PDA

View Full Version : KGB Game Panel - PREDLOZI I PRIMEDBE

Pages : [1] 2

iGGi
26-09-2010, 17:58
Ovde mozete pisati predloge i primedbe na nas panel i na njegov razvoj.

NAPOMENA: Nemojte ovde pisati utiske vec u ovom drugom topicu:
http://www.kgb-hosting.com/forum/showthread.php?11487-KGB-Game-Panel-UTISCI&p=96571#post96571

ficaaa^.-
26-09-2010, 18:54
evo par predloga:

- Da korisnici mogu menjati Imena Servera u Game Panelu [mislim u delu informacije o serveru]
- Da se za Dilerske servere napravi jos jedan page i da diler bira koje ce servere u dilersku zonu a koje u njegovu zonu [ako me shvatas]
- Da se napravi podrska za korisnike koji imaju servere kod dilera i da dileri mogu na podrsku odgovarati korisnicima :)
Seticu se ja jos par ideja :)

turshija
26-09-2010, 18:58
1) ovo je u izradi
2) ovo ne razumem, ti ako si diler, ti imas sve servere na tom panelu, pa ti odlucujes koji server zelis kojem klijentu da das :)
3) ovo je isto u izradi :)
Tacnije, ceo reseller deo ce pretrpeti dosta izmena narednih par dana, svidece vam se sve :)

Slobodno predlazite sta vam padne na pamet, najbolje ideje ce biti realizovane :)

ficaaa^.-
26-09-2010, 19:01
Da ali problem je sto se ukoliko diler i imas dosta klijenata zbunis posto vecinom imena su CS Public i CS Server CW, i zbunis se neznas koji kome. Jedino to se moze regulisati kada se prvi predlog sredi :)

EDIT : Novi Predlog

Trebali bi da se KGB korisnicima omoguci potvrda vlasnistva na GameTracker.rs preko KGB Hosting GamePanela :P jeste da nije neki predlog ali malo glupo menjati ime i vracati :D

turshija
26-09-2010, 19:13
Ovo za potvrdu vlasnistva ti je JAKO dobra ideja i bice ubaceno :)
Hvala na predlozima :)

ficaaa^.-
26-09-2010, 19:14
biće biće još ideja samo da se setim :)

EDIT: I da se ukoliko je preko GamePanela potvrđen server ne omogućuje zamene vlasnika dok je na tome gpanelu. kada se gpanel ugasi da se i vlasništvo otkači. Pošto većina servera gde admini imaju pristup CVARU to rade. Znam jednom liku je došao lik uradio amx_cvar hostname GameTracker i obrisao svu statistiku sa GT.RS i GT.com

turshija
26-09-2010, 19:18
To ce vec biti teze za odraditi, a i nema potrebe za tim mnogo ...
Videcemo jos, ali taj predlog za potvrdu vlasnistva je odlican, mozda ga cak veceras realizujemo :)

ficaaa^.-
26-09-2010, 19:19
oke no problem ako se setim još nekih zanimljivosti a korisne napisaću tj editovaću ovu temu :)

Skin
26-09-2010, 20:28
1) turshija bilo bi dobro da malo bolje odradiš css dio za navigaciju tj da ubaciš hover opciju (bolje bi izgledalo i dalo bi bolji ugođaj) i ubaci opciju aktivni link tj kad si npr ma serveri da li od serveri bude crven
2) ako je moguće da se ubaci opcija za pregled aktivnih plugina i za lako dodavanje defaultnih plugina (to bi olakšalo početnicima korištenje servera)
3) da se ubaci statistika tj graf prikaza online igrača (ovo vjerovatno i nije potrebno jer postoji gt.rs)
4) da se ubaci prikazivanje log filea za lako utvrđívanje problema na serveru

turshija
26-09-2010, 20:33
1) ja nisam CSS radio, niti sam neki pro za to, ali cu pokusati da sredim nesto :)
onaj hover u prosloj verziji panela sam sredio, ali je ovaj CSS dosta lose napravljen pa ne moze bas da se radi sa njim svasta na zalost :(

2) ovo je u izradi vec, tj nece biti pregled plugina, vec samo opcija za instalaciju novih na klik :)

3) nema potrebe, na server info stranici stoji link ka serveru na GT.rs-u :)

4) ovo u principu nema veze sa panelom :)

**CASANOVA**
26-09-2010, 21:10
poZ!
Meni se panel strasno dopada tj izgled novi! Zaista ste me ugodno iznenadili :D

A moj prijedlog je samo jedna stvar oko profil opcija! To je da se mail ne moze mjenjat bez nekog konfirmacijskog koda koji bi se poslao na tvoj mail kako bi ti mogao mjenjat podatke! Nadam se da me shvatas brate! Isto tako password! Uglavnom mail je najbitniji da se ne moze mjenjat bez potvrde!

Shvatas me sigurno! Da bi htio mjenjat nesto iz profila moras imat i pristup mailu na kojem je panel!!! To je prijedlog!

momca96
26-09-2010, 21:44
Predlazem da mogu da se prave privilegije za admine npr. napravim privilegije samo za slot, kick, slay i slap i sacuvam kao "lala admin".

turshija
26-09-2010, 22:05
Mozda bude ubaceno jednom, videcemo ...

Skin
26-09-2010, 22:17
@turshija
4) nisi me shvatio , želio sam reći da ubacite tamo gdje se prikazuje server link log file i kad se klikne prikaže se popup s log fileom

1) ako hoćeš ja mogu srediti css pošalji mi ga na mail anteprimorac@net.hr nemogu ga sad kopirati jer sam preko mobitela

JoX !
26-09-2010, 22:52
Evo par mojih predloga:

1. Da se moze u moze promeniti ime Servera na GPanelu
2. Da se mogu precice izmenjivati po zelji
3. Da se u Informacije o Serveru moze staviti koji je MOD na Serveru

EDIT:
Ako moze takodje da se naredi u GPanelu da kada se dodaje Admin odredi Datum do kog traje, i kada prodje taj Datum da Server sam skine admina (mozda glupo ali bi pomoglo)

Hell_Boy^
27-09-2010, 02:02
Evo par mojih predloga:

EDIT:
Ako moze takodje da se naredi u GPanelu da kada se dodaje Admin odredi Datum do kog traje, i kada prodje taj Datum da Server sam skine admina (mozda glupo ali bi pomoglo)
Potpuno se slazem sa tobom ... :cool:

turshija
27-09-2010, 02:15
Evo par mojih predloga:

EDIT:

Ma jos i da ih obavestava telefonom ... -_-

Hell_Boy^
27-09-2010, 02:26
Ma jos i da ih obavestava telefonom ... -_-

hahah, malo mi neobicno zato sto je pola na Engleski a pola na Srpski :P..
Evo jedan moj predlog:
Da se moze uploadovati vise fajlova od jednom ... Nebitno sto moze preko FTP-a...

turshija
27-09-2010, 02:30
To nije moguce preko PHP-a koliko znam ...
Mislim, moguce je napraviti vise inputova, pa onda moras svaki fajl posebno da browsujes, ali ovako da selektujes gomilu ne ...
Moguce je doduse preko Flash uploadera koji se embeduje u stranicu, ali to komplikuje dosta, zato sto pri uploadovanju fajla preko WebFTP-a, fajl se prvo uploaduje na Webhost masinu, koja se dalje konektuje na FTP i uploaduje fajl, tako da od toga nista na zalost... :)

Hell_Boy^
27-09-2010, 03:02
Ma ok brate, nije bas toliko bitno, ja sam to onako predlozio bzvz... :)

Wroy
27-09-2010, 08:41
mozda je to subjektivno,ali se meni cini da bi bilo bolje resenje da budu crna slova na beloj podlozi

momca96
27-09-2010, 09:56
Trebalo bi da se nekako odradi da vise klijenta mogu kontrolisati 1 server, zato sto neki uzimaju servere zajedno i onda se posvadjaju kao cigani i ovaj na cijem je e-mail-u moze da radi sta hoce...

TozA BG
27-09-2010, 09:58
Da se ono Logout dugme prevede :D
Mozda neko ne zna sta znaci Logout :D
Salim se, nije potrebno al nekako bode oci zato sto je sve na srpskom a to na engleskom i da se klijenti prebaci u gornji red a Logout ode dole.
Znam da izvoljevam to je samo cisto da bi bio jos lepsi panel :)
Sto se tice komandi i to je savrseno.

iGGi
27-09-2010, 11:52
Trebalo bi da se nekako odradi da vise klijenta mogu kontrolisati 1 server, zato sto neki uzimaju servere zajedno i onda se posvadjaju kao cigani i ovaj na cijem je e-mail-u moze da radi sta hoce...
ne moze to da se sredi, ne bismo da komplikujemo zbog dece koja se svadjaju

Da se ono Logout dugme prevede :D
Mozda neko ne zna sta znaci Logout :D
Salim se, nije potrebno al nekako bode oci zato sto je sve na srpskom a to na engleskom i da se klijenti prebaci u gornji red a Logout ode dole.
Znam da izvoljevam to je samo cisto da bi bio jos lepsi panel :)
Sto se tice komandi i to je savrseno.
Hm da u celoj frci nismo bas pazili na to sta je na engleskom a sta na srpskom, sredicemo sve na srpskom da bude ;)
Klijenti dugme ionako ima njih mozda 10-15 dilera tako da ne bismo da menjamo sve neka ostane tu gde je

inace ovi sto su na pravili css odradili su ga katastrofa ali nema veze radi posao za sad pa cemo polako napraviti novi ;)

punisher1389
28-09-2010, 15:20
BUG: Kad iz pocetnog panela u onom delu razna podesavanja servera, dodas admina i stavis dole obican admin ne head ono ga doda kao head admina :)

**CASANOVA**
28-09-2010, 16:41
BUG: Kad iz pocetnog panela u onom delu razna podesavanja servera, dodas admina i stavis dole obican admin ne head ono ga doda kao head admina :)

Nije head nema L brate!
Mislim tj. nee bih bas rekao da je to bug vec je ustimano tako gledo sam i ja to! Ona opcija obican admin smatra se davanje svih flagova sem flaga L! Koristi Custom Flags odaberes i bit ce OK :D
Meni je svakako panel predobar i s onom precicom za users.ini xD (zadovoljan sam imaju bitne precice i to je to! Ja sam zadovoljan :D

punisher1389
28-09-2010, 20:51
Nije head nema L brate!
Mislim tj. nee bih bas rekao da je to bug vec je ustimano tako gledo sam i ja to! Ona opcija obican admin smatra se davanje svih flagova sem flaga L! Koristi Custom Flags odaberes i bit ce OK :D
Meni je svakako panel predobar i s onom precicom za users.ini xD (zadovoljan sam imaju bitne precice i to je to! Ja sam zadovoljan :D

i ja sam zadovoljan panel je do jaja :D :) svaka im dala :) nego ovo mi bilo cudno :)

ficaaa^.-
28-09-2010, 22:12
Molim vas da uvedete i za obicne korisnike Dnevni IP Log[tj ko se konektuje dnevno] posto vec mnogi imaju problema oko toga kao i mi -.-'

turshija
29-09-2010, 02:20
Mislis IP log na panel ?
Za sada ima nesto na fazon toga, ali dostupno samo za admine ...
Svaka akcija se loguje (i loguje se IP adresa), takodje i ostaje poslednji IP/hostname ...
Ukoliko vam trebaju ti logovi, obratite se na podrsci :)

Hell_Boy^
29-09-2010, 19:54
Ubacite precicu do MapCycle-a . :p

turshija
29-09-2010, 21:34
Nema gde da se ugura :P
Jedino da izbacim neku od postojecih, a sve su korisnije :)

Hell_Boy^
30-09-2010, 00:36
E nema veze onda... Dodajte onda mogucnost korisnicima da mogu promeniti naziv servera u gpanelu. :)

iGGi
30-09-2010, 12:11
I to mogu zatraziti u podrsci ;)

turshija
30-09-2010, 15:42
Ali bice opcija za to :)
Samo jos razmisljamo da li da stavimo samo za resellere ili za sve :)

ficaaa^.-
30-09-2010, 18:25
Samo za Resellere ;)

punisher1389
30-09-2010, 19:03
ficaaa^.-
Samo za Resellere
kako mogu da postanem reseller? :)

Hell_Boy^
30-09-2010, 20:14
@punisher1389 pa sta pitas ficu kako da postanes ... :P

turshija
30-09-2010, 20:22
Pa prvo odlucis da li zelis da postanes reseller i vidis da li imas vremena za tako nesto, posto ti je to isto kao otvaranje svog hostinga, samo bez nekog veceg ulaganja :)
Uzimas od nas servere, ali ih preprodajes svojim klijentima i dajes im reseller panel ...
Znaci ista stvar koju rade MILF Hosting, ContraTeam, Bug Hosting itd ... :)
Nije naivna stvar i zahteva dosta odgovornosti ;)

SkuLL_Gun
30-09-2010, 22:20
Evo jedan predlog i od mene....
Ne znam ko je od vas sve koristio amxbans ali veoma korisna stvarcica kod amxbans je to sto kad banujes igraca udjes lepo na npr. www.kgb-hosting.com/amxbans/banlist.php i vidis spisak banovanih igraca na tvom serveru, njhov IP - ID, Reason zasto je banovan, I na koliko vremena je banovan epa ako bi to uspelo da se doda u gpanel to bi bilo to sto mu najvise fali.

CLARION-WOLF
30-09-2010, 22:26
1) Da korisnik moze menjati sam pw FTP-a.
2) Da korisnik moze menjati ime servera.

Jest' da mi mozemo to zatraziti kod podrske,al sto sebi nebi olaksali posao da vas neko smara stalno kad ce moci sam sebi da menja kako on zeli :)

skakac.33
01-10-2010, 00:18
ovo pod 1 mislim da nije bas sigurno, jer ako ti neko provali pass od gpanela, samo ti promeni, mail, pass, ftp pass, i oduzeo ti je skroz server :S

Zlajaa
01-10-2010, 00:34
Moj predlog je da se doda master account, mislim da bi to dosta pomoglo oko kradje accova (kao sto je na rapidshare ili steam).
Naime o cemu se radi, postavi se glavi email i dodeli se securityu cod koji ce se kasnije koristi za promenu istog naloga. Bez tog koda nema menjanja informacija, takodje onda laganica moze da se ubaci i da korisnik moze menjati ftp pass :)

Znam da bi to dosta bilo komplikovano za neke no po meni to bi dosta pomoglo i svi bi se osecali malo vise sigurniji.

CLARION-WOLF
01-10-2010, 00:38
ovo pod 1 mislim da nije bas sigurno, jer ako ti neko provali pass od gpanela, samo ti promeni, mail, pass, ftp pass, i oduzeo ti je skroz server :S

Pa on ako ti provali panel provalice ti i pw od ftp-a omg,ako namerava da ti izbrise sve onda ce to uraditi odma,ako ne uradi odma do tad ce reagovati podrska ;)

Hell_Boy^
01-10-2010, 00:47
@turshija - Jel se placa da postanes reseller.? :D
Edit: I ako mozes da mi objasnis kako to posle ide ? Npr: ako ja postanem taj reseller i neko zatrazi od mene srv i ja onda narucim od vas, i dam njemu, je l da? I sta radim posle sa tim novcem sto uzmem? I najbitnije pitanje: imam li ja neku zaradu od toga?

turshija
01-10-2010, 02:36
@turshija - Jel se placa da postanes reseller.? :D
Edit: I ako mozes da mi objasnis kako to posle ide ? Npr: ako ja postanem taj reseller i neko zatrazi od mene srv i ja onda narucim od vas, i dam njemu, je l da? I sta radim posle sa tim novcem sto uzmem? I najbitnije pitanje: imam li ja neku zaradu od toga?

ne placa se :)
sto vise servera imas, to ti je veci popust kod KGB-a ...
Tako da npr, tebe public server od 32 slota izadje oko 2000 din, a ti ga prodas za 2500-2700 din :)

1) Da korisnik moze menjati sam pw FTP-a.
2) Da korisnik moze menjati ime servera.

bice ovo :)
ali nece moci da se bira sifra FTP-a, vec ce se generisati random :)

Evo jedan predlog i od mene....
Ne znam ko je od vas sve koristio amxbans ali veoma korisna stvarcica kod amxbans je to sto kad banujes igraca udjes lepo na npr. www.kgb-hosting.com/amxbans/banlist.php i vidis spisak banovanih igraca na tvom serveru, njhov IP - ID, Reason zasto je banovan, I na koliko vremena je banovan epa ako bi to uspelo da se doda u gpanel to bi bilo to sto mu najvise fali.

ne moze ovo, posto AMXbans koristi posebnu bazu, a meni ne pada na pamet da to integrisem u bazu panela i onda da ljudima dajem sifru te baze (lulz)

ne moze ti oduzeti server skroz nikako :)
Ali opet, kad se neko dokopa necijeg gpanela, moze da otvori tiket i trazi promenu FTP-a, tako da mu to dodje na isto :)

Moj predlog je da se doda master account...

Razmisljao sam o tome, ali mislim da cu jednostavno pri prvom loginu ubaciti da mora da se upise (pored adrese itd) i broj mobilnog telefona, pa cu staviti opciju "Posalji novu sifru SMS-om", a da broj mobilnog ne moze da se menja ... :)

ficaaa^.-
01-10-2010, 15:04
Iskreno za ovo turshija sto si odgovorio zlaji meni izgleda veoma lose :).

Ja mislim da bi trebao uraditi verification code pri zameni gpanel emaila posto bi time smanjili broj ukradenih servera a i korisnici bi imali vecu sigurnost. Verification code bi radio kao npr. na Steamu da ukoliko zahteva zamenu emaila da na taj isti e-mail se posalje verification code, da bi ga kasnije ukucao dok menja email :-)

I predlog trebalo bi da se sakrije ovo u profilu sifra korisnika ali da se pri zameni passworda vidi taj novi password koji kucas a kada se sacuva da bude princip ********* ako me shvatas :)

**CASANOVA**
01-10-2010, 16:43
Treci prijedlog jos na prvoj stranici teme je bio moj i glasio je:

poZ!
Meni se panel strasno dopada tj izgled novi! Zaista ste me ugodno iznenadili :D

A moj prijedlog je samo jedna stvar oko profil opcija! To je da se mail ne moze mjenjat bez nekog konfirmacijskog koda koji bi se poslao na tvoj mail kako bi ti mogao mjenjat podatke! Nadam se da me shvatas brate! Isto tako password! Uglavnom mail je najbitniji da se ne moze mjenjat bez potvrde!

Shvatas me sigurno! Da bi htio mjenjat nesto iz profila moras imat i pristup mailu na kojem je panel!!! To je prijedlog!

I ovo bi svakako trebalo da se napravi bez neke verifikacije nema mjenjanja! Pa dal ce bit mail verifikacija ili nesto drugacije ko sto tursija kaze mob nije bitno bitno je da se napravi jer kako gledam tj citam postove jos su se neki javili povodom ovog zato sam se i javio ponovo! A mozda cak je najbolje resenje da se kod za mjenjanje ipak salje na MOB radi sigurnosti vece! To ipak niko ne moze hakovat :D

Isto tako FTP pass da se moze mjenjat neko je napiso extra stvar! Da mi imamo mogucnost da sami mjenjamo FTP kad vec mozemo mjenjat pw od panela zast ne bi napravili za FTP? :/

turshija
02-10-2010, 15:46
Samo verifikacioni kod je los, zato sto vecini ljudi maznu gpanel tako sto im maznu mail, pa urade forgot password i onda dodju do panela ...
Zbog toga bi za proveru trebalo nesto van maila, kao sto je broj telefona, ili JMBG ili tako nesto :)

ficaaa^.-
02-10-2010, 17:00
Secret Question ? :)

turshija
02-10-2010, 19:24
Ma ako stavim tako nesto, onda ce ljudi isuketati gluposti, znam kako je to na svim registracijama :)
Mora neki licni podatak do kojeg nije lako doci ;)

Sp@jk
03-10-2010, 10:12
Samo verifikacioni kod je los, zato sto vecini ljudi maznu gpanel tako sto im maznu mail, pa urade forgot password i onda dodju do panela ...
Zbog toga bi za proveru trebalo nesto van maila, kao sto je broj telefona, ili JMBG ili tako nesto :)

a ako ti ukradu i mobilni :)

Luka1994
03-10-2010, 11:49
poz
Zasta sluzi ovo Idi na DEMO Gpanel

APEX
03-10-2010, 13:42
poz
Zasta sluzi ovo Idi na DEMO Gpanel

Da onaj ko nema server "proviri" unutar Gpanela :)

punisher1389
03-10-2010, 22:01
turshija:
Ma ako stavim tako nesto, onda ce ljudi isuketati gluposti, znam kako je to na svim registracijama
Mora neki licni podatak do kojeg nije lako doci

Maticni Br.? Ali da bude poverljivo u bazi da niko dugi to ne moze da menja?

ficaaa^.-
05-10-2010, 18:41
DOSLA OPCIJA ZAMENA FTPA- TOOOOOOOOOOOO! xD sry za spam ali najbolji ste xD

skakac.33
05-10-2010, 19:59
Ipak mislim da nije dobra ideja za zamenu passworda za FTP :/...

@offtopic: o kakvom update je rec?, tj sta je novo itd?

relja.kgb
06-10-2010, 01:37
samo ti lupi update kad vidis da ima novi ;)
nismo to pravili bezveze...

turshija
06-10-2010, 03:11
Ipak mislim da nije dobra ideja za zamenu passworda za FTP :/...
Kad vec neko ima pristup gpanelu, cak i ako je nekome "maznuo", nista ga ne sprecava da otvori tiket i trazi promenu FTP-a, tako da se od toga ne mozes zastititi ... Server u svakom slucaju ne moze biti zauvek izgubljen ovakvom metodom, jel pravi vlasnik moze sa svog maila da se javi sa slikom poslednje uplatnice ili tako nesto i lako se vrati sve :)
Stavise, ovo moze vise pomoci, zato sto ti mozes da promenis svoj FTP instant, kad god zelis, a ne moras cekati podrsku za to ...

@offtopic: o kakvom update je rec?, tj sta je novo itd?
Uglavnom novi dproto i zakrpe exploita ...
U svakom slucaju, ceo update pack koji se kopira preko servera sadrzi sve esencijalne fajlove servera (default mape i wad fajlove, modele, zvukove, updatovane AMXX i metamod plugine, itd itd) ...
Kad god vam se aktivira opcija za to, samo zveknes i pravis se lud :)

mih@jlo89
07-10-2010, 21:00
Hmm primetio sam da default mapa ne radi.Znaci Borise proveri MILF Zmurka trenutni MILF AS Server IP 78.46.63.201:50000
Znaci stoji default as_oilrig a server kad zapuca digne predhodno postavljenu default mapu sa zmurke de_asault

turshija
07-10-2010, 22:04
Zato sto je default mapa bila de_assault, pa si posle promenio na as_oilrig a nisi restartovao server :)
Ako server padne, pa se sam digne, onda se dize sa default mapom sa kojom je prvi put startovan (koja je u startline) ...
U svakom slucaju, zveknes restart i to je to :)

bikerchina!
08-10-2010, 00:39
Zato sto je default mapa bila de_assault, pa si posle promenio na as_oilrig a nisi restartovao server :)
Ako server padne, pa se sam digne, onda se dize sa default mapom sa kojom je prvi put startovan (koja je u startline) ...

de_assault? :D

turshija
08-10-2010, 00:56
Ma ne znam sta pricam, a mihajlo napisao de_assault, ja samo prepisao refleksno :P

mih@jlo89
08-10-2010, 13:15

server je bio OFF dok sam ja prebacivao mod...ja sam njega restartovao vise puta posle postavke default mape,jer sam gledao status servera i vidim ne dize se pise kao :

Server online: NE

to me zbunilo pa sam vise puta restartovao,ali nista.Mislio sam da je do mape oilrig pa sam stavio drugu mapu takodje se nije nista desavalo odem u CS server radi ali status stojo OFF u gpanelu,zanemario sam to i ostavio tako.Sad vidim da je status ON,ali sam restartovo server posle promene mape u to sam 100% siguran

wolfonix
08-10-2010, 14:57
da se u gpanelu kad se klikne na serveri i izbaci spisak servera...da se ispod Broj aktivnih slotova ubaci Ukupno za placanje ili tako nesto tj. da se stave kvote ili cene slota i da sam izbacuje ko je koliko duzan da placa po novom nacinu obracuna....

p3c4
08-10-2010, 18:36
Predlog: da se ubaci u statusu do kada je server validan (placen). Da bi vlasnici imali u vidu do kada treba izmiriti racune.

Caki
08-10-2010, 23:57
Da se ubaci na gpanel koji je server na ranku na gtu :)

turshija
09-10-2010, 01:25
Da se ubaci na gpanel koji je server na ranku na gtu :)

A za sta sluzi GT.rs ?

bikerchina!
09-10-2010, 01:36
Ma ne znam sta pricam, a mihajlo napisao de_assault, ja samo prepisao refleksno :P

Spambot :P

punisher1389
10-10-2010, 21:53
izbacite iz gpanela potvrdu vlasnistva servera, vec 2x za 3-4 dana server mi pada i pise mi potvrdi vlasnistvo ja potvrdim i restartujem server i sve je ok, posle par dana opet isto mi se pojavi i server je down, ja restartujem server i opet je down potvrdim vlasnistvo po 1000x i restartujem server i naravno on radi ja mislim da je potvrda vlasnistva glupa opcija za gpanel, bolje ubacite precicu ka mapcycle :) . . . :)

turshija
10-10-2010, 21:58
Ta opcija "Potvrdi vlasnistvo" stoji uvek tu, i ona nema veze sa padanjem servera :)

punisher1389
11-10-2010, 10:35
turshija
Ta opcija "Potvrdi vlasnistvo" stoji uvek tu, i ona nema veze sa padanjem servera
brate gledaj onaj prozor gde stoji gt.rs rank+players . . . to mi odjednom postane crno i samo crvenim slovima pise potvrdi vlasnistvno dok to nisam uradio i resovao server nije hteo da se podigne ma sta mu ja radio evo ti pogledaj grafik na gt.rs . . . . http://www.gametracker.rs/index.php?page=server_info&ip=217.26.75.218:27066 period oko pola 7 jasno se vidi!

Human_Torch
11-10-2010, 11:08
pa lepo ti je rekao da nema veze jedno sa drugim...samo je napravio precicu da iz panela potvrdis vlasnistvo servera..isti q radio preko panela ili gt.rs samo je preko panela lakse :)

turshija
11-10-2010, 13:19
Ko zna sta si ti radio tu :D
Ta potvrda vlasnistva nema veze sa Gpanelom, on ti samo otvara prozor koji je precica ka GT.rs-ovoj potvrdi vlasnistva :)

punisher1389
11-10-2010, 20:41
Ko zna sta si ti radio tu :D
Ta potvrda vlasnistva nema veze sa Gpanelom, on ti samo otvara prozor koji je precica ka GT.rs-ovoj potvrdi vlasnistva :)

Bio sam u krivu xD moze li neko da mi pomogne oko ovoga da ne otvaram novu temu evo error log-a :P
L 10/11/2010 - 00:21:38: Start of error session.
L 10/11/2010 - 00:21:38: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 00:21:38: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:21:38: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:23:40: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:23:40: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:23:47: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:23:47: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:24:35: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:24:35: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:25:13: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:25:13: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:39:00: Start of error session.
L 10/11/2010 - 00:39:00: Info (map "de_inferno") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 00:39:00: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:39:00: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:39:18: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:39:18: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:39:29: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:39:29: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 00:44:42: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 00:44:42: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 01:57:43: Start of error session.
L 10/11/2010 - 01:57:43: Info (map "de_dust2002") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 01:57:43: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 01:57:43: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 04:30:22: Start of error session.
L 10/11/2010 - 04:30:22: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 04:30:22: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 04:30:22: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 12:01:57: Start of error session.
L 10/11/2010 - 12:01:57: Info (map "fy_snow") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 12:01:57: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 12:01:57: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 12:26:55: Start of error session.
L 10/11/2010 - 12:26:55: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 12:26:55: [AMXX] Run time error 4 (plugin "xredirect.amxx") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 12:26:55: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 14:27:20: Start of error session.
L 10/11/2010 - 14:27:20: Info (map "de_dust2") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 14:27:20: [ENGINE] Invalid player 22 (not in-game)
L 10/11/2010 - 14:27:20: [AMXX] Run time error 10 (plugin "walkguard.amxx") (native "fake_touch") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 14:27:20: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 10/11/2010 - 15:02:02: Start of error session.
L 10/11/2010 - 15:02:02: Info (map "de_inferno") (file "addons/amxmodx/logs/error_20101011.log")
L 10/11/2010 - 15:02:02: [ENGINE] Invalid player 2 (not in-game)
L 10/11/2010 - 15:02:02: [AMXX] Run time error 10 (plugin "walkguard.amxx") (native "fake_touch") - debug not enabled!
L 10/11/2010 - 15:02:02: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).

ralense1n
12-10-2010, 16:30
Maticni Br.? Ali da bude poverljivo u bazi da niko dugi to ne moze da menja?

potpuno se slazem
najbolje jedan licni podatak
preko kojeg mozes da vratis ukraden server kad god hoces ;)
a ostalo je prejako ;)
ili ovo za broj isto jaka stvar
kod za mjenjanjeda se ipak salje na br ;)

ficaaa^.-
13-10-2010, 15:54
@punisher samo u plugins.ini pored xredirect.amxx napises debug bez navodnika bez icega :)

turshija
13-10-2010, 16:27
debug ne resava probleme sa pluginom, vec ukoliko plugin zakuca, onda ispise detaljniju log gresku :)

bGd^
15-10-2010, 17:24
Predlazem da ubacite neko obavestenje o odgovoru u support-u :-)

turshija
15-10-2010, 17:48
Kakvo obavestenje o odgovoru ?
Kad dobijes odgovor na tiket, dolazi ti email da si dobio odgovor na tiket, sta ces vise ? :)

bGd^
15-10-2010, 19:18
Ajajajaj ,gPanel nije na mom msn-u xD ... Nista ,pozzz :-)

turshija
15-10-2010, 19:19
Takodje nauci da razlikujete MAIL i MSN ... :)
To su dve totalno razlicite stvari ...

bGd^
15-10-2010, 19:33
Takodje nauci da razlikujete MAIL i MSN ... :)
To su dve totalno razlicite stvari ...

Ajde sad ne kaki :-) Imam hotmail ,to ti isti .i. :-) :-P

APEX
15-10-2010, 19:37
Ajde sad ne kaki :-) Imam hotmail ,to ti isti .i. :-) :-P
Bolje prihvati to sto ti covek kaze jer opet gresis.

Toba
16-10-2010, 20:29
Jel ste razmisljali da se prosirite po Srbiji??? Da dodjete kod nas u Sabac??? :)

Wroy
16-10-2010, 20:32
Jel ste razmisljali da se prosirite po Srbiji??? Da dodjete kod nas u Sabac??? :)
kako to mislis??

DarklorD
16-10-2010, 21:26
Predlog za game panel. Zasto ne dodade opciju da menjamo Ime servere koji stoji u game panel ? Znaci da ne treba da saljem tiket support da to promeni, nego da mogu da sam ja promenim ime.

Wroy
16-10-2010, 21:32
ime servera se menja u server.cfg za koji postoji shortcut ;)

DarklorD
16-10-2010, 21:57
Znaci ja pricam za ime na servera u game panel. Kad otvoris game panel, kad udjes u Serveri, tu da se menja ime, znaci ja sam da promenim ime, ne da saljem tiket support. Il ima takvu opciju ?

relja.kgb
17-10-2010, 02:01
bice i to, polako samo ;)

turshija
17-10-2010, 02:21
bice bice ... xD
Sutra (malo) ... :D
Salim se ofc :)
Videcu sutra da sredim opciju za to :D (tj sada vec danas)

DarklorD
17-10-2010, 03:05
Ok hvala :) Posto za dilere to je bas dobro ... da ne smaraju na support da promene ime :) :)

DarklorD
17-10-2010, 03:42
Imam i jos jedan predlog.
Da mozemo dilere, koji dajemo game panel na musterije, da mozemo da ih izvestujemo za bilo kakvih stvari ... Al taj tekst mi da pisemo i tako neshto:D pr za ovo pricam:
16.10.2010. 19:42 Problem sa File Sistemom

Masina 91.150.72.228 ima pokvaren File sistem pa cemo to morati tek srediti u ponedeljak, ne radi cak ni restart masine

Hawkeye
17-10-2010, 12:23
Moj predlog je alternativni e-mail,kao na mail accountima..

znaci ovo se odnosi na kradju GPANEL-a

-Definises alternativni e-mail koji nije moguce promeniti,jedino support moze da ga promeni.
-Ukrade ti neko GPANEL ( Promeni FTP,PW,E-mail)
-Pritisnes forgot password,i podaci ti stizu na alternativni e-mail.

BlasteR
17-10-2010, 20:27
Po meni bilo bi dobro da ima dugme "Učitaj Admine", tj da kada se klikne na to da izvrsi komandu amx_reloadadmins na serveru ili da se napravi kada dodas novog admina da se samo ucita :)

turshija
17-10-2010, 22:06
Od sada imate opciju promene imena u gpanelu :)

Imam i jos jedan predlog.
Da mozemo dilere, koji dajemo game panel na musterije, da mozemo da ih izvestujemo za bilo kakvih stvari ... Al taj tekst mi da pisemo i tako neshto:D pr za ovo pricam:
16.10.2010. 19:42 Problem sa File Sistemom

Masina 91.150.72.228 ima pokvaren File sistem pa cemo to morati tek srediti u ponedeljak, ne radi cak ni restart masine

Pa objavis na svom sajtu, ili valjda imas negde mail listu svojih klijenata pa im pustis obavestenje :)

Po meni bilo bi dobro da ima dugme "Učitaj Admine", tj da kada se klikne na to da izvrsi komandu amx_reloadadmins na serveru ili da se napravi kada dodas novog admina da se samo ucita :)

losa ideja zbog par razloga:
vecina nasih klijenata jedva jedan mail zna da koristi, a kada bi im rekli "e napravi jos jedan, da ga imas eto tako, za svaki slucaj" ili bi se zbunili, ili bi shuknuli isti mail ili bi ukucali nesto bzvz ...
Kada bi napravili dodatni mail, verovatno bi stavili istu sifru, a cak i da ne stave istu sifru, ako se slucajno upecaju na stealer, onda osoba koja im je stealer uvalila verovatno ima sifru i od tog maila :)
Bice ubacen neki tajni podatak koji ce samo vlasnik znati i to je to .. :)

Hawkeye
18-10-2010, 00:26
Jebiga ova moja zamisao je dobra,al nas narod je cudo :D

turshija
18-10-2010, 02:42
haha :D

http://slike.milf-cs.info/images/1287362650.jpg

a1r je oma pokusao SQL injection (vidim po IP adresi) <3
Dok ostale saljivdzije ne borave na ovom forumu (bar ne sa tom IP koju su koristili) :D

Hawkeye
18-10-2010, 03:07
Hahah a1r opasan :D,dobro je sto ti skripta nije bushna :D inache lelee :/

**CASANOVA**
18-10-2010, 14:35
Znate samo sta je isto problem kod patcha onog koji se pojavi u panelu ono za update server -.-

Nakon toga osim sto se promjeni dproto promjeni se i jezik i nemos ga vratit nes je cudno bude cas ruski cas engleski ili je to samo kod mene slucaj :S

Mislim logicno mi je to sve jer su onaj patch pravili rusi -.-

a1r-m4x
18-10-2010, 14:46
haha :D

http://slike.milf-cs.info/images/1287362650.jpg

a1r je oma pokusao SQL injection (vidim po IP adresi) <3
Dok ostale saljivdzije ne borave na ovom forumu (bar ne sa tom IP koju su koristili) :D

<3 kakav sql injection ja mislim samo da je ' prikladno ime za server :D
ma kontao sam da nece da radi posto imas naviku da stavljas =\ al reko ajde :P

turshija
18-10-2010, 18:19
Jbg :)
Navika :)

markomunja
18-10-2010, 18:24
bilo bi dobro da se pored config.cfg, plugins, server.cfg i users.ini doda plugins.ini...:D

BlasteR
18-10-2010, 18:59
losa ideja zbog par razloga:
vecina nasih klijenata jedva jedan mail zna da koristi, a kada bi im rekli "e napravi jos jedan, da ga imas eto tako, za svaki slucaj" ili bi se zbunili, ili bi shuknuli isti mail ili bi ukucali nesto bzvz ...
Kada bi napravili dodatni mail, verovatno bi stavili istu sifru, a cak i da ne stave istu sifru, ako se slucajno upecaju na stealer, onda osoba koja im je stealer uvalila verovatno ima sifru i od tog maila :)
Bice ubacen neki tajni podatak koji ce samo vlasnik znati i to je to .. :)

ajd' jos jednom procitaj moj predlog posto vidim da si odgovorio nekome drugome :D

razarac
20-10-2010, 00:14
ja bi predlozio da se ftp pw moze menjati po svojoj zelji xDDDDDDD

Ikac
20-10-2010, 09:28
sta ce ti plugins.ini kad imas config :S

markomunja
20-10-2010, 09:57
pa sta ce onda users.ini kada ima config??

DarklorD
20-10-2010, 12:34
e ovo i ja podrzavam :)

turshija
20-10-2010, 13:33
bilo bi dobro da se pored config.cfg, plugins, server.cfg i users.ini doda plugins.ini...:D

nema mesta, jedino da izbacim neku od postojecih, a sve su potrebnije :)

pa sta ce onda users.ini kada ima config??

pa neces valjda njakati plugins.ini svakih 5 minuta ?
Plugine podesis i ne diras dok ne zatreba nesto, dok users.ini uvek treba prckati (admini, slotovi, kurci, palci) ...

ajd' jos jednom procitaj moj predlog posto vidim da si odgovorio nekome drugome :D

dodatna komplikacija, jednostavno promenis mapu i cao ...
ne radi na svim serverima rcon kako treba, dok neki ugase rcon skroz (rcon_password ""), pa ce dolaziti do zabune ...
Ako znas za komandu amx_reloadadmins, izvrsi tu komandu i to je to :)

DarklorD
20-10-2010, 22:27
ja bi predlozio da se ftp pw moze menjati po svojoj zelji xDDDDDDD

sta kazes na ovo Turshija ? :)
I ako moze da pogledas ovu temu:
http://www.kgb-hosting.com/forum/showthread.php?12092-Pitanje-oko-mod

edinho
25-10-2010, 14:10
Ja bi volio da se uvede kada naprimjer editujemo users.ini ili preko početne strane od gamepanela admine da automatski radi komandu za reloadanje admina. Ne znam jel izvodivo ali bi lijepo bilo.

turshija
25-10-2010, 14:20
Imas u podesavanjima opciju za izvrsavanje rcon komandi ...
Kad editujes admina, odma tamo upises amx_reloadadmins i to je to :)

edinho
25-10-2010, 14:49
Ma znam to. Glupo sto pise rcon komandi jer ti je amx_reloadadmins ili kako vec amx, bolje izvrsavanje server komandi.

Hawkeye
25-10-2010, 14:51
Zasto je glupo,kad ide preko RCON modula,kao HLSW..

->UrOS<-
26-10-2010, 09:56
Preloadujem sve slike (1.33 MB)
Slike preloadovane !

->

Ucitavam sve slike (1.33 MB)
Slike ucitane !

nema potrebe da se pravimo englezi imamo lepse reci od njih :)

turshija
26-10-2010, 13:19
Fix'd :)

GOLDEN1
26-10-2010, 16:43
turshija uvodi familiju sto sam Djordju pisao , da ne pisem sad malo je opsirno,a ako treba mogu c/p sto sam njemu slao

Wroy
26-10-2010, 18:02
kakvu familiju? :confused:

turshija
26-10-2010, 18:38
O kakvoj familiji je rec ? :)

bikerchina!
26-10-2010, 18:41
turshija uvodi familiju sto sam Djordju pisao , da ne pisem sad malo je opsirno,a ako treba mogu c/p sto sam njemu slao

Koji car :D

Human_Torch
26-10-2010, 19:52
sopramo family :)

GOLDEN1
26-10-2010, 20:55
aman velki text pa reko da ne pisem , relja je nesto govorio da ce viditi,jer je komplikovano poslacu turshiji u pm

Element hosting
26-10-2010, 20:59
Moze li mi neko reci korak po korak jas zelim postati KGB server reseller nasao sam jedan kupuvac sad?????? kako da napravim?????

turshija
26-10-2010, 21:00
Moras biti klijent KGB-hostinga barem tri meseca kako bi postao reseller :)

Element hosting
26-10-2010, 21:11
taman nasao sam kupuvaci :S:S sad nista :S:S

GOLDEN1
26-10-2010, 21:26
ma daj ih meni :) da nisi dzabe trazio

turshija
26-10-2010, 21:59
taman nasao sam kupuvaci :S:S sad nista :S:S

Znaci ti kada bi recimo otvarao neku prodavnicu, ti bi prvo nasao kupce, pokupio pare od njih i rekao "E sada cekajte da otvorim prodavnicu" ?

Hawkeye
27-10-2010, 17:15
Imam jedan predlog,da ubacis opciju "Zapamti me" pri logovanju na GPANEL!

turshija
27-10-2010, 20:08
Ta opcija postoji od kako je panel pusten live ;)

Hawkeye
27-10-2010, 21:08
Il sam ja corav ili sta ? :D

http://slike.milf-cs.info/images/1288206661.jpg

Human_Torch
27-10-2010, 22:25
pa pise remember password :S

failujes mnogo brate idi spavaj :)

Hawkeye
27-10-2010, 22:27
pa pise remember password :S

failujes mnogo brate idi spavaj :)

To meni upuceno jel ?

skakac.33
27-10-2010, 22:28
mislim da on oce da mu se sam loginuje, a ne da sacuva password itd..

Hawkeye
27-10-2010, 22:30
Ja sam mislio da kad se jednom ulogujem sacuva mi cookies i to ostane duze vreme,a i to sam objasnio a sta vi kontate to meni nije jasno... @human_torch lepo rastumaci pa mi daji replike.. da sam hteo da sacuva password naveo bi "Zapamti sifru" ..

Human_Torch
27-10-2010, 22:36
ocigleno ne mislimo na isto ,mad o5 nzm na tsa ti mislis :s ,da ti cuva pass tj da se sam uloguje kad udjes ,to vec imas ....

turshija
27-10-2010, 22:53
Pa to je to ...
Ono cuvanje sifre u browseru ti je skroz zasebna opcija nevezana za web aplikaciju koja ti sama popuni user i pass po poseti sajtu ...
A ova opcija generise sesiju i sacuva ti u cookie na mesec dana :)

ficaaa^.-
28-10-2010, 18:00
evo 2 predloga za reseller pa odlučite koji da se stavi :)

Pošto mnogi hostinzi traže druge iskusnije ljude koji bi hteli da budu podrška mislim da bi trebalo da se napravi:

1. Posebno stranica Reseller Serveri gde će biti izlistani serveri koji su preprodani ili
2. Da se napravi opcija da se može za Reselling kreirati novi klijent[tj podrška] gde bi mogli radnici nekih hostinga kontrolisati servere koji su preprodani [da ne diraju tuđe]. Spasiba muća nadam se turše da si skontao :D

turshija
28-10-2010, 21:38
1. A kako gpanel da zna koji su serveri preprodani ?
2. Serveri su vezani za jednog klijenta (po clientid) i ne moze se dodavati jos jedan klijent ...
U principu moguce je, ali bi moralo u totalno drugu instancu panela (kao sto je npr reseller/) gde ce imati samo tikete, ali je to po meni previse posla zbog neceg bespotrebnog, jel sta ce ti osoba koja ima pristup samo supportu a ne i serverima ? :)
Das mu svoj login i to je to ...

dzonson
01-11-2010, 06:04
izvinjavam se sto smaram ali imam jedan problem kupio sam server kod KGB i stigo mi je na dan kad je prestao da radi KGB i nisam mogao da udjem u gpanel da vidim ip nista, i u medju vremenu ja sam menjao sifru na gmail-u i zaboravio je i kako sada sta da radim..? kupio sam srw nema ni 10 dana molim vas odgovorite, imam jos uplatnicu .? :( da ne mislite da lazem molim vas pomozite mi nebih zeleo da izgubim srw a tek sam ga kupio :'((((((((((((((( ?

dzonson
01-11-2010, 06:07
izvinjavam se sto smaram ali imam jedan problem kupio sam server kod KGB i stigo mi je na dan kad je prestao da radi KGB i nisam mogao da udjem u gpanel da vidim ip nista, i u medju vremenu ja sam menjao sifru na gmail-u i zaboravio je i kako sada sta da radim..? kupio sam srw nema ni 10 dana molim vas odgovorite, imam jos uplatnicu .? :( da nemislite da lazem mogu sve da vam kaze ali pomozite mi molim vas .? :'((((((((((((((((

sasavasicc
01-11-2010, 06:44
izvinjavam se sto smaram ali imam jedan problem kupio sam server kod KGB i stigo mi je na dan kad je prestao da radi KGB i nisam mogao da udjem u gpanel da vidim ip nista, i u medju vremenu ja sam menjao sifru na gmail-u i zaboravio je i kako sada sta da radim..? kupio sam srw nema ni 10 dana molim vas odgovorite, imam jos uplatnicu .? :( da nemislite da lazem mogu sve da vam kaze ali pomozite mi molim vas .? :'((((((((((((((((

napravi nov mail slican kakv si imao
1- dajes ime servera
2 - ip servera
3- tvoje ime i prezime
4 - i zadnju uplatincu sto si uplatio dobices u roku dana server odma tako meni bilo

dzonson
01-11-2010, 14:48
a sta da kucam u mailu kad im budem slao i na koju adresu da saljem ms email adresu...?

dzonson
01-11-2010, 14:58
a sta da kucam u poruci i kako da dam ip kad neznam koji mi je..?

dzonson
01-11-2010, 17:16
izvinjavam se sto smaram ali imam jedan problem kupio sam server kod KGB i stigo mi je na dan kad je prestao da radi KGB i nisam mogao da udjem u gpanel da vidim ip nista, i u medju vremenu ja sam menjao sifru na gmail-u i zaboravio je i kako sada sta da radim..? kupio sam srw nema ni 10 dana molim vas odgovorite, imam jos uplatnicu .? da nemislite da lazem mogu sve da vam kaze ali pomozite mi molim vas .? :'((((((((((((((((

pomoziteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(((((((((:( :( :( :(

Nemanja!!!
01-11-2010, 17:31
izvinjavam se sto smaram ali imam jedan problem kupio sam server kod KGB i stigo mi je na dan kad je prestao da radi KGB i nisam mogao da udjem u gpanel da vidim ip nista, i u medju vremenu ja sam menjao sifru na gmail-u i zaboravio je i kako sada sta da radim..? kupio sam srw nema ni 10 dana molim vas odgovorite, imam jos uplatnicu .? da nemislite da lazem mogu sve da vam kaze ali pomozite mi molim vas .? :'((((((((((((((((

pomoziteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(((((((((:( :( :( :(
Polako znas i sam da je bila frka !! ulogujes se na gpanel preko ovog linka http://www.kgb-hosting.com/gpanel_swift/login.php

ficaaa^.-
01-11-2010, 17:47
Što se tiče resellera mislim da bi bilo dobro da se reseller odvija u broju kupljenih slotova: tj ko želi da bude reseller kupi određene pakete slotova koje će KGB sastaviti i onda oni imaju pristup podizanju broja servera do ograničenja slotova.

dzonson
01-11-2010, 19:15
turshija treba mi pomoc hitno znaci molim te ko boga javi se na poruku..?

DarklorD
01-11-2010, 19:29
Što se tiče resellera mislim da bi bilo dobro da se reseller odvija u broju kupljenih slotova: tj ko želi da bude reseller kupi određene pakete slotova koje će KGB sastaviti i onda oni imaju pristup podizanju broja servera do ograničenja slotova.

E ovo je definitivno top :) :) Znaci KGB urade svoj pakete. Ti placas za taj paket mesecno il godisno kako bi se dogovoriot. I imas na primer na raspolaganje 500 slotova. Ti sam odlucujes cene na broj na slot i sve ostalo, samo kgb placas za paket mesecno/godisno. I isto kad oces podizes server ... :) Ovo sam i ja hteo da predlozim.

dzonson
01-11-2010, 19:38

pomoziteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ((((((((

turshija
01-11-2010, 19:58
A sto ti spamujes tako ?

dzonson
01-11-2010, 20:34
a izvini ali kako to da popravim znaci ko boga te molim ..?

turshija
01-11-2010, 20:37
Posalji mi na mail boris@kgb-hosting.com IP servera i sliku uplatnice ...

bGd^
04-11-2010, 15:40
Jako je ubagovan gPanel posle backupa ,nadam se da cete popraviti to sto pre.. :))

skakac.33
05-11-2010, 17:55
sada vise ne pise "Design by Ays" :/

Caki
07-11-2010, 10:38
Pozz,kada izadjete iz frke i kada GPanel bude full sredjen ako mozete ubacite nama sto smo vam dileri kada istice koji server..
TNX

DarklorD
07-11-2010, 11:24
Mislim da to ti trebas da zapisujes :D

Caki
07-11-2010, 17:00
Mislim da to ti trebas da zapisujes :D

A sto bi pravili sebi dupli posao kada im je to cas posla da naprave ? :)

turshija
09-11-2010, 11:59
Nije cas posla, cak i mi rucno pisemo sve servere ... :)

DarklorD
09-11-2010, 12:47
To brate svaka cast za ono profil :D:D Samo da moze jos da se preveduje sve ... :D:D

skakac.33
09-11-2010, 19:29
daj sklanjaj onaj "logo" za resllere u profilu, lepo sam sredio i sada mi to sjebalo sve...
stavi da moze da se ukloni da bude kao pre

http://www.epicentar-ludila.com/gpanel/

NeX
14-11-2010, 01:11
predlog za nas ressalere da mozemo davati admina na podrsci ljudima. ;) to kad bi moglo bilo bi ekstra a valjda cemoci tursija ukuca nesto nabrzaka i enter i gotovo :D

Hawkeye
14-11-2010, 01:14
I da mozemo videti kad isticu serveri ^ tj. da ne moram da vodim posebnu evidenciju i oko toga !

turshija
14-11-2010, 15:48
daj sklanjaj onaj "logo" za resllere u profilu, lepo sam sredio i sada mi to sjebalo sve...
stavi da moze da se ukloni da bude kao pre

http://www.epicentar-ludila.com/gpanel/

Ovako je bolje, samo ukloni to sto si dodao sam, samo sredi obican iframe, a dodacu opciju da umesto onog sto pise "Game Panel" mozes da ubacis neku sliku, kao i na naslovnoj tu kod logina neke dodatne informacije ...
Inace, to tvoje gore se vidi samo na Mozilli, na Chromu se ne vidi kako treba, tako da zajebi taj tvoj metod :D

predlog za nas ressalere da mozemo davati admina na podrsci ljudima. ;) to kad bi moglo bilo bi ekstra a valjda cemoci tursija ukuca nesto nabrzaka i enter i gotovo :D

Ovo ne moze da se sredi zbog citave strukture gpanela koja je radjena tako sto svaki server ima u tabeli polje client koje se moze vezati za TACNO jednog klijenta ... Mada posle mozda nesto sredim kad budem sredjivao PHP API, da tiketi dolaze u nekoj eksternoj aplikaciji i da je dovoljan samo onaj token kako bi im se pristupilo ... Ali to nece biti skoro ...
Jednostavno, kada nekome toliko verujes da mu dajes pristup svojim serverima i tiketima, onda mu mozes dati svoj login i to je to ...

I da mozemo videti kad isticu serveri ^ tj. da ne moram da vodim posebnu evidenciju i oko toga !

Da napravim jos i opciju koja ce da vam automatski napravi hosting, kreira racun u banci i trazi klijente ?
Automatski registruje uplate, dize servere i suspenduje kad isteknu ?
Pa morate nesto i sami raditi ...
Ako mi mozemo rucno da vodimo evidenciju za 1400 servera, mozete i vi za svojih nekoliko ...
Excell ftw ...

Hawkeye
14-11-2010, 16:01
Pa koliko sam primetio oko tog panela,samo promenis funkciju da i mi mozemo da vidimo datum isteka ? Nije to nesto komplikovano a mnogo nam znaci !

Hell_Boy^
14-11-2010, 16:55
Ubacite "Search" kod resellera, jer mozda neki reseller ima vise servera, pa dok nadje taj server, bla bla... :D

DarklorD
15-11-2010, 16:52
Ja nemogu nista da skontam od ono da editujes resell g panel. Nema li neki tut ? -_- Jel moze dase prevede sve na Makedonski ?

turshija
16-11-2010, 15:46
Pa koliko sam primetio oko tog panela,samo promenis funkciju da i mi mozemo da vidimo datum isteka ? Nije to nesto komplikovano a mnogo nam znaci !

Nije nikakva promena funkcije, posto nigde u panelu jos uvek ne belezimo datum isteka servera (za sada) ...
Mozda ubacim nesto da mozete sami da editujete, cisto da vama bude lakse ...

Ja nemogu nista da skontam od ono da editujes resell g panel. Nema li neki tut ? -_- Jel moze dase prevede sve na Makedonski ?

translate.google.com
nema mnogo mudrosti ...
izmeni nesto, pa otvori svoj panel i vidi sta se promenilo ;)

DarklorD
16-11-2010, 15:59
Mislio sam da prevedem game panel na makedonski :D Ok probacu neshto da izmenim pa vidicu

NeX
17-11-2010, 01:23
za edit svi morate znati css komande i ako neznate moj predlog
menjate jedno po jedno dok vam se nesvidi sto vi zelite ja nisam nista menjao samo boje oko panela itd ;)

DarklorD
17-11-2010, 17:57
Brate de pisi de se menja pozadinu na gpanel sve boje sam promenie al pozadina ostala :@

milan_metal
17-11-2010, 23:15
Predlozio bi malu sitnicu ljepseg izgleda radi . :D
Na google chrome (bar meni) je skroz dosadno ono kada kliknem na neki text box ili textarea element , znaci stavim fokus na njih,pa mi se pojavi ono oko njih,onaj okvir narandzasti..

Auu kako smara brate..
Pa eto mozete ubacite ako isto mislite kao i ja :D
ovo u css a vjerovanto je bilo u planu,cisto da podsjetim:
input,textarea {outline:none;}

ovo nema neke puno veze sa mnom,jer ja nemam vise server , pa ne koristim panel,ali na ovako lijepe sajtove volim doci da razgledam,da proucavam source code i tako to,pa usput da i meni bude ljepse dok gledam . :D
pozz

turshija
18-11-2010, 19:24
Slazem se i sredio sam to :)
To je greska osobe koja je radila CSS (cijim seckanjem bas i nismo zadovoljni, posto sam pola tog CSS-a na kraju ja morao da prepravljam sam)

milan_metal
18-11-2010, 19:37
Eto ga,odlicno,sad je bas super. :D Negde sam imao i kod za mjenjanje pozadinske boje ali nema vise...na input elementima a i ostali u kojim su sacuvani neki podaci (msm da se zbog toga to desava)..pa ono ako smo isli u chrome opciju SAVE PASSWORD pa sad sledeci put kada dodjemo na sajt i taj input box nam bude zut zbog toga,pa sad ima ta neka komanda za css koja menja ponasanje elementu takvom.Tako da tursho ako znas ne bi bilo lose da to zamjenis nekom bojom koja se uklapa sa bojama panela,ljepse je nego zuto na ostale crvene boje ... :D
nadam se da kontas sta hocu da kazem :)

evo i slikovito :D
http://slike.milf-cs.info/images/1290105294.jpg

EDIT:
a ni ovo isto ne bi iblo lose,ko na gt.rs :)

::-moz-selection{ background:#ff0000; color:#fff;}
::selection { background:#ff0000; color:#fff;}

DarklorD
18-11-2010, 22:09
Brate, daj stavi za resellere kad se klijent najavi u game panel da mu izadje obavestenje ako ocu da ga izvestim neshto, kao na primer istece ti server za 1-2 dana ako oces da produzis server uplati ... posto ne citaju e-mailove ... Znaci ako moze da se daje izvestenje za svaki server/klijent posebno.

Poz :)

turshija
19-11-2010, 12:10
Eto ga,odlicno,sad je bas super. :D Negde sam imao i kod za mjenjanje pozadinske boje ali nema vise...na input elementima a i ostali u kojim su sacuvani neki podaci (msm da se zbog toga to desava)..pa ono ako smo isli u chrome opciju SAVE PASSWORD pa sad sledeci put kada dodjemo na sajt i taj input box nam bude zut zbog toga,pa sad ima ta neka komanda za css koja menja ponasanje elementu takvom.Tako da tursho ako znas ne bi bilo lose da to zamjenis nekom bojom koja se uklapa sa bojama panela,ljepse je nego zuto na ostale crvene boje ... :D
nadam se da kontas sta hocu da kazem :)

evo i slikovito :D
http://slike.milf-cs.info/images/1290105294.jpg

EDIT:
a ni ovo isto ne bi iblo lose,ko na gt.rs :)

::-moz-selection{ background:#ff0000; color:#fff;}
::selection { background:#ff0000; color:#fff;}

-moz nema veze sa Chromom, posto je to mozilin engine, samo -webkit posto Chrome koristi webkit za rendering ...
E sada, problem kod ovoga postoji vec dugo ...
Problem je u tome sto Chrome u sebi ima postavljen -webkit-autofill na tu boju i na kraju stoji !important, sto znaci da se NE MOZE promeniti preko CSS-a u sajtu ...
Taj problem je code.google.com prijavljen jos 04.09.2008. OVDE (http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=1334), ali su im developeri govorili kako nema potrebe to menjati i predomislili su se tek proslog meseca (20.09.2010) da stave na "To-Do" listu OVDE (http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=46543) ...
Ali svejedno ljudi na nasem panelu inace nemaju problema sa time, posto im ni ne nudi cuvanje sifre posle logina, posto se radi logovanje preko AJAX-a ...
Tebi je ostao sacuvan password, posto si jos na starom panelu sacuvao login podatke u browseru :)

Brate, daj stavi za resellere kad se klijent najavi u game panel da mu izadje obavestenje ako ocu da ga izvestim neshto, kao na primer istece ti server za 1-2 dana ako oces da produzis server uplati ... posto ne citaju e-mailove ... Znaci ako moze da se daje izvestenje za svaki server/klijent posebno.

Poz :)

Bice jednog dana, ovo mi uopste nije prioritet ...
Resellerima sam dovoljno stvari uradio za sada, a jos ni client panel nisam dovrsio (Editovanje CFG-a i dodavanje admina preko panela) ...

DarklorD
19-11-2010, 12:25
Ok, btw imam ideju kako bi to islo. Znaci da ima kad udjes u Klijenti, kad odaberes neki klijent, da ima tu mesto da napises poruku, i ta poruka da mu se pojavlja u game panel tako neshto :D

turshija
19-11-2010, 16:05
I ti mislis da ce ljudi cesce proveravati poruke na svom panelu nego na emailu ?

DarklorD
19-11-2010, 16:29
Da, posto ne proveravaju e-mail, ispratio sam jedno 10 poruka ne vracaju ... A vidim da se svaki dan logiraju u game panel.

milan_metal
19-11-2010, 17:20
Ma znam to turshija,za sta je webkit,za sta moz i to..Nego dadoh ti ono moz-selection i selection cisto da ubacis ako hoces da bude crveno ko na gt kada se selektuje nesto i da bude na chrome,mozili i ostalim za koje vazi,ja naravno znam da ti to znas ali kontam mozda se nisi sjetio odma toga pa nema ili sta vec.
A za taj problem oko autofill-a ,evo bas gledam.Nista onda cu obrissem od prije sacuvano,pa ce bit ok .. :)

DarklorD
24-11-2010, 01:07
Predlog, da dodas u game panel klijentima meni Profil, de moze oni sami da menjaju password game panela :) ( ovo je bilo, al sad neznam sto nema ga :) )

turshija
24-11-2010, 10:29
Hmm, bilo je pre rusenja svega, totalno sam zaboravio na to :)
Napravicu opet :)

Nidzap
28-11-2010, 17:11
Bilo bi dobro da stavite i VIP admine tamo kad ima opcija u gpanel da se dodaju admini ... :P

Hawkeye
28-11-2010, 17:16
Evo jedan predlog,posto vecina klijenata kome prodam servere,ne moze da skonta kako dodati admina.. da ubacis aplikaciju kosto ima na nasem gpanelu za dodavanje admina ^

Cover
05-12-2010, 22:25
Predlog:
Da postoji neki log gde bi klienti mogli da vide izmene na serveru.Posto vecina servera imaju dva ili vise vlasnika, pa da ne bi doslo do konfuzije i ne bi bilo haoticno bilo bi super kad bi postojao neki log.

TozA BG
05-12-2010, 23:13
Cover a kako mislis da gpanel loguje promene koje se desavaju preko ftp programa?

PrO-Squad | Kok1^
06-12-2010, 00:17
opet da se promeni boja za upload :) mislim ono sto pise koj se fajl uploduje u crveno :) a sad je providno pa ne znam ni da li sam selektovao fajl :)

Cover
06-12-2010, 10:29
Cover a kako mislis da gpanel loguje promene koje se desavaju preko ftp programa?

Moj drug upolad vrsi preko gamepanela.Ne preko Filezille.

Clopex_
06-12-2010, 11:31
Jedan prijedlog da se stavi u panel od kad do kad serveri traju, jer ako imas vise servera u istom panelu a nisi platio na isti dan tesko je upratiti, covjek zaboravi a to nije tesko uraditi

turshija
06-12-2010, 14:33
Bilo je price o tome, za sada nema nista slicno u opticaju, posto mi ne belezimo datume u panelu ...
Ako mi mozemo rucno da vodimo racuna o 1500 servera, mozete i vi da pratite za par komada ...

Kotrla
06-12-2010, 22:05
P: da se stavi nekako u panel kao konzola/chat sa server-a. da se vidi koji admin menja mape,slay,slap,psuje itd.

Simbad
06-12-2010, 22:08
P: da se stavi nekako u panel kao konzola/chat sa server-a. da se vidi koji admin menja mape,slay,slap,psuje itd.

kao hlsw? :/

turshija
06-12-2010, 23:10

www.hlsw.org

**CASANOVA**
07-12-2010, 11:06
Mozete li vratit opciju za promjenu FTP pLS

eScOoB->
08-12-2010, 17:05
Bilo bi lepo da vratite opciju za Promenu FTP Pass-a :)

turshija
08-12-2010, 18:49
Bice :)

Kotrla
09-12-2010, 22:56
Mozda ako moze opcija kada nesto uploadujemo da vidimo koliko posto je stiglo :D

turshija
10-12-2010, 01:52
Ne mere to, komplikuje, posto moram ubacivati uploader u flashu, sto je totalno bespotrebno ...
Skinite google chrome i pisace vam u donjem levom uglu % uploada svaki put ...

desikac
10-12-2010, 11:45
Izbaci ovo sto izbaci "falj je usnimljen" na sredini ekrana kad usnimim fajl. Smara mnogo, taman da kliknem nesto i ono izleti...

ironsl1m
10-12-2010, 12:02
bilo bi zanimljivo da Reselleri mogu postaviti neki nalog i server suspended (:

turshija
10-12-2010, 23:44
Izbaci ovo sto izbaci "falj je usnimljen" na sredini ekrana kad usnimim fajl. Smara mnogo, taman da kliknem nesto i ono izleti...

a jes' sada cu prepravljam pola koda zbog sitne stvari ...
ako uploadujes vise fajlova, rokaj preko ftp klijenta ...

bilo bi zanimljivo da Reselleri mogu postaviti neki nalog i server suspended (:

Ne mere to ...

desikac
15-12-2010, 00:45
Lele a ovo za PIN kolko smara, da se ubijes. Kako ne kontate da mi ne treba PIN? :)

^CHODA^
15-12-2010, 00:47
Lele a ovo za PIN kolko smara, da se ubijes. Kako ne kontate da mi ne treba PIN? :)

E da to za pin mi trazilo prvi put ja ukucam i vise netrazi nznm sto

NeX
15-12-2010, 00:48
Tursija ona obavestenja i na ress nas moras napraviti nekako ti to iscabrkaj :D

XDEAD
15-12-2010, 22:34
Da li moze samo uploadanje fajlove preko webFTP-a da se onaj menu stavi na vrh stranice, ipak kad se udje u cstrike/addons/amxmodx/plugins uvek minut izgubim dok ubacim jedan plugin (iako imam ADSL 1MiB)?

EDIT: Ubaci i Suspend status servera, a ne one greske, covek bi pomislio da vam je neko pokvario GP, a ne da mu je suspendovan serv ;)

-aSk-
20-12-2010, 20:04
Mogli biste da ubacite precicu na gpanelu "Forum". Izvinite ako je ovo vec neko postavio :D

Hell_Boy^
21-12-2010, 01:03
Nije losa -aSk--ova ideja.. :)

turshija
25-12-2010, 03:02

Nama vise odgovara ...
Ovako nekome navataju pass na stealer/keylogger, promene email, njakaju server, blablabla, pa onda vlasnik servera kuka na mail, pa da bi dokazao sve mora da salje uplatnice itd itd, i prodje dosta vremena dok mu se ne vrati server ... Posle toga neki pocnu da prave problem i traze odstetu, besplatne dane zbog toga sto im je server bio ukraden, neki krive nas i kazu kako je gpanel kriv ili nesto tako, jel su oni 100% sigurni da im neko nije maznuo sifru itd ... :)
Ovako je lakse ...
Maznu ti server, najgora stvar koju mogu da urade jeste da obrisu server ...
Ti kada dodjes, sifru ti nisu promenili, vidis sta je uradjeno, promenis sifru i trazis reinstal servera na Gpanelu i resen problem :)

E da to za pin mi trazilo prvi put ja ukucam i vise netrazi nznm sto

PIN ti trazi svaki put kada menjas neke podatke u Profil stranici :)

Da li moze samo uploadanje fajlove preko webFTP-a da se onaj menu stavi na vrh stranice, ipak kad se udje u cstrike/addons/amxmodx/plugins uvek minut izgubim dok ubacim jedan plugin (iako imam ADSL 1MiB)?

EDIT: Ubaci i Suspend status servera, a ne one greske, covek bi pomislio da vam je neko pokvario GP, a ne da mu je suspendovan serv ;)

Ne kontam bas najbolje tvoju poruku :)
Minut izgubis dok uploadujes plugin ? To je citava vecnost :)
A ni ovo suspend takodje ne kopcam bas najbolje :D

Mogli biste da ubacite precicu na gpanelu "Forum". Izvinite ako je ovo vec neko postavio :D

cemu to ? :)
podrazumeva se da svi nasi klijenti umeju da udju na forum i bez tog dugmeta :)

Clopex_
25-12-2010, 07:00
mozel se staviti nekako da kad svaki put hoces da obrises nesto od fajlova da ti trazi PIN kode?? ne znam za vecinu ali ja skoro pa nikad nista ne brisem ako je plugin samo ga iskljucim...

DarklorD
25-12-2010, 11:36
A da, pa ajde onda za restart servera stavite PIN, za Stop servera PIn. za sve pin -_-

Ikac
25-12-2010, 11:37
mozel se staviti nekako da kad svaki put hoces da obrises nesto od fajlova da ti trazi PIN kode?? ne znam za vecinu ali ja skoro pa nikad nista ne brisem ako je plugin samo ga iskljucim...

Ovo je dobro pitanje, i ja bih to voleo da znam. Mada meni to ne treba ali ce vecini trebati :)

dek!sa
26-12-2010, 15:16
Bug :)
http://img442.imageshack.us/img442/4886/ccctv.png

Shary
26-12-2010, 15:38
Mozda da stavite da kad podrska odgovori iskci poruka na mail da je tiket odgovoren ili nesto tako :D

DarklorD
26-12-2010, 19:10
Evo ja opet cu da predlozim za resellere, ako se moze uraditi ok ako ne zdravje :)

Znaci rec je, u to primer reseller da moze da postavlja ljudi na poddrsku kao sto trenutno ima kgb... dali moze neshto ovakvo da se izvede :)

Ikac
26-12-2010, 19:11
Evo ja opet cu da predlozim za resellere, ako se moze uraditi ok ako ne zdravje :)

Znaci rec je, u to primer reseller da moze da postavlja ljudi na poddrsku kao sto trenutno ima kgb... dali moze neshto ovakvo da se izvede :)

Pitao sam Turshiju to i reko je da je to tesko da se uradi

DarklorD
26-12-2010, 22:39
Znaci jedini nacin za to, je da dam nekome ko verujem game panel tako ? :)

DaniloA
27-12-2010, 13:37
Trebali bi ubaciti nove skinove.Recimo plava zelena boja nesto tako.

[Un]BaNNeD BoY
03-01-2011, 02:22
Ja predlazem da se upload jedno 30 pesama i da se random pusta dok neko nesto upload na gpanel :)

lich
03-01-2011, 12:57
1.Da se na pocetnoj strani kad se udje u gp otovori slika uplatnice i kad je zadnji put uplacen server *tako ce se smanjiti broj otvorenih tiketa
2.da se ubaci sat negde
3.da se vrti nekoliko pesma dok si na panelu
4.da se negde nalaze kontak mejlovi svih iz supporta imena i podatci :)

turshija
03-01-2011, 14:50

Mozda je ovo dobro ...
Nesto tipa, kada krenes da radis bilo sta, da te pita za PIN i kada ga uneses, da ga zapamti i da te ne pita recimo narednih 15-ak minuta ...

Znaci jedini nacin za to, je da dam nekome ko verujem game panel tako ? :)

Pa u svakom slucaju moras verovati osobi koju stavljas na support, jel ne moze on samo raditi tikete, a da nema pristup serverima :)
Sta da radi onda ?
Da gleda u sunce ?
Jednostavno, zasticen ti je gpanel sa PIN kodom i ne moze ti nista ukrasti, jedino da pravi stetu serverima, ali onda ga sutnes i cao ...

Trebali bi ubaciti nove skinove.Recimo plava zelena boja nesto tako.

not

BaNNeD BoY;132595']Ja predlazem da se upload jedno 30 pesama i da se random pusta dok neko nesto upload na gpanel :)

Jeste, ocete i deda mraza da vam skakuce po ekranu za to vreme ?

1.Da se na pocetnoj strani kad se udje u gp otovori slika uplatnice i kad je zadnji put uplacen server *tako ce se smanjiti broj otvorenih tiketa
2.da se ubaci sat negde
3.da se vrti nekoliko pesma dok si na panelu
4.da se negde nalaze kontak mejlovi svih iz supporta imena i podatci :)

1. bice nesto slicno
2. ako koristis windows, imas sat u donjem desnom uglu monitora
3. not
4. nema potrebe, imate mail info@kgb-hosting.com i serveri@kgb-hosting.com, kao i tikete ako vam nesto zatreba

.^*!Gruja!*^.
04-01-2011, 02:14
Jedno pitanje za potvrdu vlasnistva preko GPanela..zasto mi uvek izbacuje gresku "400 - Bad Request" a unesem sve kako je na GT.rs ?
Jel se to desava samo meni ili je jos neko probao,pa mu se javlja ista greska?

turshija
04-01-2011, 15:01
Hmm, jel i dalje to tako ?
Mozda je privremeno GT.rs bio nedostupan ili tako nesto ?
Posto sada sve lepo radi :)

AyS^
04-01-2011, 16:55
jel moze da se ubaci Live Support (chat sa tobom) i npr neka flash igrica ? xD

.^*!Gruja!*^.
04-01-2011, 19:51
Hmm, jel i dalje to tako ?
Mozda je privremeno GT.rs bio nedostupan ili tako nesto ?
Posto sada sve lepo radi :)

Isti problem i dalje..Opet ista greska..
Da l' nije mozda zbog razmaka sto imam u nicku?
Ovako ide:
( : .G.R.U.J.A. : ) ?
Nije problem,potrvrdicu normalno vlasnistvo na gt.rs ,nego sam bas hteo da vidim kako radi ono :D

turshija
04-01-2011, 22:26
Pa pokusaj bilo sta da ukucas i vidi onda sta kaze ?
A ja cu sada da izvidim, mozda sam lose uradio urlencode ...

Edit: probaj sada, ipak je greska bila u urlencodovanju :) :)

.^*!Gruja!*^.
04-01-2011, 23:43
To je to :) Sada radi,potvrdio sam vlasnistvo ;)
Hvala.

Lucky
09-01-2011, 13:39
Mozda je ovo dobro ...
Nesto tipa, kada krenes da radis bilo sta, da te pita za PIN i kada ga uneses, da ga zapamti i da te ne pita recimo narednih 15-ak minuta ...

onda vec napravi kao sto je na ubuntu :D znaci udjes npr u synaptic, trazi ti pw, i dok si unutra, mozes da radis bilo sta. izadjes i hoces da udjes opet, trazi ti pw... tako sredi i ovde: npr udjes u webftp, trazi pin. kad izadjes iz ftp-a, brise sacuvan pin i kad hoces opet u webftp, opet ti trazi pin :D

inace kad ce biti prosiren api? :)

turshija
15-01-2011, 17:35
To nema veze sa predlogom za Game Panel ...

onda vec napravi kao sto je na ubuntu :D znaci udjes npr u synaptic, trazi ti pw, i dok si unutra, mozes da radis bilo sta. izadjes i hoces da udjes opet, trazi ti pw... tako sredi i ovde: npr udjes u webftp, trazi pin. kad izadjes iz ftp-a, brise sacuvan pin i kad hoces opet u webftp, opet ti trazi pin :D

inace kad ce biti prosiren api? :)

Videcemo :)
API se siri po potrebi ... :)

Lucky
15-01-2011, 21:10
pa meni je potreban api za client-side program, znaci pocni :D

dareL
18-01-2011, 00:33
Ja bi volio da napravis vako kao popup izleti i ti ga smjestis u cosak i da tu su tu pornici sa YouJizz oni najnoviji.
I da tu ima jedno desetak pornica i da mozemo gledat dok stimamo gpanel.

DarklorD
18-01-2011, 13:49
Jel ovo porn strana il sta ???

Zoran Lukic
18-01-2011, 17:36
Ja bi volio da napravis vako kao popup izleti i ti ga smjestis u cosak i da tu su tu pornici sa YouJizz oni najnoviji.
I da tu ima jedno desetak pornica i da mozemo gledat dok stimamo gpanel.

hahha pa brate sta ti planiras da radis dok si na gpanelu

dareL
18-01-2011, 22:07
Ne znam , ja bih dok mi se uploaduje plugin neki da malo i gledam...

DarklorD
19-01-2011, 09:52
Ustvari ko tebe pita :) Ako oces tako otvori si neki sajt i gledaj. Tu ima maloletnike koji koriste game panel :P

BID
21-01-2011, 00:21
1)Npr..Da Naprimer Ja i Drug Drzimo 1 Server i U Panelu Smo oba Da Imamo Neku Vrstu Cheta :)..
2)I Neka Vrsta Zabave Igrica Na Panelu Da Se Malo Opustimo..LoL.xDD

desikac
21-01-2011, 00:45
1)npr..da naprimer ja i drug drzimo 1 server i u panelu smo oba da imamo neku vrstu cheta :)..
2)i neka vrsta zabave igrica na panelu da se malo opustimo..lol.xdd
oces i da ti prdnem u gume ? :D:D :)

Hell_Boy^
21-01-2011, 01:11
1)Npr..Da Naprimer Ja i Drug Drzimo 1 Server i U Panelu Smo oba Da Imamo Neku Vrstu Cheta :)..

To ce biti ubaceno kad na vrbi rodi grozdje :D
Panel sluzi iskljucivo za podesavanje servera, a ne za chat i igrice, imas fb pa igraj i chatuj... :p
Manite se tih bezveznih predloga.. :)

turshija
21-01-2011, 05:33
ziju, definitivno ce biti smak sveta ...
da ste vi meni zivi i zdravi ...
chat, pornici i igrice na gpanelu, omg ...

Wroy
21-01-2011, 11:01
chat, pornici i igrice na gpanelu
cool, kad ces to da ubacis? :cool:

punisher1389
21-01-2011, 18:20
cool, kad ces to da ubacis? :cool:

Pa taman relax posle rada u supportu hh xD . . .
Mada mozes i ovde na forumu da otvoris sekciju: www.kgb-hosting.com/relax gde ces da stavis online igre. . . :D XD

Hell_Boy^
22-01-2011, 02:41
Imam predlog da moze edit kad otvoris neki tiket...
Znaci ako zaboravis nesto napisati da ne pises 2x za redom nego uradis edit, kao na ovom forumu!! :)

NeX
22-01-2011, 03:23

hahahahha diplomirao si

Ikac
22-01-2011, 09:03
Imam predlog da moze edit kad otvoris neki tiket...
Znaci ako zaboravis nesto napisati da ne pises 2x za redom nego uradis edit, kao na ovom forumu!! :)

Pa ako napises dva posta za redom edituje se onaj prvi :) I pise nesto na foru

***Dodato tad i tad***
Tekst :))

DarklorD
22-01-2011, 10:39
Da, ali kad napises jedan post, onda cekas 15 minuti za opet da napises :)

BID
22-01-2011, 10:58
@NeX Neznam kako cu Diplomirat sa 11 god :?

!!!!!!!??????

andrija1709
22-01-2011, 12:47
Kad neko iz supporta odgovori na tiket ubaciti da moze da se oceni odgovor...

http://img683.imageshack.us/img683/2803/ocena.png

http://img233.imageshack.us/img233/6895/ocena5.png

Ikac
22-01-2011, 13:01

Cemu to? Ljudi gpanel treba da bude sto jednostavniji, da sto manje secka (koci itd.), da bude lak za upotrebu a ne da ocenjujemo Borisa i Zlaju, da gledamo pornice, chatujemo i ostalo :S

Shary
22-01-2011, 13:48
Predlog da ubacite da moze hitno ali kad ga iskoriste da moze da se koristi jednom mesecno...;)

punisher1389
23-01-2011, 16:11
Cemu to? Ljudi gpanel treba da bude sto jednostavniji, da sto manje secka (koci itd.), da bude lak za upotrebu a ne da ocenjujemo Borisa i Zlaju, da gledamo pornice, chatujemo i ostalo :S

Hahhahah kad sam prvi put procitao pomislio sam da gledamo borisa i zlaju u pornicima hahahahhaha :D

Win xD

Ikac
23-01-2011, 16:12
Hahhahah kad sam prvi put procitao pomislio sam da gledamo borisa i zlaju u pornicima hahahahhaha :D

Win xD

K+ za citanje sa razumevanjem :D

turshija
23-01-2011, 17:29

Ovo imam u planu vec duze vreme, ali je prioritet low, tako da nece biti skoro :)
Ali je korisna stvar :)

.::Aki::.
23-01-2011, 21:48
Maloletnika poput mene !!!