PDA

View Full Version : pitanje

G Crew
09-06-2012, 23:58
ako dobijem steam acc csgo beta da li ce nestati csgo beta kad dodje final versija?

Vlaki :)
10-06-2012, 00:20
Ja mislim da hoce, bar tako pricaju ali nisam 100% siguran.

G Crew
10-06-2012, 00:21
hvala:)
jel zna jos neko nesto? :/

Zak94
10-06-2012, 05:43
Ja sam cuo da hoce ali isto tako samo cuo da ce cena CS GO biti 15e

Mty
10-06-2012, 08:52
Hoce .

Megastorm
10-06-2012, 15:43
evo vam i sta na steamu kazu:

The only ways to get into the beta right now are:
1. Fill out the survey, and hope that you get a key. If you get a key from Valve, you will get an extra key in your inventory, to give to a friend. Keys are given out every Friday by Valve.
1a. All keys given out by Valve are RANDOM. It could take two weeks...or two months etc. to get a key. Filling out the survey DOES NOT mean that you'll definitely get a key, either.
2. Get a key gifted to you by a friend.
3. Enter a giveaway, but be warned ...some are not legitimate.
4. You can purchase a key, although I don't recommend that. Again...be aware of scammers. If you do buy a key, be aware that you will not be able to keep it indefinitely. Once the beta is over, the key will likely be removed from your account. So, I would advise anyone that's considering buying a key, not to pay over $15-$20 for it.
ovo crveno je najbitnije,tu kaze da je najverovatnije da ne ostaje csgo na steamu

G Crew
10-06-2012, 18:32
ovo je steam acc :S nzm sta da radim

10-06-2012, 18:40
Nema veze da li je na acc stavljeno preko gifta ili key-a, ali kolko mi se cini po ovom sto je megastorm napisao nece nikom ostati igra na accountu i svi koji su imali ako zele dalje da igraju morace da kupe, a ja ti ne preporucujem da kupujes bilo kakav gift, key ili acc sa csgo beta zato sto igrica nece ostati na accountu i samo ces dzabe baciti pare :)

Megastorm
10-06-2012, 19:47
tacno tako,ali mislim da ce ostati najaktivnijim igracima :) Tako sam negde procitao

10-06-2012, 21:04
tacno tako,ali mislim da ce ostati najaktivnijim igracima :) Tako sam negde procitao

Haha, znaci onda meni 100% ostaje xDD, al' i da ne ostane ja cu to svakako nabaviti ;)

Megastorm
10-06-2012, 21:04
isti slucaj i sa mnom :D

Indahaus
10-06-2012, 22:16
Svejedno kad izađe full verzija igre, kao da se neće moći naći crackovana? Ma daaj..

Megastorm
10-06-2012, 23:45
otkud znas da ce je uskoro krekovati??? To moze da potraje jer je igra ovako kao malo zeznutija jer imaju nesto "CEG" da uklone sa igre...ona se i ovako moze igrati al samo sa botovima...nasli su nacin kako se moze zaobici steam :)

Indahaus
11-06-2012, 14:33
Znam zato što su za brdo igrica govorili da ih nikada neće crack-ovati, pa opet... Živi primer je Assassin's Creed II, kao nešto sve je online, ne može igra bez neta, al opet nađu neku fugu...

Neće proći dugo, naće se neki Razor, Skidrow i sl. i provaliće igru...

Nego, da pitam ima li cs:go singleplayer kampanju, ne mislim na botove nego na priču... I da li je istina da ima in-game editor mapa, to je ja mislim pisalo kad su izašli prvi announcement-i...

11-06-2012, 15:57
Nego, da pitam ima li cs:go singleplayer kampanju, ne mislim na botove nego na priču... I da li je istina da ima in-game editor mapa, to je ja mislim pisalo kad su izašli prvi announcement-i...
Nema. :)

Indahaus
11-06-2012, 16:48
Nema. :)

Fuuu! :@ Ok... Hvala :-)

**CASANOVA**
08-07-2012, 08:14
Laze te ko god ti kaze da ce ti ostat ... kad izadje igra da se bude moglo kupit a to je 21.8 ... za 12 eura bit ce ti samo ponudjeno da kupis nece vise bit ono play dugme vec purche/kupi jer si vec igrao igru kao betu tj. imas je downloadovanu pa iz tog razloga.

Inace CS GO ce sada 21.7 svima biti dostupan da ga probaju to je datum open bete!!!

BTW ovo neko reko cs go ce se crack i sl ... ja cisto mislim da ce odma biti i sada cak ima cracked cs go mozes ga igrat ali samo s botovima a ovu igru sumnjam da ce je napravit da mozes igrat online a da nemas orginal ofc

Megastorm
08-07-2012, 11:10
Laze te ko god ti kaze da ce ti ostat ... kad izadje igra da se bude moglo kupit a to je 21.8 ... za 12 eura bit ce ti samo ponudjeno da kupis nece vise bit ono play dugme vec purche/kupi jer si vec igrao igru kao betu tj. imas je downloadovanu pa iz tog razloga.

Inace CS GO ce sada 21.7 svima biti dostupan da ga probaju to je datum open bete!!!

BTW ovo neko reko cs go ce se crack i sl ... ja cisto mislim da ce odma biti i sada cak ima cracked cs go mozes ga igrat ali samo s botovima a ovu igru sumnjam da ce je napravit da mozes igrat online a da nemas orginal ofc

postoji ali nije krekovano. imas preko vmware da se moze igrati sto je totalna glupost jer moras da imas bolesno jak kompjuter za to,da bi bar 30-40 fps ostvario. A ovo drugo sto su na nekim forumima provalili da su krekovali navodno,bas im verujem. Sto nisu onda na sav glas objavili imali bi musterija i to mnogo. I da,nesto sam razmisljao,postoji mogucnost da se preko registry fajlova moze omoguciti i ostalima da igraju,samo prekopirati reg fajlove iz jednog u drugi kompjuter i onda probati da se pokrene. Ne znam koliko je ovo delotvorno,i koji su to fajlovi,ovo je vise teoretski receno :)