Conversation Between Vracar Gaming and CallMePan

Conversation Between Vracar Gaming and CallMePan

9 Visitor Messages

1. Mozes li mi molim te pomoci pitaj nekog da ti psoalje mod pa odna ti meni ili da mi popravis nesto ovo u vezi vip i gold menija ja sam tamo cackao i sve one nove puske koje si ubacio vratilo se na pocetno ne znam kako to da povratim mozes molim te pomoci.
  2. E hajde molim te pitaj nekog blizeg da ti posalje mod pa odna ti meni hajde molim te
    Trebao si mi poslati cijeli mod u kad sam te molio
  3. Uspio sam povezati mod sa hostingom, ali treba mi onaj vip zm cso i gold zm cso zato sto sam ja cackao tamo nesto i pritisno compile i one puske sto si it stavio nove se vratillo na one stare mozel se to vratiti ikako
  4. Molim te pomozi izbirsi imasp uno privatnih poruka da ti mogu posalti mod i gp da stavim da mi konektujes jer ensto ne stima nece!
  5. E izbrisi imas puno privatnih poruka da te mogu pm da ti posaljem mod i hosting da stavis mi jer menj nesto nece jednostavno da konektira
  6. server je obrisan nema ga vise u panelu
  7. Druze molim te ajde nesto imas izlaz za mod da kontaktiras staff team na kgb da samo ftp podatke da ponovo udjem da skinem modi to je to
  8. Mozel li fixati onaj mdo da pokrenem na kucni moli mte poslao sam ti u privatne poruke odgovori nesto
  9. E posalo sam ti onaj mod upload sam ga mozes mi fixati da ga mogu uplaliti na kucni server molim te hitno je!
Showing Visitor Messages 1 to 9 of 9