PDA

View Full Version : "Produži"

sanimare
06-04-2018, 23:02
Da li se ova opcija može koristiti za produživanje servera ako imam novca na računu?
Imam ali kad kliknem tu traži mi da izaberem opciju da uplaćivanje, a ja već imam na računu
i želim sa tim parama da produžim a ne sa drugim... Kako da to uradim? Ceo dan nikakav odgovor
na tiket, a sutra i prekosutra se ne radi, ima li za uplate neki email ili nešto da se uradi to još večeras?

Hvala!

luka317
06-04-2018, 23:30
Da li se ova opcija može koristiti za produživanje servera ako imam novca na računu?
Imam ali kad kliknem tu traži mi da izaberem opciju da uplaćivanje, a ja već imam na računu
i želim sa tim parama da produžim a ne sa drugim... Kako da to uradim? Ceo dan nikakav odgovor
na tiket, a sutra i prekosutra se ne radi, ima li za uplate neki email ili nešto da se uradi to još večeras?

Hvala!

Produzavanje se radi iskljucivo preko podrske, ne mozes nikako sam

sanimare
06-04-2018, 23:39
Pošto je uplata nadam se da će da reše večeras ili vikend. Neki tiket vidim čekaju se po 10 sati,
ne znam dal je bitniji plugin sad nekome što ne radi ili onima kojima server ne radi, mislim server
koji nije radio nedelju, dve, sad je preuzet i želimo da uplatimo baš taj IP ali nikako ne može...