Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Array

Post Potreban System Imanja-Nagrada!

Potreban mi je System Imanja ako neko ima neka postavi ovde Molim vas potrebno mi je ili kako sam da napravim samo da imam taj System...

Nagrada je Novac na nekom SAMP serveru posto ja samo SAMP igram ili neki MOD,ako vec hocete nagradu na nekom serveru onda je to Skill Arena ili Balkan Extazy dogovoricemo se vazno da nadjem System Imanja...

Senior Member Array

System imanja testiraj,pa javi..

Junior Member Array

Hvala brt na Imanju ali kako da ga kreiram? http://imgur.com/dXIqW7s evo slike logovao sam se kao /rcon admin ali ne znam kako da kreiram Imanje pokusao sam /kreirajimanje nece...

Junior Member Array

pregledao sam sve u Filterscript i nigde nema kako da ga kreiram, ako ima neki drugi system Imanja mozes li da postavis ovde..

Senior Member Array

Neces imati nikad kao na SA, i dazabe pokusavas da nadjes tako nesto, a te pare okaci macku o rep, cya = )

Junior Member Array

bajo moj jesi ti lud? ako si vlasnik Dobrog servera ne znaci da si Bog Balkana,bas me nesto zabole sa System Imanja na SA igram na SA vec dugo imam skoro 1000h igre ali mi je stvarno vise dosadio server jer se pretvorio u DM pa sam sad presao na BE,ne trazim system Imanja kao na SA dobar je System ali ne trazim taj vec jednostavan system da mogu samo biljke da se posade i da se vidi da je to Imanje....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)