KGB Premium serveri se hostuju na domacem optickom linku u Srbiji. Imamo preko 40 premium masina koje hostujemo data centaru Orion Telekoma

Ping je 5-20 ms u zavisno od vaseg provajdera za igrace iz Srbije, a za Bosnu samo Telemach i m:Tel. Takodje ping za igrace iz Rumunije, Bugarske i Madjarske ce biti 20-30.

Za sve ostale igrace, HR, CG, MKD, Bosna van dva pomenuta provajdera, ping ce biti 50-80 te je za vas bolja opcija Lite server u Nemackoj

Cene se racunaju na osnovu broja slotova koje zelite.

Cena slota za CS1.6 i COD je: 0.6 bodova (1 bod = 1 EUR)

Primer:
Pub Server 32 slotova - 19.2 eur ali panel i order scripta daju tacnu cenu.

Kompletan cenovnik mozete videti ovde
Vise informacija o toma zasto odabrati KGB Hosting cete naci ovde

Odaberite broj slotova po zelji i porucite putem sajta www.kgb-hosting.com ili se obratite e-mail info@kgb-hosting.com.
Uvek mozete sledeci mesec smanjiti ili povecati broj slotova bez promene IP adrese.

Komplet porudzbinu radite preko sajta www.kgb-hosting.com

POGODNOSTI (Premium) koje nas pored velicine i godina rada izdvajaju od drugih:

1: Ukoliko porucite game server 32 slota mozete traziti od podrske i gratis CW server od 12 slota (CS:GO, CSS, SAMP i Minecraft igre nisu ukljucene)

2: Ukoliko vam je potrebno mozete dobiti mojkgb.com domen i 2000 MB web prostora za vas forum, npr www.super-cs.mojkgb.com. Ova pogodnost vazi za sve premium servere a lite serveri moraju biti minimum 24 slota.

3: Popust na duze uplate. 3 meseca - 5%, 6 meseci - 10%, 12 meseci - 15%.

4: Nas Game Panel je jedinstven, najnapredniji i najbolje prilagodjen obicnom korisniku.
U njemu mozete sami updatovati server novim patchevima, sami instalirati modove na server i jos mnogo toga!

5: Ukoliko prelazite sa drugog hostera i uplatite sever(e) na tri meseca odjednom, pored 5% popusta dobicete i jedan mesec gratis!

6: Mi smo jedini autorizovani diler za TS3 Voice servere za podrucje SRB, BiH, CG i MKD i uz server dobijate 50% popusta na nase voice servere i to bez brige da ce vam server biti banovan.

7: Nasa vec poznata podrska na raspolaganju vam je ukoliko postoji neki problem sa serverom ili ukoliko vam je potrebna pomoc i to na support tiketima.

9: Ukoliko ste zakupili server kod nas, imate rok 10 dana da odlucite da li ste zadovoljni, ukoliko niste vraticemo vam novac.
"10 days money back guarantee".
Uslov za povracaj novca je da je u ovih 10 dana zaista postojao problem sa vasim serverom i da ste se zalili na isti u support tiketima a mi to nismo uspeli da rešimo u roku od 3 dana.