PDA

View Full Version : Antispam

Adam
10-10-2011, 13:44
Desilo mi se par puta da kad napisem tiket bude 2-3 u redu i sad podrska odgovori za 3-4 min i onda ja moram da cekam jos 11-12 minuta ...Namestite anti spam ali da kada podrska odgovori da se antispam iskljuci.Ako razumete sta hocu da kazem...

DS 89
10-10-2011, 13:48
Desilo mi se par puta da kad napisem tiket bude 2-3 u redu i sad podrska odgovori za 3-4 min i onda ja moram da cekam jos 11-12 minuta ...Namestite anti spam ali da kada podrska odgovori da se antispam iskljuci.Ako razumete sta hocu da kazem...
Moje misljenje je da ti je svejedno,jer ces u svakom slucaju opet cekati,nisi jedini kome support odg...

Adam
10-10-2011, 13:50
Nije svejedno,npr ja napisem i suport mi odgovori i onda cekam jos 10 minuta da im odgovorim.Anti spam je valjda kad pises 1 za 2 a ne kada njima odgovaras.

DS 89
10-10-2011, 13:53
Nije svejedno,npr ja napisem i suport mi odgovori i onda cekam jos 10 minuta da im odgovorim.Anti spam je valjda kad pises 1 za 2 a ne kada njima odgovaras.
Pa dobro,tu ima logike,ali opet cekas na njihov odg... :(

Adam
10-10-2011, 14:03
Znam ali za tih 10 minuta sto cekam moze jos 20 tiketa da se ispise pa da sa 2-3 padnem na 23 poziciju :)

DS 89
10-10-2011, 14:07
Znam ali za tih 10 minuta sto cekam moze jos 20 tiketa da se ispise pa da sa 2-3 padnem na 23 poziciju :)
Pa jedino zbog toga...Zavisi samo od njih,na vrhu sta odluce... xD

phaenomeN
10-10-2011, 14:25
I ja sam to predložio, pa me kemiš nije razumio a daljih odgovora nema... :)

Moj prijedlog je da ostane antispam zaštita, ali poslije odgovora supporta da je nema... ja sam se danas smorio sa antispamom, napišem nešto i podrška mi odgovori pa onda ja ne mogu da pišem dok ne istekne spam zaštita...a imao sam problem na serveru koji mi je tjerao igrače :)

Lele al si lupio sad. xD Pa kakav je to anti spam ako posle odgovora supporta odmah mozes da pises novi tiket ? Na starom panelu je bilo podeseno da mozes dopisati tekst u tiketu, ali onda i svoj tiket pomeris na poslednje mesto na cekanju za odgovor.

Ne novi tiket, nego da odogovoriš na taj već postojeći...npr napišeš tiket, podrška brza pa ti odgovori u roku 2 min, a ti čekaš onda još 13 min da pišeš :)

DS 89
10-10-2011, 14:36
I ja sam to predložio, pa me kemiš nije razumio a daljih odgovora nema... :)
Heh,zato se ja vise ni ne trudim da bilo sta radim u gpanelu,pogotovo sa supportom,to sve prepustam drugima... :D A ja to sve posmatram iz zadnjih redova... xD