PDA

View Full Version : Nista ne radi kako treba

Junak
23-04-2012, 20:07
Imam problem sa ts3.
Sve mi je bilo u redu dodavao sam prijetelje i mogao sam ono u zagradi da napisem pravo a pored stoji nick koji on stavi... [Petar]P3r1ca ... (primer)
i sad to ne mogu vise....
Ne mogu vise da napravim ni Channel ni ako mi daju admina ne mogu da editujem nista!
I jos se ne vidi ko je u Channelu nego moram ono Subscribe... i u opcijama sam podesio da ono automatski ide Subscribe ali Nece!!! :D
Reinstal sam ts3 i opet isto.
Pomagajte molim vas.

Pozdrav.

Wroy
23-04-2012, 20:08
ip servera?

Junak
23-04-2012, 20:09
milf....
ts.milf-cs.info
tako mi je na svakom.
Evo slike sa milfa: izbrisao sam chat i imena da ne bude nesto:
http://www.dodaj.rs/f/1U/W2/2rqqCvqL/problem.png

ako nesto znaci dobio sam ban sa jednog ts3...

Junak
24-04-2012, 21:41
Bump! Pomoc :)

mih@jlo89
25-04-2012, 02:27
Ajde probaj da obrises TeamSpeak iz Control Panela,pa pre nove instalacije da obrises sve iz Program Files sto ti ima veze sa TS-om.Ako to ne pomogne onda ce brisanje TeamSpeaka iz Registera pomoci sigurno,a to se radi na sl. nacin:

Start > Run

Kucas:

regedit

Otvori ti prozor i ides

Edit > Find i kucas TeamSpeak sve sto izadje o Team Speaku pobrises.Ali to radi obavezno dok je Team Speak uninstal.I onda kada ponovo instaliras,neces imati ni prijatelje niti bilo sta drugo,a sve ce biti vraceno kao da je novi sistem.

Opcija broj dva,koja mozda,ali mozda pomogne je vracanje celokupnog sistema nazad na dan kada ti je bilo normalno.Time gubis neke pdoatke koje si menjao u tom periodu,ali ti ostaje spisak prijatelja sa TS-a,ako ti je problem nasao pre 3-5 dana onda po meni mozes i vratiti,neces nista vazno izgubiti u tih 5 dana.Ali ako je vise onda je vec cim,najbolje uradi prvu stavku.

Junak
25-04-2012, 17:37
Evo pre nekih sat vremena sam Uninstall ts3 sa onim starim konfiguracijama...to mi je ponudilo a ja to prosli put nisam oznacio... i evo sad sve radi :D
Hvala na pomoci.
Lock.