[Problem] Novi exploit ili mi se cini
Results 1 to 5 of 5
    Senior Member Array

Default Novi exploit ili mi se cini

Naime neki igraci odmah se disconektuju i izreklamiraju neki IP bez port na chatu, ja ne znam kako ga anti reklama koji je radio UROS ne detektuje.

Nik mu je ovako

nZgNEklLaoCxeK STEAM_0:0:1871377182 46.19.230.12

Naime, slicni nikove se pojavljuju i reklamiraju nepostojeci server bez porta.

Drugo, odkad je gt izmislio onu zastitu, mnogo puta kada hocu da banujem nekog izbaci
    "
    Server tried to send invalid command:"amx_mban boxing 0 "wh ss i demo na forum
    "

Ako nema neko drugo resenje, ja planiram da uzvratim jer je ovo vec preterizam. Imam jedno resenje, ali nije to bas legalno, u krajnijem slucaju to sam na planu da realizujem.
    Last edited by Riste#Kga; 01-03-2017 at 19:45.
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Moderator Array Megastorm's Avatar

Hvala im na toj zastiti, jer je bilo i previse zloupotreba igraca, i autoconnect gluposti na serverima...

Sto se tice reklama, eliminisi tu Urosevu anti reklamu, nije 100% funkcionalna.
    Bolje ubaci Turshijinu anti reklamu, ona bi trebala da vrsi posao.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Megastorm View Post
    Hvala im na toj zastiti, jer je bilo i previse zloupotreba igraca, i autoconnect gluposti na serverima...

Sto se tice reklama, eliminisi tu Urosevu anti reklamu, nije 100% funkcionalna.
    Bolje ubaci Turshijinu anti reklamu, ona bi trebala da vrsi posao.

I nije bas tako, mada radim na plugin koji ce da zaobidje tu zastitu i da eleminisem citere vec jednom.

Molim te, koji plugin od turshiju, ako mozes da mi posaljes link plugina.

Zastita koja je pravila gtrs jeste dobra, svaka cast, ali u drugom fazonu meni je puk'o film od te citere, eto i opengl detektor nece da banuje automatski citere.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    I nije bas tako, mada radim na plugin koji ce da zaobidje tu zastitu i da eleminisem citere vec jednom.

Molim te, koji plugin od turshiju, ako mozes da mi posaljes link plugina.

Zastita koja je pravila gtrs jeste dobra, svaka cast, ali u drugom fazonu meni je puk'o film od te citere, eto i opengl detektor nece da banuje automatski citere.
    Opengl gresi dosta..Imas na forumu klipica je u nekim temama napisao plugin za aim, to su za one bas okorele koji ne mase glavu..za ostalo imas recheker lepo podesis nece biti igraca sa speedom i ostalim zajebancijama..ubacis najnoviji wh bloker i 90% si zakrpio server sa klincima koji skinu prvi cheat sto nadju na netu..oni malo bolji sto se razumeju oni znaju da zaobidju..
    Last edited by aleks.; 01-03-2017 at 20:09. Reason: .

Senior Member Array

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Opengl gresi dosta..Imas na forumu klipica je u nekim temama napisao plugin za aim, to su za one bas okorele koji ne mase glavu..za ostalo imas recheker lepo podesis nece biti igraca sa speedom i ostalim zajebancijama..ubacis najnoviji wh bloker i 90% si zakrpio server sa klincima koji skinu prvi cheat sto nadju na netu..oni malo bolji sto se razumeju oni znaju da zaobidju..

Meni je fora da se OpenGL zabrani. To dal ima cit ili ne, banovani igrac lepo postavi na forum demo i ss i toliko. 100% sam se resio citera.

Bilo koji cit radi na OpenGL, tako da meni je i ta fora. Editovao sam plugin i optimizovao sa MdbBan sistem, umesto amx_ban, da bude amx_mban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)