Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 59
    Member Array

Default ADEPTO BH OPEN fond 10500e

Jedan od najpoznatijih svjetskih CS timova, FnaticMSI.CS, će po prvi put posjetiti Sarajevo, glavni grad Bosne i Hercegovine. Naime, od 23. do 28. juna će se održati Adepto BH Open turnir, na kojem će učestvovati čak 32 tima. Pokrovitelj ovog turnira je kompanija Adepto, distributer SeelSeries opreme, te i sama kompanija SteelSeries.

Jos uvijek nije poznato gdje će se turnir održati, ali bitno je naglasiti da se radi o prvoj posjeti FnaticMSI.CS klana jednoj zemlji u našoj regiji, što će sigurno privuci veliku paznju lokalnih igraca ovom eventu.

Posjeta koju je najavio FnaticMSI.CS nije puka slučajnost. Pored sponzora koju su ovo sve organizovali i smislili, glavni pokretač ovog eventa je nama dobro poznat Bosanac Faruk "Pita", koji trenutno igra za FnaticMIS.CS klan i živi u Švedskoj.

32 ekipe koje budu prijavljene na Adapto BH open turnir biće u prilici da se takmiče sa jednim od najboljih CS klanova svijeta, FnaticMSI.CS.

Svaki PC ce biti opremljen sa:
    SS Xai ili Kinzu
    SS Kyborg ili Merc Stealth
    SS Siberia v2 ili 7H
    SS surface qck+

Kotizacija(za ekipe iz BH): 80e
    za ostale: 200e
    Nagradni fond turnira: 10500e

Oko plana takmicenja i smestaja se mozete informisati na zvanicnom sajtu: http://www.adeptobhopen.com

Senior Member Array

Sigurno dolazim.

Senior Member Array

Kotizacija(za ekipe iz BH): 80e
    za ostale: 200e
    Ne mogu da verujem jbt ........... Ekipe iz Bosne ce da placaju ufur 80 e , dok mi iz Srbije 200 ? Ajd da vidimo kako cete to izvesti . Voleo bih da se prijavi 31 ekipa iz Bosne i fnatic , pa da dodajete pare za tih 10 000 za nagrade . Uostalom , kako ce se znati ko je iz Bosne ko nije ?

Iako vam je los stav prema "STRANIM" ekipama , GL !

Member Array

nem pojma to je stvar onih sto prave uopste ovaj turnir pa jbg brate vecinom ekipe koje idu po turnirima se znaju ko su i odakle al bice fino gledati uglavnom

Senior Member Array

Pa stvarno je to glupavo da ekipe iz BiH placaju 80e ,a ostali 200e . Msm skontaj koliko bi onda trebali ovi da plate iz Srbije. 200e -ufur , prevoz i jos tamo prenociste izaslo bi preko 300e. A nagrada je ista i za njih koji placaju 80e i za nas . Al liga je dobra samo taj ufur :S . GL sa ligom
    Last edited by CHe; 03-04-2011 at 14:01.

Member Array

nije liga vec lan turnir....

Senior Member Array

Quote Originally Posted by CHe View Post
    Pa stvarno je to glupavo da ekipe iz BiH placaju 80e ,a ostali 200e . Msm skontaj koliko bi onda trebali ovi da plate iz Srbije. 200e -ufur , prevoz i jos tamo prenociste izaslo bi preko 300e. A nagrada je ista i za njih koji placaju 80e i za nas . Al liga je dobra samo taj ufur :S . GL sa turnirom
    Ne bi izaslo 300 e vec bi izaslo 700 e , jer je predvidjeno da traje 5 dana . pored 200 e za ufur , po igracu 50 e do sarajeva i nazad + smestaj + jelo + pice ..........

Senior Member Array

Sto se tice placanja (korizacije), nepravedno. Tako da nzm bas koliko cete ekipa sakupiti iz ostalih drzava.
    Velika je razlika izmedju placanja koritizacije za ekipe iz bosne 80 e a iz ostalih ( i Srbije) po 200e... razlika je 120 e, to je previse, da je razlika do 50 e to bi se moglo tolerisati i bilo bi prihvatljivo ...

GL.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ANDkakaka View Post
    nije liga vec lan turnir....
    Lol! Pa liga je vrsta turnira. E sad moguce da sam pogresio nzm jel liga ili kup sistem.

Senior Member Array

a vi ste zaboravili sta se desava sa ovim kgb.storm turnirom? eterniti oce da dodje, a radeta boli ***** za smjestaj.
    i nemojte se zalit jer i vas srbe boli ***** za nas bosance kad se turnir u srbiji igra.
    pozz

punisher1389
    Guest

Zasto nije za sve po 200e pa svi da placaju jednako a vi da povecate fond nagrade! Ovo je totalno bzvz cak i bezobrazno u svakom slucaju GL sa turnirom. . .

Banovani spamer Array

Pa bas bi trebalo za ekipe iz drugih drzava manje para jer one moraju i smjestaj da plate i ovo ostalo sto kaze zoom.

Member Array

koliko ekipa iz drugih zemlja? zar mislis da je organizaciji stalo do nekih mixeva, ovo je takmicenja samo za ozbiljne ekipe, dolaze fnatic,navi,SK tako da se isplati otici

Senior Member Array

Quote Originally Posted by *AreS* View Post
    a vi ste zaboravili sta se desava sa ovim kgb.storm turnirom? eterniti oce da dodje, a radeta boli ***** za smjestaj.
    i nemojte se zalit jer i vas srbe boli ***** za nas bosance kad se turnir u srbiji igra.
    pozz
    Covece Rade ne moze nikoga da primi na gajbu . Smestaj je svima obezbedjen za svaki turnir - ZA PARE . Evo ja cu obezbediti smestaj svima na KGB Storm . Ali nigde ni na jednom CS turniru nije postojala diskriminacija prema ekipama iz drugih drzava . Moze da dolazi i Macester i Juventus , a ne Pita sa sve fnatic , ne mozes da pravis razliku i visinu ufura spram drzavljanstva , teritorijalne pripadnosti i nacionalnosti . Napisi da je sponzor i Steel Series to si zaboravio i to u saradnji sa fnatic . Sem toga , pitanje je da li ce i nagrade biti ovolike , obzirom da su uplate 80 i 200 e . Ako se uzme i to da nisu isplacene nagrade za ESWC , ne znam sta bih ti dalje rekao .

Senior Member Array

Quote Originally Posted by addeR View Post
    Pa bas bi trebalo za ekipe iz drugih drzava manje para jer one moraju i smjestaj da plate i ovo ostalo sto kaze zoom.
    Ma ne treba niko da placa manje ili vise , svi trebaju da placaju jednako .Neko se odredi ufur za turnir i nek svi placaju toliko.

Member Array

ekipa iz bih ce imat iposebne kvalifikacije valjda neznam ni sam pa je zato ja mislim 80e znaci samo za qual 80e pa ti vidi :P

Senior Member Array

Moja procena -> turnir extra
    cene = nepravedne

Oce li biti neki prenos da se gleda ? xD

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Ch0dA View Post
    Oce li biti neki prenos da se gleda ? xD
    U ovom trenutku, biti Sarajlija ima svoje prednosti

Senior Member Array

Jel moze malo vise informacija oko igraonice tj. u kojij igraonici se igra, gde se nalazi? Voleo bih da dodjem cisto da propratim turnir, verujem da ce biti veoma dobra organizacija.

Member Array

jos se ne zna tacno odrediste ali nece biti u igraonici verovatno dvorana Zetra ili tako nesto koliko je men poznato nisu jos izbacili tacno gde se igra samo znam da nece biti klasicna igraonica vec neka sala/dvorana

Junior Member Array

Fazon je ovde da se sto vise bosanskih ekipa prijavi, jer fnatic dolaze najvise zbog toga sto je pita iz Bosne....pa tako kada bude KGR igrao za Na´Vi ,onda neka on njih dovede u BG i ne moraju uopste da budu pozvane ekipe koje nisu iz Srbije...nadam se da ste ukapirali

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Archer_Nix View Post
    Fazon je ovde da se sto vise bosanskih ekipa prijavi, jer fnatic dolaze najvise zbog toga sto je pita iz Bosne....pa tako kada bude KGR igrao za Na´Vi ,onda neka on njih dovede u BG i ne moraju uopste da budu pozvane ekipe koje nisu iz Srbije...nadam se da ste ukapirali
    Ja se nadam da ce se prijaviti samo ekipe iz Bosne , a da nase ekipe nece pristati na diskriminaciju .

Bez obzira na posebne kvalifikacije , ako su iste van takmicenja , na glavnom takmicenju bi trebalo da bude 32 ekipe ? Ako su vec prijave u toku recite bar koliko prijava je moguce i koliko iz tih kvalifikacija ide u te 32 ekipe .

Meni je jasno da pokusavate da sakrijete to da ce ekipe iz Bosne dati 80 evra . Samo vi kazite koliko iz tih kvalifikacija ulazi u main event . I moze li da se prijavi za kvalifikacije ?

Member Array

jebala vas diskriminacija u guzicu. ako hocete dodjite ako necete ne morate. ova cijena je stavljena i ako na'vi, sk ili bilo koja druga ekipa misli doci, oni ce doci bez obzira na cijenu jer oni nista ne placaju vec sponzori.

Junior Member Array

Prije svega zamolio bih vas da ne dajete negativne komentare o necemu u sto niste 100% sigurni. Ako ste procitali vijest, a ja neznam zasto ne prenose kompletne informacije, pise da je kompletan projekat pokrenut prije 12 mjeseci, kad Pita nije bio u Fnatic-u. Pita, je samo karika u lancu, a da je bio presudan faktor, nije. Vjerovatno nemozete ni pretpostaviti sta je bilo potrebno uraditi da se neko iz Top 10 dodje na ove prostore.

Drugo, nemojte pricati o diskriminaciji odmah. 80 EUR za ljude koji zive ovdje, je puno vise nego 200 EUR, za sve one ekipe koje ce, nadam se doci. Znaci, nema losih namjera, nema diskriminacije, nema podjela prema nacionalnsoti ili vjeroispovijesti. Ovo je EKONOMSKA realnost i tako je napravljena podjela. Jer, da je uplata 100 ili 500 EUR-a iz Srbije bi opet doslo 5 timova, koji stalno idu po turnirima. I jos nesto veoma vazno, sto nije jos objavljeno, jeste da ce svaki prijavljeni igrac dobit Steelseries podlogu QCK+, Fnatik, SK gaming ili NaVi. Vrijednost 5 podloga je oko 100 EUR.

Potrudili smo se da obezbijedimo jeftin smjestaj, i jos uvijek radimo na tome da svi koji dodju prodju sto jeftinije i da se dobro provedu.

Bilo bi nam drago da svi koji su dio gaminga prisustvuju ovom dogadjaju. Ovo je veliki dogadjaj za cijelu regiju i nadamo se da ce biti samo prvi u nizu.

Za sve dodatne informacije i pitanja, slobodno se obratite na adepto@bih.net.ba

Senior Member Array

Quote Originally Posted by AdeptoBHOpen View Post

Drugo, nemojte pricati o diskriminaciji odmah. 80 EUR za ljude koji zive ovdje, je puno vise nego 200 EUR, za sve one ekipe koje ce, nadam se doci.
    Pa i za nas je puno 200e kapirate? Po cemu su bosanski klanovi drugaciji od nasih. Sta njima je puno 200e , a nama nije puno.

Senior Member Array

Prije svega zamolio bih vas da ne dajete negativne komentare o necemu u sto niste 100% sigurni. Ako ste procitali vijest, a ja neznam zasto ne prenose kompletne informacije, pise da je kompletan projekat pokrenut prije 12 mjeseci, kad Pita nije bio u Fnatic-u. Pita, je samo karika u lancu, a da je bio presudan faktor, nije. Vjerovatno nemozete ni pretpostaviti sta je bilo potrebno uraditi da se neko iz Top 10 dodje na ove prostore.

Drugo, nemojte pricati o diskriminaciji odmah. 80 EUR za ljude koji zive ovdje, je puno vise nego 200 EUR, za sve one ekipe koje ce, nadam se doci. Znaci, nema losih namjera, nema diskriminacije, nema podjela prema nacionalnsoti ili vjeroispovijesti. Ovo je EKONOMSKA realnost i tako je napravljena podjela. Jer, da je uplata 100 ili 500 EUR-a iz Srbije bi opet doslo 5 timova, koji stalno idu po turnirima. I jos nesto veoma vazno, sto nije jos objavljeno, jeste da ce svaki prijavljeni igrac dobit Steelseries podlogu QCK+, Fnatik, SK gaming ili NaVi. Vrijednost 5 podloga je oko 100 EUR.

Potrudili smo se da obezbijedimo jeftin smjestaj, i jos uvijek radimo na tome da svi koji dodju prodju sto jeftinije i da se dobro provedu.

Bilo bi nam drago da svi koji su dio gaminga prisustvuju ovom dogadjaju. Ovo je veliki dogadjaj za cijelu regiju i nadamo se da ce biti samo prvi u nizu.

Za sve dodatne informacije i pitanja, slobodno se obratite na adepto@bih.net.ba
    Nadam se da cete objaviti ovde rezultate turnira i neki klip postaviti na youtube, jer me zivo interesuje kako ce da bude organizovan turnir. *imam neki filing da ce biti extra)

Senior Member Array

INFORMACIJE O SMJESTAJU
    EDIT: Na oficjelnoj stranici stoji poruka
    Mjesto igranja turnira jos uvijek nije odredjeno, ali i to će biti riješeno narednih dana. Uglavnom, biće jedna od dvorana u Sarajevu.

Senior Member Array

Brate iz srbije bi doslo maksimum 5 ekipa . Ali ni tih 5 nece doci kad vide da ekipe iz Bosne placaju 80 e , a drugi 200 e .

Kapiras li poentu ?

Osim toga , mnogi su skepticni oko nagrada . Naime , svi se pitaju da li ce nagrade biti isplacene , obzirom da nemate jasnu finansijsku konstrukciju , jer ni sami ne znate koliko ce biti kojih uplata od 80 e i 200 e ( koji niko ne odobrava ) .

Imate li uopste predstavu , da li ce moci nagrade da se isplate , da ne bude kao WGF - tresla se gora , rodila se NULA , a ne mis ( sa 10 000 evra spali su na 5 000 evra koje nisu ni isplatili ) .

Junior Member Array

G-dine ZOOM, koliko je turnir ozbiljan, je dovoljna informacija da je firma Adepto (distribiuter za BiH Steelseries, Razer i Roccat) organizator, Steelseries pokrovitelj jednog dijela turnira, a dolazak Fnatic-a nesto o cemu mnoge zemlje i igraci samo sanjaju. E sad ko ce jos doci, tek ces se iznenaditi...bice interesantno. A o isplatama, uospte nije tvoje da razmisljas. Tvoje je da, ako zelis, dodjes i uzivas.

Lijep pozdrav

Senior Member Array

G-dine ZOOM, koliko je turnir ozbiljan, je dovoljna informacija da je firma Adepto (distribiuter za BiH Steelseries, Razer i Roccat) organizator, Steelseries pokrovitelj jednog dijela turnira, a dolazak Fnatic-a nesto o cemu mnoge zemlje i igraci samo sanjaju. E sad ko ce jos doci, tek ces se iznenaditi...bice interesantno. A o isplatama, uospte nije tvoje da razmisljas. Tvoje je da, ako zelis, dodjes i uzivas.

Lijep pozdrav
    Mr. Adepto ,
    Nisam ni sumnjao u ozbiljnost ijednog pravnog lica . Sumnjam u ozbiljnost par ljudi , koji su odredili da "domestic teams" placaju 80 e , dok "foregin teams" placaju 200 e .
    Ko ce doci , verujem da cu se iznenaditi , ali verujte da cete se i vi iznenaditi odzivom ekipa iz Srbije !

GL^HF

Member Array

32 ekipe se mogu skupiti i bez ekipa iz srbije iskreno.... jesam srbin ali neke stvari mogu proci i bez nasih ekipa osim toga kako sam ja cuo(mozda je pogresno) BGDONLINE je vec najavio ucesce osim toga, n a wgf je bio smjestaj dzabe 80e uplate pa su bile samo 3 ekipe iz srbije tako da nemoj vise baciti hejtove nema svrhe

Senior Member Array

32 ekipe se mogu skupiti i bez ekipa iz srbije iskreno.... jesam srbin ali neke stvari mogu proci i bez nasih ekipa osim toga kako sam ja cuo(mozda je pogresno) BGDONLINE je vec najavio ucesce osim toga, n a wgf je bio smjestaj dzabe 80e uplate pa su bile samo 3 ekipe iz srbije tako da nemoj vise baciti hejtove nema svrhe
    O tome ti i pricam . Sta mislis , zasto je bilo samo 3 ekipe iz Srbije ? H8 cu da bacam dokle god se bavite diskriminacijom na osnovu teritorijalne i nacionalne pripadnosti . Sem toga u Bosni ionako ima samo 2 ekipe , tako da cemo videti ko ce sve igrati ovo .

Member Array

Kada budeš imao provjerene informacije, javi se! Do tada stfu!

Member Array

mnogo ce ljudi ici iz bih i mnogo se vec sprema za to koliko ja znam bice sigurno 16ekipa-mixeva... entity,hsbg,style,teg,skozi,bgdonline,saints,mozda neka grcka ekipa,jos poneki bugari,par evropljanja(fnatic,mozda mtw navi i ostali) mislim da ce se skupiti

Junior Member Array

Joj ovog zooma jes lik dosadan....a imam osjecaj da samo ovde prica suplju, da mu je dzabe ne bi dosao

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Archer_Nix View Post
    Joj ovog zooma jes lik dosadan....a imam osjecaj da samo ovde prica suplju, da mu je dzabe ne bi dosao
    Uopste ja ne pricam zbog sebe . Kazem vam samo kako ce srpske ekipe gledati na to . Da mi je dzabe dosao bih , da je 80 evra razmislio bih , za 200 sigurno ne bih , dok drugi daju 80 .

Member Array

Quote Originally Posted by ZOOM View Post
    Uopste ja ne pricam zbog sebe . Kazem vam samo kako ce srpske ekipe gledati na to . Da mi je dzabe dosao bih , da je 80 evra razmislio bih , za 200 sigurno ne bih , dok drugi daju 80 .
    kako možeš govoriti da će doći 3 ekipe? znači nisi informisan....

Cao poz ne smaraj nas svojim glupostima!

Banovani spamer Array

podrzavam zoom-a...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by edinho View Post
    kako možeš govoriti da će doći 3 ekipe? znači nisi informisan....

Cao poz ne smaraj nas svojim glupostima!
    Ne kazem da ce doci 3 ekipe iz Srbije , doci ce manje , a mozda ni jedna . U Bosni ima dve ozbiljne ekipe : eu4ia i nfk .

Razlog vise da ljudi iz Srbije ne dodju je sledeci :

adepto, on 02 April 2011 - 20:42, said:
    ko nema pare neka gleda od kuce, srbi, makedonci i ostali se takodje smatraju strancima. nece biti moguce da se neka ekipa koja nije iz bih prijavi kao takva jer ce se sve provjeriti pa ko misli da ce moci neka pokusa slobodno.
    Evo jedan citat sa drugog foruma ......... Organizacija vam je jedna velika 0 . Nadam se , zaista , da ce doci samo ekipe iz Bosne , za 80 evra , pa se snalazite za 7000 evra , a samim time i za nagrade ( od kojih nece biti nista , ako ne dodju ekipe koje ce da daju 1000 evra za turnir - 200 evra ufur , put do Sarajeva i nazad , smestaj na 5 dana , jelo , pice , zezanje po Sarajevu i ostalo ) .

Rezon vam je pogresan da ce iko puci te pare zbog 5 likova ( fnatic ) da ce puci tolike pare . Ima jos oko 3 meseca do tada i videcete i sami kako ne ide bas sve kako ste zamislili .
    Last edited by ZOOM; 05-04-2011 at 20:16.

Member Array

ozbiljne ekipe u bih su eternity nfk mk.... eu4ia je mix ne lupaj gluposti a taj citat sa drugog foruma verovatno je od nekog ne bitnog lika tj neke karike u organizaciji a iskreno dobro je i rekao dal mi srbi treba da se smatramo kao domacini kod njih ili sta? druga drzava ti je to zaboravio si izgleda skontaj da bosanci daju 80e a igrace kvalifikacije i proce ih samo 2-3-4-5 ovi ostali su is****li 80e a nista videli nisu urazumi se malo. i nece biti 2-3 ekipe iz bih nego 16 a mozda i vise ... a ti ne bih dosao ni da je 15e u cg je bilo 80e i dzabe smestaj pa je bilo 3 ekipe iz srb toliko o tome!

Senior Member Array

ozbiljne ekipe u bih su eternity nfk mk.... eu4ia je mix ne lupaj gluposti a taj citat sa drugog foruma verovatno je od nekog ne bitnog lika tj neke karike u organizaciji a iskreno dobro je i rekao dal mi srbi treba da se smatramo kao domacini kod njih ili sta? druga drzava ti je to zaboravio si izgleda skontaj da bosanci daju 80e a igrace kvalifikacije i proce ih samo 2-3-4-5 ovi ostali su is****li 80e a nista videli nisu urazumi se malo. i nece biti 2-3 ekipe iz bih nego 16 a mozda i vise ... a ti ne bih dosao ni da je 15e u cg je bilo 80e i dzabe smestaj pa je bilo 3 ekipe iz srb toliko o tome!
    Ovde ce biti jos manje zbog diskriminacije u kvalifikacijama . Dopustite i ostalim ekipama kvalifikacije i bice ok . Ja ne bih dosao ni da mi plate , jer je organizacija diskriminisala ekipe van BiH .

Ne znam samo kako je nebitan lik , a nik mu je adepto ( naziv turnira ) . Uostalom , bmk , videces i sam da nece ici kako ste zamislili .

Member Array

a cekaj sad ti nemozes se reg na ovaj forum pod nick adepto??? kazem ti to nije pisao glavni i odgovorni vec samo jedna karika u organizaciji sve ga ovoga... ugl ovaj turnir ce sigurno doprineti razvoju scene uopste na balkanu kako god okrenes al iskrneo prerano se o svemu ovome poceli pisati i pricati 3mj pre tura se vec vode ovakve price, malo je prerano.

edit: zasto bi dopustili ostalim ekipama kvalifikacije? to iziskuje sputasnje nagrada jer bi onda svi i slabi i jaki isli preko kvalifikacija.... osim toga te kvalifikacije ce biti i drzavne kvalifikacije za wcg tako da ne lupaj vise molim te, dosta te je. ne znam samo sto se raspravljam sa trolom ajd necu vise, ne vredi... pisi sta hoces
    Last edited by ANDkakaka; 05-04-2011 at 22:29.

Senior Member Array

a cekaj sad ti nemozes se reg na ovaj forum pod nick adepto??? kazem ti to nije pisao glavni i odgovorni vec samo jedna karika u organizaciji sve ga ovoga... ugl ovaj turnir ce sigurno doprineti razvoju scene uopste na balkanu kako god okrenes al iskrneo prerano se o svemu ovome poceli pisati i pricati 3mj pre tura se vec vode ovakve price, malo je prerano.

edit: zasto bi dopustili ostalim ekipama kvalifikacije? to iziskuje sputasnje nagrada jer bi onda svi i slabi i jaki isli preko kvalifikacija.... osim toga te kvalifikacije ce biti i drzavne kvalifikacije za wcg tako da ne lupaj vise molim te, dosta te je. ne znam samo sto se raspravljam sa trolom ajd necu vise, ne vredi... pisi sta hoces
    Vodi se polemika od onog trenutka kada ste pokrenuli ovo . Sto vi niste cekali ta 3 meseca , pa pokrenuli sve ?

Zasto bi dopustali ekipama iz Bosne kvalifikacije ? Zamisli neko takmicenje , a dozvoljena kvalifikacija prema nacionalnoj pripadnosti ili drzavljanstvu ! Kriterijumi su losi druze , zato se u sve ostalo sumnja , pa i isplatu nagrada .

Svako se moze registrovati ......... Sutra ce ispasti da i ovde nije pricalo ovlasceno lice ? Mislim , jebo sve to ....... Drugarski ti kazem , snadjite se ( sakrijte da su bosanske ekipe dale manje ) . Ljudima je krivo kada vide da je neko favorizovan . Doduse ekipe iz BiH ne bi mogle da se kvalifikuju u slucaju kvalifikacionog turnira ali treba ispasti fer prema ekipama , da bi se one odazvale , ali VERUJ MI !
    Last edited by ZOOM; 06-04-2011 at 01:27.

Senior Member Array

U principu od na nas forum www.parlament-cs.com i videces sta ce ti starija ekipa reci na sve to .

U principu znas i sam kakvo je misljenje svih LAN igraca iz Srbije . Veruj mi reorganizujte to na vreme , ne budi tvrdoglav . Ja sam svoje turnire reorganizovao i nisam bio tvrdoglav kada su me savetovali . Bratski ti kazem .
    Last edited by ZOOM; 06-04-2011 at 01:34.

Member Array

starija ekipa? ovaj turnir ne organizuje fizicko vec pravno lice.... kome se igra neka igra a ne da smarate organizaciju da oni pomeraju svoje planove radi nekih nebitnih likova, turnir se planira vise od godinu dana tako da je tesko bil osta sad izmeniti... takodje ovo nije prvi put turnir koji ova organizacija organizuje no necu da zalazim u tu pricu koliko se secam tvoj turnir nije imao nekog uspeha bar su tako pisali po ruru tj nije dobro prosao. no nebitno ajde da zavrsimo pricu oko svega ovoga i molim da moderator pobrise nepotreban spam

Senior Member Array

starija ekipa? ovaj turnir ne organizuje fizicko vec pravno lice.... kome se igra neka igra a ne da smarate organizaciju da oni pomeraju svoje planove radi nekih nebitnih likova, turnir se planira vise od godinu dana tako da je tesko bil osta sad izmeniti... takodje ovo nije prvi put turnir koji ova organizacija organizuje no necu da zalazim u tu pricu koliko se secam tvoj turnir nije imao nekog uspeha bar su tako pisali po ruru tj nije dobro prosao. no nebitno ajde da zavrsimo pricu oko svega ovoga i molim da moderator pobrise nepotreban spam
    Moj turnir je imao itekako dobrog uspeha . Informisi se i raspitaj se ko je bio .

Ako su ti nebitni likovi onda ok .

Pravno lice ne moze da organizuje turnir , jer ispred pravnog lica stoji FIZICKO lice . Upravo ovaj turnir organizuje fizicko lice , pusti tu pricu ....

Zapamti planovi su jedno , mogucnosti su drugo . Videces i sam vec , opusteno .

Tur u NS je bio najbolje organizovan turnir prosle godine . Nisam video da se iko zalio jer su bili svi maksimalno ispostovani . BTW pogledaj i ranijih godina turove u NS .

punisher1389
    Guest

Licno znam da klanovi iz Krusevca nece doci razlog? Ovako drsko i bezobrazno ponasanje organizatora kao i diskriminacija, znas koliko me briga za to sto Bosanci ne znaju da igraju! Prema svima treba isti ulog biti nema privilegija. Da puknem 120e vise zbog fntic? Pa nisu oni Bogovi pa da cela ekipa plati 12000 vise zbog par likova.
    Omg jesi biseran u svemu se slazem sa zoom-om i on je makar pismeniji nego ti, koliko vidim organizujes tour, a ne mozes da sastavis 2 recenice kako treba :S

I zasto bi se ovo igralo 5 dana, tour moze da se zavrsi za 2 max 3 dana i to da se razvuce lepo, onda smanjite ulog svima i smanjite nagrade, bolje je da ste tek u maju ovo objavili ovako ste stekli samo negativnu reklamu, mislite da vas vuce to sto fntic dolazi, videcete Ni na 1 touru u Srbiji nije ufur bio podeljen na nacionalnoj osnovi, svi su bili jednaki. . .

Member Array

A klanovi iz Krusevca bi dosli da nije toga??? Ja ti kazem ja nisam organizator vec samo neko ko poznaje organizatora, na ruru neznam ko je pisao niti me zanima ali znam da covek koji se ovde javio nije pisao, no nebitno je sasvim, svi ste dobrodosli na leto u Sarajevo ocekujte dobar cs i dobru zabavu

Banovani spamer Array

ko ce da ti dodje???...kolonizovani svedjani??? a tamo u Bosnoj ne mozes da napravis 3 ekipe...bice to sjajan turnir u 2 grupe po 2 klana... )) Srecno

Junior Member Array

Jel ovo dovoljno za sve:

We are glad to announce that our cs16.gif Counter-Strike team Natus Vincere will participate in ADEPTO BH OPEN tournament, held in Sarajevo on June 23-26th. The tournament is hosted with the support of our sponsor SteelSeries.

At the moment team fnatic has already confirmed their participation in ADEPTO BH OPEN so with Na`Vi joining the race, the event promises to be even more interesting. The overall prize pool for the tournament is €10 500.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)