Page 2 of 27 FirstFirst 123456789101112 ... LastLast
Results 51 to 100 of 1332
    Senior Member Array

Quote Originally Posted by Gradjevinac View Post
    Slazem se i ja sam imao Wildfire, bezi od toga
    Dal je meni zapao neki fabricki los telefon, ne znam, ali bagovao je uzas.

Target za sta tut?
    Verovatno trazis tut za rootovanje?
    Odes na xda, vidi prvo da li postoji podforum za tvoj telefon, ako ima, odes u sekciju
    android development
    i tu nadjes teme sa prefixom [tool] i tu ima neki root tutoijal sto posto.

Samo da znas mnogi alati za rutovanje, rade samo za odredjenu verziju androida, npr alat za rutovanje Desire HD, radi samo na androidu 2.3.3
    i ako si ti instalirao zvanican HTC-ov update na 2.3.5 verziju, onda pre toga moras da drugim programom, "spustis" svoju verziju na telefonu na verziju 2.3.3, da downgrade-ujes verziju androida, pa tek onda da ga rutujes.

Uglavnom dobro iscitaj sve u tim temama

Nista
    ma rutovao sam ja telefon cim sam ga kupio i hocu tutorial da instaliram neku visu verziju od ove 2.1 koja je oficijalna

Pa koji ti je mob?
    Nema tu neki tutorijal, ako si ga rutovao, znaci da si
    good to go

1. Backup-ujes sve sto ti treba, contacts, sms, call logs, aplikacije bitne i sl.
    2. Treba da nadjes odgovarauci custom ROM, skines zip fajl,
    3. Bacis ga na SD karticu
    4. Odes u recovery ( ako ga nemas moras da ga instaliras npr 4ext touch recovery je popularan ili clockworck recovery)
    5. Ako imas HTC mob, isklucis ga, izvadis bateriju na par sekundi i drzis POWER dugme + VOLUME DOWN
    6. Pojavice ti se beli ekran sa menijem nekim. Izaberes preko vol down i volume up opciju RECOVERY
    7. Onda u recovery-ju prvo izaberes opciju wipe/format
    8. Tu izaberes format all partiotions exept SD card
    Ovo se radi da bi pobrisao sve sistemske fajlove, da kad instaliras novi ROM, ne bi doslo do bagova, gasenja telefona i slicnih stvari.
    9. Vratis se na back i izaberes opciju Instal from sd card
    10. Onda nadjes zip fajl koji si stavio na SD karticu i to je to.
    11. Instalira ti se ROM, ispise da je gotovo, kliknes ok, vratis se 2 x back i izaberes opciju REBOOT

Nije lose pre opcije br 7, da izaberes opciju backup, to je nandroid backup, znaci bekapujes ceo trenutni ROM sa svim podesavanjima i aplikacijama, za svaki slucaj.
    Samo vodi racuna da imas dovoljno prostora na SD kartici za to, jer meni taj CEO bekap iznosi oko 1 gb
    Last edited by Gradjevinac; 05-09-2012 at 13:13.
    Rapid Community
    91.150.72.229:27020

Senior Member Array

imam LG Optimus 2X

aplikacije:
    ASTRO File manager ( ima u sebi task killer )
    Flashlight
    Compass
    Smart WiFi
    Opera Mobile
    TeamViewer
    aTorrent
    Tapatalk
    Lets Draw Something
    InfiniteGAG
    Neko sranje za bateriju

Igrice:
    Deer Hunter Reloaded
    Angry Birds Space
    RacingSplit...
    MY Mayhem...
    Offroad Legends
    Nyan Cat: Lost in Space
    CS Portable
    Helidroid 3D
    Chicken Invasion 3
    Fruit Ninja
    4 players react

necu da eksperimentisem sa custom romovima, jer ce mi ode garancija
    Radim plugine za sitne pare. Kontakt e-mail ili skype.

Administrator Site Admin Array Wroy's Avatar

Pa koji ti je mob?
    good to go

1. Backup-ujes sve sto ti treba, contacts, sms, call logs, aplikacije bitne i sl.
    4. Odes u recovery ( ako ga nemas moras da ga instaliras npr 4ext touch recovery je popularan ili clockworck recovery)
    5. Ako imas HTC mob, isklucis ga, izvadis bateriju na par sekundi i drzis POWER dugme + VOLUME DOWN
    6. Pojavice ti se beli ekran sa menijem nekim. Izaberes preko vol down i volume up opciju RECOVERY
    Ovo se radi da bi pobrisao sve sistemske fajlove, da kad instaliras novi ROM, ne bi doslo do bagova, gasenja telefona i slicnih stvari.
    11. Instalira ti se ROM, ispise da je gotovo, kliknes ok, vratis se 2 x back i izaberes opciju REBOOT

Nije lose pre opcije br 7, da izaberes opciju backup, to je nandroid backup, znaci bekapujes ceo trenutni ROM sa svim podesavanjima i aplikacijama, za svaki slucaj.
    Samo vodi racuna da imas dovoljno prostora na SD kartici za to, jer meni taj CEO bekap iznosi oko 1 gb
    da li ovim vracam fon u prethodno stanje u celosti?
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

Pa koji ti je mob?
    good to go

imam xperia x10 mini pro, znam da se u onaj meni ulazi ako klikcem dugme back,
    prvi korak kazes da backupujem a onda kazes da to uradim i posle opcije 6

@wroy Tako je, kada uradis nandroid backup ( backup iz recovery menija ) to je totalni bekap, i kada ga restore-ujes, sve kako ti je bilo na mobu u trenutku bekapa bice posle restora,
    od sms poruka, poziva, aplikacija, podesavanja na homescreenovima znaci sve, sve
    Zato je taj vid bekapa i najveci, tj najvise zauzima memorije na sd kartici.

@target69
    Stavku 1 radis ako ne radis ovaj nandroid bekap iz tacke 7.

Npr kada instaliram proveren ROM, koji su skinuli par hiljada ljudi ja ne radim ovaj bekap iz recoveru menija.
    Nego pomocu aplikacije Super Backup sacuvam sve
    kontakte, sms poruke i call logove.

A preko neke aplikacije tipa ASTRO ili Titanium backup sacuvam samo instalacione apk fajlove aplikacija da ih ne bih ponovo skidao sa marketa.

E sad ako ces ti raditi backup iz recovery menija, nista od ovoga ti nije potrebno jer ti se onda bukvalno SVE backupuje
    Rapid Community

Administrator Site Admin Array Wroy's Avatar

@wroy Tako je, kada uradis nandroid backup ( backup iz recovery menija ) to je totalni bekap, i kada ga restore-ujes, sve kako ti je bilo na mobu u trenutku bekapa bice posle restora,
    od sms poruka, poziva, aplikacija, podesavanja na homescreenovima znaci sve, sve
    Zato je taj vid bekapa i najveci, tj najvise zauzima memorije na sd kartici.

@target69
    Stavku 1 radis ako ne radis ovaj nandroid bekap iz tacke 7.

Npr kada instaliram proveren ROM, koji su skinuli par hiljada ljudi ja ne radim ovaj bekap iz recoveru menija.
    Nego pomocu aplikacije Super Backup sacuvam sve
    kontakte, sms poruke i call logove.

A preko neke aplikacije tipa ASTRO ili Titanium backup sacuvam samo instalacione apk fajlove aplikacija da ih ne bih ponovo skidao sa marketa.

E sad ako ces ti raditi backup iz recovery menija, nista od ovoga ti nije potrebno jer ti se onda bukvalno SVE backupuje
    hm, a zbog cega onda ne koristis nandroid backup? nedostatak prostora na sd?
    u svakom slucaju, ja sam mojim sensationom prezadovoljan... trenutno nemam potrebe da bilo sta diram, jer zaista sve radi savrseno, no kad tad cu morati da probam i neki custom rom, hvala na info, K+ x 2
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Kad radim nandroid backup, treba mu u proseku nekih 600-700 sekundi da odradi to sve,
    plus mi zauzme oko ili preko 1gb

Mrzi me da cekam + bzvz mi uzima toliko prostora (imam 8gb sd karticu,ali je prilicno puna, jer drzim seriju Prijatelje na njoj pa kad sam u prevozu gledam )
    a i kazem kad skidam ROMove koji su provereni nema potrebe za full backup
    E ali poso cesto na xda testiram ROMove u alfa fazi, tu se cesto desi da mob zabode i stoji na boot loopu i onda je spas nandroid backup

Buraz ima Sensation i ne da mi da ga rootujem jos Ali mob je macka i ovako nema tu price.
    Rapid Community

Quote Originally Posted by T@RGET96 View Post
    imam xperia x10 mini pro, znam da se u onaj meni ulazi ako klikcem dugme back,
    prvi korak kazes da backupujem a onda kazes da to uradim i posle opcije 6
    Target evo ako se nisi snasao na xda.

Ovo ti je FORUM na xda za Sony Ericsson x10 mini
    http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=723

A ovo ti je podforum za tvoj telefon x10 mini pro
    XPERIA X10 Mini Pro Android Development
    http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=727

E tu svaka tema sa prefixom [ROM] treba da ti bude zanimljiva
    Svaki prvi post svake teme sadrzi opis ROMa, sta sadrzi, da li ima bagova i sl...
    Pre nego sto flesujes neki ROM, OBAVEZNO procitaj prvih par stranica i zadnjih 10ak stranica teme, da znas sa cime imas posla

EDIT: dupli post zaboravih da editujem, spojite ako smeta jbg
    Rapid Community

Senior Member Array

nema ga vise u prodaji moj brat je hteo daj da uzme pa uzeo
    preko vipa za dinar
    http://www.mobilni-shop.com/index.ph...product_id=127

Edit: sad procitao da nema na lageru xD

Senior Member Array

Sta mislite o ovim telefonima:
    1-HTC Desire C ---> http://www.telekom.me/privatni-detal...=63&userType=2
    2-Samsung Galaxy Ace VE ---> http://www.telekom.me/privatni-detal...=61&userType=2
    3-Motorola Motoluxe ----> http://www.telekom.me/privatni-detal...=58&userType=2

Imam 24000 dukata i mogu da menjam 23330 dukata za telefon +da dodam 20e max preko... ovi telefoni su mi zapali za oko jer malo kostaju a dobri su..Placam 5e svaki
    mesec na 18 ili 24 mjeseca zavisi kako sklopim ugovor...

Android su ..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Milos" View Post
    Sta mislite o ovim telefonima:
    1-HTC Desire C ---> http://www.telekom.me/privatni-detal...=63&userType=2
    2-Samsung Galaxy Ace VE ---> http://www.telekom.me/privatni-detal...=61&userType=2
    3-Motorola Motoluxe ----> http://www.telekom.me/privatni-detal...=58&userType=2

Imam 24000 dukata i mogu da menjam 23330 dukata za telefon +da dodam 20e max preko... ovi telefoni su mi zapali za oko jer malo kostaju a dobri su..Placam 5e svaki
    mesec na 18 ili 24 mjeseca zavisi kako sklopim ugovor...

Android su ..
    Uzmi motorolu .. moje misljenje !
    Дамјан Марилии о.О

Senior Member Array

Pa koji ti je mob?
    good to go

instalirao sam rom recovery ali ne znam kako da udjem u recovery meny prilikom paljenja telefona

Pa valjda je kod vas drugacije nego na HTC, valjda pritisnes dugme za paljenje... i kad krene da se pali mob stiskas par puta dugme za pojacavanje
    Rapid Community

Senior Member Array

Samsung Galaxy Mini 2

APLIKACIJE: Zasad samo Opera Mini.

IGRE: Angry Birds, Temple Run (sitan lag), Ninja Fruits

Pokreće ga 2.3.6 Android OS.

Fon sam dobio prije par momenata.
    Zasad sam iznimno zadovoljan, ima možda sitnih problema oko Temple Run, ali inače kontrola i brzina je odlična.
    Ako tko ima za predložiti neku cool aplikaciju pogodnu za ovaj uređaj, slobodno.
    Steam: c00kie1950

Quote Originally Posted by djstefke View Post
    Hteo bih da pitam neke strucnjake ,dal' mozda znaju kad je najbolje posaditi lubenice?
    Quote Originally Posted by psy-gan View Post
    Na zalost kgb jos uvek nije prosirio svoje delatnosti na poljoprivredu. katanac

Senior Member Array

Imam Samsung Galaxy Mini i veoma sam zadovoljan pikao sam pes 2012 na njemu i jos dosta dobrih igrica.

Senior Member Array

najveci problem mi je bio da udjem u recovery mod i odatle pokrenem instalaciju
    prvo sam reinstalirao sistem na 2.1 cist. Pa sam ga rutovao ponovo, onda skinuo sa marketa ES FILE MANAGER. posle potrosio mnogo vremena da provalim kako 3 fajla da prebacim u system folder pa sam isprobavao 100 nacina i juce i danas (verovatno 3 sata ) e onda nije hteo da udje u xrecovery pa sam provalio da mora bootloader da se unlock. Tu mi je trebalo neko vreme da provalim e posle toga sam najzad provalio kako da udjem u xrecovery (mislim da bootloader nije ni potreban ) onda sam instalirao custom rom ali nisam isao PARTICIPIONS>WIPE DATA, nego sam odmah rebot. Sacekao 5 min i vidim telefon nece dalje od logoa. Pa sam pomislio da ipak treba taj WIPE DATA. E onda sve iz pocetka od reinstalacije sistema ... i tako kad sam dosao ponovo do wipe data to sam uradio, vise ne znam sta treba da se wipe a sta ne, i rebot telefon. Evo sada cekam ali isto nece dalje od pocetnog ekrerana. sad sam citao da treba neki kernel da se instalira pa da zbog toga mozda nece. Ali vec 3,5 sata se bakcem sa ovim tako da cu sutra sve ispocetka sa tim kernelom i ako ni sutra ne budem uspeo ostajem na 2.1

Senior Member Array

Ajd ko se razume dobro u Android igrice da mi predlozi neke.

Imam HTC One X i do sad sam pikao Dead Space i GTA III od jačih igrica. Imao sam dosta oni od po 20 MB xD

Hvala!
    Last edited by ^ Mr. Luxy Shmuxy ^; 08-09-2012 at 08:16.

Senior Member Array

Real Football 2012 (399 Mb)
    Eternity Warriors 2 (59 Mb)
    Dead Trigger (145 Mb)
    Gears & Guts (371 Mb)

Imas ih sve u Play Store-u.
    Strpi se dok se skinu i uzivaj.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Iwantchitzz View Post
    Real Football 2012 (399 Mb)
    Eternity Warriors 2 (59 Mb)
    Dead Trigger (145 Mb)
    Gears & Guts (371 Mb)

Imas ih sve u Play Store-u.
    Strpi se dok se skinu i uzivaj.

Ma ne svidja mi se ni jedna. xD Sinoc sam bas gledao na Google Playu.

Senior Member Array

Kako se obara sistem ocu da ubacim 2.3

najveci problem mi je bio da udjem u recovery mod i odatle pokrenem instalaciju
    prvo sam reinstalirao sistem na 2.1 cist. Pa sam ga rutovao ponovo, onda skinuo sa marketa ES FILE MANAGER. posle potrosio mnogo vremena da provalim kako 3 fajla da prebacim u system folder pa sam isprobavao 100 nacina i juce i danas (verovatno 3 sata ) e onda nije hteo da udje u xrecovery pa sam provalio da mora bootloader da se unlock. Tu mi je trebalo neko vreme da provalim e posle toga sam najzad provalio kako da udjem u xrecovery (mislim da bootloader nije ni potreban ) onda sam instalirao custom rom ali nisam isao PARTICIPIONS>WIPE DATA, nego sam odmah rebot. Sacekao 5 min i vidim telefon nece dalje od logoa. Pa sam pomislio da ipak treba taj WIPE DATA. E onda sve iz pocetka od reinstalacije sistema ... i tako kad sam dosao ponovo do wipe data to sam uradio, vise ne znam sta treba da se wipe a sta ne, i rebot telefon. Evo sada cekam ali isto nece dalje od pocetnog ekrerana. sad sam citao da treba neki kernel da se instalira pa da zbog toga mozda nece. Ali vec 3,5 sata se bakcem sa ovim tako da cu sutra sve ispocetka sa tim kernelom i ako ni sutra ne budem uspeo ostajem na 2.1
    1. Kako si reinstalirao sistem na 2.1? Koju si imao prethodno, 2.2? Cime si ga downgrade-ovao?
    2. Koja si 3 fajla prebacivao u system folder? i zasto?
    3. Koliko sam ja citao za tvoj mob preko onog xcovery-ja, bootloader cak ne mora da bude otkljucan.
    4. Cuj 'IPAK POMISLIO' :P pa lepo ti rekoh WIPE ALL PARTITIONS EXEPT SD CARD, je jedan od najbitnih koraka, da se ne bi spojili "sistemski folderi" prethodnog ROMa i ovog sto flesujes...
    To nikakko ne mozena dobro da izadje

5. Sta treba da se wipe?
    a) wipe data/factory reset ( ako uradis samo ovu opciju to je nedovoljno, to je kao da si restartovao fon na fabricka podesavanja)
    b) wipe cash
    c) wipe dalvik cash
    d) wipe battery stats
    e) format system
    f) format data
    g) fotmat boot

Ne znam kakav je tvoj recovery ali ja u mom recovery-ju imam sve ove opcije, plus imam opciju
    FORMAT ALL PARTITIONS EXCEPT SD CARD) znaci da ne moram sam na svaku ovu stavku sam da klikcem

5. Sto se tice kernela.... koji si ROM skinuo i probao da ga instaliras? Ostavi link ovde.
    Svaki custom ROM ima kernel vec u sebi, tako da posle flesovanja ROMa nije potrebno da ti sam flesujes kernel.

Kad udjes u bootloader sta ti pise gore pri vrhu?
    S-OFF ili ON? Koja je verzija bootloaderai sl? Sve napisi sta ti pise gore.
    I jesi siguran da si ga rootovao dobro?
    Rapid Community

Senior Member Array

1. Kako si reinstalirao sistem na 2.1? Koju si imao prethodno, 2.2? Cime si ga downgrade-ovao?
    2. Koja si 3 fajla prebacivao u system folder? i zasto?
    3. Koliko sam ja citao za tvoj mob preko onog xcovery-ja, bootloader cak ne mora da bude otkljucan.
    4. Cuj 'IPAK POMISLIO' :P pa lepo ti rekoh WIPE ALL PARTITIONS EXEPT SD CARD, je jedan od najbitnih koraka, da se ne bi spojili "sistemski folderi" prethodnog ROMa i ovog sto flesujes...
    To nikakko ne mozena dobro da izadje

5. Sta treba da se wipe?
    a) wipe data/factory reset ( ako uradis samo ovu opciju to je nedovoljno, to je kao da si restartovao fon na fabricka podesavanja)
    b) wipe cash
    c) wipe dalvik cash
    d) wipe battery stats
    e) format system
    f) format data
    g) fotmat boot

Ne znam kakav je tvoj recovery ali ja u mom recovery-ju imam sve ove opcije, plus imam opciju
    FORMAT ALL PARTITIONS EXCEPT SD CARD) znaci da ne moram sam na svaku ovu stavku sam da klikcem

5. Sto se tice kernela.... koji si ROM skinuo i probao da ga instaliras? Ostavi link ovde.
    Svaki custom ROM ima kernel vec u sebi, tako da posle flesovanja ROMa nije potrebno da ti sam flesujes kernel.

Kad udjes u bootloader sta ti pise gore pri vrhu?
    S-OFF ili ON? Koja je verzija bootloaderai sl? Sve napisi sta ti pise gore.
    I jesi siguran da si ga rootovao dobro?
    1. imao sam vec 2.1 preko pc companiona
    2.xrecovery zip, busybox i chargemon, gledao sam da tako treba da bi usao u recovery mod

ps: da li treba kernel za ovaj http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1837273

ovako mi izgleda xrecovery:
    rebot phone
    intall update.zip
    factory reset (Full wipe)
    wipe cache partition
    install custom zip
    backu
    partiton tool
    advanced options

u partition tools imam
    mount system
    mount data
    unmount cache
    mount sdcard
    format system
    format data
    format cache
    formay sdcard
    mount usb storage

edit: evo sve sam pobrisao, instalirao custom room i reboot telefon, sada stoji na sony ericsson logou, da li treba tako

evo reinstaliram po peti put sistem, nzm sta ovog puta nisam dobro uradio! ili sam ja uspeo svaki put samo treba da se ceka 20 minuta sto ja nisam

A ti prvo pa musko pa uhvatio Dzeli Bin custom ROM
    Poslednju verziju androida 4.1.
    I za njega ti treba poseban JB kernel kao sto ti i pise u prvom postu.

Predlazem ti da kao prvi ROM ne stavljas ovo, bolje da skines neki full working custom rom na kome sve radi i koji ti nece imato bagova.
    Ovaj JB ROM svakako ti nece dobro raditi.

Znaci neki 2.3 cutom ROM ili 4.0 ako postoji takav fully working za tvoj mob.

Ne, ne, ok to za recovery, nego kad udjes u bootloader sta ti tu pise pri vrhu ekrana?
    Znas kao kad udjes u BIOS na windowsu, pise ti verzija BIOSa i slino...

E ti kad udjes u bootloader rtebalo bi da ti pise
    S-OFF (security ON ili OFF)
    Verzija bootloadera i slicne informacije...

Da stoji na logou treba... ali vise od 5-10 minuta ne bi smelo da stoji na pocetnom logou.
    Dok god ti se telefon pali, znaci nista nije strasno i nista nije sjebano Da se ne brines, znaci nisi brickovao mob
    Rapid Community

Senior Member Array

Evo ovako,odlucio sam da se ponovo vratim Androidu.Ne znam da li mi je pametnije da uzmem polovan WildFire S ili da uzmem novu Xperiu X8 ili X10 Mini?

Senior Member Array

A ti prvo pa musko pa uhvatio Dzeli Bin custom ROM
    Poslednju verziju androida 4.1.
    I za njega ti treba poseban JB kernel kao sto ti i pise u prvom postu.

Predlazem ti da kao prvi ROM ne stavljas ovo, bolje da skines neki full working custom rom na kome sve radi i koji ti nece imato bagova.
    Ovaj JB ROM svakako ti nece dobro raditi.

Znaci neki 2.3 cutom ROM ili 4.0 ako postoji takav fully working za tvoj mob.

Ne, ne, ok to za recovery, nego kad udjes u bootloader sta ti tu pise pri vrhu ekrana?
    Znas kao kad udjes u BIOS na windowsu, pise ti verzija BIOSa i slino...

E ti kad udjes u bootloader rtebalo bi da ti pise
    S-OFF (security ON ili OFF)
    Verzija bootloadera i slicne informacije...

Da stoji na logou treba... ali vise od 5-10 minuta ne bi smelo da stoji na pocetnom logou.
    Dok god ti se telefon pali, znaci nista nije strasno i nista nije sjebano Da se ne brines, znaci nisi brickovao mob
    stoji na logou vec 30 minuta, izgleda da cu morati ponovo da reinstaliram
    sacu da probam ovu verziju da instaliram http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1576160
    a sto se tice bootloadera skinuo sam neki msm 7227 i preko njega otkljucao

Proveri root pristup da li ti je ok preko ove aplikacije:
    https://play.google.com/store/apps/d...ootcheck&hl=en

Da vidimo da li si uopste uspesno rootovao mob
    I molim te, ne pitam te cime si otkljucao bootloader, samo te pitam sta ti pise kad udjes u njega?
    Mora pisati tvoj model telefona, verzija bootloadera, treba da pise S-OFF.. jel mozes to da ispises...

Ne znam kako je kod Sony-ja verovatno je razlicito nego kod HTC-a.

Pogledaj na prvoj strani ovog ROMA sta pise:

Install:
    1.Unlock Bootloader
    2.Flash nAa kernel
    3.Go to recovery
    4.Full wipe
    5.Flash firedroidxx.zip
    6.Flash Google apps
    7.Reboot

Isprati ta upustva

EDIT cimaj na pp da ne gusimo temu ovim
    Last edited by Gradjevinac; 08-09-2012 at 18:59.
    Rapid Community

Senior Member Array

'Ajde i ja malo da se ubacim u temu, dosta ste vas dvojica vodili dijalog.

Trenutna tema koju koristim, telefon Samsung Galaxy S2.

Evo i linkova ukoliko nekome neće da otvori - Dodaj.rs i Milf Slike.

Ispod cepelina na trećem ekranu je slika koja se vijori.
    Na poslednjem ekranu su inače slike moje cure, ali sam ih ovom prilikom sklonio i postavio ove, čisto da se vidi zamisao.

Sve elemente na ekranu sam sam rasporedio i ukombinovao.
    Last edited by Iwantchitzz; 08-09-2012 at 22:44.

Vrati curu pa da pricamo xD

btw kad kliknem na link slika mi je premala, ne mogu ni da zumiram, nista.. :/
    Rapid Community

Senior Member Array

Hahaha, mozda u sledecem update-u teme na mobilnom.

Preko cega otvaras sliku, moba ili kompa?

Komp, chrome.
    Rapid Community

Senior Member Array

Evo sad sam probao kod mene sa Chrome-a, radi mi lepo.

Rapid Community

Senior Member Array

Tako je meni kada otvaram preko moba sa Tapatalk-om.

Postavio sam dole i linkove, probaj sad.

Senior Member Array

kako da udjem u bios root na xperia x10 mini pro ?

Senior Member Array

Meni treba pomoc
    Sta da kupim:Huawei Ascend Y200,HTC Desire C,WildfireS,SK17i,i9000

Quote Originally Posted by JocaLV View Post
    xaxa
    Pitaj kolegu targeta on ima identican telefon i mozeti sve u detalje reci kako i sta je radio

Quote Originally Posted by AcaSRB View Post
    Meni treba pomoc
    Sta da kupim:Huawei Ascend Y200,HTC Desire C,WildfireS,SK17i,i9000
    Ako imas da biras samo od ovih iako je to stariji model mislim da je Samsung Galaxy S najbolji od ovih.
    Rapid Community

Senior Member Array

xaxa
    Pitaj kolegu targeta on ima identican telefon i mozeti sve u detalje reci kako i sta je radio

Ako imas da biras samo od ovih iako je to stariji model mislim da je Samsung Galaxy S najbolji od ovih.
    Ne znam iskerno taj galaxy je polovan a ostali su svi novi.Ja bi uzeo Y200 ili Desire C ili Wildfire S

Senior Member Array

Quote Originally Posted by JocaLV View Post
    ja sam ulazio tako sto prebacis neke fajlove u system/bin ali nisam uspevao da uspesno instaliram sistem odatle. Dok 11. puta nisam insalirao kernel tak novi i on u sebi ima taj recovery i sam ti udje u recovery. Odatle instaliras sta hoces ali prethodno sve wipe/delete/format. Reci mi koji sistem hoces da instaliras, evo ti ovde lista http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1682966

Senior Member Array

Galaxy Mini vs Alcatel OT990 vs Huawei Sonic.
    Ja bi najradije uzeo OT990 zbog velikog ekrana.

Senior Member Array

Ne znam iskerno taj galaxy je polovan a ostali su svi novi.Ja bi uzeo Y200 ili Desire C ili Wildfire S
    Ja bih uzeo wildfire s, imam ga vec godinu dana, i ako je kod mene preziveo toliko, ne mozes ga lako unistiti xD

http://kotrla.deviantart.com
    Ko igra LoL na West nek me doda i nek mi pise pm: Irikil
    Add na steam da igramo Dota 2: serbia4ever26

Senior Member Array

A nemam pare za te sad sam shvatio Od tih je najbolji Desire C a napisao sam ovo [novi post]
    Galaxy mini ima moj drug ali mi je ruzan ne mogu da vam opisem koliko.

Senior Member Array

Ja bi najradije uzeo OT990 zbog velikog ekrana.

alcatel, bolji je a ne da placas marku ako sto je samsung -_- imam ot995 i odlican je!

Senior Member Array

Znaci alcatel.

Sent from my Huawei using Tapatalk

Senior Member Array

alcatel, bolji je a ne da placas marku ako sto je samsung -_- imam ot995 i odlican je!
    Ne slazem se sa tobom.

Sto se tice tog Alcatel-a OT995, je l' je on pre bio u Telenoru da se kupi?

Pitam zato sto je moja drugarica pre par meseci uzela neki Alcatel preko Telenora, nije los telefon.

Senior Member Array

OT995 je bio u Vipu ali je brzo nestao
    A OT990 je jos u telenoru

Senior Member Array

Evo posto dugo nisam bio na forumu da se ukljucim Uzeo sam ne toliko davno Telenor Touch Plus, iliti ZTE Vivacity blade 2, i veoma sam zadovoljan: aplikacije koje koristim:

Opera Mini
    WhatsApp
    GO Launcher EX
    Facebook
    Twitter
    Gmail
    Dropbox
    Instagram
    YouTube
    SoundCloud
    Zedge

itd..
    od igara:

Angry Birds
    Angry Birds Seasons
    Fruit Ninja
    Paper Toss

planiram da obrisem igre posto uglavnom ih vise ni ne igram..
    cushpajz95 a.k.a Crash

Ukoliko neko ima ideju za program, ili ukoliko mu treba neki program neka mi se obrati na PM.

Hello World We Are Electro.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Iwantchitzz View Post
    Ne slazem se sa tobom.

Sto se tice tog Alcatel-a OT995, je l' je on pre bio u Telenoru da se kupi?

Pitam zato sto je moja drugarica pre par meseci uzela neki Alcatel preko Telenora, nije los telefon.

nzm za telenor. moj cale je gledao na internetu da kupi dual sim telefona i nasao jedan samsung i jedan alcatel, ispade da je alcatel bolji od samsunga (po nekim sitnicama ali bolji) a jeftiniji 15evra

Senior Member Array

nzm za telenor. moj cale je gledao na internetu da kupi dual sim telefona i nasao jedan samsung i jedan alcatel, ispade da je alcatel bolji od samsunga (po nekim sitnicama ali bolji) a jeftiniji 15evra
    Pa, to sto se ispostavilo da je jedan Samsungov telefon ispao koji evro skuplji od nekog konkurentskog iako je mozda malo "slabiji", ne znaci da je sad tako i sa ostalim Samsungovim modelima.

Cini mi se da si vec rekao koja su ta 2 modela telefona i da sam ih uporedio. Samsungov model je noviji par meseci, a oba modela su imala po neku sitnicu koji ovaj drugi nema, tako da su otprilike slicni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)