PDA

View Full Version : Predlog za novi support sistem

Zak94
28-01-2012, 14:11
Pala mi je na pamet jedna ideja novog support sistema zato sto se poprilicno dugo ceka u nekim delovima dana da se odg na tiket pa mi je pala jedna ideja na pamet.

Kada naprimer neko posalje tiket on isto ceka na red i sad kada stigne na red dobije odg i sad naprimer ima jos nesto da pita u tom istom tiketu on mora da ceka opet da prodju svi ispred njega pa opet e ja sam smislio ovo da se prvo resi problem jednog tiketa pa se onda prelazi na drugi znaci postupak ide ovako:
-Posaljete tiket
-Vas tiket je na redu
-Support vam resava problem i zatvara tiket
-Support uzima drugi tiket na obradu i tako dalje
nzm dal ste me bas shvatili u potpunosti ali eto.
I jos jedna stvar ako bi se uvelo ovo mogla bi se uvesti jos jedna stvar a to je da kada naprimer ja posaljem tiket nemam prava da posaljem jos jedno pitanje sve dok mi neko i support-a neodgovori na tiket i nakon toga mogu opet da postavim pitanje.
I da jos jedna mala stvar posto svi sad misle da sta ako taj koji je poslao tiket trenutno nije online e pa ima rok naprimer 2 minuta da odg inace mu se tiket vraca na "zacelje kolone" :D

Spase DuGy
28-01-2012, 14:17
ovo poslednje mi se ne svidja.
Sta neko mora da bude 24/7 na kompu da bi mu tiket bio na pocetku.
Tj akd mu support odgovori on mora u svakom trenutku mora biti tu.

DJ Hacker
28-01-2012, 14:20
Nije losa ideja, ali tako bi ovi u redu morali duze cekati, meni se nekada dogadja (ugl. vikendom) da cekam cijeli dan da dobijem neki odgovor na neko sitno pitanje :/

Wroy
28-01-2012, 17:32
Nije losa ideja, ali tako bi ovi u redu morali duze cekati, meni se nekada dogadja (ugl. vikendom) da cekam cijeli dan da dobijem neki odgovor na neko sitno pitanje :/

auuuu, ceo dan??? al' si slagao :) LOL :D

@zak94, to ne da ne moze, nego nema sanse, mrzi me da objasnjavam :S

DJ Hacker
28-01-2012, 17:39
auuuu, ceo dan??? al' si slagao :) LOL :D

@zak94, to ne da ne moze, nego nema sanse, mrzi me da objasnjavam :S

hahahaha pa poslao sam ujutro dobio oko 7 navecer odgovor prosli tjedan nes u vezi nekog plugina il nes... xDD

to ne da ne moze, nego nema sanse <---- CAR :D :D :D

'RaZoR'
28-01-2012, 17:43

Ja retko kad posaljem tiket,i kad posaljem dobijem odgovor u roku 5-10 min :)
Kemis je car :D <3

Wroy
28-01-2012, 17:46
hahahaha pa poslao sam ujutro dobio oko 7 navecer odgovor prosli tjedan nes u vezi nekog plugina il nes... xDD

to ne da ne moze, nego nema sanse <---- CAR :D :D :D

daj mi id tiketa da vidim to cudo :D

momca96
28-01-2012, 18:34
Resenje je da sve sta imate pitate u prvom postu na tiketu. Ali bi moglo da se odradi da moze da se dodaje u post tiketa. Npr. ja sam napisao nesto i zaboravio sam neko pitanjce sada umesto spam zastite ja napisem to i posaljem, a u mom postu izadje 'Dodato pa_datum: pa text dodatog' to bi bilo korisno.