KGB Hosting podrzava skamere. 3 puta razmisli pre kupovine servera.
Results 1 to 13 of 13
    Senior Member Array

Default KGB Hosting podrzava skamere. 3 puta razmisli pre kupovine servera.

Primetio sam da Reljić vraca servere sakom i kapom svakome ko mu se pozali na bilo sta.
    Evo jedna situacija od danas, NN osoba uplati klijentu kgb hostinga na privatni racun pare za server, dobije server i pocne da ga vodi najnormalnije.
    Posle nekoliko dana, javlja se stari vlasnik kome je 'zao sto je prodao server' i zeli server nazad, NN naravno ne pristaje da mu vrati server za dz.
    Danas, stari vlasnik pise relji ili nekome iz podrske na mail i salje uplatnice kojima je server produzavan i bez ikakvih pitanja dobija server nazad, a novi vlasnik je dao 60e dzabe i sada je potpuno nemocan.
    Stvarno mi nije jasno kako neko moze toliko ili da nema mozga ili da se pravi slep pred ovime sto se desava. I to uopste nisu retki slucajevi, da neko proda server i posle place relji i dobije ga nazad.
    Jednom u toku prosle godine se desila i mom drugu slicna situacija pa sam milion i pet mailova slao podrsci da bismo posle 5 dana nekako povratili server i to ne preko relje nego pretnjama deci koja su ga povratila preko njega.
    Primecujem da se sve cesce desava zato sto relju boli kur@c za sve i uopste ga ne interesuje cela prica, samo slusa ono sto mu posalje neko ciji je server bio do skoro. Znaci ako mu on napise da mu je server ukraden i da mu nije uplaceno nista, tako je.
    Ja trenutno nemam nikakvih problema sa kgbom tako da necu da zapocinjem nikakvu raspravu ovde. Ovo je samo upozorenje svima koji planiraju da kupuju server od nekog klijenta KGB Hostinga, da znaju da ce relja vrlo rado vratiti server starom vlasniku tako da se pazite kada i od koga kupujete servere.

Super Moderator Array

klijentu zao sto je prodao server, pozali se podrsci i podrska mu tek tako vrati server?
    FAST DOWNLOAD
    MESEC + MESEC GRATIS

Poseti www.FDSrbija.com
    info: reglia@milf-cs.info

BEZ FD:

SA FD:

Senior Member Array

Administrator Site Admin Array relja.kgb's Avatar

Pozdrav,

situacija oko prodaje i kupovine servera je komplikovana zato smo resili da se ogradimo od toga.
    Ulaziti u sve te zavrzlame je previse a mi nemamo vremena niti zelimo da se jurimo sa tim.
    Vas klijenata ima dosta, svaki dan neko nekog pokusava da prevari na razne nacine, zato prodaja servera NN licu koga prvi put vidite u zivotu je cista ludost.
    Transakcije obavljajte izmedju sebe na svoj rizik i samo sa ljudima koje poznajete.
    Mi nismo sudije da pratimo sta se desava, mi smo hosting koji iznajmljuje servere i daje podrsku za njih.

Vlasnik servera je onaj na koji je email server iznajmljen i ko placa server
    Kad god vlasnik pise sa svog emaila i posalje sliku uplatnice dobije svoj server.

Sve ostalo obavljate na svoju ruku i nemojte se nama zaliti ako nesto krene naopako

Senior Member Array

Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    Vlasnik servera je onaj na koji je email server iznajmljen i ko placa server
    Kad god vlasnik pise sa svog emaila i posalje sliku uplatnice dobije svoj server.
    Ovo istaći negde.
    Takav stav uopste ne podrzavam, reci ce neko da nas je igor razmazio, sto je tacno, ali tada si bar mogao da kupis server od nekog treceg i da se ne plasis da ce ti sutra nestati server
    I to sto tebe mrzi da sedis kao igor po vise sati na dan i odgovaras na mailove ce kostati ljude mnogo vise nego tebe tvoje redno vreme, tako da bi bilo dobro da preispitas odluku i stavis se u kozu obicnog "smrtnika", a ne da posmatras samo kao treca strana i da ne pokusavas da izvuces pravdu, cak i ako to mozes
    Jos jednom, ja nemam nikakvih problema i ovo nije moja situacija jer nisam kupovao nikakav server skorije, tako da necu mnogo pisati. Vec sam treterao...
    Last edited by luka317; 14-02-2017 at 06:13.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Ovo istaći negde.
    Takav stav uopste ne podrzavam, reci ce neko da nas je igor razmazio, sto je tacno, ali tada si bar mogao da kupis server od nekog treceg i da se ne plasis da ce ti sutra nestati server
    pa ti si zapravo po****o ***** ti si kupio server i drzao server na email adresi od tog lika lolololololol koji low brain je upitanju

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    pa ti si zapravo po****o ***** ti si kupio server i drzao server na email adresi od tog lika lolololololol koji low brain je upitanju
    Nit sam popu$io *****, nit sam kupovao server pa ne kontam o cemu pricas

Senior Member Array

Nit sam popu$io *****, nit sam kupovao server pa ne kontam o cemu pricas
    Koja je pojenta otvaranja ovakve teme onda glumis nekom banovanom advokata ili prosto nemas sta da radis u 3 ujutru

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Koja je pojenta otvaranja ovakve teme onda glumis nekom banovanom advokata ili prosto nemas sta da radis u 3 ujutru
    Da bi znali oni koji planiraju da kupe server od nekoga da stari vlasnik jednim "relja vracaj server" moze da povrati server na svoj mail :$

Senior Member Array

Da bi znali oni koji planiraju da kupe server od nekoga da stari vlasnik jednim "relja vracaj server" moze da povrati server na svoj mail :$
    Druze ti si izgleda pobrkao loncice neke
    Taj kralj sto je kupio server, nije promenio podatke tj emajl i stavio svoj, i ovaj drugi uspeo da vrati ? OMG
    Odmah se vidi da je neko dete, samo mu rank bitan, kad najbitnije podatke ne promenis, verovatno i pw nije promenio. Uostalom ako nisi ti taj, sta onda pises taj koji je uzeo treba on da pise temu, a nesto mi smrdi da si ti taj sto je zaboravio da promeni emajl i sad kukas..

Senior Member Array

Ja i dalje ne znam o cemu vi pricate. Ne igram cs i nemam server niti sam ga skorije imao.
    Ovo nije jedan slucaj, masovno relja vraca servere starim vlasnicima, zato sam napisao da znaju oni koji planiraju da kupuju.

Senior Member Array

Ako ti prodajes server i ja ga kupim, ti si imao emajl u panelu pera@pera.com i ja promenim taj emajl na zika@zika.com kad kupim od tebe, i normalno novi pw, odmah zatrazim PIN novi na novi emajl, kako moze neko da mi uzme server zivota ti ? Ti mozes da imas poslednju uplatnicu koja je vazila do tad i tad, ja naredni mesec placam jer sam uzeo server od tebe, nikako ne moze tebi da vrati server kad ga ti budes kontaktirao ako su ovako novi vlasnici uradili. Ako nisu to je njihov problem i cisto ne znanje. I opet ne vidim razlog sto se ti bunis, kad se niko od tih novih vlasnika nije pobunio sto su "kao" osteceni ? Ispada stvarno ti advokat za nekog tamo drugog, nadam se da te dobro placa

Senior Member Array

Mozes da promenis email, sifru, pin i sve informacije tri puta ako hoces, relja ce vratiti starom vlasniku ako mu on zatrazi. Ne pricaj bajke ovde.
    "Oštećeni" se ne bune ovde nego pisu podrsci na mail.
    Ponavljam poslednji put, desilo mi se ovo jednom pre vise vremena. Platim uredno server i promenim APSOLUTNO SVE informacije i 2 meseca vodim server i placam. Posle 2 meseca relji se javlja stari vlasnik i salje PRVU uplatnicu kojom je kupljen server i Relja mu vraca server. To Relja moze da vam potvrdi. Nedelju dana sam pisao Relji i podrsci i pokusavao da vratim server. Reljin odgovor je bio: "Server pripada onom koji ima prvu uplatnicu i mail vlasnika je prvi mail na koji je server registrovan". Na kraju sam nekako pretnjama ubedio starog vlasnika da mi da server.
    Prestao sam da igram cs i nemam vise nikakve veze sa bilo kojim serverom. Ne pisem ovo kao niciji advokat nego upozoravam sve koji budu kupovali server da paze sta rade.
    Ovo je opsta tema nije za neki poseban "slucaj".
    To je to.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)