Page 1 of 6 123456 LastLast
Results 1 to 50 of 291
    Moderator Array lich.kgb's Avatar

Default STEAM Registracija,sigurnost i problemi sa istim.

Pravila postovanja u ovoj temi

Ovo je samo dopuna generalnog pravilnika, molimo vas da pročitate isti pre nego što postujete u temi.

1. U ovoj temi dozvoljeno je pitati za bilo kakve probleme vezane za steam, rad istog, kupovinu preko sajta ili bilo šta drugo vezano za isto.
    2. Moderator tim strogo zabranjuje reklamirnanje vašeg sajta ili foruma gde se prodaje steam, u šta se podrazumeva da je najstroćije zabranjeno pisanje postova u kojima vi prodajete, menjate, kupujete steam. (sem ako nije sa oficijalnog sajta).
    3. Zabranjeno je otvaranje tema sa naslovom steam, jer je ovo generalna tema za diskusiju.

Instalacija

Instalaciju stima i skidanje istog možete izvršiti sa steam sajta, ako pratite sledeći LINK.

Zaštita

Kada je instalacija gotova registrujete se i verifikujete vaš nalog na mejl koji ste prethodno uneli prilikom registracije.
    Desni klik na steam ikonicu u taskbaru potom settings, vodi vas do podešavanja vašeg naloga.
    VAC Status bi trebao da bude "In good standing".Ispod toga imate Security Status, koji ako je crvene boje treba srediti klikom na drugme "Manage steam guard account security" kada se to otvori potrebno je štiklirati sledeće "Keep my account protected by Steam Guard".
    Time ste zaštitili svoj akaunt, kako ?
    -Logovanjem sa drugog kompjutera steam izbacuje da unesete sigurnosni kod koji prilikom tog logina steam support automatski salje na vaš mejl, i ukoliko vam je mejl dobro zaštićen niko ne može ući na njega i videti taj kod, tako možete i vi proveriti da li je neko pokušao da se loguje na vaš account.Ukoliko ste vi odišli do igraonice ili do druga isti je proces, login traži kod vi odete na mejl kopirate kod (refresh mejl ako nije stigao, pogledati trash pre nego što stisnete dugme da mejl nije stigao) i unesete ga na steam i tada ga otključa.Sledeći put steam pamti tako da sa tog istog kompa sledeći put je dovoljno uneti samo password.

Sigurnost pri kupovini

Najsigurnija kupovina pružena je od samog stema i nudi kupovinu na razne načine, sajt preko koga možete kupovati nalazi se na sledećem LINKU.
    Steampowered sajt vam nudi kupovinu igrica preko iliti putem

Citiraću vam poruku koje je veoma laka za prevodjenje, i ko zna iole engleski razume
    When you submit your payment information your data is protected by Secure Socket Layer (SSL) technology certified by a digital certificate.

Napomena

Kada ste sigurni da je steam obezbedjen a to je kada u settings delu stoji ovakva sličica

onda ste mirni, ukoliko je crvena vreme je da se promeni sifra na mejlu i sifra na stimu kako bi se eventualno izbegle neželjene situacije.Nikome nemojte davati steam acc da vam namesti nešto jer tada su veoma malo mogućnosti da sledeći put možete koristi isti steam.
    Last edited by lich.kgb; 24-02-2012 at 18:22.

Senior Member Array

Evo malo sam editovo Lichov post.
    Znaci dodata su gore pravila za ovu temu,a i za naredno otvaranje tema vezanih za STEAM.
    Mozete ovde da pitate sve sto vas zanima oko STEAMA,ali ne reklamirati prodaju,niti dogovaranja ko prodaje i kako ga kontaktirati jer to je vec reklama.
    Mozete slobodno da pitate kako sami da kupite STEAM preko kartice,ako vam ovo sto je lich gore objasnio nije dovoljno jasno.
    Mi cemo svakako gledati da Lichovu temu iz dana u dan updatujemo sa nacinima za resavanje najcescih problema.
    Tema je sada unlock i pustena u rad.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Senior Member Array

eh tamam da pitam nesto

ovako nesto sam trazio po ebay.u i naletio na par likova koji prodaju MW3 steam Key ali neki ruski tj sustina ide ovako, dobijes taj key i onda preko VPN-a registrujes taj key, posto je vezan key za ruski region, i onda kasnije mozes normalno da koristis tu igru od svoje kuce i mozes da prebacis na engleski jezik igru e sad mene interesuje jel neko to probavao? posto ovi key-ovi koji se prodaju su pravo jefitni negdje oko 30$ pa ako je neko to pokusavao sa nekom igram da znam imal kakvog rizika da ne banuju igricu
    KiLL 4 FuN Community

www.killforfun.info

K4F Public 193.104.68.40:27029

Promo: http://www.youtube.com/watch?v=1nzFC5FGQds

Quote Originally Posted by Clopex_ View Post
    eh tamam da pitam nesto

ovako nesto sam trazio po ebay.u i naletio na par likova koji prodaju MW3 steam Key ali neki ruski tj sustina ide ovako, dobijes taj key i onda preko VPN-a registrujes taj key, posto je vezan key za ruski region, i onda kasnije mozes normalno da koristis tu igru od svoje kuce i mozes da prebacis na engleski jezik igru e sad mene interesuje jel neko to probavao? posto ovi key-ovi koji se prodaju su pravo jefitni negdje oko 30$ pa ako je neko to pokusavao sa nekom igram da znam imal kakvog rizika da ne banuju igricu
    Mozes da mi posaljes na pm da ti proverim to, ovako ne mogu nista da ti kazem.
    Ne verujem da ce ti banovati igricu, prevod na engleski moze.Koliko je to sigurno ne znam.

Senior Member Array

ma nemas sta provjeravati evo isto ovako:

http://www.g2play.net/store/Call-of-...Steam-Key.html

meni je bitno jel sigurno to
    KiLL 4 FuN Community

www.killforfun.info

Senior Member Array

Ako su nekom potrebni kuponi neka se javi menjam ih za bilo sta

Moj steam je http://steamcommunity.com/id/zak94bmw
    Za sva pitanja u kontaktirajte me na mail zak94tv@gmail.com
    Moj STEAM Zaksi

@Zak94

Prosledio sam tvoj post moderatorima, posto si prekrsio pravilo teme.Ne znam da li si procitao nista drugo sem naslova.

Senior Member Array

1. U ovoj temi dozvoljeno je pitati za bilo kakve probleme vezane za steam, rad istog, kupovinu preko sajta ili bilo šta drugo vezano za isto
    zanima me kako da kupuju steam oni koji nemaju internet karticu? uglavnom malolenit ispod 18 godina - 90% clanova ovog foruma

Quote Originally Posted by _J_o_e_ View Post
    zanima me kako da kupuju steam oni koji nemaju internet karticu? uglavnom malolenit ispod 18 godina - 90% clanova ovog foruma
    Uglavnom se snalaze, od roditelja, ili nekoga sa kgba starijeg iscimas uplatis mu na ziro racun pare i on ti kupi Ja tako radim.

Senior Member Array

Da li moze nekako da se kupi steam preko ono adf.ly kad klikcu pa tu dodju pare i onda ja nekako prebacim tim iz stima ?

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lich.kgb View Post
    @Zak94

Prosledio sam tvoj post moderatorima, posto si prekrsio pravilo teme.Ne znam da li si procitao nista drugo sem naslova.
    Ja sam usao u ovu temu http://forum.kgb-hosting.com/showthr...43-Steam-Games i onda sam samo presao ovde i napisao post ali kako hocete vidim da sad svi gledaju kako da se sto vise uvuku u KGB

EDIT:Reci odma nek mi daju ban posto vidim da si to zeleo
    Za sva pitanja u kontaktirajte me na mail zak94tv@gmail.com
    Moj STEAM Zaksi

Quote Originally Posted by Zak94 View Post
    Ja sam usao u ovu temu http://forum.kgb-hosting.com/showthr...43-Steam-Games i onda sam samo presao ovde i napisao post ali kako hocete vidim da sad svi gledaju kako da se sto vise uvuku u KGB

EDIT:Reci odma nek mi daju ban posto vidim da si to zeleo
    Molim te nemoj vise da spamujes, na msnu dodji da ti kazem par reci

@clopex_

http://www.g2play.net/store/Call-of-...Steam-Key.html
    ovaj link nije ok, posalji jos jednom molim te.

Senior Member Array

Vecina ce da pita gde da uzme steam a da placa preko ziro racuna,posto nemaju karticu.
    Ne vidim zasto je zabranjeno predloziti nekoga pouzdanog kod koga se ispalti uzeti igru i na vreme sve resava da i kupcu i prodavcu bude dobro?

Quote Originally Posted by B0B4N-.^ View Post
    Vecina ce da pita gde da uzme steam a da placa preko ziro racuna,posto nemaju karticu.
    Ne vidim zasto je zabranjeno predloziti nekoga pouzdanog kod koga se ispalti uzeti igru i na vreme sve resava da i kupcu i prodavcu bude dobro?
    Zato sto ce uskoro i kgb prodavati.Eh, evo jednog cistog razloga neko tebi proda stim (a nije ti poslao a ti si mu platio) ti ces reci zajebo me neki lik sa kgb foruma, eto cisto tako.
    Niko vise nije od poverenja, a oni koji jesu njima nista ne znaci zarada od 200 dinara po stimu.Bice novih stvari u kgbu, kao sto ste docekali novi panel, tako ce jos par stvari do nove godine biti uvedene

Senior Member Array

Quote Originally Posted by B0B4N-.^ View Post
    Razlog je sto se radi game store ( KGB-ov sajt,preko kog ce se moci kupovati bilo koja igra iz Srbije,Hrvatske,Bosne i Hercegovine,Crne Gore,Makedonije... ).Da nebi kasnije skidali i pravila menjali,doneli smo taku odluku odma.I molio bih te da vise ne pises i ne ispitujes nesto sto ima ko na ovom forumu da resi.Vratite se na temu...

Rekao sam ti na PM,vidim poslusao si me.Preko svog profila na KGB forumu radi slobodno sve.E sad to sto profil vide samo oni koji udju,to je vec drugi problem.Javno reklamiranje preko tema,postova i sl nije dozvoljeno.
    Last edited by mih@jlo89; 25-02-2012 at 20:49.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Senior Member Array

radi taj link a evo ti jos bolji

http://www.cdkeyhouse.com/video-game...-3-russian_366

danas ja kupio MW3 za 16€ i aktivirao evo sad skidam igru, znaci moze, radi, isprobano )
    KiLL 4 FuN Community

www.killforfun.info

Senior Member Array

kad udjem na cs 1.6 i na nuke , dd2_2006 .. na te mape me izbace i pise mi ovo
    Link Slike

Briso mapu iz maps i opet download sa servera .. nece !? koji je problem

a na cs 1.6 v42 radi nuke dd2_2006

Senior Member Array

Quote Originally Posted by KickeRR View Post
    kad udjem na cs 1.6 i na nuke , dd2_2006 .. na te mape me izbace i pise mi ovo
    Link Slike

Briso mapu iz maps i opet download sa servera .. nece !? koji je problem

a na cs 1.6 v42 radi nuke dd2_2006
    http://forum.kgb-hosting.com/showthr...ages-supported

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Clopex_ View Post
    radi taj link a evo ti jos bolji

http://www.cdkeyhouse.com/video-game...-3-russian_366

danas ja kupio MW3 za 16€ i aktivirao evo sad skidam igru, znaci moze, radi, isprobano )
    prodaju i key za DOTU2 i CS:GO http://www.cdkeyhouse.com/video-game...ive-steam-_436 sto mi je malo cudno :S

kolko sam saznao kupuju iz jeftinih regiona kljuceve uglavnom iz rusije, gde moze kljuc da ti bude obelezen, pa da izgubis i account
    Last edited by _J_o_e_; 26-02-2012 at 03:11.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Zak94 View Post
    Ako su nekom potrebni kuponi neka se javi menjam ih za bilo sta

Moj steam je http://steamcommunity.com/id/zak94bmw

Moze li mi neko objasnit ove kupone.. Zasta je to i gde da vidim kolko ih imam ? ?? Jel ovo pomaze u necemu ? ? o.O

Senior Member Array

Quote Originally Posted by dadokim View Post
    Moze li mi neko objasnit ove kupone.. Zasta je to i gde da vidim kolko ih imam ? ?? Jel ovo pomaze u necemu ? ? o.O
    kupone gledas u http://steamcommunity.com/id/TVOJ ACC/inventory/
    sulze kao popoust za kupovinu igrica, ali nemoj ni da gledas jer vaze do 1. marta

Senior Member Array

Koliko sam upucen oni kuponi isticu 1. Marta :S

Senior Member Array

Quote Originally Posted by milk View Post
    Koliko sam upucen oni kuponi isticu 1. Marta :S
    Da,isticu 01.marta,ja sam od Zeke uzeo 15 komada.Ispucao sam 10 ,a do 01.marta mislim da cu resiti jos 5

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mih@jlo89 View Post
    Da,isticu 01.marta,ja sam od Zeke uzeo 15 komada.Ispucao sam 10 ,a do 01.marta mislim da cu resiti jos 5
    Ja imam jos 4-5 moram to iskoristit

Banovani spamer Array

aj da pitam nesto za steam , ovako
    menjao sam steam cs 1.6 za stranice na fejsu ,decko me zajebao ,dobio je steam a stranice su nekim cudom ,sutra imale po -30 k fanova ,wtf? sto se tice steama,po dogovoru je promenio mail, kod mene na mail je stigao onaj kod i dao sam mu kod ,da promeni na svoj mail, i posle prevare ostao sam i bez steama i bez stranica, dal mogu nekako da vratim steam, steam i dalje postoji pod tim nalogom ,samo nick moze da promeni

Senior Member Array

evo jedan tut. za hakovan steam acc. c/p

Ovaj tutorial namenjen je iskljucivo onima koji su kupili stim u prodavnici tj onima koji imaju "Quick Reference Card".

Osaba koja vam je hakovala steam acc verovatno je promenila sve promenjljive podatke(sifru, odg na secret question i e-mail).

Jedino sto treba da znate je vas username i cd key i da imate "Quick Reference Card".

1. Registrovati se na http://store.steampowered.com/

2. Ici na https://support.steampowered.com/

3. Ulogovati se.

4. Otvoriti https://support.steampowered.com/newticket.php

5. Sledi popunjavanje:

Language-English

E-mail- vasa e-mail adresa(validna zbog odgovora)

Subject "stolen steam account"

Category- acc question

Category-Hijacker or stolen steam acc

Steam Account Name - vas steam acc name

CD Key- vas cd key

question-vase pitanje(na engleskom)

6. Submit

Stici ce na vasu e-mail adresu 1 mail u kome ce pistati da ce vam biti
    odgovreno. Kada dobijete drugi mail u njemu ce vam pisati ticket
    number. Taj Ticket Number morate dopisati do cd key-a HEMIJOSKOM
    OLOVKOM na Quick Referecne Card. Slikati fonom ili fotoaparatom ,
    prebaciti na komp i upload na steampowered.com.

U trecem mail-u bice novi pw

@kgb.smor ako nemas key oprosti se od steam, tj kupi drugi jbg kad verujes svima

Senior Member Array

Ako si ti platio steam posalje sve isto kao sto je rekao Joe samo stavis transaction id od kupovine. Ili pitas nekog od koga si kupio da ti posalje transaction id.

Senior Member Array

Pozdrav svima i bio bih zahvalan za one koji se razumeju u steam account da mi objasne neke stvari posto sam amater za steam jer sam ga dobio bas sada HVALA SVIMA :
    1. Prvo cuo sam da neki moji drugovi samo pricaju kako se sa steam-om navodno "bolje puca" (u smislu kao neki cfg), ja ne primecujem razliku sta je u pitanju ko laze ?
    2. Cuo sam da moze da se menja nebo na mapama kod mene je plavo kao i uvek kako to da namestim ?
    3. Kazu sa steam-om ne laga (posto imam win 7) meni je ping i lag isti ume da zalaga ?
    4. Kako mogu da ubacim neke skinove ili sta vec ja hocu ???
    HVALA SVIMA....

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by skakac.33 View Post
    Ako si ti platio steam posalje sve isto kao sto je rekao Joe samo stavis transaction id od kupovine. Ili pitas nekog od koga si kupio da ti posalje transaction id.
    pa pazi dobio sam ga kao gift koji je isao u akciji milfa ko je imao server preko nzn valjda godinu dana dobija stema poklon,ono kad je steam prosle godine kostao 1.99e ,tad je tursija kupio brdo steamova i delio kao gift na nalogu , sad ne znam dal postoji taj ID kad je kupio vise naloga??

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mmaattiijjaa View Post
    Pozdrav svima i bio bih zahvalan za one koji se razumeju u steam account da mi objasne neke stvari posto sam amater za steam jer sam ga dobio bas sada HVALA SVIMA :
    1. Prvo cuo sam da neki moji drugovi samo pricaju kako se sa steam-om navodno "bolje puca" (u smislu kao neki cfg), ja ne primecujem razliku sta je u pitanju ko laze ?
    2. Cuo sam da moze da se menja nebo na mapama kod mene je plavo kao i uvek kako to da namestim ?
    3. Kazu sa steam-om ne laga (posto imam win 7) meni je ping i lag isti ume da zalaga ?
    4. Kako mogu da ubacim neke skinove ili sta vec ja hocu ???
    HVALA SVIMA....
    1. na steamu ti je sve isto kao i na no steamu....tako da mozes da ubacis koj hoces cfg. ne moze bolje da puca
    2. mozes da dodas ptice da lete ne moze nista posebno sve je isto kao na no steamu
    3. moze da laga ako imas losiji komp ima igraca kojima losije radi na steamu nego na steamu, postoji i win7 problem koji moze da se resi - ako ga imas
    4. evo ti skinovi http://www.gamebanana.com/skins ubacujes isto kao na no steamu

Senior Member Array

Quote Originally Posted by kgb.smor View Post
    pa pazi dobio sam ga kao gift koji je isao u akciji milfa ko je imao server preko nzn valjda godinu dana dobija stema poklon,ono kad je steam prosle godine kostao 1.99e ,tad je tursija kupio brdo steamova i delio kao gift na nalogu , sad ne znam dal postoji taj ID kad je kupio vise naloga??
    ti kad kupujes preko neta dobijes
    Confirmation Number
    812010087339156XXX
    ali tesko da ce ti on sad naci mail od pre godinu dana i bas taj CS sto je tebi uzeo tako da su ti sanse da povratis steam skoro nikakve jbg :/

Senior Member Array

2. Cuo sam da moze nebo da bude crno ili tako nesto.... 3.Komp mi je vise nego dobar stvarno igram na widescreen D3D 1280x800 KAKO DA RESIM TO SA WIN7 ?? 4. Gde da nadjem instaliran cs u komp ga nema kaze da je nesto sa Web-a ?
    1. na steamu ti je sve isto kao i na no steamu....tako da mozes da ubacis koj hoces cfg. ne moze bolje da puca
    2. mozes da dodas ptice da lete ne moze nista posebno sve je isto kao na no steamu
    3. moze da laga ako imas losiji komp ima igraca kojima losije radi na steamu nego na steamu, postoji i win7 problem koji moze da se resi - ako ga imas
    4. evo ti skinovi http://www.gamebanana.com/skins ubacujes isto kao na no steamu

Senior Member Array

Valve\SteamApps\tvoj ACC\counter-strike\cstrike - sad dal ti je u D:\ ili u C:\Program Files
    ako imas win7 problem napisi koj problem imas

Senior Member Array

Brate ja directorium za isntalirani cs sa steam-a ne mogu da nadjem u komp ga nema...
    A za WINDOWS 7 ne mogu da igram na openGL pa kad prebacim na D3D ume da zalaga naravno moram na najvecu rezoluciju, a dok sam imao WIN XP nije ni pisnuo.... pomogni ako znas molim te...

Senior Member Array

matija da li imas instalirane drajvere za graficku?
    direktorijum je obicnu Program Files\Steam\steamapps\tvoj_acc\counter-strike\cstrike

Senior Member Array

Pa obicno reinstalaciju vrsim u servis i da naravno da imam WIN7 sam instalira graficku tj nadje njegove drajvere.... kad igram crysis, serious sam .... radi super a CS laga, net imam 400 kb/s ADSL-ov.....

Senior Member Array

Jel moze neko da mi napravi razliku izmedju original steam-a i obicnog cs-a, sem to da na steam ne moze da se upali cit ?

Senior Member Array

Na steam takodje mozes da upalis cheat.
    Quote Originally Posted by mmaattiijjaa View Post
    Jel moze neko da mi napravi razliku izmedju original steam-a i obicnog cs-a, sem to da na steam ne moze da se upali cit ?

Quote Originally Posted by Luka1994 View Post
    Na steam takodje mozes da upalis cheat.
    Ovaj je iskusan pa zna :P xD

Senior Member Array

Dokazano
    Mada i pokusavao sam
    Ako koristis neki š wh i igras dosta dugo msm da moze vac da te provail pa ban acc
    Quote Originally Posted by Mr.AcA!! View Post
    Ovaj je iskusan pa zna :P xD

Senior Member Array

lol O.O
    Last edited by -f0rweN-; 12-03-2012 at 17:05.
    Novi gaming forum http://hightechserbia.com/forum/index.php registrujte se! :)

Senior Member Array

Quote Originally Posted by -f0rweN- View Post
    Ne znam da li je dozvoljeno,nista ne kapiram,ali evo :

Prodajem CS : GO cena po dogovoru,oko 10000 dinara ( 100 evra )

Izvinjavam se ako sam se sjebao sa krsenjem nekog pravila,nista ne kapiram ste sme a sta ne sme...
    Prodajes igricu koja jos zvanicno nije izasla u prodaji, svaka ti cast ajnstajne
    Last edited by fanatix; 10-03-2012 at 21:57.
    [Profile not active anymore]
    Igra i zabava na jednom mestu
    Sick-Touch Community

Ocekujte uskoro otvaranje novog foruma
    www.sick-touch.info

Senior Member Array

lol O.O
    Last edited by -f0rweN-; 12-03-2012 at 17:04.

Senior Member Array

jbt,jesi nekad cuo za betu?
    A gde si ti to talentu cuo da neko prodaje betu, pa zvanicna igra kad bude izasla nece kostati oko 50/60 eura max, a ti ovu
    betu prodajes za 100, idi bre uzmi salvetu i rokni se, sa tom betom ne moze nista ni da radis samo sa botovima mozes igrati.
    Sick-Touch Community

www.sick-touch.info

Senior Member Array

lol O.O

Senior Member Array

Idi udavi se u bojleru,zakolji se kasikom,...
    Raspitaj se malo kolko vredi CS GO beta...
    Ti si lud majke mi, ako ti neko da 100 eura ja ti dajem jos 300,
    kada bude izasla oficijalna verzija cs go-a vredece dosta i posle 2 meseca cena ima da padne za 30% od akcija i nekih cuda,
    a kod nas ima da bude i jeftinije kod preprodavaca, tako da idi se ti bolje raspitaj kolka je cena u srbiji a ne u svetu :P

EDIT: Pitao si awokena kolko vredi pa odmah ovde turas cenu, to je closed beta zato tolko vredai ALI u svetu, za one
    bogatase koji su napaljeni na cs da ne mogu izdrzati 3 sekunde bez toga, pa placaju sve redom, ta beta cim izadje oficijalna verzija nece vredeti ni 5 eura,
    a cela igra ce kostati oko 20/30 evra. Tako da ovo mozes da okacis macki o rep.
    Last edited by fanatix; 10-03-2012 at 23:37.
    Sick-Touch Community

www.sick-touch.info

Senior Member Array

Boze sacuvaj sta sve ovde necu vidit ti doso ovde da prodas igricu za 100 eura i to jos beta igricu ... pa jesil ti upola citav bar upola -.- Pa na ebay-u taj CS GO nije toliko para a ti doso ovde na kgb forum da prodas igru za 100 eura gdje narod nema ljeba da jede sto se kaze! Da si bio normalan pa rekao neku pristojnu cijenu 20 30 eura mozda bi se i nasla neka budala ovde kod nas da da pare za igricu koja je beta. Jeste ono taj invite koji si dobio za DZ vrijedi istina mozes za njega da uzmes 50 - 80 eura ali od stranaca i od njih rijetko se nadje koji da je tolka budala!!! Al ovde bgm prvo ne postoji tolka budala drugo ne postoji neko s tolko dubokim dzepom. Vidi se da ne razmisljas ni malo tom glavom svojom!

Dalje kolko ce zaista da bude CS GO nezna se ali vise od 50 eura nije moguce! Najskuplja Valve igrica bila je 25 eura LFD2 kad je tek izasla i cini mi se da je isto tolko bio Portal2 kad je tek izasao ... s tim racunam da je CS GO nesto mnogo vece pa bi mogao dostic cijenu od 30 eura kad izadje po mojim nekim proracunima slicna situacija je i za dotu2!

Senior Member Array

Lol O.O

Senior Member Array

Ajde da nebudem strog,dajem vam foru 24 h da sve sto ste napisali vezano za prodaju obrisete sami ( editujete ),kad dodjem sutra u ovo vreme,podelicu Warnove.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)