CS:GO Server
Results 1 to 6 of 6

Thread: CS:GO Server

Senior Member Array

Default CS:GO Server

Pitanje za punjenje cs go srevera... Posto za njega nema boost da li neko ima ideju kako napuniti server sem reklamiranja
    Tequila DeathMatch De_Dust2 ONLY

Senior Member Array

Server ce sam po sebi biti u onom masteru ja msm i jedino napravi grupu na steamu i trpaj ljude reklamiraj jedini nacin

Junior Member Array

Moras da napravis steam grupu klansku grupu isto na steamu al ti treba ekipa od 20 ljudi koja ce za pocetak da spava na serveru nema redirekta na steam serverima samo na no steam , al treba master server za no steam .Tako da svako moze da uplati i da podesi server onda dolazi ono najteze kako ga napuniti....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Server ce sam po sebi biti u onom masteru ja msm i jedino napravi grupu na steamu i trpaj ljude reklamiraj jedini nacin
    Tako se nekad i 1.6 reklamirao i punio, a gde je danas 1.6, tako ce i cs go za tipa 4 do 5 godina od sada..

Senior Member Array

Zar ne postoji onaj warzone master server za cs go? Ne znam tacno kako se dodaju tamo serveri, da li se dodaju svi kgbovi serveri ili ima neki sistem boostovanja, nisam upucen.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by manchy View Post
    Tako se nekad i 1.6 reklamirao i punio, a gde je danas 1.6, tako ce i cs go za tipa 4 do 5 godina od sada..
    csgo je poceo da puca sa svih strana vec pocevsi od toga da ne mozes iz samog csgo da uzivas u igri bez citera vec moras da koristis sajtove za to i da placas dodatno pored igrice koju si platio feelsbadman

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)