov MSN, pitao sam ih medjutim trazili su 2000 Din, nista od toga.. Malo kasnije, IGGI mi naredjuje Deathrun kao njihov (samo da ne baguje, ne sve plugine) ali problem su bile mape, mape nisam znao da ubacim (zato sto je trebalo da se ubaci i GFX i MDL i Sound, a ja nisam znao da to treba) dok mi na kraju Zlajo nije rekao

05.09.2009 - Koliko se secam ovako je bilo, prosirio sam DR na 16+2 i Public mi je bio 16+2 / 12+2 (ukupno 2200 Din, imao sam popust)... Deathrun je bio sve bolji i bolji, dok se Public nije nesto menjao

06.10.2009 - Isto kao prethodno (05.09.2009), samo malo bolji Serveri, vise igraca , duze vreme pun Server

05.11.2009 - Mislim da je ovako bilo, prosirujem deathrun na 24+2 , public ostavljam na 16+2 / 12+2 (ukupno 3000 din sa popustom), Deathrun dobija dosta novih igraca,i pocinje da bude sve puniji i puniji. Zauzima 600 mesto na gametracker.rs a 3 mesto u Srbiji u Deathrunu.. To je kraj za sada sa KGBom :'( nemam para da platim, nisam zaradio nista od admina, imao sam negde oko 2000 Din, hteo sam 4 Servera da imam, ali nisam imao para, nasao sam sajt od Solucija (sada KGB) i video da su jeftini, ali posto nisam tada znao nista nisam obracao paznju na LAG i sve to (posto se nisam razumeo) saljem poruku Soluciji i cekam odgovor, sutradan u Skoli dok sam dezurao sam otisao do kuce i video sam da sam dobio odgovor i sve to, cena je bila 2811, a Serveri su bili po 32 Slota... Medjutim, cekao sam podrsku duze vreme, nisam dobijao nista, igraca starih nije bilo, veliki PING... Kraj solucije, Serveri ugaseni na mesec dana

04.01.2010 - Uzimam Server preko SGS Hostinga (RESSELER KGBa ili kako se vec kaze ), cena Server 2850, uzimam Public i Deathrun. Ne secam se koliko slotova imali... Opet Serveri slabi, pomalo igraca..

06.02.2010 - Isti Hosting, isti Serveri (popust 100 din), ulazim u SGS Community, pravim svoj tj editujem prvi put CS, sredjujem Servere, pomazem oko Foruma itd... Kraj SGS Hostinga, KGB Back

16.02.2010 - Uplacujem Domen i Hosting ili samo Domen nzm tacnokod Mikro Hostinga, domen i dan danas traje : www.cs-serbianzone.info

06.03.2010 - Posle SGS Hostinga, vratio sam se nazad, kolko se secam pitao sam KGB da mi ostane isti IP i sve posto sam pre toga bio kod SGS, ne znam sta se desilo. Mislim da sam uplatio Lite Paket, 2 Servera od 450 Dinara (Deathrun i Public).. Nema mnogo igraca, PING je ok, meni je malo vise Lagovalo zbog Wirelessa ali ok, ipak ne zele igraci Lite Paket

17.03.2010 - Uplacujem nesto kod Mikro Hosting, ako sam prethodno uplatio samo domen (290 din) onda je sad ovo hosting

22.03.2010 - Uplacujem 1500 Dinara Mikro Hostingu da mi sredi phpBB Forum, da mi ubaci modove, ali posto se nisam Informisao imao sam nekoliko modova (10 - sto nije malo) i koliko sam bio upucen trebalo je da ostane ta podrska jos uvek posto mi je tako receno (nemojte shvatiti ovo kao uvredu - vlada & airmax...) Sredjen mi forum, ja ga kasnije brisem radim novi i opet koristim ostatak modova za instalaciju(sada znam sam da instaliram ove lakse, ne znam one koje imaju veze sa MYSQL)

13.04.2010 - Uplacujem Servere opet, mislim da je i ovaj mesec bio Lite, igraca malo vise ali opet ne kao sto je planirano... Tad sam upoznao T@RGETA sa KGB Foruma (tada nije imao pojma o Deathrunu, non stop je brbljao na MIC nemoj se ljutis malo se salim)

26.05.2010 - Placam samo Public, 450 Din, posle 5 dana i Deathrun Public sve puniji i puniji, zadovoljan sam bio (valjda je ovako bilo)

31.05.2010 - Placam Deathrun, Deathrun sve puniji i puniji ... Opet sam zadovoljan bio

20.07.2010 - Mislim da sam ugasio Servere na 1 mesec, pa sam opet otvorio samo ovog puta Premium i mislim da je to bio Public 16+2/20+2 nzm cene slotova

26.08.2010 - Smanjujem Server na 12+2... Igraca kao i uvek onako, srednje 5,6 prosek, drzim Servere sa Nemanjom (Nocna mora^), on je bio medju prvim igracim na mom Serveru kada je otvoren

11.09.2010 - Doplacujem tj produzavam Hosting i Domen CS-SERBIANZONE.INFO kod Mirko Hostinga i uzimam AMXX-SERBIA.INFO Domen

29.09.2010 - Uplacujem Servere, uplacujem i Deathrun i Public i ovoga puta opet sa NEMANJOM (Nocna mora^) drzim Servere, ukupno 4 Servera imamo... Nedostatak para, malo nekih svadji bla bla, gasim servere jedan mesec... (serveri trajali do 29.11.2010) Nemanja preuzima Public i Deathrun, posto sam ja drzao COD i Zombie... On i dalje ima Servere...

22.12.2010 - Uplacujem Server, Public 12+2, igraca malo, dobijam mesec dana gratis, ovaj mesec moram da platim... O ovome necu pricati zato sto je to kakav je sad Server, a vi ako ocete da vidite udjite i proverite

golden196
    Guest

Quote Originally Posted by s-k-i-t-u-lj-k-o View Post
    Aj i ja da napisem moju pricu
    CS igram otkako je postojao 1.3, imao sam ja mislim 12 godina, ne secam se...Samo znam da sam isao u igraonicu "Arena" u Mirijevu po ceo dan, tada nisu bili nalozi (sifra+nick) vec upaljeni kompovi i izvoli i igraj, kao kucni racunar sada. Tada smo malo i krali, lagali da smo uplatili...ponekad sam isao da kupim tom liku koji je radio nesto u prodavnici pa me je castio pola sata. Sve u svemu bili su to lepi dani ))
    Prolazile su godine kako sam ja igrao po igraonicama i napokon 8. razred u skoli dobio sam racunar za moj rodjendan. Bio sam odusevljen, igrao sam razne igrice...jedina stvar sto nisam imao je internet. Dani u igraonici su se ponovo vratili. Onda sam objasnio kevi sta je internet i jedva je ubedio da mi kupi. Od tog dana kada sam dobio internet nisam izlazio iz kuce .Jedva sam cekao da dodjem iz skole kuci (ok bezanje sa casova to se naravno podrazumeva). CS sam igrao redovno. Secam se da me je jedan bosanac smarao da napravim klan sa njim, zakazivali smo meceve, trazili server gde mozemo da igramo idt...Onda mi je zapala ideja "zasto ja ne bih uzeo server i tu normalno da igramo cw" .
    25-01-2009 registrujem se na forum i zakupljujem server sa jos 3 druga iz kraja. amxx mi je nesto malo bio poznat od prethodnog igranja na cw serveru (pokretanje scripte i menjanja mape) . Tada se placalo odrzavanje servera u kgb hostingu i placao sam to ali kad sam citao na forumu da ljudi bas smaraju igora za svaku sitnicu i da je covek u veeelikoj guzvi onda sam i ja prestao da ga smaram i hteo sam da naucim sve o amxxu. Turshija i iGGi su bili glavni za odgovore na pitanja dok je WaWa sedeo i kulirao. Prvi server mi se zvao "eXpAnZiJa" i oko njega se brinuo "brain damage" koji nije vise aktivan na forumu. To sam posle 3-4 meseca prodao jednom bosancu zato sto me je smorio vise cs. Ali sam na kgb forumu ostao da ucim i da pomazem drugima. Posto me je cs smorio resio sam da naucim da pravim mape. Godinu dana sam se ja zamlacivao oko mappinga dok nisam skapirao kako iz .map da prebacim u .bsp. Kada se to dogodilo bio sam najsrecniji na tom forumu .Sada necu ulaziti u detalje posto ih vec imate u prethodnim pricama gore u kojim se i ja nalazim ali nisam spomenut tako da necu pisati jedno te isto. Znaci u 2010 godini sam se bavio samo mapingom, igrao sam i cs naravno ali ne redovno. Poceo sam da se bavim i sa Zombie Plague modom, igrao sam ga stalno na jednom serveru. Tada sam i ja zakupio jedan server kod naravno kgb hostinga i igrao stalno ZM mod. Posto MILF tada nije imao zm, pitao sam turshiju dal mogu da se ubacim kod njih u zajednicu sto je on naravno prihvatio bez problema. Tada sam naisao i na sadasnjeg "uncuta" sa kojim sam i dan danas OK i drzimo zajednicu epicentar ludila. On mi je dosta pomagao tada oko MILF ZP-a i mogu da kazem da je on taj server sredjivao 90%, ja sam samo 10% .Imali smo problem sto je server stalno padao iz razloga sto je trebao da se reinstalira jos pre ali mi tada nismo znali zbog cega pada tako da su me milfovci izbacili iz zajednice .Server je ostao njihov i oni su nastavili da otplacuju. Treci server po redu je epicentar ludila hostovan kod gamehosting.rs. Preporucio mi je mihajlo posto su nize cene .Posle duzeg vremena server se raspao i hteo sam da ga ostavim jer me je i mrzelo vise da placam za dzabe. Onda sam cuo za kgbovu akciju "ko se prebaci na kgb hosting dobice 2 meseca besplatno stim da posle tih 2 meseca mora da otplacuje server" .Pitao sam igora za to i prebacio sam se na kgb hosting. Posle 2 meseca server je i dalje bio prazan i bilo mi je glupo da otplacujem sto se naravno igor naljutio na mene (i ja ga u tome podrzavam) i ugasio server. Onda sam naisao na goldena i pridruzio mi se u zajednicu u kojoj smo imali tada 2 servera bez pub-a. Spajk sa COD modom i Uncut sa ZM modom. Golden je nasao neke likove koji imaju dobro popunjen pub server i nagovorio ih je da se pridruze sa nama u zajednicu sto su oni prihvatili prebacivsi se na goldenov reseler od kgb-a. Ja tada a i dan danas drzim samo ime Epicentar. Ni jedan server ne placam i nije moj tako da me ne zanima ciji je. Ciji god da je ja cu da ga odrzavam po ugledu na "epicentar". Ove pune dve godine na forumu kgb hostinga sam naucio bas dosta od drugih ljudi a i nadam se da sam i ja nesto naucio te "druge ljude" Pricu sam dosta skratio mada verujte mi izdesavalo se tu jos mnogo toga samo me je mrzelo da pisem.
    Eto dosao je i taj dan kada sam i na internetu napisao sastav a ne samo u skoli na srpskom ,nadam se da cu dobiti barem trojku xD
    i jebo te ja najgori lik u celoj prici
    videces kad ja budem prico o tebi ko mom prvom cs idolu,koji mi dao admina free na expanziju
    KOJU SAM JA KASNIJE O TEBE KUPIO ,sa josh jednim likom... , a ti tu pricas o nama ko, o ko zna cemu

sry za spam :d

Senior Member Array

Quote Originally Posted by golden196 View Post
    i jebo te ja najgori lik u celoj prici
    videces kad ja budem prico o tebi ko mom prvom cs idolu,koji mi dao admina free na expanziju
    KOJU SAM JA KASNIJE O TEBE KUPIO ,sa josh jednim likom... , a ti tu pricas o nama ko, o ko zna cemu

sry za spam :d
    uhvatis me za paju <3 :***
    http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpgБела је боја града из времена прошлих, давних, а црвена боја крви његових чувара славних!!!http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpg

Senior Member Array

ene vidi, ima mene u prici
    Radim plugine za sitne pare. Kontakt e-mail ili skype.

golden196
    Guest

evo moje price,kratke
    prvo moram reci za prvog admina
    na serveru eXpAnZiJa Ciji je vlasnik bio skituljko brat mi je dobio nekog admincica , jer je skituljko cicija uvek davao samo 2-3 opcije ...
    brat nije hteo da igra na expanziji vise , otisao je na drugi server,i dok je jednog trenutnka otisao da jede,ja upadam na njegov msn cimam skituljka da promeni nick admina skituljko je promenio u block me - lijac jedan .. e sad posle toga 1 mesec ...
    20.11 . 2009 godine sa drugom uzimam prvi server lite 24+2 slota
    normalno pokusavam da napunim server,i donekle uspevam u tome server je bio 15-20 igraca prosecno,ali drug moj reNtardirani uci amx komande i zakljucava ga 3 dana i ne zna da otkljuca dok mene nije bilo tu.i posvadjam se s drugom,oteram ga u ***** i anstavljam sam
    23.1.2010 imam pun server,ali dolazi neki lik verovatno mi je keyloger bio ubacio i hakovao msn,server i koristio nick golden 1 mesec dok je server bio uplacen.za to vreme on se po forumima predstavljao kao support radnik KGB-a,haker,pretio ljudima ,a ja to ni znao nisam posle kad uspijem nakon 1 mesec da vratim msn preko sigurnosnog pitanja vidim imam dosta kontakata medju njima i zlaja i SKITULJKA ,mada je on promenio msn tad nekad, tj. nisam ga vidjao nikad tu ali sam mu piso stalno
    7.2.2010 uzimam od swata expanziju,koju je on kupio od skituljka ,na kojoj sam ja imao admina
    3.2010 radim na toj expanziji kao crnac otvaraju se mnogi serveri koji su bili veoma jaki i imam pun community
    4.2010 isto kao u martu
    5.2010 isto
    6.2010 raspad expanzije totalni ,onda je ja kao i sad epicentar pokusavam vratiti u zivot tako sto dovodim neke ljude sa serverima u community.ti ljudi su svi iskreno bili botovi i sa svojim glupsostima josh vise upropastili servere ...
    tako da 7.2010 ja uzimam 7 lite servera i 2 premium-a sa likovima iz piksle, i krecem sa punjenjem jakim ..napunio sam 3 servera , i pred kraj predlaze da duejm ucommunity epcientar.mi smo to odbili jer pikslovci nisu hteli,ali kasnije se desava da su mi Raso i King , 2 *****a iz piksle sve servere maznuli i domen i web,zahvaljujuci iGGi ju
    13.8.2010 ulazim u epceintar ludila sa mladenkom
    25.8.2010 epicentar se prebacuje na kgb i propada pub ...
    mladenko je izasao iz epcientra u "deadline cs community" koji su ga izbacili odmah i on se pkusavao vratiti u epcientar ,ali nije
    negde 5.9.2010 ja se dogovorim sa epceintrovcima da nabavimo pub , nadjem jedan server od 16 slotova,uvedem likove u community i krene dobro,server prebacimo kod mene na reseller i dobijemo 28 slotova koje smo popunili za 1 dan ...
    9.2010 taj server radi full nikad nije bio prazan,ali vlasnici tog servera , kako se ono zvase RaLe i ovaj drugi ne znam kako se zove.

izbacili smo tog drugog iz communityja , takodje sa njim je izasao i RaLe i 3 admina koja su "punila server" (server je bio pun,ja nisam ni znao da taj server punim ja,jer se pricalo da ta 3 admina pune strasno server.medjutim kada su otisli na svim svojim grupama su pisali da igraci ne igraju na serveru,sto je i bilo tako njihova 3-4 igraca su otisla a server je bio full i jaci)
    onda o5 zahvaljujuci iGGiju oni uzimaju server 1 dan,a mi zahvaljujuci ovom forumu uzimamo server 4ever
    tad se Relja prvi put na skajpu "naljutio" i izderao na mene
    a zahvaljujuci istom tom Relji ja sam nesto i postigo u cs-u
    e sad 2011 godina odlicno radi server,ja ga prepustam skituljku 7 dana da ga vodi i on slabi,znatno bogami , sto ce on poreci.
    server je jednom bio uplacen,a iGGi je poslao mail da se upalti o5 , i mi smo upaltili po reseller ceni , onda su izbili problemi, tako da smo mi resili da odemo sa KGB-a.otisli smo ravno u gamehosting.ba koji su ok likovi,bar prema nama i evo nas danas tu gde jesmo propali 80% i svaki dan propadamo skrozz ...
    o5 sam naravno ja pokusavao i pokusavam izvaditi server iz propasti,makar redirekcijom koju u zivotu nisam kupiuo

u svemu ovome najvise se zelim zahvaliti Relji.kgb jer je to moj idol i definitivno najboljki lik kog sam upoznao preko cs-a , tacnije skajpa
    Last edited by golden196; 10-02-2011 at 17:35.

Senior Member Array

sto ? lepo se nervira ?

NikolaJ
    Guest

Quote Originally Posted by mih@jlo89 View Post
    Za ovu temi a1r max dobijas karmu od mene i zavidim ti sto si je ti smislio ne ja jednostavno po meni najbolja tema otvorena u zadnih 12 meseci.Konacno da mozemo da upoznamo ko je sta radio na svojoj CS sceni.

Krecemo....

15.08.2008 - Uzimam internet kod Telekom ADSL-a ,planirajuci posto sam zavrsio skolu i vec poceo da radim.Da ne idem u igraonicu nego da koristim net od kuce.Pomisao da igram CS mi tad nije bila u glavi nego iskljcivo Dota ( WarCraft , FrzoneThrone ).Sto se tice surfanja po netu iskustva 0 .Nista nisam znao znaci nijadan jedini program,sliku,muziku nisam skinuo dok nisam uzeo net.Posto naravno nisam imao Original War3 nisamm ogao da igram dotu.Garena mi je tad bila ne poznata i nju sam upoznao kasnije kad sam vec kreno CS Servere.Znaci dotu ne mogu da igram odlucim da pocnem CS.Od druga trazim bilo koji IP servera de bi igrao jer CS online nisam igrao do tada samo aktivni LAN.Dobijam IP Realx Public Servera i Koliba Public Servera.Aktivan nick Mihajlo89.
    03.09.2008 - Datum nije skroz tacan ali pocetak meseca.Drug javlja za novi otvoreni server de je admin.Ime servera Enemy Public Server 16+2 .Pocninje moja izuzetno aktivna igra,i upoznavanje drustva iz BG ( Lestani ).
    20.09.2008 - Postajem Admin na gore navedenom sevreru,zahvaljujuci drugaru.Amx komande totalno ne poznate.Maximalno se trudim da ne gresim i da sve radim u najboljem redu.Igraci su u potpunosti zadovoljni mojim rukovanjem.A ja ucim sav amxx od admina kog sa upoznao Vlada Obradovic nick EaT LeaD Trenutno aktivni nick Dim .
    15.10.2008 - Zbog ne placanja admina i finansikih problema servera i potrebu za tim placanjem.Gubim admina.
    15.11.2008 - Trazim od druga i ljudi iz kraja sto igraju CS de se moze uzeti server i kako se to sve obavlja.Dobijam link www.kgb-hosting.com .Gledajuci cene servera i sve opredeljujem se za MIX paket 16+2 i 12+2 .Proveravam sa iGGi-em da li je redirecija sa KGB-a slobodna ( tada se prodavala redirecija sa KGB Bete sa obaveznom povratnom redireciom ).Cimam svog najboljeg druga izvrsimo preracune oko uzimanja i uspemo se dogovoriti oko zajednickog placanja.
    05.12.2008 - Odlazim u banku uplacujem MIX paket i redireciju sa KGB-a koja je tada kostala 1000 din .Server mi stize u roku od 30 minuta.FTP podatke ne dobijam niti sam ih trazio niti znam da ih koristim.Odrzavanje sam uplatio 500 din.Sve ce iGGi da radi.Odma krecem spisak admina za sevrer i povlacim sve najbolje drugove sa Enemy Public Servera i drgugove iz kraja.
    10.12.2008 - Server pomocu KGB redirecije prepun nema mesta da se udje.Ja odlucim da je bolje kad vec imam redireciju da imam vise slotova.Odlazim u banku doplacujem razliku za Mix paket 30+2 i cw 12+2 ( naravno predhodni dogovor sa Igorom ).Cim sam pokazao uplatnicu Igor mi je povecao slotove i server uspesno radi.Enemy Public se ubrzo gasi.Dobijam vise od 30% njihovih igraca.EaT LeaD otvara GoHead Public Server ( ne znam tacan naziv ).Krenem u saradnju sa njime i njegovim drugom koji se extra razume u FTP.Trazim od Igora FTP podatke i ne dajem nikome nego radim po upustvima od tog lika.
    25.12.2008 - Pokusam a dam redireciju GoHead Publicu sa svog servera.Ne znajuci da je zabranjeno davanje redirecije,ako imas redirect sa KGB-a.Prvi pokusaj nece da edituje serverlist.ini ( naravno nije Igor lud nije dao odredjene permisije za taj fajl ).Ja ne znam sta se desava odem na KGB forum da psotavim svoje prvo pitanje za forumase,a ono glasi "Kako da editujem serverlist.ini nece da sacuva text koji upisem" dobijam brz odgovor od tada najaktinijeg clana zip^lazar "Browser ne moze da odradi editovanje,probaj na drugom kompu" .Kontam da mi je to rekao jer je znao o cemu se radi imam redirect sa KGB-a.Ja se napravim pametan i obrisem fajl i uplodujem novi fajl i uspesno zaobidjem Igorovu prepreku i psutim redirect.Uspesno im napunim server do 15 igraca slotaza im je bila 24+2.
    10.01.2009 - Posto GoHead Public nije uspeo da se probije gasi se i sami head admini prelaze kod mene da igraju.Uredno placam server,a redireciju obustavim.Vidim da ne moze bez redirecije i odlucim da je nakon 5 dana opet produzim za jedan mesec,a server smanjim na 24+2 slota zbog ne mogucnosti finansiranja i nedostatka admina koji placaju.Pojavljuje se sa GoHead Publica lik koji je bio admin tamo pod nickom Electro ( on je sad poznat u MILF-u po nicku Anarhija i kao moj dobar drugar kog znam licno ).Uplacuje admina za sebe i nekog klinca ( Sys^ koji je trenutno head admin MILF Bete i koji se extra pokazao u celom MILF-u ) cena ni manje ni vise nego 1500 din za obojicu za 2 meseca.Velika finansiska pomoc za Masters Public Server zaboravio sam ime svog servera da kazem x)
    05.02.2009 - Ulazim na server Serbian Zombi Server,head admin Non Smoker ( Zlajo192 ).Uredno igram i postajem aktivan na sevreru.Ulazim u top15 dobro komuniciram sa svim adminima i sa Zlajom.Ne znajuci da Serbian ima u svom sastvau 3 servera PUB,DM,Zombi.
    21.02.2009 - Pitam Zlaju da napravimo community.Zlajo kaze da je vec u communityju ulazim na forum i spojim se sa Noletom,glavnim head adminom Serbian Public Alfe i ulazim kod njih.FTP svog servera ne dajem i takav je dogovor bio izmedju nas.U savezu za pocetak spajamo redirecije kako bi bili jaci.
    25.03.2009 - Raspad Serbian Communitya Nole brise FTP od Zlaje.Ja se nadrkavam jer sam usao samo zbog nejga u Community.Zovem Mr.Ivana i Zlaju da od*ebemo Noleta i mi napravimo neki nas.Ivan nece,Zlajo vec nasao drugi Community.Lik iz Austrije koji igra kod mene na sevreru i sredjivao forum Serbian Communitya ulazi u svadju samnom i brise ceo forum od Noleta.Nole mene krivi ja sam vec izasao iz Communitya i to je navodno razlog sto sam mu obrisao forum.A to niej bilo tacno.Vracam ime Masters Public Server.Vracam svoj stari forum u funkciju ( tad je forum bilo jako tesko izreklamirati ).Gubim sve kontakte sa head adminima bivseg Serbiana,pa cak i sa Zlajom.
    20.05.2009 - Ulazim u dogovor oko medjusobne redirecije sa Sombor Public Serverom moj rodni grad i mesto de trenutno zivim.Savez oko redirecije se uspesno odvijao.
    10.05.2009 - Sombor Public Server se gasi.Ja sam imao aktinost na sevreru i znali su me po nicku ProKiller i da drzim Masters Public Server [SO] ( dodao sam na ime servera SO kao Sombor ).Dobijam sve igrace bivseg Sombor Public Servera i server cveta.Eto tu i prodaja prve svoje redirecije koja je kostala 600 din ( tad je redirect bio jeftin ).
    05.07.2009 - Head admin sa kojim sam otvorio Masters Public odustaje od daljeg drzanja servera zbog stalnih finansikih problema servera.Ja ne znam sta da radim.
    30.07.2009 - Odlucim da na KGB forumu pitam Turshiju za dozvolu ulaska u MILF Community.Sa Turshijom sam tada bio ok na forumu i on je rekao da ce da vidi sa Regliom i Zlajom.Ja tek tad saznajem da je Zlajo sa njim i naravno dogovaraju se i Zlajo im isprica celu nasu pricu i dobijem ulaz u MILF Community.Ubrzo dobijam i gpanel i full pristupe svemu od MILF-a i poverenje head amdina.Nista se zanimljivo ne desava dalje.
    24.12.2009 - Zlajo dobija Rank Moderator Baze Znanja koji i ja imam ali u tajnosti bez titule.Dobio sam od Igora jer sam aktivno pisao Tutoriale.Ubrzo Turshiaj napreduje u KGB-u i dobija posao u supportu odradjuje gpanel i gametracker.Povlaci Zlaju u support dobijaju Moderatore na KGB forumu.Nesto kasnije dolazimo kao Moderatori Reglia i ja.Datume ne znam svega ovoga ni priblizno pa ih ne navodim desavalo se to sve izmedju 01 i 06 meseca 2010.
    15.10.2010 - Ja se svadjam oko protokola servera sa Regliom,Borisem i Zlajom.Odlazim na Bumerang kao redovni igrac i postajem aktivan na sevreru.Radim ubrzo i Ediciju Bumerang CS 1.6 v42.Dobra komunikacija sa Head adminom.Server sam pronasao na gt.rs medju prvi mserverima sa protokolom 48 i javno objavljujem da ne zelim da igram na p47 serverima.Na MILF-u nastaje kratko rasulo banovi ne rade,igraci se zale.Reglia mi daje rok do NG da odlucim da li ostajem u MILF-u ili odlazim u Bumerang.Ja mu dajem uslov da prebaci servere na p48 ili ostajem na Bumerangu.Reglia odluci pod pritiskom mene i ostalih igraca koji mene podrzavaju i zele p48 da MILF Public Beta i MILF DM Server budu na p48.A ostali otom potom.Vracam se na MILF i pocinjem aktivnu igru na Beti.I sredjivanje admin tema.
    Ovaj sam jedino procitao i stv mi se svideo Svaka cast za pricu najzanimnljivija kao neki film

Senior Member Array

haha dodje i meni da opet procitam sta sam lupao x) Ima tu i mala dopuna.

Smorio sam se drzeci servere,iz zezanja otvaram svoj Team Speak 3 Server i krenem ipak da blejim na njemu.Pocnu da bleje vise mojih drugova na Team Speaku 3 i odlucim da ga ne gasim.Ime je najsmesnije Mih@jlo89 Team Speak 3 x) .Odlucim da skinem kontakt mail sa MILF foruma da me ne dave vise.I posvetim se maximalno WarCraft III ( dota,TD i sl. ).Igram CS povremeno i to na MILF Beti i jos jednom serveru cije ime necu spominjati.

Eto to bi bila mala dopuna mog KGB Storya
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Senior Member Array

l'm so sory 4 spam but jebi ga.....
    Last edited by Sumadija Community; 12-05-2012 at 17:04. Reason: l'm so sory

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Sumadija Community View Post
    Da pocnemoj od pocetka.
    Nisam znao sta je cs niti da sto se kaze drzim pusku u rukama poceo sam da igram 2009 godine cs u igraonici koja je imala cs 1.3 Arsa.
    Navukli su me drugari iz skole.
    Kada je arsa dobijo net razvijo je neki biznis oko kg kings-a

Ja kada sam dobio net ulatio sam mu admina 250din ali admina sam dobio na 7 dana.
    Arsa nije znao da daje admine tako da me je prvi put to sjebao.
    2009 godina idalje ja arsi dajem pare i uzimam head admina na kgk-u kgk je promenio ip adresu i bio je mnogo slabiji.
    2009 Godina idalje arsa me opet izjebe i skine head admina posle 30 dana a uplatio sam mnogo vise.
    Arsi dajem pare da mi otvori server iste godine 2100 on za te pare uplacuje kgk i jos jednom me jebe.
    Onda je te pare vratio i ja sam otvorio sa drugom server pod imenomKragujevac ONline
    Na svakih 2 dana menjam ime servera...
    Cak i kao na kgk-u sto smo radili ja i arsa prestavljam se lazno da nebih saznali ko sam....Lucifer nick i ime i prezime lazno takodje i profil na fb-u

Kragujevac Gaming,Kragujevac Public..
    Onda je 2010 godine nastupilo promena imena servera i ostavljanje na to ime
    Sumadija Public
    Menjao sam ime u Sumadija Alfa Public,Sumadija Public <3 Ladno Pivo ali uvek je ostalo Sumadija
    Server je iskljucen na 30 dana kvar kgb
    Nekoliko puta iskljucen zbog neplacanja i moje ne odgovornosti....ubacivanje plugova koji nisu radili ili ja nisam znao da ubacim.
    Trazio sma mnogo puta podrsku od arse i od svakog redom.
    2010 godine nzm koji datum uzimam redirekciju sa clarion Zombi servera
    26 slotova bio je server full
    Uzimam free forum i pocinjem da ucim sa forumom iste godine.
    Narucujem forum od kgb-a
    Jos nisam znao oko foruma dao jednom liku i sjebao me je....
    Onda kada se iskljucla redirekcija server je dobro radio sve dok nisam skinuo admina.
    Uzeo sam mnoge igrace sa kgk-a posto ih je arsa izjebao kao i mene...
    2011 godine su vecito bile svadje izmedju mene i arsica posto smo iz istog grada,komsije

I evo nas danas..
    Kg Kings je dobar server bolji od sumadije ali losi ljudi ga vode.....pogotovo arsic ivan.MNOGE LJUDE JE IZJEBAO TAJ COVEK!!!
    Ne zelim da se raspravljam ovde ! Ovo je tema "My KGB Story"

EDIT :
    Posto vidim da moderatori nista nisu preuzeli,morao sam da odg. na ovu prozivku
    Cekanovicu,nisam ja kriv sto si ti ljubomoran,sve sto si napisao si slagao,uzeo si pola citera sa kg kingsa,kg kings nije menjao ip od kako je moj , kolko si smotan i godine si pogresio , napisao si 2009. a ja tada nisam ni znao sta je server....
    Last edited by KG Kings; 25-03-2011 at 19:46.

Senior Member Array

Evo moja KGB story.
    06.05.2010 : Ja i moj drug Pro HeadshoT uzimamo CW,al tad iGGi ni je dao hns server.
    11.05.2010 : Vec 5 dana drzim hns server, pa onda sam hteo da napravim CW, al to mi nije islo pa sam sjebio server, pa nisam znao sta je to podrska pa sam bezveze otvorao tikete.
    16.05.2010 : Pojavja se Kemis od ovog forum-a, koji mi pomagao oko server-a i sredio mi server da bude CW.
    06.60.2010 : Kemis sa KGB je otisao, pa sam odlucio da ucim iz forum-a, svaki dan sam citao Probleme od djece pa sam nesto i svastao.
    16.11.2010 : Server je pun po cjeli dan, bio je Public a ime mu je bilo kWh CLanWar
    23.11.2010 : Kupjemo DeathMatch server, koji stavjamo AUTO REDIREKCIJA sa ClanWaru na Dm.
    05.01.2011 : Posvagjali smo se sa drugom i comunity propada, pa sam poceo igra DOTA, odustao sam od cs.
    13.01.2011 : Poceo sa opet igrat cs, na Drugovo Public i MAX Public 2, koji su bili najpolpularni i MKD.
    09.02.2011 : Moji drugovi su kupili server, i nisu znali sta je gpanel, pa ja sam imao neki razumjevanja pa sam ih ponudio da budem sa njih i da saradjemo.
    14.02.2011 : Napunio sam server, sa moji drugovi : friza, ZuL1, Liz@vce.
    22.02.2011 : Server postaje sve popularnji i popularnji. al Hakovali su nas i izgubila vecina igraca.

Ovo je moja Prica o kgb, msm da sam bio jasan

NikolaJ
    Guest

Quote Originally Posted by mih@jlo89 View Post
    haha dodje i meni da opet procitam sta sam lupao x) Ima tu i mala dopuna.

Smorio sam se drzeci servere,iz zezanja otvaram svoj Team Speak 3 Server i krenem ipak da blejim na njemu.Pocnu da bleje vise mojih drugova na Team Speaku 3 i odlucim da ga ne gasim.Ime je najsmesnije Mih@jlo89 Team Speak 3 x) .Odlucim da skinem kontakt mail sa MILF foruma da me ne dave vise.I posvetim se maximalno WarCraft III ( dota,TD i sl. ).Igram CS povremeno i to na MILF Beti i jos jednom serveru cije ime necu spominjati.

Eto to bi bila mala dopuna mog KGB Storya
    Najaci je teamspeak
    Mihajlooooo ljubim te xD

Senior Member Array

@Sumadija Community, editovao sam tvoj post, ovo nije tema za prozivanje..
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Procitao sam ovaj "status" kako da nazovem i svideo mi se i ja sam napisao kako sam poceo da igram CS

Bilo je to 2005.godin nesecam se dobro..Kada sam dobio prvi put racunar..odmah me je drug pitao dali zelim CS ja sma odmah pristao i inst..sam ga prvo sma igrao na botove..2006-7 sam dobio net i saznao sam da se CS moze igrati i preko Neta..Odmah sam zaigrao na KGB msm nesecam se dobro..kum mi je dao IP od N1 loznicki server tamo sam igrao..video sam neke likove kako ubijaju kroz zidove nisam znao sta je to? O.o pa sam pitao druga sta je to i on mi je rekao da je to WallHack (WH) ja sam ga pitao dali mogu ja to da imam on mi je rekao da nemoze..onda sam surfovao po Google i YouTube i nasao sam neki wh i koristio na N1 serveru...bilo je tu prozivki ko niko...onda sam presao na drugi server koji mi je dao drug N!C!FOR server se zwao PvU.Gaming i tu sam igrao kao citer..bio sam prozivan i banovan 100x na dan ali neki lik me je stalno unban i bio sam mu zahwalan..2009.Godine sam odlucio da neigram vise sa citom i da igram kao svi..kada sam poceo bio sam bot nikog nisam mogao da ubijem..nick mi je bio Virtus.pro i svi su mi govorili da sinem to .pro da se nesramotim skinuo sam i bilo je samo Virtus tada sam poceo da igram i napredovao sam...Onda sam odlucio da otvorim sopstweni server..zeleo sam da se zove DBC Ultra Public po nazivu sela gde zivim..bilo je do 2010.god.
    samnom su server otvorili TaCkE i -# HACKER #- (ili na kgb-hosting.com Ch0da) oko FTP sam znao samo da add Admina i to jedva Ch0da je poceo da cita oko KGB-hosting.com i znao je to dobor bolje od mene i druga..posle smo promenili ime servera na Serbia eXtremE Public ..i odlucili smo da osnujemo Community.. ja sam u pocetku mislio da je to redirekt koje se deli ali nije to je skup servera sa tagom Serbia eXtremE.. i kao sto vidite sada imamo nekoliko servera
    sada je moj nick ?Virtu$^.- Onl[Y] i imam steam da me neprozivaju
    hwala ako ste procitali i posetite moj server Serbia eXtremE Public
    Last edited by ?Virtu$^.-; 30-03-2011 at 17:04.

Senior Member Array

Evo i ja da napisem nesto
    Datume i neynam uopste
    -Mislim da je bilo 2009 godine, kraj goine, narucujem server sa drugom od solucije, tada nista nisam znao oko servera, kao nesto mi punili ga, bio po ceo dan prazan, kad udjemo mi kao ima igraca
    -Posle smo se posvadjali i on je ostao sam da drzi server, a ja popio ban
    -Onda nisam imao ni jedan server.
    -I upoznao sam neke ikove iz Italije, a inace su iz Srbije, i ono napravili klan, pa ajmo i server da kupimo..
    -27.12.2010 (owo znam ) -Server sam kupio kad je bila akcija ona novogodisnja ko kupi server do 31.12.2010 dobija mesec dana gratis, odem ja narucim i uplatim bio je 12+2 (public) zvao se "Itali ft Serbia Public, bila je akcija tad sam kao nesto znao oko servera, kad sam dobio server nisam nikada bio srecniji nego tada
    -Kad sam uplatio i da polsajem sliku uplatnice iggiju, stavim ja bot sliku na fb i posaljem link slike
    -Vracaju mi poruku nemozemo da vidimo sliku, uslikaj ponovo i okaci sliku na http://slike.milf-cs.info/ i posalji link, uradim tako i dobijem server ubrzo
    -Posle toga narucim jos jedan server lite 14+2, deathrun mod. bio je i on prazan, zvao se Itali ft Serbia DeathRun
    -Kao nesto bio nam je dobar, nekad bude pun 6vs6
    -A Zlatka i Wroy-a sam smarao po ceo dan sa tiketima, mislim da sam bio najveci smarator na KGB-u a to i oni mogu da potvrde , i jednom mi Boris posalje "E ovo je sad stvarno bezobrazluk, imas server lite, 14 slotova, nemas podrsku ali zato imas 50 poruka" . Ako vidim jos jedan tiket suspendovacemo ti swe servere. A svaki drugi tiket odgovor supporta: "Pozz, ti imas lite server manji od 20 slotova, a za taj paket ne dajemo podrsku, prebaci se na premium ili povecaj slotove pa imaces podrsku"
    -Kad je moj drug prodavao server, bio jeftin a imao je mase, kupim ga za 2000din, a nije mi rekao da se menja ip, i tu me za*ebe, server bio preko dana pun, i posle ode swe u pm
    -Ulazio sam u comunity-je i menjao imena, zvao se NIKE Style DeathRun+Auto Bhop
    -I sada sam ga napunio o5, i usao u comunity Krusevac Open-a

Toliko od mene
    Ukratko

Banovani spamer Array

Aj nesto i od mene. Datume nzm ni otprilike

---Brat i ja kupujemo od kgb-a server pub 28 slotova. Ime je bilo Armagedon SM Public. U pocetku (mada i na kraju) nije bilo skoro nista igraca (u proseku oko 4-5) a kasnije nesto vise.
    ---Prodajemo prvog admina nekom klincu za 200 kinti i uplacujemo server za sledeci mesec, ovaj put spustamo na 24 slota. Tada smo nesto vise znali o serverima i tome pa je serv. malo napredovao.
    ---Poceli ozbiljno da prodajemo admine sve nekim klincima koji su unistavali server ali je bilo bas dosta kesa.
    ---Ime servera smo skoro stalno menjali ali je osnova Armagedon uvek ostajala.
    ---Spajam server sa CooL Public i ja i Zoran vodimo taj server (moj brat je u medjuvremenu skoro batalio cs).
    ---CooL Public se lepo razvio pa smo uzeli i cw server. Spojili smo se sa jos 2 servera tako da sada nas 4 vodi server.
    ---Zatim u nas comm dolazi i CooL Zombie server.
    ---Ubrzo uzimamo i CooL DeathRun (u sig.) i sada treba da ga napunimo
    ---Trenutno se bakcemo oko game resellera, sajta, foruma itd.

Eto nesto kratko.

Senior Member Array

My solucija/kgb/milf story x-D

Necu stavljati datume, ni ne secam ih se.

Nikada nisam igrao na netu kanter ,posto smo samo cepali lan cwove i skupljala se ekipica svako vece..
    Prvi put kad sam dobio net poceo sam da cepam kanter na Milf DeathMatchu koji mi je bio omiljeni server..
    Posle 2-3 meseca kad sam vec usao u fazon ortak i ja surfamo po netu i nailazimo na www.solucija.ba ..
    Tu vidimo da moze da se uzme online server za male pare.. Tad je bio ako se dobro secam 930 + 20 dinara provizija.
    Otvaramo server po imenu Hot Brutall Killers koji je bio lite al samo lite servere je solucija tada imala u ponudi.
    Nismo znali da stavimo admina, cackali smo tamo dok nismo usli u foru.
    Mnogi ortaci su mi trazili da kupe admina ja reko ae sto da ne da zaradim i ja koju kintu.
    Uzimam od svih pare a frka ne znam kako da stavim admina,oni me dave po skoli kad ces admina da nam stavis (a ja naravno najaci) i nisu smeli da me taknu
    Saljem soluciji mail da mi stave admine ,saljem nikove i pwove.
    Polako ulazim u foru sa admin komandama al ftp i dalje nista :/
    Surfam po netu i nailazim na nas voljeni KGB ..
    Tu nalazim mnoga uputsva i ulazim u fazon na skroz
    Server nam je bio 24 slota i bio je pun puncijat.
    Posle 3-4 meseca drzanja ja i ortak se nesto pofajtamo ,posto sam trosio pare od servera na hranu razna picenca i tako to..
    Gasimo server. Celo moje mesto opet u igraonice i lan se pika :-)
    Ja dolazim na ideu zasto ja nebih otvorio svoj server i da budem svoj covek?
    Posle nedelju dana ja i smunem jednog klinca da da nesto kesa i da fora on bude vlasnik..Kad sam skrpacio nekako 960 dinara uzimam i ja "svoj" server .:PrO^KiLLeR's:. :-)
    Server je bio krcat i to dobrih godinu dana , naravno ja nisam znao da izvucem iz toga neki kes pa me smorilo i ugasio sam..
    Klinac ga opet pali i server mu se bukvalno raspada,cacko je po plugins.ini po server.cfgu rejtove svasta svasta..
    Ja vec tad uso u CLARION i bio head na dust2jci..
    Dolazim na ideu da kupim od klinca server i da ga ubacimo u clarion.
    Dragan i Rade se slazu (ivan nista nije govorio ,barem kolko ja znam) i upadam ja sa serverom u zajednicu ..Naravno mod je bio COD.
    Prolazi 2-3 meseca , podzapam se sa svima sa clariona , ima njih sa kojima sam dobar..
    I evo 26.2 otvaram i ja svoju zajednicu i polako al sigurno se uspinjem :-)
    Serveri su KGB , MILF i BUG hosting :-D
    -=SRBIJA COMMUNITY=-
    Želiš steam a nemaš novac da ga kupiš?
    Igraj na SRBIJA Public 24/7 - 193.104.68.7:27034 i osvoji ga!
    Ako budeš najaktivniji na serveru dobiceš STEAM CD KEY koji ceš sam aktivirati !
    Akcija traje od danas do 15.04,igraj i osvoji STEAM!

Senior Member Array

Zombie Ekipa Zauvijek u <3
    Usao sam prije neki dan na msn i vidio jednu ne procitanu poruku . Bez oklijevanja udjem i krecem da je citam : " Znam da vec 2 godine ne igrac cs ali pogledaj ovaj server 46.4.29.13:27062 ! " Skidam prvi kanter koji sam nasao na pirate bay i kucam u konzolu "connect 46.4.29.13:27062 ." Dok mi se ucitavao server razmisljao sam o novome modu ili nekim banja skinovima , kada odjednom imam sta da vidim : puske , laseri , podobran , zombiji . Pa sta moze da bude nego Classic Zombie server . Zastadoh na sekund i sjetih se svih subota i nadelja provedenih na ovome modu ... Stalno sam igrao na Zombie Apocalipsa serveru . To su bili najbolji dani moga zivota . Subotom i nedeljom posle rucka zvao bih prijatelje na skype a zatim bi svi usli na server . Stalno smo nagovarali druge igraca da nam se pridruze na skype i cesto se desavalo da svi igraci sa servera budu sa nama na skype -u . Stalno smo se zafrkavali pricali viceva , provaljivali finte i bogove po mapama . Ubrzo smo svi postali jako dobri drugovi . To nase drustvo sirilo se iz dana u dan i brojalo je "clanove" iz svih bivsih zamalja Jugoslavije a i sire . Stalno smo blejali po serveru i zafrkavali bi se . Jednom sam isao do Beograda i svi prijatelji su me "molili" da budem njihov gost . Isto sam i ja radio kada bi neko dolazio u moj grad ! Jednoga dana vlasnik servera (nas drug)
    morao je da proda server jer nisu imali para da plate majci skupu terapiju citostatika (lijek koji se uzima posle kancera) . Kada smo to culi svi smo odlucili da skupimo pare . Sjecam se da danima nisam doruckovao vec sam pare (namjenjene za uzinu ) cuvao. Svi smo stedjeli pare od rodjendana , marendi , baka i deka ... Nismo puno skupili ali smo mu znacajno pomogli .
    Nekoliko mjeseci posle njegova majka je ozdravila a nase drustno je opet bilo na broju . Nedavno sam se preselio i izgubio sam kontakt sa svim drugovima . (sarver se ubrzo zatvorio)
    Zato vas molim da ako iko od "bivsega" drustva procita ovo da mi se javi u pm .

P.S.

Moja prica je istinita a pouka ja da nije mjerilo servera puno igraca vec kakva je atmosfera na njemu : D
    Hocu da otvorim zombie communtiy pa ako ko hoce da se prikljuci projektu neka se javi !

Senior Member Array

?Virtu$^.- je dole napisao nesto krace o nasem serveru. Pa ja bih da to Vama prikazem u detalje...

Pa da krenem, khm,khm:

Koji dan pre 24. septembra 2010. meni je sinula ideja da otvorim svoj server. I to ne bilo kako sinula, nego sam igrajuci na jednom serveru (novootvorenom, ne znam tacno ime i ip) video reklamu "Ako zelite da zakupite svoj CS Server posetite www.kgb-hosting.com" (nesto na taj fazon ne secam se bas dobro, i ja videvsi to otisao sam na taj sajt, pogledao malo cene i razmisljao koji server da kupim i sa kim.
    Pitao sam par drugova za koje sam znao da igraju CS (Virtus, TaCkE, deyan, koja) da skupimo pare i da otvorimo server.
    TaCkE se nesto dvoumio, Virtus je pristao odmah i deyan i koja su pristali (naravno ni jedan od nas nije znao nista oko gpanela, nismo ni znali sta je to, niti smo znali za ovaj forum i slicno).
    Ali nekako smo se dogovorili nas 5 i skupili pare i ja sam 24. septembra uplatio pare za server, i to lite server 27 slotova (koliko i danas ima).
    Sa nestrpljenjem sam cekao server i da mi se neko javi na mail, i jednom prilikom kada sam dosao iz skole )odmah sam otisao na komp, i proverio postu na mailu) i video sam poruku sa podatcima za moj server.
    Dobio sam gpanel i ostale informacije, ali ja nisam imao pojma za sta koje sluzi
    Ulogovao sam se na gpanel i gledao u monitor "k'o tele u sarena vrata"
    znaci nista nisam znao da uradim, u prvih 5 dana, u supportu je bilo oko 30 tiketa otvoreno za pomoc
    Posle toga sam se registrovao na forum (dobio sam link foruma kada sam dobio podatke za server), i ovde sam kao svaki novoregistrovani clan trazio pomoc od drugih, otvarajuci teme gde stignem i tako sam zaradio 2 warna
    E da se vratim an server. - znaci bio sam nikakav sto se tice poznavanja gpanela i ostalog
    Nisam znao da dajem admine, da ubacujem mape, da kucam setinfo za pw o.O
    Bio sam totalni noob
    Posle toga sam poceo da ucim sa foruma, bili su razni tutorijali za sve i svasta, pa sam nesto uspeo da naucim
    U pocetku sam iskupio solidan broj igraca. Svi smo se trudili koliko smo mogli.
    Ali naravno posle su nastale svadje, npr. najvise izmedju mene i virtusa, ja sam jedini imao gpanel, ali i oni su trazili (ali nisam imao poverenja u njih), pa smo se tu svadjali bla bla, i dao sam im na kraju gpanel), meni je bilo vise dop*zdi*o da vodim server, hteo sam sve to da batalim, ali smo se posle pomirili (jbt zbog igrice da se posvadjamo XD )
    Vec u prvom mesecu rada servera prodali smo 1-2 admina, a kasnije za 3. mesec smo imali dovoljno admina koji su placali tako da nismo mi davali pare za server iz naseg dzepa.
    Do sada smo 2 puta menjali ip servera, kada smo sa lite presli na premium i kada smo presli na orion telekom, tako da smo izgubili poprilican broj igraca, a tome je doprinelo i otvaranje nekoliko servera iz mog grada i okoline.
    Tacnije samo iz mog odeljenja u skoli bila su 3 servera, tj. nas 3 drugova smo drzali 3 razlicita servera, i pravili jedni drugima konkurenciju.
    Posle 1 mesec rada servera jedan moj drug je ugasio server ali je ostalo i drugi koji mi je pravio veliku konkurenciju, odvodeci oko 35-40 % igraca sa mog servera.
    Taj server i dan danas postoji, ali vise ne obracam paznju na njih jer moj server ide uzlaznom putanjom.
    Ovo je 7. mesec postojanja mog servera, oko 230. smo na gt.rs nije lose s obzirom da server nikad nije imao redirekciju, da je imao veliku konkurenciju i da niko od nas 5 head admina nije imalo nekih "veza" oko dovodjenja igraca.
    Da napomenem da smo koju izbacili kao admina, jer se previse kur*io po serveru.

To bi bilo to, i ja ga oduzi je*a svinji mater xD

Senior Member Array

Malo dugačko, a?

Evo od mene nešto malo (malo duže).... Sve je počelo negde oko 6. ili 7. avgusta 2010. godine. Ja, sa svoja 4 druga (o, ho, hooo!), do tada zaljuđeni svi cs-om, odučimo da otvorimo svoj cs server, a mi do tad nismo pooojma imali ni o čemu, umalo da počnem plakati (bukvalno) od pitanja koja sam sam sebi postavljao: kako ubaciti mape?, Kako staviti admina? i sl. E sad, pošto sam ja bio i ostao najpametniji i naj upućeniji (što se tiče računara) u sve to, ja sam bio glavni i odgovorni oko svega u cs-u, pa tako da pošto sam čuo samo za <3 KGB <3 hosting, odlučim malo googlati i nađem sajt KGB-a, pa onda laganini, po upustvima, (al sam se u međuvremenu levatio) i tako naručim server, a pošto nisam imao pojma ni šta ni kako, zab sam da sam ostavio mail adresu, tek sutra u veče, (sad sam se setio, čitava priča počela je u juto 6. avgusta, mada ta priča je počela još od tad možda nekih pola godine, ali tad smo ozboljno počeli oko toga) otvorim mail i pročitam (hahahah budala sam čitav mail prepisao na list da bi svojima pročitao) i onda žiro račun.. kako to? zašto to? a šta je to?... (joj da vi čujete naše izjave, kasnije će te čuti najjaču izjavu u narednih 100 god) i onda pitam starce gdje to i kako to... e sutra dan (8. avgust) odem do pošte i uplatim server od 24+2 slota, lite paket. Dođem kući, prebacim sliku na komp (taj deo maila sam razumeo ) odem na imageshack.us postavim i pošaljem link na mail (nisam baš u potpunosti razumeo, prvo sam onako postavio sliku na mail, ne na is.us)... e sad... pošto kada sam otvorao server došli mi mailovi sa tri adrese... te narudžbina primljena t ovo te ono, pa ja nisam znao na koji da pošaljem pa poslao i igiiju, i na info i na sve što su mi tad došli.... 9. avgust, jutro, 12 sati, okupili se nas 5-orica kod jednog od drugovi da diskutujemo, dobili ip, i podatke za gpanel (Šta je sad pa to? A????)... I ajd sad, odem ja na ..ing.com/gpanel logujem se onako prema podacima i sad tamo ko tele, al setim se ja u mail-u od iGGi-ja piše nešto za admin, maps, mapcycle to.... uhhhh laknulo mi, pa reko: e hvala bogu, znam bar staviti admina! (LOL!) E sad smo došli do najjače izjave: Pošto je nas bilo 5, sad jedan rekao: "Najbolje je da samo dva od nas budu Head admini, jer ne valja da ima puno admina na serveru.". A mi botovi svi podjednako: "Da, da, da da da, naravno, ne valja to, ma kakav, ma samo dva, ma joj ne može biti više od dva head-a na serveru.". (Ogroman LOL!) E sad, pošto sam ja najpametniju i ovo računarskom smislu (a i inače) ta dva head-a bili smo ja a još jedan koji je imao prje admina na nekom žnj serveru. Bila je još jedna izjava da postoji neki "Ž" admin, kao on ima sve, al to smo se već smijali i rek ma daj bjež kakav ža admin. Server je napredovao prva tri mjeseca u prvih mjesec dana sakupili smo 2800 igrača (Bez obzira na to što sam ja ušao sa 20 nickova ), ali kasnije je taj broj počeo opadati (Valjda zato što sam počeo ulaziti sa manj nickova)... Ali na serveru je igrala samo raja iz kraja, tako da nismo imali neki uspeh ovako... postavio sam ja server i na game-monitor, i na gt.rs i gt.com i svuda... ali ništa to nije bilo to dok nisam došao na ovaj forum, u mailu su mi rekli da postoji neka "baza znanja"... aj to sam našao, i reg sam se na forum... tad mi je nick bio eXpo (Ovo prilikom molim admine da obrišu taj profil). I ovaj forum me je svem naučio, (hvala bog pa sam pametan i sve kontam ) i sad sam sposoban (zahvljujući njemu) da ja učim druge. E kasnije kad sam se usavršio oko gpanela, i to, nakon možda dva-tri meseca otvorimo drugi server, bio je to cw... (auuuu... pa ja sam sve zab reći, prvi server se zvao [UG] UnderGround Public.. ovaj drugi isto, samo što je bio CW) i na njemu su odigrana možda 6-7 mečeva, od kojih su 2 bila protiv mog klana (tačnije klana mog servera UgB - UnderGround Boys ). E sad, ja se malo napalio na to otvaranje servera, te ja otvorim još 2 servera: DR i Surf, To je sve brojilo 4 servera, (Uđem ja u 20:00 h subotom, sva 4 servera 0/24 (cw 0/12, dr 1/24 (bio onaj bot )), kasnije je surf počeo bolje raditi... ali o5 slabo) E sad neko moj prijatelji odluče i oni napraviti server i malo pitali mene, i ja im rekao da je najboje da otvore ZM da upotpunimo comm (taj server je isto bio UnderGround)... kasnije nzm kako se sretnem sa bakijem - bakicar on je tad imao kragujevac pub, i on se udruži samnom, ja sam tad već promenio ime servera u Factor-X i on pristane i moj je bio Factor-X Public Alfa a njegov isto samo beta, nakon nekoliko dana on otvori i DM server isto Factor-X comm, i tako je moja zajednica brojila 7 servera! (A svi przni osim puba i surfa, dr je bio u početku dobar ali proćelavio) E pošto su od tih 7 moja bila 4, a sva 4 su bili podeljni u 1/4 meseca, ja to nisam stigao plaćati, pa su često bili zatvarani, (Pub je jedni bio redovno plaćan) i lagano su se počeli zatvarati... surf mi je zatvoren prije vremna (nzm kako ali sam ga mislio i dalje držati :'( ) I tako baki i ja se nzm kako rastali, ovaj drug zatvorio server jer je i nakon mesec dana server posetilo 30 likova, ostao samo Pub... ona i danas postoji, i dalje ga držim sa istim tim drugovima, i smanjio sam ga na 12 slotova, i sada lepo radi (Factor-X Public: 78.46.63.201:27075)... E sad nova priča (e nećete me se tako laka rešti xDD) 12. aprila ove godine sa najboljim drugom odlučim otvoriti DR server, pošto mi je to omiljeni mod (Бања Лука^DR: 178.63.73.14:27104) E sad, taj drug nema pojam o cs-u, zna samo da je sranje od igrice (To po njemu, ne po meni), pa sam ga ja malo učio, naučio ga i cs-a igrati i malo oko gpanela, i sve to... Pa sad voli cs ... E sad je znam i šta je redirekcija (Eto ti ga :P) i kupimo 7 dana nakon otvaranja servera redirekciju od Colosseuma, i još niej prošlo mesec dana a već smo sa nem pojam kojeg ranka na gt.rs popeli se na 900. i kusur mesto i konstantno rastemo. Server je još u izradi i nije sve urađeno i neki plug-inovi i mape baguju, to ću sve rešiti, a kasnije mislim preći na premium i na 14 ili 16 slotova (ako bude dobro onda na 20 ).. E ja ko ***** se zapričao pa sam zab reći da smo jedva čekali prvih 6 meseci od servera (Factor-X Public) i dobijemo free domen (www.fxc-cs.com) i to je sad zajednički forum za ova dva servera.... Al i forum nam slab.... nzm koliko mu već ima a još nije napunio 70 članova (pihh).... Dajem K+ svakom ko pročita ovo... xDD

Razduži ja ovo.... al šta ćeš....
    Last edited by .LoPaTa.; 29-04-2011 at 23:28.

Senior Member Array

@lopata sta oces, ja i moja 2 druga kada smo kupovali 1. server, smo mislili da moze samo 1 head admin
    Evo moj story, datume neznam
    -Ja i moji drugovi smo isli svake druge nedelje u petak polse skole u 1 igraonicu, i tu igrali cs. Onda jednog dana moj drug dolazi i kaze da ima kaunter da mi da da instaliram na svom kompu( tada najbolji komp u komsiluku, ali bez net-a :S ) i pocinnjem da igram cs protiv botova
    -mesec,2 kasnije moji drugovi po odeljenju pocinju da pricaju kako igraju cs na netu a ja pocinjem da se palim
    -3 meseca kasnije moj otac uzima internet, al q, stavlja ga na moj drugi komp( pentium 2 ) koji nemoze da podrzi cs
    -1-2 godine kasnije kupujem wirles i pocinjem da "kradem" net sa pentium dvojke i pocinjem da igram cs na netu.
    -Kad sam poceo da igram nanetu, pocinjem da optuzujem moje drugove da su citeri( a jesu bili, znam ), a oni se vade da imaju novi KGB-ov cs na koji neradi citevi
    -nekoliko dana kasnije skidam taj kgb cs i pocinjem da igram na njemu.
    -mnogo kasnije moj drug saznaje da mzoe da se kupi cs server ( pre toga smo prelistali on i ja 100000 tutoriala kako napraviti svoj cs server )
    -drusto pocinje da se okuplja, i svi smo hteli da damo pare, al na kraju dalo samo nas 3 i uzeli smo 14+2 slota kod contra team-a. Odmah smo usli na server, imali smo malo preoblema oko kucanja password-a, ali usli smo Kad je server poceo sa radom, nagovorili smo nekoliko ljudi da dodje da igra, a jedan od njih nam je rekao da je komanda za menjanje mape amx_map .Ja iste sekunde proam komandu i radila je. Posle toga odma sam naucio amx_kick,amx_ban( banovao sam druga ) i poceo sam da kucam amx_unban pa nick( i mislio sam da sam unban druga)
    -Ulazim da drugov nalog na contra team support forumu i tu sam naucio 1 veoma vaznu stvar, a to je da nikom nesmem dati sifru od FTP-a( nisam ni znao ni sta je gpanel, a kamoli ftp )
    -Moj drug pocinje da me uci kako se ubacuju mape i sva ta sranja i ja sam ubacio mapu awp_india na server.

bice dopunjeno
    Last edited by Sp@jk; 30-04-2011 at 01:25.

Senior Member Array

@Sp@jk to je mislio i Ch0da da moze samo 1 da vodi server..
    @Ch0da brw to je istina od reci do reci ja i ti najvise svadje imali :d xDD

Junior Member Array

Ovako sad tacno datume neznam ali evo od prilike..
    01.04.2008 - Stavljam net i pocinjem vishe da sedim na pc i pocinjem da trazim igrice .. one supermario i taka sranja
    28.04.2008 - Idemo u Igracionicu sa drugovima da igramo CS naravno ja vec naucio kako se igra i te stvari a oni veze nemaju :P
    01.05.2008 - Svi smo usavrshili Nashe igranje i pocinjemo da igramo na Net-u..
    15.06.2008 - Redovno igramo na Makedonskim Serverima.. ja sam igrao na MAX Cs maps i bleajao sam na cs po ceo dan a za admina nisam imao pojma , a posle toga jedan drug me zove ajde ajde na TABU nema dece al nema ni laga :]
    19.06.2008 - Pocinjem redovno da igram na TABU i server se vec poceo puniti , naravno ja sa moijim drugarima igram
    18.06.2008 - Ja Dobio slot , a nisam ni znao o cemu to sluzi i sta se radi sa njim.
    13.10.2008 - Svi moji drugovi naucili smo nesto staj je admin i druge stvari , naravno i usavrshili nashu igru na PUB-u.
    17.12.2008 - Otvara se Novi TABU server mislim da je bio AWP nisam siguran .. i tamo pocinjem da budem redovan igram po ceo dan i head mi kaze oces li admina a ja veze nemam sta je to . , naravno o adminu sam naucio od drugija poiskusnija , nikakve probleme ja nisam radio na serveru.
    02.02.2009 - Manje igram cs zbok skole i drugih stvari ..
    19.02.2009 - Ulazim na serveru kad gledam nemam admina , zalim se i kazu mi headi da nisam bio redovan. Ja im se zahvalim za svemu i pocnem da igram joped na TABU Gaming .. tada server je bio FULL po danu i nocu .. 63 mesto je stigao na gt.com :]
    20.07.2009 - Ja sam u medjuvremenu dizao HLDS server i igrao sa drugovima ponekad.. i meni dodje ideja da iznajmimo server i setim se na KGB-a
    30.07.2009 - MI vec dobili server i poceli da zovemo dece sa TABU-a i druge ostale servere PEDERSKI NACIN xD
    u Nastavku smo razradili server i sve je bilo ok Posle ovog servera smo uzeli Jos 2 Deathruna naravno nismo ih placali zajedno nego 1 mesec ovaj pub i 2 meseca TABU i sve tako sad vec imam Community osnovan sa drugarima
    Pozdrav :]
    HQ Arena: 88.213.207.114:27015
    HQ CW: 88.213.207.114:27016
    HQ Deathrun: 88.213.207.114:27017
    -=======BY=======-
    www.hq-network.net
    www.facebook.com/hqcommunity

Senior Member Array

evo od mene neka "kratka" karijera

prvi pu u zivotu odlazim u igraonicu u 2002 god. naravno posle trening-a ...ja i ostali drugovi ...po 3 - 4 h smo ostajali i igrali CS 1.5 ili 1.3 tada bese
    drug zatvara igraonicu i ja prestajem sa cs-om ...do 2007 ...
    nakon toga odlazim kod druga i vidim on igra cs sa botovima ...a meni pao mrak na oci ...igra se i meni ...
    trazim od roditelja da mi daju pare za tadasnji racunar ,jer mi je crko ...oni mi ne daju ...pa sam morao da skidam po parku gume i felne sa kola...jedno vreme smo po 10 kola ostavili na panjevima samo ...troje nose panjeve ,a 3 skidaju samo
    zaradjujemo od toga 1000 evra i delimo pare...i ja za 250 e uzmem solidan PC...
    ugradjujem net od tih para...onda brat stariji saznaje da smo skidali gume i felne po parkovima ...pa me polomi ljudski ...nisam mogao ni za komp da sendem

nakon duzeg vremena brat ugradjuje net ,pa ja koristim priliku da skinem cs
    onda pocinje cs karijera ....2 godina samo cs igram(do 2009)....
    krajem 2009 kupujemo server kod kgb-a nas 15 ...menjali smo imena ko gace...kako se kome cefne ,jer su svi znali user i PW od gpanela...bacali pare itd...
    onda kod contra team-a uzimamo nas 10 server CS od 30 slotova ....pa posle kod SSH ,pa kod solucije ...pa kod nekih amera...pa kod jos nekih nasih 5 prevaranta...lag je bio katastrofalan ,imam osecaj da su na kompu otvorili host....

na tom serveru dan noc sam igrao...cak sam jednom otisao u KGB igraonicu i tamo bio oko 4 - 5 dana...poneo ranac sa hranom i samo igrao cs...
    keva prijavljuje policiji da sam nestao...a ja sutra dan dolazim kuci iz kgb sa podocnjacima do zuba...
    do januara 2010 sam igrao cs...nakon toga burazer ponovo instalira linux i sjebe cs skroz(namerno) ...da vise ne moze da se instalira...
    upisujem sa na muay thai i PRESTAJEM da igram cs....tada se prekinula cela moja CS karijera i sve...
    bilo je svacega ,ali kad bi vreme mogao da vratim ...ne bi sigurno bilo ovako
    zbog ovog cs-a sam svasta preziveo...cak sam i krao....sad kad vratim film u nazad...pitam se da li sam to ja uopste bio ... :L
    Last edited by KGB Player; 30-04-2011 at 17:43.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Sp@jk View Post
    @lopata sta oces, ja i moja 2 druga kada smo kupovali 1. server, smo mislili da moze samo 1 head admin
    Ahahhahahahahahhahah, nmg da verujem koji smo mi noobovi bili, a vidi nas sad mogu čitavu literaturu da napišem o gpanelu i adminima, mapama, plug-inima.. itd...
    Last edited by .LoPaTa.; 18-07-2011 at 11:19.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by .LoPaTa. View Post
    Malo dugačko, a?

Evo od mene nešto malo (malo duže).... Sve je počelo negde oko 6. ili 7. avgusta 2010. godine. Ja, sa svoja 4 druga (o, ho, hooo!), do tada zaljuđeni svi cs-om, odučimo da otvorimo svoj cs server, a mi do tad nismo pooojma imali ni o čemu, umalo da počnem plakati (bukvalno) od pitanja koja sam sam sebi postavljao: kako ubaciti mape?, Kako staviti admina? i sl. E sad, pošto sam ja bio i ostao najpametniji i naj upućeniji (što se tiče računara) u sve to, ja sam bio glavni i odgovorni oko svega u cs-u, pa tako da pošto sam čuo samo za <3 KGB <3 hosting, odlučim malo googlati i nađem sajt KGB-a, pa onda laganini, po upustvima, (al sam se u međuvremenu levatio) i tako naručim server, a pošto nisam imao pojma ni šta ni kako, zab sam da sam ostavio mail adresu, tek sutra u veče, (sad sam se setio, čitava priča počela je u juto 6. avgusta, mada ta priča je počela još od tad možda nekih pola godine, ali tad smo ozboljno počeli oko toga) otvorim mail i pročitam (hahahah budala sam čitav mail prepisao na list da bi svojima pročitao) i onda žiro račun.. kako to? zašto to? a šta je to?... (joj da vi čujete naše izjave, kasnije će te čuti najjaču izjavu u narednih 100 god) i onda pitam starce gdje to i kako to... e sutra dan (8. avgust) odem do pošte i uplatim server od 24+2 slota, lite paket. Dođem kući, prebacim sliku na komp (taj deo maila sam razumeo ) odem na imageshack.us postavim i pošaljem link na mail (nisam baš u potpunosti razumeo, prvo sam onako postavio sliku na mail, ne na is.us)... e sad... pošto kada sam otvorao server došli mi mailovi sa tri adrese... te narudžbina primljena t ovo te ono, pa ja nisam znao na koji da pošaljem pa poslao i igiiju, i na info i na sve što su mi tad došli.... 9. avgust, jutro, 12 sati, okupili se nas 5-orica kod jednog od drugovi da diskutujemo, dobili ip, i podatke za gpanel (Šta je sad pa to? A????)... I ajd sad, odem ja na ..ing.com/gpanel logujem se onako prema podacima i sad tamo ko tele, al setim se ja u mail-u od iGGi-ja piše nešto za admin, maps, mapcycle to.... uhhhh laknulo mi, pa reko: e hvala bogu, znam bar staviti admina! (LOL!) E sad smo došli do najjače izjave: Pošto je nas bilo 5, sad jedan rekao: "Najbolje je da samo dva od nas budu Head admini, jer ne valja da ima puno admina na serveru.". A mi botovi svi podjednako: "Da, da, da da da, naravno, ne valja to, ma kakav, ma samo dva, ma joj ne može biti više od dva head-a na serveru.". (Ogroman LOL!) E sad, pošto sam ja najpametniju i ovo računarskom smislu (a i inače) ta dva head-a bili smo ja a još jedan koji je imao prje admina na nekom žnj serveru. Bila je još jedna izjava da postoji neki "Ž" admin, kao on ima sve, al to smo se već smijali i rek ma daj bjež kakav ža admin. Server je napredovao prva tri mjeseca u prvih mjesec dana sakupili smo 2800 igrača (Bez obzira na to što sam ja ušao sa 20 nickova ), ali kasnije je taj broj počeo opadati (Valjda zato što sam počeo ulaziti sa manj nickova)... Ali na serveru je igrala samo raja iz kraja, tako da nismo imali neki uspeh ovako... postavio sam ja server i na game-monitor, i na gt.rs i gt.com i svuda... ali ništa to nije bilo to dok nisam došao na ovaj forum, u mailu su mi rekli da postoji neka "baza znanja"... aj to sam našao, i reg sam se na forum... tad mi je nick bio eXpo (Ovo prilikom molim admine da obrišu taj profil). I ovaj forum me je svem naučio, (hvala bog pa sam pametan i sve kontam ) i sad sam sposoban (zahvljujući njemu) da ja učim druge. E kasnije kad sam se usavršio oko gpanela, i to, nakon možda dva-tri meseca otvorimo drugi server, bio je to cw... (auuuu... pa ja sam sve zab reći, prvi server se zvao [UG] UnderGround Public.. ovaj drugi isto, samo što je bio CW) i na njemu su odigrana možda 6-7 mečeva, od kojih su 2 bila protiv mog klana (tačnije klana mog servera UgB - UnderGround Boys ). E sad, ja se malo napalio na to otvaranje servera, te ja otvorim još 2 servera: DR i Surf, To je sve brojilo 4 servera, (Uđem ja u 20:00 h subotom, sva 4 servera 0/24 (cw 0/12, dr 1/24 (bio onaj bot )), kasnije je surf počeo bolje raditi... ali o5 slabo) E sad neko moj prijatelji odluče i oni napraviti server i malo pitali mene, i ja im rekao da je najboje da otvore ZM da upotpunimo comm (taj server je isto bio UnderGround)... kasnije nzm kako se sretnem sa bakijem - bakicar on je tad imao kragujevac pub, i on se udruži samnom, ja sam tad već promenio ime servera u Factor-X i on pristane i moj je bio Factor-X Public Alfa a njegov isto samo beta, nakon nekoliko dana on otvori i DM server isto Factor-X comm, i tako je moja zajednica brojila 7 servera! (A svi przni osim puba i surfa, dr je bio u početku dobar ali proćelavio) E pošto su od tih 7 moja bila 4, a sva 4 su bili podeljni u 1/4 meseca, ja to nisam stigao plaćati, pa su često bili zatvarani, (Pub je jedni bio redovno plaćan) i lagano su se počeli zatvarati... surf mi je zatvoren prije vremna (nzm kako ali sam ga mislio i dalje držati :'( ) I tako baki i ja se nzm kako rastali, ovaj drug zatvorio server jer je i nakon mesec dana server posetilo 30 likova, ostao samo Pub... ona i danas postoji, i dalje ga držim sa istim tim drugovima, i smanjio sam ga na 12 slotova, i sada lepo radi (Factor-X Public: 78.46.63.201:27075)... E sad nova priča (e nećete me se tako laka rešti xDD) 12. aprila ove godine sa najboljim drugom odlučim otvoriti DR server, pošto mi je to omiljeni mod (Бања Лука^DR: 178.63.73.14:27104) E sad, taj drug nema pojam o cs-u, zna samo da je sranje od igrice (To po njemu, ne po meni), pa sam ga ja malo učio, naučio ga i cs-a igrati i malo oko gpanela, i sve to... Pa sad voli cs ... E sad je znam i šta je redirekcija (Eto ti ga :P) i kupimo 7 dana nakon otvaranja servera redirekciju od Colosseuma, i još niej prošlo mesec dana a već smo sa nem pojam kojeg ranka na gt.rs popeli se na 900. i kusur mesto i konstantno rastemo. Server je još u izradi i nije sve urađeno i neki plug-inovi i mape baguju, to ću sve rešiti, a kasnije mislim preći na premium i na 14 ili 16 slotova (ako bude dobro onda na 20 ).. E ja ko ***** se zapričao pa sam zab reći da smo jedva čekali prvih 6 meseci od servera (Factor-X Public) i dobijemo free domen (www.fxc-cs.com) i to je sad zajednički forum za ova dva servera.... Al i forum nam slab.... nzm koliko mu već ima a još nije napunio 70 članova (pihh).... Dajem K+ svakom ko pročita ovo... xDD

Pomesao si me sa nekim nisam ja taj baki

Senior Member Array

Evo da i ja ispricam Neznam bas datume pa cu napisati otprilike...
    18.05.2010 - Odlazim u skolu. Tamo cujem da se igra neka igrica kanter i ja pitam prijatelja da li mi moze dati link od kantera da ga skinem.
    19.05.2010 - Prijatelj mi daje link ja ga instaliram i da mi neki IP zapamtio sam ga 178.43.73.73:27015 ja mislim da tako ide
    20.05.2010 - Na tom serveru igram stalno igrao sam oko 2 meseca
    20.07.2010 - E onda 20.07.2010 dolazi HeadAdmin spiderman i sa njim jedan admin nisam bas zapamtio ime i bili neki citeri daj drugi admin je bio sve banovao u serveru zauvek (( onda vise nisam igrao na tom serveru. Zato sto sam bio banovan!
    8. mesec je bio ja mislim prijatelji su mi davali neke ip-ove i onda sam bio na njima stalno igrao.
    10. mesec moj brat odlazi u srednju skolu i tamo ima jedan njegov prijatelj koji zna da pravi servere.
    Kad je moj brat dosao kuci i to mi rekao ja nisam verovao...Skakao sam od srece kad sam to saznao
    nakon par dana kupujem server od 26 slotova ili 24 sad neznam i dobijam ip od tog prijatelja udjem na server i pise neko ime servera DonjiGrad ja sam vidio da je tu bilo ljudi i pitao prijatelja sta je to? On je rekao da nezna i da ide da pita iggija onda nakon par dana dobivam o5 novi server koji se zvao XTreme-CStrike [PUB]...
    datuma 16-10-2010 sam se registrovao na ovaj forum
    I tako je proslo par dana ljudi su se skupljali...Imao sam server do 12 meseca Server je bio nekad pun ali zbog krize sam ga zatvorio ...
    Onda u 3 mesecu 10.03.2011 otvaram server sa prijateljom Nenadom Cw 12 slotova...Onda 21.04.2011 otvaram Dr i COD od 16 slotova oba dva servera...9.04.2011 Cw server stavljam na mod PUB od 21 slot i tako do danas

Senior Member Array

Evo moje price posto vidim da svi pisu pa i ja ajde da napisem datume necu stavljati sve zato sto ih se nesecam sto znam stavicu.
    Pa da pocnemo:

Septembar 2010:Krenuli smo u skolu ja licno u 2 godinu i kroz neku pricu ja i drugar dodjemo na ideju da otvorimo jedan server.Dotad smo igrali kod njegovog drugara na njegovom serveru gde je on bio head admin i znao je nesto malo sa rukovanjem admina ja nista.On se raspitao ko je najbolji i dolazi sledeci dan u skolu i kaze meni nasao sam gde cemo da kupimo ja ga pitam gde on kaze KGB HOSTING meni je to bilo vrlo privlacno i odma me je potsetilo na KGB igraonu.On mi je rekao da je cuo da su dobri i da cemo kod njih da uzmemo.Skupili smo pare i za pocetak uzeli 12 lite CW server.Brzo se napunio imali smo za otprilike mesec dana 10/12 i sad imali smo i nekoliko admina.Sve je lepo krenulo dogovorili smo se da platimo i sledeci mesec i tako je sve lepo islo zato sto u mom mestu gde zivim niko nije igrao cs dok ja nisam poceo mozda samo protih botova preko neta mislim da niko nije i sad svi igrali na tom serveru ja naucio sve sa adminom samo nisam imao pristup gpanelu jer ni jedan ni drugi nismo znali nista o serverima.Posle isteka drugog meseca taj ortak nije imao da plati pola ja nisam hteo da placam sam a vodi se server na njemu i da ima head admina.I nista server ugasen a vecina igraca koja je igrala na tom serveru ili su bili admini otvorili svoje servere i ja im sve pomagao oko servera sta i kako da rade i oko admina itd znaci sve im ja pomagao.
    Novembar 2010:Moj drug (taj isti skim sam imao server) nalazi na fb bgd hosting oni su za lite servere prvi mesec davali gratis i sad ja i on opet uzmemo da probamo 20 slotova stavimo isto ime kao i na prvom prvi se zvao ObrboYs i nema igraca svi imaju skoro svoje servere servere lag malo vise nije kvalitet ko kod KGB i nista to propada.
    Decembar 2010:Ulazim na KGB sajt i vidim da do nove godine do 31.12.2010 uz kupljen server jedan mesec gratis.Ja uplacujem 31 koliko se secam i server mi stize isto tog dana oko 9 sati koliko se secam ja radost ko kuce u liftu sto imam server reklamiram gde god stignem podelim nekoliko admina i sve lepo samo sto je to bila nova godina i svi otisli na docek.
    Januar 2010:Server se puni polako i dolazim na ideju da kupim jos jedan server i napravim mali community pod nazivom SA Community posto su se serveri zvali Serbian Armi i sad ja se i tad registrujem na forum neznajuci ni sta se na forumu radi sve.
    Februar 2010:Kupujem jos jedan server DM i nisam zadovoljan zato sto nema igraca i dogovaram se sa supportom mislim da mi se relja javio da mi spoji ta dva u jedan premium.Pocinje sve vise da me interesuje kako rade serveri i kako da na svom kompu pravim servere ali niko nece da mi kaze.
    Mart 2010:Sve lepo radi uskoro istice igraca i nema bas vracam ga na lite i opet nema igraca.Placam server za jos jedan mesec igraca sve manje i manje valjda zbog menjanje imena u *SerbiaN*Official*Server*.Pocinje da me interesuje html/css,photoshop i pocinjem da ucim i pravim svoje prve radove u photoshopu tako uceci html i css nailazim na klipove gde decko kodira psd i ja uz pomoc toga pravim svoj prvi sajt za resseler koji sam dobio od KGB sasvim slucajno sam pitao IGGI-ja i on mi je rekao da moze ispunio sam uslove i krecem sa radom.Prodao sam dva servera i vec pocinju da me nerviraju posto i cekanje da uplacujem pare moje klijente prebacujem kod KGB i sad oni imaju servere kod KGB.
    April 2010:Sklapam dogovor sa IGGI-jem i opet imam resseler ali klijenata ne.Server se gasi i ja ostajem bez servera razmisljam dal da ga placam ili ne nema igraca dzaba mi sve da bacam pare.Nailzim na em group hosting i posto vidim da im je forum u ravoju tamo se registrujem i ubrzo pocinjem da razgovaram sa direktorom i pocinjem da radim kao support,mod na forumu i dobijam server odma mi je bilo jasno sta je i kako je ali ja radim i cutim.Posla nema ja na njihovom forumu i postavljam neki post onda me neki mod nesto kritikovao ja mu lepo bez psovanja odgovorim i izgubim sve.Tad saznajem da je KGB pravi i jedini i samo se njim bavim.

Za svo to vreme od januara pa do sad ja sam bio aktivni clan ovog foruma i trudio sam se da budem sto korisniji svima nekoliko puta sam ispao iz takta i bio kanjen za to ali sam se sad uozbiljio i svatio neke stvari posle bana od 10 dana sve mi je bilo jasno sta je i kako je.Drugi ban od 10 dana mislim da nisam zasluzio evo slusajte tu pricu:
    Otvaram temu neki oglas mislim da je i sad niko se nejavlja i Dripac lock-uje temu i kaze javice ti se ako ima zainteresovanih.Ja na to nista nisam rekao proslo je neko vreme ja otkljucam temu stavim BUMP i zakljucam je nije prosli puno vremena stize poruka ja otvaram pise warm i zbog 5 warma ban.Ja se tu iznerviram i odma posaljem Wroy-u poruku u cemu je problem i on mi kaze isto sto i Dripac u poruci da sam otkljucao temu koju je on zatvorio ali ja odgovaram da sam samo BUMP-ovao i lock sam opet nevredi dzabe moje objasnjenje na pauzu 10 dana.Sve se to izdesavalo od kraja aprila do pocetka maja tako da sam sad tu i trudim se najvise sto mogu.

Jedna jedina stvar sto me nervira i krivo mi je zbog toga je ta sto ja sam registrovan u Januaru i imam oko 400 postova a ima likova na forumu koji su se registrovali isto kad i ja i imaju preko 1000 i nisu banovani spameri a u svaku temu se zavuku i komentarisu nesto bespotrebno.

Pozdrav svima pogovo KGB Hosting-u sto se trudi 24/7 da mi budemo zadovljni kao i nasi igraci.
    Za sva pitanja u kontaktirajte me na mail zak94tv@gmail.com
    Moj STEAM Zaksi

Senior Member Array

Nailzim na em group hosting i posto vidim da im je forum u ravoju tamo se registrujem i ubrzo pocinjem da razgovaram sa direktorom i pocinjem da radim kao support,mod na forumu i dobijam server odma mi je bilo jasno sta je i kako je ali ja radim i cutim.Posla nema ja na njihovom forumu i postavljam neki post onda me neki mod nesto kritikovao ja mu lepo bez psovanja odgovorim i izgubim sve.Tad saznajem da je KGB pravi i jedini i samo se njim bavim.

sa ovim se ne slazem,pricm ja na mail sa glavin svaki dan,ti si se predstavio da sve znas zato si bio primjen,kad su dosle obaveze ti nisi nista radio u suport, i glavnom je sinulo u glavu da ti pojma nemas i mako ti je sve...Cak si govorio da znas i oko web hostinga i foruma ,a koliko znas vidi se ovde svaki post ples ples pomognite..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by milos MP View Post
    Nailzim na em group hosting i posto vidim da im je forum u ravoju tamo se registrujem i ubrzo pocinjem da razgovaram sa direktorom i pocinjem da radim kao support,mod na forumu i dobijam server odma mi je bilo jasno sta je i kako je ali ja radim i cutim.Posla nema ja na njihovom forumu i postavljam neki post onda me neki mod nesto kritikovao ja mu lepo bez psovanja odgovorim i izgubim sve.Tad saznajem da je KGB pravi i jedini i samo se njim bavim.

sa ovim se ne slazem,pricm ja na mail sa glavin svaki dan,ti si se predstavio da sve znas zato si bio primjen,kad su dosle obaveze ti nisi nista radio u suport, i glavnom je sinulo u glavu da ti pojma nemas i mako ti je sve...Cak si govorio da znas i oko web hostinga i foruma ,a koliko znas vidi se ovde svaki post ples ples pomognite..
    HAHHAHAHA Ja sam rekao da znam da sredjujem forume,znam da radim u photoshopu i ucim html i css tako sam rekao a posla nije bilo svaki dan sam bio u supportu nego je sve bzvz a malo pazi an svoj signature reklamiras drugi host
    Moj STEAM Zaksi

Senior Member Array

ocu li da objavim slike naseg razgovora.? pa da vidimo ko laze? pa sto ako reklamiram drugi host u signapur ,os mi ti zabranit

Senior Member Array

ocu li da objavim slike naseg razgovora.? pa da vidimo ko laze? pa sto ako reklamiram drugi host u signapur ,os mi ti zabranit
    svadja na pm
    a sto se tice siga mislim da je zabranjeno, neka me ispravi moderator

Senior Member Array

Necu da se svadjam zato cao i trebo bi izbrisati signature to te lepo savetujem jer znam pravila.
    Moj STEAM Zaksi

Senior Member Array

poz,
    citao sam nekolko prvih posta i svideli su mi se reglii k+ super prica
    Resio sam da napravim i ja moju story ... neznam tacne datume ... sve se desilo proteklih godina

2007-Klinac ,2-3. razred osnovne igram Pes5 kao lud po ceo dan s'drugovima...
    avgust 2007-Stariji brat '90 uvodi net i govori kako ce da instalira "kanter" dobru igricu i izbrise mi PES...Kukam malo , i brat mi pokazuje kakva je igrica pravila i to
    Secam se prvi put kada sam usao u cs stojao sam 3 minuta buljeci u sliku neke macke na zidu mape "de_clan1_mill" to mi je ostalo bas u secanju
    Veze nisam imao ... ali sam se polako ucio ... Tad sam igrao na "Cukarica Public"
    decembar 2007- naucio sam osnovne stvari ... napravim 15ak kila po mapi
    2008-Sve sam vise i vise igrao cs...Sve bolje i bolje Polako sam se ucio ... ^^
    2009-Vec sam naucio dosta stvari...Drug mi daje admina na njegovom serveru "NBGD Blokovi" tako nesto i prvi put sam imao admina...Bilo mi je veoma zanimljivo )
    januar 2010-Drugovi iz ulice dobijaju net i uvodim njih u svet cs-a.Igrao sam cesto na "PGA Publicu" serveru iz mog grada , ali svakog dana dobijem ban -.- Smaram admine da skinu i sve u krug
    mart 2010-Nerviram se tako 2 meseca , dobijam banove... I zelim da uzmem admina na tom serveru kako bih bio zasticen , pricam sa headom dancem i kaze mi da ima puno admina i moram cekati da neko otkaze...Cekam mesec dana i nista...
    april 2010-Dodjem na pricu da otvorim server , raspitam se malo pogledam levo desno...Zatim odem na kgb pogledam cene i narucim 18+2 PUB...
    Sutradan dobijam Server , i bio sam najsrecniji covek na svetu... Nisam se razumeo uopste u ftp , nisam razumeo nista , ali nista
    maj 2010-zovem igrace ... raspitujem se citam i polako ucim.predjem ceo ftp 3puta da shvatim za sta koji folder sluzi..
    dogovorio sam se sa 4 druga da budemo headi... (nas 5 qq ( )
    jun 2010-server se polako razvija , i ja polako shvatam sve vise i vise
    jul 2010-server se je prilicno dobar ... razvio se ... ali mnogi su mi se zalili na druge heade pa sam sklonio i ostao sam sam
    avgust 2010-ljudi me mole da kikujem kako bi imao slot server je bio full 18 slota
    septembar 2010-prosirujem na 28 slota i nalazim druga i zajedno postajemo headi ... on je imao i cw tako da sam dobio jos 1 srw u komuniti "Prokuplje Cw Arena"
    novembar 2010-Organizujem ligu na cwu...Server jaca ...
    decembar 2010-Registrujem se na forumu...Server je 31/31 5h dnevno , dostignuo sam 205 mesto na gt.rs ranku Ucim kako se prave free forumi
    januar 2011-Server se dobro drzi Zatvaram cw...Otvaram awp server 16+2 slota...
    februar 2011-Server pocinje da slabi ... ( Otvaraju se jos 4,5 servera u mom gradu i pojedini igraci odlaze ..
    mart 2011-AWP pretvaram u Knife i otvaram cw ...Pocinjem da razgledam stvari po forumu...Uzimam forum sa mojkgb.com domenom i sredio mi ga je B[a]l[t]a[z]a[R] Hvala
    april 2011-Zatvaram knife,organizujem jos 1 ligu ...Drug otvara zmurku i pridruzuje se komunitiju Cest sam na kgbovom forumu...
    Zatvara se zmurka ... Zatvaram i cw (posto se zavrsila liga)...
    maj 2011-Pub mi je dosta oslabeo jer su se otvorili novi serveri..Otvaram cw Shvatam da godinu dana pre ovoga nisam imao blage veze :/ Sada imam 2 servera Pub i cw ...

Toliko od mene ... izostavio sam ponesto sitno a i datumi nisu bas tacni ali tako od prilike kako sam pamtio
    Mnoge stvari sam naucio na ovom forumu ... Znam klinac sam , ali se razumem dosta o serverima
    Sve je pocelo od macke ..
    Sk player-za gledanje i preradjivanje demoa Ovde
    Moj FB (ukoliko treba nekom)FB
    Ako sam vam pomogao , dovoljan je klik na ispod mog imena <3

Senior Member Array

Quote Originally Posted by bakicar View Post
    Pomesao si me sa nekim nisam ja taj baki
    Hmm... onda je to baki_bug nzm kako.. zab sam... ali uglavnom neki baki iz kragujevca.... držao 2 server kragujevac dm i kragujevac pub.... a ja mislio to ti xD

Senior Member Array

Evo i ja sam nasao vremena da vam napisem moju KGB pricu

-2006. godinedobijam internet i pocinjem da igram cs preko neta,do tada sam mnogo vremena provodio u igraonicama igrajuci cs u LAN-u sa ortacima,secam se da sam prvi CS nasao na sajtu Ludomanija i skinuo ga,prvi server na kome sam igrao je bio Bgd Online war3 mod , tamo sam upoznao ljude imali smo ekipicu koja svako vece bleji na serveru.Medjutim,na server su poceli da dolaze citeri.Ja sam se iznervirao i nasao neki BadBoy na netu (v4.2 ja mislim) i upalio ga.Popio sam ban na 999999999999999999 min Posto se tada uopste nisam razumeo u cs servere nisam znao da ban ide na IP ,sutra ujutru ustajem sav srecan vidim da opet mogu da udjem na server,posto sam imao dinamicki ip ban je bio skinut.Od tada vise nikada nisam upalio cit,samo fair play Moj drug iz kraja pocinje da igra cs i daje mi IP od nekog servera , ali ja pogresim jedan broj i u favorites dodam server Lokve Gamers,tamo sam igrao cesto,nekada i po 5-6h dnevno.Upoznajem se sa adminima,head adminom i ostalom ekipom.Uskoro tamo dobijam admina.Posto nisam znao mnogo toga,nisam mnogo ni koristio admina,samo da promenim mapu ako je dd2 a ima nas malo ili da banujem nekog citera.Pitam head admina kako je napravio server i on mi govori za AxialTech,ja odlazim na njihov sajt i vidim kako i sta , dogovorim se sa 3 drugara i kupimo CW server 12+2 slota.E sada krece najbolji deo . Serveru sam na pocetku svaki cas menjao ime , a posto nisam znao nista , za sve sto mi je trebalo cimao sam relju na mail/msn svaki dan po vise puta.Posle 2 meseca server je bio pun,molili su za slot , ali ja nisam nikom davao posto nisam znao kako to,a relju vise nisam hteo da smaram za gluposti.Jednog dana mi na server dolazi igrac MuVa_BeZ_VuGlE i kaze kako bi bilo ekstra da na server ubacim mapu surf_ski2 , ja kazem relji da to ubaci.Kada sam na server (CW 12+2 slota) stavio surf ski mapu svi igraci su se odusevili,samo se to igralo Sledeci mesec prosirujem server na 16+2 slota , opet je bio pun,ali samo dok je surf_ski mapa.Cim prebacim na bilo koju drugu mapu igraci odu,ostane 3-4 igraca Likovi iz borce otvaraju server pod imenom [B]ullet [P]ublic [G]aming i zamole me da zatvorim moj server i sve igrace prebacim kod njih,a da na njihovom serveru imam admina za stalno,posto sam im pravio konkurenciju.Ja to prihvatam i prelazim na njihov server.Posle 3-4 meseca prestajem da igram cs i admin mi biva skinut.

-2009. Godine Sam saznao za soluciju,posto su imali jeftine servere sa 3 druga otvaram server,zvao se BlackMagic Public,24 slota.Podelio sam dosta admina,ali server nije bio nesto uspesan,slabo je imalo igraca.Posle prvog meseca nismo vise placali server,a nisu nam ga ugasili.Server nije placan 5 meseci ,a idalje je radio Napokon, 6. meseca neplacanja gase nam server. Ubrzo prelazim na wow i igram ga sve do septembra 2010.

-1. Septembar 2010. Jedino ovog datuma se tacno secam,posao sam u skolu i sa ortakom razgovaram kako bi mogli da napravimo jedan server , posto me je wow smorio i vratio sam se CS-u On to prihvata,uzimamo server kod MILF-Hostinga 16+2 slota,prvo se zvao Borcha Online,svi iz borce su igrali kod nas na serveru,za 2 meseca server smo prosirili na 26 slotova i bio je prilicno pun bez ikakvog redirekta.Posle toga moj ortak prestaje da igra cs , server ostaje meni. Ja mu promenih ime u Galaxy Public i tako je ostalo do dan danas

Hvala vam sto ste odvojili vreme da procitate moju KGB Pricu

Senior Member Array

ovako
    trazim ja po netu i naidjem na half life igricu
    skidam je ja i pocinjem da igram predjem svaki deo i naidjem na cs
    tada su bili botovi koje nisam znao da ubacim pa sam pucao u prazno kao nagadjam sta je meta xD
    onda dolazi frend i nesto rcka i doda botove i igramo ja i on lan posto sam imao 2 kompa
    nakon toga reinsatilam sistem i nisam imao vise botove a nisam znao da moze preko neta ali nazalost net mi je bio onaj preko poste slab na vreme
    nakon 2 godine dobijam brz net
    instalirao sam cs i igrao sam sa botovima posto sam nasao video tut na netu kako da add
    nakon toga naisao sam na neki konkurs za sajt i forum
    nista nisam znao ali sam napravio nesto i lik mi je rekao da ga iskodiram i dobicu neku kintu a imam rok 15 dana
    ja nista nisam znao a nisam hteo da zajebem lika i krenuo sam da ucim kodiranje
    napravio sam mu to nekako i dobio sam 10 20 E nzm tacno xD
    onda sam naisao na neki sajt i nasao plugine za cs onda sam shvatio da cs moze i preko neta
    trazio sam patch dugu dugo i nasao sam ga tada mi je naj mapa koju sam znao je bila crazyjump a dd2 i te mape nisam mogao da vidim
    polako je nestajala ta mapa i odlucio sam da provedem nedelju dana gledajuci neke klipove na yt kako igraju na tim mapama onda sam dosao na neku dd2 mapu
    igrao sam ja tu i ucio na ostalim mapama sve dok nisam video reklamu za gamehosting otisao sam tamo porucio srw ali niko mi nije odgovarao 5 dana onda sam nasao kgb hosting i porucio srw
    istog dana sam dobio srw sto sam se jako iznenadio
    sutradan mi stize mail kako da im uplatim pare ali sam ih narawno ignorisao onda sam se reg na forumu i secam se da je moj prvi post bio "kada ce da mi stigne srw cekam vec 2 sada" LoL
    ali sta cu prvi put
    nisam znao nista da uradim i server mi se zvao Serbia pro public kada sam uzeo jos 1 srw nzm tacno zvao mi se Serbia pro cw pa sam promenio na mb pa su se zvali [MB]Pub i [MB]Cw
    dosadilo mi je to jer sam naisao na samp
    igrao sam samp 4 meseca a srw su propadali onda sam rekao STOP sampu i vratio se serverima oba sam uhasio posto su bili previse oslabljenji i napravio sam samp server na kom nemam ni admina trenutno ali volim da udjem i da se sam vozim po mapi da se prisecam tih dana xD
    sada sam oba ugasio i planiram da otvorim ponovo

edit: imao sam i [MB]JailBrake
    Last edited by sasa-milo; 05-06-2011 at 12:55.
    Quote Originally Posted by nikola402 View Post
    radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k !!!!

e shit :( nmg ti dam K :(

Senior Member Array

samo iGGi nedostaje
    Quote Originally Posted by nikola402 View Post
    radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    Radi!!!!!!!!!
    +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k +k !!!!

e shit :( nmg ti dam K :(

Senior Member Array

Procitao sam sve price pa evo i moje:

Novembar 2009-Moj drug je slavio rodj i isli smo da igramo cs u nekoj igraonici,ja sam se cele te nedelje pred rodjendan raspitivao o cs-u.Isti taj dan sam posle rodj-a poceo da skidam cs,ali kakav sam bot bio skinuo sam i virus i sjebo komp

Decembar 2009-Popravio mi se komp i skinuo sam cs,isti dan sam poceo da igram ali nisam znao kako da igram preko neta i kako da ubacim botove

Januar 2010-Jedan moj drug je dosao kod mene i video da imam cs na kompu i pitao me je na kom srv igram,ja sam ga gledao ko tele u sarena vrata.Ubacio mi je par servera i onda sam poceo da igram cs online sa jos par drugova.

Mart 2010-Drug me zove na fon i javlja mi da je uzeo server sa par drugova.Ja sam ga naramno odma pitao za admina(iako nisam znao ni sta je to samo samo znao da je super kada si to xD) i on mi je dao. Poceo je da me uci komamde,tada sam se napalio i svaki cas sam ulazio da vidim da li ima nekog.Srv se zvao Electric Pub ja msm i nije bio nesto dobar uglavnom su igrali likovi sa BK.Taj srv je potrajo 2-3 meseca i kada se ugasio poceo sam da igram na Yunaited Pub,kupio sam tamo admina i usao njihov klan.

Jun 2010-Nisam vise kupovao admina na Yunaited i igrao sam na Delta City Beta.

Avgust 2010-Vidim na jednom serveru reklamu za neki host(ne secam se koji) i odlucujem da uzmem srv.Trazio sam nekoga iz sk da otvorimo i nasao sam jednog druga koji je igrao CS:S pa sam ga nagovorio da pocne da igra i 1.6.I onda smo nas dvojca odlucili da nadjemo jos jednog i da otvorimo srv 16+2,ali par njih nas je ispalilo i ta ideja je propala.

Novembar 2010-Bilo mi je dosadno jedno vece i surfovao sam po netu i naisao na KGB hosting i opet se odlucio da uzmem server sa likom sa kojim sa i prvi put hteo da uzmem i sa jos jednim iz sk.Nasao sam 3-4 hostinga i pisao cene na papir da pokazem ovoj dvojci u sk.Prvo smo hteli da uzmemo najjeftiniji ali sam po fb video da svi hvale KGB hosting i odlucili smo se od njih da uzmemo,srv je bio Premium 16+2 i zvao se Pro Bots Serbia Public.Srv je dobro napredovao i polako sam poceo da ucim sve oko g panela.Head adminima sa kojim sam drzao srv nisam dao g panel jer sam bio siguran da ce nesto da sje*u.Reg sam se na ovaj forum i citao tutove,U pocetku nisam mnogo postovao.Srv se dobro razvio i za mesec dana usao u top 750 na gt.rs.

Januar 2011-Jedan od head admina me je zeznuo i nije hteo vise da bude head.Tada sam hteo da ugasim srv ali sam nekako nasao pare i nastavio sa srv-om.Kupio sam jos 2 srv-a i nazvo ih isto Pro Bots DR i Pro Bots CW,oba su bila lite 12 slotova.Naisao sam na neki free forum i video da svako moze napravi besplatan forum.Napravio sam forum za community ali nije bilo mnogo clanova.

Mart-April 2011-Gasimo srv iz finansiskih razloga i ja prestajem da igram cs neko vreme ali idalje ostajem aktivan na KGB forumu.

Maj 2011-Od rodjendana sam ustedeo neke pare i odlucio da kupim srv za 40 E,kupujem tadasnji Zajecar AWP i preimenujem ga u Skype AWP,pa onda u www.cs-serbia.com|AWP Server.

Jun 2011-Sada vodim taj srv neigram na njemu,imam admina na par servera,ponekad opicim cw za klan u kojem sam i to je to
    Last edited by St3n; 06-06-2011 at 23:44.
    Uskoro nesto :)
    ma koga ja zajebavam :D

Senior Member Array

Ovako, evo Soulčeta ponovo!
    Bilo je davne neke godine, kad su kauboji ganjali indijance, i kad su teroristi ašikovali sa bušom.
    Slučajno mi je Relja dospio u listu kontakta na msnu, uglavnom bilo je nešto u vezi posla.
    Nakon nekog vremena, sam upoznao i Iggija, a zatim brata Wroya i Borissa alias Turšiju.
    I nakon nekog vremena, i nakon mnogo nekih "zajedničkih" radova i startanja KnownSRV-a,
    dobio sam moderatora na Kgb-Forumu.I tako da sam upozno air maxa, isto veoma simpa lik,
    pa onda Nedžada sa BlaBla, pa Zlaju malog, i ostale.
    Što se tiče kanter strajka, nikad ga nisam gotivio, ovde na forum sam došao u cilju da pomognem,
    i da naučim neke stvari što se tiče "gejminga", jer sam za te stvari laik
    Ali kako god.. Bye
    BalkanGamers.Net

Senior Member Array

wlc back bro
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by .LoPaTa. View Post
    Malo dugačko, a?

E sad nova priča (e nećete me se tako laka rešti xDD) 12. aprila ove godine sa najboljim drugom odlučim otvoriti DR server, pošto mi je to omiljeni mod (Бања Лука^DR: 178.63.73.14:27104) E sad, taj drug nema pojam o cs-u, zna samo da je sranje od igrice (To po njemu, ne po meni), pa sam ga ja malo učio, naučio ga i cs-a igrati i malo oko gpanela, i sve to... Pa sad voli cs ... E sad je znam i šta je redirekcija (Eto ti ga :P) i kupimo 7 dana nakon otvaranja servera redirekciju od Colosseuma, i još niej prošlo mesec dana a već smo sa nem pojam kojeg ranka na gt.rs popeli se na 900. i kusur mesto i konstantno rastemo. Server je još u izradi i nije sve urađeno i neki plug-inovi i mape baguju, to ću sve rešiti, a kasnije mislim preći na premium i na 14 ili 16 slotova (ako bude dobro onda na 20 ).. E ja ko ***** se zapričao pa sam zab reći da smo jedva čekali prvih 6 meseci od servera (Factor-X Public) i dobijemo free domen (www.fxc-cs.com) i to je sad zajednički forum za ova dva servera.... Al i forum nam slab.... nzm koliko mu već ima a još nije napunio 70 članova (pihh).... Dajem K+ svakom ko pročita ovo... xDD

Xaxaxaxaxaxaxax a jesi se nahvalio ja najpametniji ja najbolje znam ovo, ja najbolje znam ono, ma ne´a sta najpametniji si.....
    I jos nesto, slicna prica i ja sam zajedno sa svojim drugom koji takođe nema pojma o cs-u, i isto tako kaze da je cs sra*** od igre otvorio server....xD
    Moj deviantART profil: Klik
    TechPlayground Svet tehnologije 'Posetite nas' Klik

Senior Member Array

Quote Originally Posted by :MarX: View Post
    Xaxaxaxaxaxaxax a jesi se nahvalio ja najpametniji ja najbolje znam ovo, ja najbolje znam ono, ma ne´a sta najpametniji si.....
    I jos nesto, slicna prica i ja sam zajedno sa svojim drugom koji takođe nema pojma o cs-u, i isto tako kaze da je cs sra*** od igre otvorio server....xD
    Ahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahah! ! Ev da vam predstavim... ovaj :MarX: to je ta budala koja mrzi cs, a sa njm sam otvorio server xD

Senior Member Array

Zanimljiva temica
    Last edited by Krle97; 19-06-2011 at 12:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)