PDA

View Full Version : Registracija na panelu ne radi

aleks.
16-06-2018, 08:58
Molim nadlezne da nekako rese ovaj problem. Pokusavam vec 2x da se registrujem na kgb panel, lepo sam se registrovao pw mi je dosao na emajl, kad sam se ulogovao na kgb panel i popunjavam licne podatke i popunim i idem na "SACUVAJ" jednostavno non stop pise ova poruka i nikako nece da se sacuva. U cemu je problem ?

https://image.prntscr.com/image/q4gpfTvGSUyUOFeI0mueMA.png

Napominjem da mi nije prvi put da se registrujem imao sam brdo servera, samo sam emajl novi stavio. I popunio sam lepo sve podatke kao pre, ali jednostavno nece da se ucita.

aleks.
18-06-2018, 12:31
Hoce li se neko od nadleznih javiti za ovo sta da radim ?

Zlajaa
18-06-2018, 18:49
Upravo sam testirao kompletnu registraciju kao i narucivanje servera i sve radi bez problema.
Da li si u tom koraku (gde trazi tvoje informacije) uneo adresu i postanski broj?

aleks.
19-06-2018, 09:29
Sve sam uradio i popunio. Prvo sam kreirao hotmail nalog, pa sam se setio da ste vec imali problema da nisu stizale povratne poruke na hotmail nesto je zezalo, ali mi je ipak stigla poruka o pw-u za registraciji i uspesno sam se ulogovao na panel, pa sam napravio gmail nalog, i isti problem. Uspesno se ulogujem samo imam taj problem sa potvrdom podataka..Sve sam uneo ime prezime postanski broj, drzavu i ulicu ali mi izlazi poruka koju sam naveo. Evo sad cu pokusati sve iz pocetka sa drugim nalogom pa se javljam..

EDIT: Jednostavno nece..Napravio sam novi gmail nalog, lepo mi je stigla lozinka na emajl ulogovao sam se i popunio sve lepo podatke ime prezime drzavu ulica i postanski broj. Non stop ista poruka da pravilno popunim. Pise i grad ispod drzave, ali to polje ne postoji da se unese koji grad. Cak sam promenio i drzavu i prezime kasnije kad sam se vise iznervirao jednostavno nece.. Jel mogu zlajo tebi da posaljem pw od gpanela sto mi je stigao i emajl pa da se ti ulogujes i vidis u cemu je problem ?? Stvarno mi vise nista ne pada na pamet

Zlajaa
19-06-2018, 12:46
Aj pls. pisi na email zlaja@kgb-hosting.com, kako bi sto pre resili ovaj problem.

aleks.
23-06-2018, 21:18
Zlajo hoce li biti nesto od ovoga ??
Sad mi se ova greska prijavljuje kad se ulogujem i odem na gpanel http://prntscr.com/jyhmdp