Sta se desava? :S
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 56
    Senior Member Array

Default Sta se desava? :S

Kao prvo da cestitam svima novu 2011 godinu,puno uspjeha srece i veselja!

Eh da predjemo na stvar.KGB forum pratim svaki dan i vecinu raje znam.Nisam neki poster da imam 500 + postova,jer ih ima takvih na ovom forumu poprilicno.Ono sto sam primjetio u zadnjih par dana,sedmica je da vlada neka negativna energija izmedju pojedinih clanova ovdje na forumu.Tu su i novi moderatori i ovom prilikom im cestitam na statusu.Eh sada sta je razlog ovoj hajmo reci "mrznji" izmedju nas.

Kao primjer navescu par TEMA podignutih u posljednje vrijeme u kojem neki clanovi cak daju "neopozive" ostavke ,te tema u kojim pojedini clanovi dizu ruke sa ovog foruma.

Do prije mjesec-dva dok je bila stara ekipa Super Moderatora (wroy,turshija,zlajo,relja.KGB, i ostali) nista se od ovoga nije desavalo.Wroy koji je po meni bio najzasluzniji zasto se ovaj forum nije pretvorio u leglo napacene djecurlije,spamera i slicno,je dao ostavku sa mjesta super moda.Uspio je odrzati forum u skladu sa onim za sta je namjenjen.Dijelio je warnove,banove i sprjecavao sirenje mrznje,spama,nacionalizma i ostalih stvari kojih ne treba biti ovdje.

Sljedece sta se desava,KGB uzima soluciju u svoje vlasnistvo i mnogo solucijinih klijenata se ukljucuje na ovaj forum.Ovim dolazi do potrebe za jos support clanova te jos moderatora.Pocinje neka ljubomora da vlada, zavist te se ovaj forum pretvara u raj za spamere.Moderatori nisu dorasli poslu kako se to od njih ocekuje.Umjesto da lockuju temu cim se pojave prvi znakovi spama,i oni se jos ukljuce te zakljucaju temu poslije jedno 60-70 spam odgovora.

Ovo govorim u globalu i nemam protiv nikog nista.
    Ajde ljudi,jos ima vremena da se promjenimo da pomazemo jedni drugima,jer trebamo se gledati kao u jednoj velikoj zajednici gdje smo svi isti.Oprostimo jedni drugima i zaboravimo sve lose sto se desavalo u proteklih par dana.

Pogrijesiti je ljudski,oprostiti je Bozanski!

Hvala svima koji su odvojili,par minuta dragocjenog vremena da procitaju ovo sto sam imao reci.Pozdrav,volim vas!

Peace!
    Last edited by B4NN3D; 04-01-2011 at 00:29.

JJJKM PUB: 91.148.116.174:27666

JJJKM DM: 193.104.68.36:27041-NOVO!!!

Quote Originally Posted by punisher1389 View Post
    Zapamtices ti moje ime jer cu ti ga upecatirati u guzicu pa kad god budes bolno srao stetices se mene!

Senior Member Array

Slazem se, mislim da je velika greska sto je wroy otisao..K+

Banovani spamer Array

B4NN3D totalno si u pravu! k+

Senior Member Array

Proci ce to brzo.

Desava se to da su sada pare najbitnije... Prodali bi server i detetu od 5 godina koje bi unistilo forum za nekih 20-ak eura...

Senior Member Array

Mene nisi licno spomeno i naveo niti u stari ekipu niti u novu ekipu moderatora,ali si rekao da trenutni moderatori nisu sposobni za vodjenje ovog posla,ja sam moderator istog dana kad i Wroy i ja sam 24h posle Wroy-ove ostavke trazio da mi se skine status moderatora,pa sam posle razgovora sa Relja.KGB resio da ostanem ovde i ako sam naveo da necu biti aktivan.A ja sam lepo naveo da necu biti aktivan pa sam po svom misljenju aktivniji od nekih moderatora ovde,znaci moja je aktivnost bila 100% dok je Wroy bio tu i na TS sam cesto pricao sa njim i kazem mu ja od tebe ne sizem nista da resim jer ja udjem na forum on sve decko uradi.Ali tad smo nas dvojica znaci Wroy i ja bili jedini aktivni moderatori,Toza,Reglia,Zlajo192,Turshija,Relja.KGB ,iGGi,Wulfonix nijedan nije bio aktivan koliko nas dva.Slazem se da je Wroy aktivniji od mene jer je on za vreme svog posla u svom privatnom biznisu mogao da surfa po forumu iz dosade,ja to nazalost nisam mogao ali dok sam kuci otvoren mi je bio forum.Wroy je prokipeo i dao ostavku,trazio sam ja isto i lepo su mi rekli budi moderator nemoj nista raditi.Ja sam rekao ok vazi.I posle toga ja sam i dalje aktivniji nego sto je Kemis,a1r max ( nemam nista protiv njih nego dajem primer ).Human je aktivan i nemamn ista da kazem protiv njega.Evo to je moje misljenej o celoj ovoj situaciji.Slazem se da je stariji moderator team bolji od novog,mada kad smo Wroy i ja trazili da se ubace jos ljudi to se tek sprovelo nakon sto je Wroy dao ostavku.E to je jos jedan veliki - .Ne znam sta da kazem ja se trudim trenutno da odrzim svoj deo posla na ovom forumu kako treba.A iskreno ne zelim da ga radim bez starog moderator tema i bio bi najsrecniji kad bi mi se status moderatora skino.Podrzavam Wroya.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

punisher1389
    Guest

Quote Originally Posted by dy!ng.Fetus View Post
    Desava se to da su sada pare najbitnije... Prodali bi server i detetu od 5 godina koje bi unistilo forum za nekih 20-ak eura...
    Novac vlada, trenutno jbg! Slazem se sa tobom K+ Glas razuma govori iz tebe !

Banovani spamer Array

Svaka cast za ovaj tekst.

VIP Member Array a1r-m4x's Avatar

jbg, ja jesam malo popustljiv i ne primecujem sve, ali ja sam u fazonu da svako iznese svoje misljenje.
    npr ako pera opsuje ziku, ja cu pustiti i da ga zika opsuje, da bi kasnije cenzurisao psovke i zakljucao topic.

Odgovaram samo na mailove, i na PM kada mi neko trazi mail

Banovani spamer Array

Jedno znam sto vlada negativna energija ima neki clanova koji pomazu i sad ovi dobili moderatora novi i ovim sto pomazu necu da kazem nikove krivo im govore kako odlaze sa foruma itd i spamuju i svadje nastaju.Svako bi danas zelio da bude clan KGB al nemoze nije to samo reci i pomoci to je velika odgovornos ja cestitam svima koji imaju moda itd niti mi je krivo ja cu pomoco svakome kome znam pa sad ja imao moderatora neimao svejedno.

Senior Member Array

Smarate sa ovim temama !
    Necete nista sa njima postici,licno sam se uverio !

Senior Member Array

treba vise novih moderatora .. bit ce potrebno pogotovo sad , jer KGB je dobio najmanje 100 novih korisnika , i svakog dana dobija sve vise i vise .. treba uvesti nekog reda .. takodje treba i u support ubaciti par iskusnih momaka , ali pouzdanih , jer znamo da svako ima svoju losu stranu , i nikome se ne moze vjerovati , ali iGGi , turshija , i ostali ce kad tad shvatiti da im treba pomoc , jer ce polako se poceti otezavati posao , i nece moci , tako da kazem "sve sami" stici ...

Peace Up :*

Senior Member Array

Slazem se sa prvim postom... vidljive su promjene i osjete se...
    Moderatora ima novih, ali kako je momak iznad mene rekao, treba ih jos...
    Forum je ogroman, mnogo je ljudi i mozda je pametan potez uvodjenje novih Moderatora...
    Ali isto tako bi bilo pametno mozda odrediti Moderatore po podrucjima...
    Oni iskusniji, u rasprave i podrsku... oni manje iskusni u ostatak foruma... i tako mjesati...
    Tako bi se eventualni red uveo i znalo bi se tko sta radi...

Senior Member Array

E,ovako,da dam i ja neko moje vidjenje ove novonastale situacije:
    Kapiram da sam krajnje nebitan lik u ovoj prici,da ne budzim bespotrebno postove,retko kad i zalazim u ostale sekcije foruma (Osim diskusije o serverima),ali zato redovno citam i pratim desavanja tamo. Moderatori obavljaju svoj deo posla kako treba, ljudima treba omoguciti diskusiju, podsticati druzenje i sve ostalo, ali takodje treba im dati do znanja gde je granica tolerancije za njihovo ponasanje. Ja bi' prvi prokipeo kada bih morao da citam post-ove svih nepismenih klinaca (Ne vredjam nikog,samo dajem primer) u kojima se ne zna niti kakav problem imaju,niti sta uopste hoce,niti mislim da oni sami znaju sta uopste hoce da postignu napisanim.

Morate uzeti u obzir da su se likovi "razmazili" previse,sada je jednostavnije ostaviti novi topic na forumu i pitati neko banalno pitanje tipa :"Jaoo,kako da refresh-ujem desktop? Hmm,da,znam (sijalica iznad glave),otvoricu temu na KGB Hosting forumu i neko ce mi odmah odgovoriti, a i da mi ne odgovori, pisacu sve vise i vise poruka u istoj temi da im privucem paznju pa makar dobio warn. Jednostavnije mi je to nego da kucam dve recenice na Google-u!" jer znaju da ovde uvek ima sposobnih ljudi koji "dezuraju" da bi pomogli nekome kome zaista treba pomoc. Ali opet, to je u opisu "posla", a to sto odredjeni pojedinci koriste dobru volju drugih nije diskusija koju treba zapocinjati.

Realno, ljudi nikad' nece biti zadovoljni dobijenim odgovorima, uvek ce naci neku manu i nece se verovatno ni libiti da opsuju sve milo i drago, nasiroko i nadugacko po celoj blizoj i daljoj familiji, samo zato sto im je neko napisao nesto sto, verovatno, nisu ni shvatili. Sto niko ne ume da prihvati dobronamernu kritiku vec odmah se ubacuje u mod "tastatura huligana" i zapocinje internet obracun sa nekom osobom koja ko zna gde je, i ko zna koliko godina ima..

Verovatno sam i odlutao od teme (Desava mi se, tako je to kada covek prolupa xD), ali mozda je neko i zapravo shvatio poentu ovog mog pisanja.

Jedino sto mi je zasmetalo ovde je to sto mi je jos u pocetku stavljeno do znanja da ne koristim cirilicno pismo na ovom forumu zbog raznoraznih "stranaca", ali opet kazem, dobro, razumem ih potpuno..

Sve u svemu, svi moderatori rade svoj posao onako kako treba, neki imaju ovakav, neki onakav stil, ali svi zajedno cine odlican tim koji ovo mesto odrzava da ne potone u totalni haos..

Toliko od mene,uzivajte u praznicima
    Potpis.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Maxy911 View Post
    treba vise novih moderatora .. bit ce potrebno pogotovo sad , jer KGB je dobio najmanje 100 novih korisnika , i svakog dana dobija sve vise i vise .. treba uvesti nekog reda .. takodje treba i u support ubaciti par iskusnih momaka , ali pouzdanih , jer znamo da svako ima svoju losu stranu , i nikome se ne moze vjerovati , ali iGGi , turshija , i ostali ce kad tad shvatiti da im treba pomoc , jer ce polako se poceti otezavati posao , i nece moci , tako da kazem "sve sami" stici ...

To ce vec resiti iGGi i Relja.KGB

Quote Originally Posted by NeX View Post
    Jedno znam sto vlada negativna energija ima neki clanova koji pomazu i sad ovi dobili moderatora novi i ovim sto pomazu necu da kazem nikove krivo im govore kako odlaze sa foruma itd i spamuju i svadje nastaju.Svako bi danas zelio da bude clan KGB al nemoze nije to samo reci i pomoci to je velika odgovornos ja cestitam svima koji imaju moda itd niti mi je krivo ja cu pomoco svakome kome znam pa sad ja imao moderatora neimao svejedno.
    Za sad je kgb ispostovao misljenje ostalih moderatora,a to je bilo dodavanje moderatora i to odredjenim ljudima i tako je i bilo.

Quote Originally Posted by SR3CKO View Post
    Slazem se sa prvim postom... vidljive su promjene i osjete se...
    Moderatora ima novih, ali kako je momak iznad mene rekao, treba ih jos...
    Forum je ogroman, mnogo je ljudi i mozda je pametan potez uvodjenje novih Moderatora...
    Ali isto tako bi bilo pametno mozda odrediti Moderatore po podrucjima...
    Oni iskusniji, u rasprave i podrsku... oni manje iskusni u ostatak foruma... i tako mjesati...
    Tako bi se eventualni red uveo i znalo bi se tko sta radi...
    To sam i ja rekao vlasnicima.Treba uvesti regionalne moderatore,postoje ljudi koji su aktivini samo u jednoj sekciji.NPR ja diskusija i koji ce mi moderator u drugim sekcijama.Vise Moderatora po razlicitim sekcijama.Realno meni je bilo smor kad sam jedno vreme ulazio i Wroy je sve zivo resavao.Ja licno znam iz iskustva da za tako nesto treba da se dugo bleji na forumu.Merio sam vreme i znam da nakon 24h ne aktivnosti na ovom forumu treba 25 minuta da se prelista i u potpunosti pruzi odgovor na 1/3 diskusije,stim da te odgovore znam iz glave ili ih trazim na forumu kako nebi ko papagaj pricao nesto sto je vec napisano.Pa nisam ja pretrazivac da trazim umesto nekog ima lepo preraga ako tamo ne nadjete onda pisite to sto vam treba.Mozda zbog ne kativnosti neko ne zna da nadje naslov teme,ja je cesto nadjem iz prve ruke jer imam u glavi unikatnu rec koja je spomenuta ili znam identicni naslov teme.To dokazuje ko je koliko aktivan jer novi clan se na pretrazivacu ne moze snaci dovoljno brzo.

@SpC

Potpisujem u potpunosti.
    Last edited by mih@jlo89; 03-01-2011 at 18:09.
    Nema nista dragocenije nego godisnji odmor za vreme praznika da se odmorim od svih kretena :)

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Maxy911 View Post

I popet kad dadnu nove moderatore bice guzna ako ko nedobije i opet ce biti negativna energija treba samo smiriti situaciju treba reci igi i relja nesto na ovo da oni rese.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by mih@jlo89 View Post
    Mene nisi licno spomeno i naveo niti u stari ekipu niti u novu ekipu moderatora,ali si rekao da trenutni moderatori nisu sposobni za vodjenje ovog posla,ja sam moderator istog dana kad i Wroy i ja sam 24h posle Wroy-ove ostavke trazio da mi se skine status moderatora,pa sam posle razgovora sa Relja.KGB resio da ostanem ovde i ako sam naveo da necu biti aktivan.A ja sam lepo naveo da necu biti aktivan pa sam po svom misljenju aktivniji od nekih moderatora ovde,znaci moja je aktivnost bila 100% dok je Wroy bio tu i na TS sam cesto pricao sa njim i kazem mu ja od tebe ne sizem nista da resim jer ja udjem na forum on sve decko uradi.Ali tad smo nas dvojica znaci Wroy i ja bili jedini aktivni moderatori,Toza,Reglia,Zlajo192,Turshija,Relja.KGB ,iGGi,Wulfonix nijedan nije bio aktivan koliko nas dva.Slazem se da je Wroy aktivniji od mene jer je on za vreme svog posla u svom privatnom biznisu mogao da surfa po forumu iz dosade,ja to nazalost nisam mogao ali dok sam kuci otvoren mi je bio forum.Wroy je prokipeo i dao ostavku,trazio sam ja isto i lepo su mi rekli budi moderator nemoj nista raditi.Ja sam rekao ok vazi.I posle toga ja sam i dalje aktivniji nego sto je Kemis,a1r max ( nemam nista protiv njih nego dajem primer ).Human je aktivan i nemamn ista da kazem protiv njega.Evo to je moje misljenej o celoj ovoj situaciji.Slazem se da je stariji moderator team bolji od novog,mada kad smo Wroy i ja trazili da se ubace jos ljudi to se tek sprovelo nakon sto je Wroy dao ostavku.E to je jos jedan veliki - .Ne znam sta da kazem ja se trudim trenutno da odrzim svoj deo posla na ovom forumu kako treba.A iskreno ne zelim da ga radim bez starog moderator tema i bio bi najsrecniji kad bi mi se status moderatora skino.Podrzavam Wroya.
    Mihajlo kada sam rekao stara ekipa moderatora svakako sam mislio i na tebe,nego mi se nije dalo pisati sve nickove modova,pa sam u toj recenici naveo (i ostali).A mi vrlo dobro znamo koja je to ekipa.Za Wroy-a tvrdim da se najvise trudio,jer mu je to bila glavna uloga na ovom forumu.Decko ne da je radio svoj posao,nego vise i od toga.I za sve ostale "tadasnje" modove tvrdim da su u poptunosti ispostovali ono sto se od njih trazi,te stekli visok ugled na ovom forumu a i sire.

Zapamtices ti moje ime jer cu ti ga upecatirati u guzicu pa kad god budes bolno srao stetices se mene!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by NeX View Post
    I popet kad dadnu nove moderatore bice guzna ako ko nedobije i opet ce biti negativna energija treba samo smiriti situaciju treba reci igi i relja nesto na ovo da oni rese.
    Relja.KGB prati desavanja foruma,dovoljno da mu spomenete nick on se javi.Jer izgleda da udje i gleda sve novitete de je spomenuto nejgovo ime ili slucajno zakaci te sekcije de ga spomenete.Ja ne vidim nikakog resenja ove situacije.Retko de moze da se nadju ljudi koji su ozbiljni,zreli,pametni,voljni,razumni i imaju vremena i volje kao Wroy.On je jedan jedini.sami vidite kako se sve odvija bez njega.Mada nista ne kazem da forum ne funkcionise i dalje kako treba,jedino sto ja nemam toliko vremena kao Wroy.Sad idem da sljakam evo bas krecem i nema me do ujutru i ujutru kad dodjem do 7 sati blejim na forumu to je nekih 30 min i idem da spavam.A do tad u vecernjim satima se nakupi krsa postova ja ne mogu da reagujem i da ocu,i ako na poslu visim na FB-u ne pada mi napamet da surfam po forumu

Banovani spamer Array

Relja.KGB prati desavanja foruma,dovoljno da mu spomenete nick on se javi.Jer izgleda da udje i gleda sve novitete de je spomenuto nejgovo ime ili slucajno zakaci te sekcije de ga spomenete.Ja ne vidim nikakog resenja ove situacije.Retko de moze da se nadju ljudi koji su ozbiljni,zreli,pametni,voljni,razumni i imaju vremena i volje kao Wroy.On je jedan jedini.sami vidite kako se sve odvija bez njega.Mada nista ne kazem da forum ne funkcionise i dalje kako treba,jedino sto ja nemam toliko vremena kao Wroy.Sad idem da sljakam evo bas krecem i nema me do ujutru i ujutru kad dodjem do 7 sati blejim na forumu to je nekih 30 min i idem da spavam.A do tad u vecernjim satima se nakupi krsa postova ja ne mogu da reagujem i da ocu,i ako na poslu visim na FB-u ne pada mi napamet da surfam po forumu
    Ma treba se Wroy vratiti mod on hteo nehteo citav dan je bio a i lepo je radio kako treba

ironsl1m
    Guest

iskreno dok je bio Wroy red na ovome forumu se znao. sada je to malo teže ali ipak nadam se da će ova nova moderacija malo živnuti posle ovih postova. Inače voleo bi biti moderator na ovome forumu ali to nije izvodljivo tako da Good Luck Moderatorima u njihovoj dužnosti.

Administrator Site Admin Array relja.kgb's Avatar

Decki nema potrebe da dizete prasinu, kao sto mihajlo rece, uvescemo regionalne moderatore, svako (ko hoce) ce biti zaduzen za jedan deo foruma i to je to. O ovome cemo mi izmedju sebe odluciti. Vremenom ce se povecati broj moderatora ali nece biti kao na pijaci, ko je kome drag ili slicno. Vec se ljudi za "to" nazovi mesto biraju po odgovornost i pouzdanosti. Ovo nije forum nekog communitiya gde se dele free admini i slotovi. Nemojte mesati to ! Mesto moderatora zahteva zalaganje i odricanje a to su spremni samo ljudi koje mi izaberemo. Neki "bivsi" moderatori su i dalje sa nama i radice u supportu tako da bice i oni ovde ali malo manje. Pre svega mislim na Wroy-a koji je bio stub ovde svega! Vratice se on za neki dan ali nam je bitniji u supportu trenutno. Dogovorili smo se neke stvari i videcemo sta ce biti od toga. Svi moderatori, sadasnji i buduci se zalazu koliko mogu i imaju vremena. Forum jeste malo zapusten zadnjih dana ali dovesce se to u red

@air, ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu, nema dalje diskusije niti bilo sta. cim neko krene mlati van teme zna se sta sleduje. tu smo da uvedemo red.

@mihajlo, bice novih modova , pratim ja sta se desava ovde , dacemo predloge pa cemo glasati u admin sobi

Senior Member Array

uh kakva tema
    pre svega B4NN3D, kapa dole za sve napisano(naravno, pritom ne mislim na tvoje reci hvale za mene vec za sve ostalo napisano) delimo isto misljenje

da se vratim na temu, ovo sam mislio da napisem u temi(Cestitam human_torch) ali ova mi se cini kao podesnija, jer je ona tema vec pala u zaborav, ne bih da iznerviram moderatore zbog ozivljavanja starih tema pa da dobijem warn ili ban

izvinjavam se svima na referatu, takva je tema sta da se radi

pokusacu da krenem od samog pocetka iako cu sigurno izostaviti nesto, ne zamerite..
    ja sam dosao na ovaj forum zbog cs; pre svega da bih naucio nesto...
    posto je i tada vladala atmosfera medjusobnog pomaganja, trudio sam se da pomognem koliko sam mogao i znao... nikad mi nije palo na pamet bilo kakav status ili angazman u kgb niti bilo sta slicno, dakle radio sam to jer sam smatrao da tako treba...
    kad su turshija i zlajo192 poceli zvanicno da rade u kgb, nastalo je opste rasulo na forumu(verujem da se svi secate teme koju je otvorio Reglia, kgb rasulo, ko nije procitao nek je nadje na search), jednostavno bili su prezauzeti poslom, turshija je bio angazovan na izradi gt.rs, zlajo192 na tiketima i nisu imali vremena bas ni za sta...
    sticajem okolnosti, turshija mi nudi mesto supermoderatora na forumu, koji ja nevoljno prihvatam, i da budem iskren, prihvatio sam taj status samo da bih pomogao direktno njemu jer mi je pomogao nebrojeno puta, i van cs problematike.. verovao sam da cu moci svojim angazovanjem na forumu da ga rasteretim.. i u tome sam poprilicno i uspeo
    posto je stanje bilo katastrofa, ja sam se zdao da to nekako dovedem u red, provodeci puno vremena online...
    bio sam cvrsto resen da forum sredim, i radeci to, stekao sam i "prijatelje" i "neprijatelje"; na moju srecu i zadovoljstvo ovih prvih je ipak mnogo vise
    u svemu tome, bilo je par "situacija" gde sam ja direktno bio ostecen, i ispadao budala bas zbog svog truda...
    te "situacije" su nekako postale za mene tesko breme, jer verujte mi svi na rec, ja nisam neko ko bi dozvolio da neko od mene pravi budalu ma o kome da je rec, i potpuno sam isti i na forumu i u real life(istina, u real life vise psujem ), i kada sam to sabrao, sa jos nekim stvarima/odlukama koje se meni nisu dopadale, a znajuci da od sveg tog zalaganja i truda nemam ama bas nista, zakljucak mi se nametnuo sam; log out
    otkako sam se izlogovao, s vremena na vreme sam letimicno kao quest, pregledao forum..
    iskreno, nisam ni pretpostavljao da ce skidanje mog statusa moda, dovesti do ovakvog stanja na forumu... lavine bespotrebnih tema(i to sve x2), pretnji, psovki , i jos kojecega...
    da li zbog silne podrske koju sam dobio od clanova foruma ili zbog novonastale situacije, ili mozda oboje, relja.kgb je odlucio da me kontaktira(i to prvi put otkako sam ovde)
    posle ispisane dve ilijade i pet odiseja, odlucio sam(bolje reci nagovorili me dusmani ) iako sam rekao da od bilo kakvih funkcija vise nema nista, da pokazem i ja dobru volju, kao sto ju je pokazao prema meni relja.kgb, i izadjem mu susret.
    dakle, ovo sto je napisao jeste istina, uskoro cete me videti na tiketima, a potom i na forumu, probno, pa cemo videti kako ce sve to funkcionise...
    cim se malo uhodam sa tiketima, eto me opet ovde
    ono sto znam, jeste da cu dati sve od sebe da dovedemo stvari na svoje mesto...

za kraj, svi vi koji ste mi se javljali putem msn, pm, pisali postove(naravno, one u pozitivnom smislu ) koji se ticu mene i mog rada ovde, stavljali moj nick u signature i sta ti ja vec znam svima, vama, najiskrenije iz srca, jedno veliko HVALA, za nesto drugo nemam nazalost odgovarajuce reci.
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

Senior Member Array

au jbt ovo mnogo emotivno zaplakah u pm
    http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpgБела је боја града из времена прошлих, давних, а црвена боја крви његових чувара славних!!!http://slike.milf-hosting.info/images/1325610520.jpg

Senior Member Array

Uf umorih se dok procita tvoj post wroy
    Ovako , pratim forum vec danima skoro po ceo dan sam online, i primecujem da vecina ljudi
    se bori , neki spamuju takmice se ko ce pre odgovoriti na koju temu, sve bi to bilo lepo kada bi oni to radili iz cistog zadovoljstva tj. da rade zato sto zele da pomognu ljudima, otprilike to i jeste da oni zele da pomognu, ali vecina njih se takmici/bori misleci da ce zasluziti neki rank i samim tim isticanjem dobiti moderatora ili pak da rade u supportu

Toliko od mene samo sam rekao kako i sta mislim, ali mislim da ce clanovi koji su stariji i malo ozbiljniji sloziti samnom

Senior Member Array

Tih ovo leci i sidu :P

Drago mi je sto si se vratio wroy i ja sam tebi vise puta bio zahvalan na pomoci
    Vidimo se na forumu i na tiketima (na tiketima cu da te smorim :P )

Inace svidja mi se ovo sto cete da ubacite regionalne moderatore
    [ZM]Army Zombie Plague Server [FreeVIP+Bazooka+Bank+LaserBomb]**193.192.58.53:27090

Quote Originally Posted by s-k-i-t-u-lj-k-o View Post
    au jbt ovo mnogo emotivno zaplakah u pm
    i ko je kome majka ?

Banovani spamer Array

Evo i mene (SMARATORA) i ja zelim da pomognem ljudima..znam da smaram sto otvaram vise teme na dan ali zato sam uvek na forumu..ceo da sam za kompom zelim da pomognema ali znam da neznam puno ))) ali ipak bi se zahvalio Kemisu,Wroy i mozda jos nekog koji su mi uvek pomogli........tnx ljudi....

Senior Member Array

E to sad mi je pao kamen sa srca kad je Wroy napisao da se uskoro vraca na forum a i super sto Relja planira da postavi regionalne moderatore koje sam mu predlozio na Skype.Valjda ce se sve vratiti na staro

lich
    Guest

E to sad mi je pao kamen sa srca kad je Wroy napisao da se uskoro vraca na forum a i super sto Relja planira da postavi regionalne moderatore koje sam mu predlozio na Skype.Valjda ce se sve vratiti na staro
    Moci cu mirno da spavam, wroy se vraca

Senior Member Array

Pisete o zalaganju i nezalaganju moderatora.
    Koliko nam vi svojim ponasanjem pomazate ili odmazete u obavljanju posla?
    Razmislite i o tome.

lich
    Guest

Quote Originally Posted by reglia View Post
    Pisete o zalaganju i nezalaganju moderatora.
    Koliko nam vi svojim ponasanjem pomazate ili odmazete u obavljanju posla?
    Razmislite i o tome.
    ja sam teo da se povucem ali kad sam video koliko gorih ima, kvrcnulo mi neshto u glavi
    nego reglia odg mi na milf na pm
    ali i sam morash da priznash koliko smo odmogli toliko smo pomogli
    Last edited by lich; 04-01-2011 at 10:30.

Senior Member Array

Dosta ovakvih tema, tugovali ste par dana, sad idemo relax.

Lock

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kemis View Post
    Dosta ovakvih tema, tugovali ste par dana, sad idemo relax.

Lock
    trenutno, na forumu ima vise od 20 tema(koje sam evo sad nasao, za manje od 15 minuta ) koje treba da se ociste, zakljucaju, premeste, a ti si bas ovde resio da glumis moderatora... hm.... smetaju ti teme gde ja postujem?
    objasni nam sad svima da to ustvari nije tako, i da ovde nema reci o zloupotrebi statusa
    I <3 Turshija

forum se previse raspada

Senior Member Array

+ne ume da zakljuca temu.

Senior Member Array

Temu sam zakljucao, a Reglia je otkljucao da bi Wroy mogao da napise svoj post. U poslednje vreme me mnogo nerviras Wroy, smiri strasti.

Senior Member Array

Kemis i Wroy imate PM.Wroy trenutno nije moderator,ali bi bio red da postuje one stavri koje je on branio da se radi a to su prepirke u temama kad postoji PM.A Kemis ti si moderator ti valjda treba ovo da zaobidjes i da se prepucavate na PM i da tamo ispoljavate koliko se medjusobno ne podnosite.A pustio bi ti i ja rado PM zbog gore navedenog texta. :@

Senior Member Array

zamolio bih doticnog Kemisa, da vise ne dira ovu temu, a ako mu se to ne svidja neka se zali iggiju
    malo kasnije cu da obrisem ovaj spam koji samo kvari ovako dobru temu
    I <3 Turshija

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Wroy View Post
    zamolio bih doticnog Kemisa, da vise ne dira ovu temu, a ako mu se to ne svidja neka se zali iggiju
    malo kasnije cu da obrisem ovaj spam koji samo kvari ovako dobru temu
    Wroy,hvala ti sto podrzavas ovu temu i stvarno mi je bilo krivo kad je otisla pod kljuc,ali otom potom.Primjetio sam da na ovom forumu ima premalo diskutabilnih tema.Za mene diskutabilna tema je ona u kojoj svaki post,poblize odredjuje karakter,zrelost osobe koja ga je napisala.

Ovo je diskusija u kojoj svi treba da ucesvuju,da daju adekvatne odgovore na postavljena pitanja,u ovom slucaju rijesavanja ove situacije na forumu.Vec vidim kako ce sve ici nabolje kako si se ti vratio,a i mi cemo nastojati da vas ne razaocaramo.

KGB4EVER!!!

Veliki poznavalac cs materije! Array

I ja sam naravno primetio da je forum u raspadu, ali posto je sada dosao Wroy (again) verovatno ce sve biti bolje. A sto se tice tih moderatora mislim da bi i clanovi trebali da presudjuju (ne onoliko koliko admini ili moderatori) jer ipak ce ti novi moderatori najvise "kontaktirati" sa clanovima.
    Toliko od mene tj Ikca or Ike
    MILF AWP [Respawn] [Fast DL] - Connect via STEAM

Senior Member Array

primjetio sam da je Kemis izgubio Moda

Nema razloga za prepirku, svi smo u istom timu, ko je koga nervirao ili trenutno nervira nije bitno, vreme je da se to zakopa!
    Stvari se vracaju u normalu.

Senior Member Array

Ma zakljucajte i ovo, sve je ispricano...celih 5 dana melju o jedno te istoj temi...

╠►LUDILO DeathMatch 24/7
    ╠►IP: 176.57.188.25:27027

Senior Member Array

@B4NN3D, ja sam oduvek za slobodu misljenja, dok god su normalne teme u pitanju, postujem slobodu govora
    a sto se tice diskutabilnosti, ja mislim da sam ja poprilicno diskutabilan

@Ikac, videcemo vec kako ce se stvari odvijati..
    clanovi ne mogu da odlucuju o tome ko ce biti moderator jer onda vlada nesloga...
    moderatorski tim mora da bude jedinstven..

Nema razloga za prepirku, svi smo u istom timu, ko je koga nervirao ili trenutno nervira nije bitno, vreme je da se to zakopa!
    Stvari se vracaju u normalu.
    +1
    I <3 Turshija

Ma znam ja to nego vidis dali su moda ovom Kemisu pa ga niko nije voleo i nasalo je opste rasulo. Nisam mislio da clanovi glasaju za moderatore ko na izborima za predsednika ili tako nesto, nego da se i mi malo pitamo.

hteo bih samo da zamolim administratore foruma da skinu status moderatora svim neaktivnim clanovima na forumu, tipa 1337 (kako se vec zove onaj sa knownsrv) i jos nekih ljudi koji uopste vise ni ne posecuju forum, ili koji su ga posecivali iz licnih razloga. Hvala unapred na odgovoru.

Senior Member Array

uskoro cu da otvorim posebnu temu koja se tice te tematike, imace svako pravo da kaze svoje misljenje, otom potom

@dy!ng.Fetus, 13w33d37 nije mod vec dosta vremena
    I <3 Turshija

nisam primetio, onda se izvinjavam na spamu

A letic i wolfonix?

Senior Member Array

kad si na home stranici ispod sekcije lan turniri na sredini ti pise
    Mark Forums Read |Mark Forums Read | View Forum Leaders
    klikni na View Forum Leaders
    I <3 Turshija

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)