Vac zbog cheat engine
Results 1 to 25 of 25
    Junior Member Array

Thumbs down Vac zbog cheat engine

Pozz treba mi pomoc kako da pisem supportu, dobio sam vac na cs go zato sto mi je bio ukljcen cheat engine?

Member Array

Quote Originally Posted by Nikola Markovic View Post
    Pozz treba mi pomoc kako da pisem supportu, dobio sam vac na cs go zato sto mi je bio ukljcen cheat engine?
    Nemoguce je za vac ban dobiti unban nes dobiti pomoc daba pises im https://support.steampowered.com/

Senior Member Array

Je l' mogao biti gluplji nacin? Sta si radio, speed? xD

Senior Member Array

Pre 8-9 meseci su skidali vac banove zbog cheaat engine ali su odlucili da prekinu tako da ne otvaraj tikete posto ce ti i acc lockovati ako budes smarao nece skinuti

Senior Member Array

Sam si kriv.

Donacije:
    BTC: 1FUKWDFMA95seCcYqhMetUmwbF5jSZzrae
    ETH: 0xF6693023B2F804e9db6b4aB142E6f4A132764283

Junior Member Array

Nije imao glupsi nacin , bio ukljucen ja usao u igru i bam eto ga vac

Junior Member Array

brate znam ja za ovo https://support.steampowered.com/ ali ne znam gde dalje da idem

Super Moderator Array klipica's Avatar

Valve je potpuno netolerantan prema citerima. 99% neces dobiti unban, sta god da napises, pogotovo ako napises "Bio mi je ukljucen Cheat Engine jer sam radio nesto drugo pre toga i usao sam u igru, nisam hteo citovati".
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    Valve je potpuno netolerantan prema citerima. 99% neces dobiti unban, sta god da napises, pogotovo ako napises "Bio mi je ukljucen Cheat Engine jer sam radio nesto drugo pre toga i usao sam u igru, nisam hteo citovati".
    Imas na reditu i yt da su skidali za cheat engine ali vise ne skidaju

Senior Member Array

Nije imao glupsi nacin , bio ukljucen ja usao u igru i bam eto ga vac
    I odgledaj ovaj video:

Member Array

Sta si radio sa Cheat Enginom uopste dok si na steam-u?
    Otišao sam sa Foruma.

Moderator Array Megastorm's Avatar

Nije mi jasno, kako mene nisu banovali, a dugo (i cesto) koristim CE (trazio sam odredjene offsete po CS 1.6 (steam), menjao vrednosti na odredjenim adresama, sta sve ne)...

Pri tom' sam pokretao CoD (Black Ops 2, 3), CSGO, sta sve ne.

Nesto mi tu smrdi...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Megastorm View Post
    Nesto mi tu smrdi...
    Slazem se
    Da nije probav'o cs:go wallhack mijenjanjem vrijednosti
    sv_cheats 1
    r_drawothermodels 2

Ne igram cs:go, ali vidim to furaju. xD

sv_cheats je server komanda odnosno varijabla u konzoli, i nju igrac ne moze menjati (bez posrednika kao sto je sourcemod)

Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk

Senior Member Array

sv_cheats je server komanda odnosno varijabla u konzoli, i nju igrac ne moze menjati (bez posrednika kao sto je sourcemod)

Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
    Sve sami bobani na forumu, osnovno ne znaju

Senior Member Array

Ah da, tek sad vidim da je pokrenuo LAN server..
    Da, znam vec iz 1.6

Quote Originally Posted by drag1c View Post
    Sve sami bobani na forumu, osnovno ne znaju
    Nauci me kaludjeru moj..
    Edit:

FTW.

More blamiranja:
    KLIK
    Last edited by b4n_k1; 30-07-2016 at 16:45.

Aj' dosta je vise rasprave, vas dvojica, imate pm za to...

Senior Member Array

Nije mi jasno, kako mene nisu banovali, a dugo (i cesto) koristim CE (trazio sam odredjene offsete po CS 1.6 (steam), menjao vrednosti na odredjenim adresama, sta sve ne)...

Pri tom' sam pokretao CoD (Black Ops 2, 3), CSGO, sta sve ne.

Nesto mi tu smrdi...
    Banuje banuje itekako.
    Ja sam uzeo steam acc i htio sa cheat engine da probam kutije zaustavljat na koju ja hocu.
    I naravno da radi speed limit itd promjena brojeva, nisu fixali to i zbog toga su ostali na tome da banuju odmah ko koristi cheat engine, to ti je prvi razlog, sledeci je wh preko CE itd.
    Gledao sam isto da je lik davno sebi stavio level 100 na steam dok je craftao slicice/badge i promijenio xp broj na malo veci i samim time dobio 10x veci level.
    Znamo svi da steam ima rupe i bagove, tako ih ima csgo i anticheat.

Sta zelim reci, dok sam uzeo drugi acc od frenda koji mu nije trebao, upalio sam cheat engine malo sam se igramo u gamemenu sa kljucevima.
    Zatim sam probao namjestit sebi brzinu: 0.99999 da bi pravio lagove na serveru, i naravno sve je to ok nisam dobio vac ban.
    Izadjem iz tog accounta udjem na svoj, ugasim cheat engine, zatim drrug me invite da igramo mm i kad ono da ne povjrujes, ja na svom acc dobijem vac ban.
    To je nemoguce objasnit :SSS jednostavno baguje cist dokaz. (sto je najgore taj od frenda acc jos nema vac) :S

Quote Originally Posted by maxis View Post
    Banuje banuje itekako.
    Ja sam uzeo steam acc i htio sa cheat engine da probam kutije zaustavljat na koju ja hocu.
    I naravno da radi speed limit itd promjena brojeva, nisu fixali to i zbog toga su ostali na tome da banuju odmah ko koristi cheat engine, to ti je prvi razlog, sledeci je wh preko CE itd.
    Gledao sam isto da je lik davno sebi stavio level 100 na steam dok je craftao slicice/badge i promijenio xp broj na malo veci i samim time dobio 10x veci level.

Sta zelim reci, dok sam uzeo drugi acc od frenda koji mu nije trebao, upalio sam cheat engine malo sam se igramo u gamemenu sa kljucevima.
    Zatim sam probao namjestit sebi brzinu: 0.99999 da bi pravio lagove na serveru, i naravno sve je to ok nisam dobio vac ban.
    Izadjem iz tog accounta udjem na svoj, ugasim cheat engine, zatim drrug me invite da igramo mm i kad ono da ne povjrujes, ja na svom acc dobijem vac ban.
    To je nemoguce objasnit :SSS jednostavno baguje cist dokaz. (sto je najgore taj od frenda acc jos nema vac) :S
    Mozda je vezalo za HW id i automatski se "prepisao" ban, ko zna...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by maxis View Post
    Banuje banuje itekako.

Ako je ovo stvarno istina, onda..
    Non stop vrse neka updateovanja, ja mislim da ovaj GIF sve govori:

Senior Member Array

Mozda je vezalo za HW id i automatski se "prepisao" ban, ko zna...
    To sam i ja kontao.
    Na foru mozda radilo ej nisam njemu stigao dat vac evo ga tebi, jer isti je pc.
    Tj: taj anticheat tako reagovao.

Ali ko ce ti ga znat sta oni sve rade.
    Ja jesam protiv cheatera itd, ja ono sto sam pokusao je da pokupim skinove a zajebi wh i aim to nije za mn :S
    Ali isto tako vjerujem da je dosta ljudi banovano bez razloga, tj: cisti bagovi itd ili mozda cista politika steam community da bi ponovo uzeo csgo.
    Ko ce ti ga znati.

ALi moram reci ovo kad sam radio to je bilo 2014te.
    Vjerovatno su dosta stvari fixali, ali isto tako i novi rupa ima.
    No onaj ko ima vremena i accova vjerovatno mu se isplati caprkati i igrati s time.

Senior Member Array

csgo vise ne daje vac banove skoro pa ussles vac sistem na istom nzm koliko je ko upucen wallhack u csgo radi na principu upali me putem torenta drugar koji cituje godinu u par meseci je napravio wh i pali ga na ovaj fazon i kako je krenulo banovan nikad biti nece moze overwatch ban ali nije toliko glup

Super Moderator Array klipica's Avatar

VAC u vecini slucajeva ne radi odmah, zna da ceka i par meseci.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Junior Member Array

Stigao odgovor od steam :P

Hello Nikola,

Thank you for contacting Steam Support.

It appears that your account, or an account registered to your phone number has connected to a Valve Anti-Cheat(VAC) protected server while running cheat software which has resulted in a VAC ban on the account.

VAC is designed to prevent players from using external applications to play games with an unfair advantage.

While you may not have been using the account at the time, we must maintain a zero tolerance policy towards cheating to establish a fair game for players to enjoy.

For more information about your ban and the effect it has on your account, please follow the link below:

Senior Member Array

Stigao odgovor od steam :P

Hello Nikola,

Thank you for contacting Steam Support.

It appears that your account, or an account registered to your phone number has connected to a Valve Anti-Cheat(VAC) protected server while running cheat software which has resulted in a VAC ban on the account.

VAC is designed to prevent players from using external applications to play games with an unfair advantage.

While you may not have been using the account at the time, we must maintain a zero tolerance policy towards cheating to establish a fair game for players to enjoy.

For more information about your ban and the effect it has on your account, please follow the link below:
    Izvini morao sam xD.

Edit:
    Salim se malo, jbg sa jedne strane ljudi su u pravu ali sa druge kada dodje do ovakve greske trebalo bi da provere lepo.
    Moj drug je pre koj dan igrao competitive i iznervirao ga neki citer, on upalio cit igrao 2 meca i posle dobio ban na oba naloga, i na onome na kome je citovao i na onom drugom na kom nije.
    Last edited by milutinke2; 31-07-2016 at 12:58.

Donacije:
    BTC: 1FUKWDFMA95seCcYqhMetUmwbF5jSZzrae
    ETH: 0xF6693023B2F804e9db6b4aB142E6f4A132764283

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)