PDA

View Full Version : Logovanje

Cira '95
03-08-2018, 13:51
Vec duze vreme imam jako puno problema s logovanjem na panel preko telefona. Nisam jedini koji ima taj problem, ukucam mail i pw, ali nece, dobijam poruku da šifra nije dobra iako jeste. Prosli put sam uspeo iz 10x pokusaja tek, evo sad vec par dana ne mogu, a radim po ceo dan, treba mi da mogu normalno da se ulogujem.

luka317
03-08-2018, 15:16
Ja svakodnevno koristim panel preko fona i sve lepo radi :P

InternationalGaming
03-08-2018, 20:24
Provjeri da ti mozda ne stavi veliko pocetno slovo na mail.

Cira '95
03-08-2018, 22:37
Bez uvrede, al ja nisam ko 95% clanova ovog foruma,ta glupa pitanja preskocite, pre da se pozalim na nesto ja pokušam sam da sredim.
Iskreno ako nemate pristup panelu sajta nisam siguran da mi mozete pomoci.
Jedino što mi pada na pamet je mogucnost da je ogranicen istovremen pristup panelu s razlicitih ip adresa.

InternationalGaming
04-08-2018, 23:36
Bez uvrede, al ja nisam ko 95% clanova ovog foruma,ta glupa pitanja preskocite, pre da se pozalim na nesto ja pokušam sam da sredim.
Iskreno ako nemate pristup panelu sajta nisam siguran da mi mozete pomoci.
Jedino što mi pada na pamet je mogucnost da je ogranicen istovremen pristup panelu s razlicitih ip adresa.

Da li ja znam i da li me uopste zanima ko si ti i koliko si "bistar"? Fino sam napisao nesto sto se moze desiti. Jednostavnije je bilo reci da nije u tome problem nego sto ovdje drzis politiku o tome kako si abnormalan. Prastaj ako je moj pokusaj pomoci bio uvreda. ;)

Cira '95
05-08-2018, 11:51
Nije me uvredio, navikli ste ovde na takve gluposti, a kao sto si reko ne mozes znati :D
Zato sam ja morao da se nadovezem pre nego da mi neko predlozi neku banalnu stvar.
Isto sam i dodao da mislim da mi vi ne mozete pomoci, najverovatnije postoji neko ograničenje s koliko uredjaja mogu istovremeno na svoj profil i ja sam dosao do limita...

InternationalGaming
05-08-2018, 14:25
Nemas onda potrebe pisati ovdje ako ti mi ne mozemo pomoci. Svako iz kgba ima po najmanje jedan mail pa pisi njima.