Telefoni sa gearbest-a i aliexpress - Page 2
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 51 to 58 of 58
    Senior Member Array

Quote Originally Posted by sanimare View Post
    Da al načuo sam ako pređe 42 ili 45 da je već problem.
    Inače pored toga gledao sam da uzmem ili Redmi Note 4x za 172 dolara ili za 215 Umi plus E http://www.banggood.com/UMI-Plus-E-5...p-1106676.html
    Kolka bi bila carina jer verovatno neće skinu on je oko 25 000 dinara jel bih morao da platim + 5000?
    Inače šta bih Vaš izbor bio, jer ima dosta njih posle 2,3 meseca(npr zuk z2) sam pročitao da počinju da baguju i ne znam dal je tačno, izbor od ovih:
    1. Zuk z2 Plus 170$ http://www.banggood.com/Lenovo-ZUK-Z...l?rmmds=search
    2. Umi Plus E 215$ http://www.banggood.com/UMI-Plus-E-5...p-1106676.html
    3. Xiaomi Mi Max 230 evra u crnoj boji
    4. Xiaomi Redmi Note 4X 172$ https://www.aliexpress.com/item/Orig...2-0c0bafc0434a
    5. Redmi Note 4X 4gb ram 64gb rom / (koja bi cena bila za njega) ?
    Sa kog sajta je najbolje uzeti od ovih gearbest, aliexpress, tinydeal, banggood i zašto?
    Ja sam uzeo ovaj mi max, koristim ga vec 3 mjesec ev.
    Sve mu je vrhunsko i namjenjej za sve.
    Bas sam ga kupio da ne nosim laptop u njemacku i s njim sam radio tam na poslu itd i ako je kak kazu ogroman.
    Ali i nije, stane u svaki dzep opet. Nisam ga ni ostetio nit sta, mnogo je dobar tak da ak nisi nista jos kupio preporuka za njeg.
    Edit: sto se tice update itd, sve ide regularno i normalno, ceka se uskoro update na 7.0 android.
    Last edited by maxis; 06-04-2017 at 00:15.

Senior Member Array

Моžete li reći koji telefon da uzmem između Lenovo zuk z2 plus i Xiaomi Redmi 4 Prime i Xiaomi Redmi Note 4X i naravno koliko se carina plaća ako ste uopšte platili (nek pišu oni koji su iz Srbije)

Senior Member Array

Моžete li reći koji telefon da uzmem između Lenovo zuk z2 plus i Xiaomi Redmi 4 Prime i Xiaomi Redmi Note 4X i naravno koliko se carina plaća ako ste uopšte platili (nek pišu oni koji su iz Srbije)
    Xiaomi bolja baterija i cpu.
    Pogledas na yt jos review camere test prednje i zadnje kod kojeg ti se vise svidja i to je to.
    Zavisi sta gledas.

Senior Member Array

Dobro, kamera nije tolko bitna, valjda je bolja od ove što imam na Samsung Galaxy Grand i9082, mene sad zanima oko kupovine, jer poverljivo ovo na kupujemprodajem sajtu ili da uzimam sa aliexpressa, gde se više isplati i šta mi je bolje, koja će mi biti cena na kraju, mene sve to najviše zanima, specifikacije mi je jasno i svi su mi rekli do sad da su u redu.
    Last edited by sanimare; 20-05-2017 at 13:46.

Senior Member Array

Dobro, kamera nije tolko bitna, valjda je bolja od ove što imam na Samsung Galaxy Grand i9082, mene sad zanima oko kupovine, jer poverljivo ovo na kupujemprodajem sajtu ili da uzimam sa aliexpressa, gde se više isplati i šta mi je bolje, koja će mi biti cena na kraju, mene sve to najviše zanima, specifikacije mi je jasno i svi su mi rekli do sad da su u redu.
    BUMP

Zanima me iskreno ako bih uzimao telefon sa kupujemprodajem bi me koštao 22 000 dinara, dok je telefon na aliex(https://www.aliexpress.com/item/Orig...4-7800349b5652) 151$ + 1.05$ poštarina što mu dođe oko 16 500, ne znam sa carinom kolko će mi izaći ako je neko kupovao da mi da savet i slično bio bih zahvalan, čisto da znam gde da kupujem.

Senior Member Array

Sa carinom se nikad ne zna. Moze da se desi da ti ne naplate uopste carinu (cest slucaj kad su mali paketi), moze da se desi da ti naplate 10 - 30% od nabavne cene (najcesci slucaj kad uzimas nesto preko 100e) i moze da se desi da ti carinu naplate vise od vrednosti paketa ( cest slucaj za nesto ispod 50e a veci je paket, posto carinici odvale vrednost paketa (cini mi se da bukvalno po velicini paketa odredjuju) odokativno i ugl. je veca od onoga sto si ti platio)

Ugl. Carina zavisi od carinika :/

Senior Member Array

A preko kupujemprodajem i ne dobijam baš one telefone koji se smatraju baš novim nego može biti i polovan?
    I MOJE DRUGO PITANJE GLASI: Koliko je Samsung Galaxy A5 2017 dobar telefon, bolji li je od Xiaomi Redmi 4 prime i kolika mu je cena u Niš u podzemlje ako zna neki Nišlija da mi kaže?
    Last edited by sanimare; 31-05-2017 at 10:12.

Moderator Array desikac's Avatar

lele jos nije uzeo telefon

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)