PDA

View Full Version : pomoc molim

DuX
27-03-2011, 23:47
kako kod stavim mapu ne primi mi je.,..zelim da dodam awp indiu i skinuo sam mapu i sad odem u ftp i gdje tacno da je stavim ? molim pomoc...
i kako da stavim da mogu cenyurisati nekog mislim gdje se to stavlja jer dajem liku perm ban i on se vraca uvjek... i je li moguce dati ban ili cenyuru kad neki igrac nije na serveru...molim pomoc :(

Ikac
27-03-2011, 23:53
Prvo mapu stavljas u cstrike/maps folder, moras ubaciti sve fileove, .bsp, .res i .txt fajlovi idu u cstrike/maps .wad fajlovi idu u cstrike .wav fajlovi idu u sounds (ALI PAZI MOZDA TREBAJU U JOS NEKI POSEBAN FOLDER DA SE DODAJU) .mdl idu u cstrike/models (ALI PAZI MOZDA TREBAJU U JOS NEKI POSEBAN FOLDER DA SE DODAJU) .spr idu u cstrike/sprites (ALI PAZI MOZDA TREBAJU U JOS NEKI POSEBAN FOLDER DA SE DODAJU).

Drugo: nadjes plugin cenzuru i .amxx file ubacis u cstirke/addons/amxmodx/plugins i u cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini upises censure.amxx (ili kako se vec zove, znaci mora tacno ime plugina)

Trece moguce je da banujes ali jedino ako imas njegov steam id ili ip a za cenzuru nije moguce

milos MP
27-03-2011, 23:59
za cenzuru stavi ovaj plugin: http://www.kgb-hosting.com/forum/showthread.php?16035-mdb-Ban-system-v3.1&highlight=mdbban
1-smanjuje broj citera
2-imas razne ban opcije..

DuX
28-03-2011, 00:58
da stavio sam mapu upravo tako i kad odem na amx menu nema je....
a sad sam ubacio ovo za cenzuru kako je receno i da li je moguce da to vidim(opcije) u onom amx menu ili kako da sad banujem ?
tj moram li uvjek kucati komande tipa amx_mban <nik> <vreme> <razlog> (dobro ovaj obicni ban ima i u amx menu,ali za cenzuru isl...) ?

milos MP
28-03-2011, 01:11
mdb ban komande

Opcione komande:
amx_ban <nik> <vreme> <razlog> - Banuje igraca. Pred ban mu uzme screenshot sa svim detaljima.
amx_kick <nik> <razlog> - Kikuje igraca sa servera.
amx_bann <nik> <vreme> <razlog> - Dinamicki banuje igraca. Uzme ss kao obican ban i jos napise mID.
amx_censure <nik> <razlog> - Cenzurise igraca. Obrise mu bitne fajlove za rad CSa i potpuno mu unisti CS. Dodatno ga ban na IP.
amx_pwn <nik> <vreme> <razlog> - Banuje igraca ali ga ne kikuje nego mu zablokira komp i pocne da mu puni hard screenshotovima.
amx_unban <ID/IP/mID> - Unbanuje igracev ID, IP ili mID. Ako unbanujete steam id obavezno staviti navodnike.
amx_banid <ID/mID> - Direktno upise ID ili mID u banlistu. Ako upisujete steam id obavezno staviti navodnike.
amx_banip <IP> - Direktno upise IP adresu u banlistu.
amx_banmenu - Otvori ban meni.
amx_banlist - Pozove fajl banlist.cfg u konzolu.
say /mID - Prikaze igracu njegov mID.

DuX
28-03-2011, 01:14
ma da procitao sam ja to...ali zar ne postoji neki nacin da mi to bude u amx onom menu kod kick i obicnog bana ?
ili moram to kucati svaki put u konzolu ?

milos MP
28-03-2011, 01:18
ma da procitao sam ja to...ali zar ne postoji neki nacin da mi to bude u amx onom menu kod kick i obicnog bana ?
ili moram to kucati svaki put u konzolu ?

Neznam da li ima ja mislim da nema no cekaj da neko drugi odg pa da vidimo dali ima ili nema ... ;P

DuX
28-03-2011, 01:38
samo jos nesto...vidim imas iskustva ovim banovima...dakle ovo za pwnanje
amx_pwn <nik> <vreme> <razlog> - Banuje igraca ali ga ne kikuje nego mu zablokira komp i pocne da mu puni hard screenshotovima.
da li idem na sljedeci nacin--uzmimo nick dux
amx_pwn <dux> <60> <pwned> i ovako ukucam u konzolu i to djeluje ?
ne bih da probavam na neduznim igracima xD

milos MP
28-03-2011, 01:44
amx_pwn <dux> <60> <pwned> i ovako ukucam u konzolu i to djeluje ?
ne bih da probavam na neduznim igracima xD

kucas: amx_pwn dux 60 onda trebas razlog ili bez toga i enter

DuX
28-03-2011, 02:18
ahaaaaa i jos nesto xD
60 se racuna kao 60 min to kuzim ali kako npr za perm ban ili cenzuru ?

DarKiS
12-05-2011, 16:42
Ovako sta treba da uradim kada na primer neki admin promeni mapu u chat da vako izbacuje Admin Shoter je promenio mapu.Da Izbacuje ime admina koji nesto uradi promeni mapu ban nekog itd ?? Hvala..

ficaVL
12-05-2011, 16:46
ahaaaaa i jos nesto xD
60 se racuna kao 60 min to kuzim ali kako npr za perm ban ili cenzuru ?

Za perm ban ili cenzuru kucaš broj 0 - permanently :)

Ovako sta treba da uradim kada na primer neki admin promeni mapu u chat da vako izbacuje Admin Shoter je promenio mapu.Da Izbacuje ime admina koji nesto uradi promeni mapu ban nekog itd ?? Hvala..

Uđeš u ftp dođeš do sledeće destinacije:

cstrike/addons/amxmodx/configs/amxx.cfg

nađeš liniju amx_show_activity i upišeš pored broj 2 umesto 1 ili 0.

amx_show_activity 2

EDIT: ovoj temi nije mesto ovde :))

APEX
12-05-2011, 18:30
Darkis čitaj datum teme... Search, lock.