Faceit
Results 1 to 6 of 6

Thread: Faceit

Banovani spamer Array

Default Faceit

Imam par pitanja:

1.Da li da uzmem premium ili ne?Da li sa premium dobijam bolje igrace?I kako funkcionise taj rank sistem kada se uplati?

2.Da li pobjedama postoji escape od djece koja su silver 1 ili cu biti zarobljen stalno sa njima?moj nalog https://www.faceit.com/en/players/pisheass

Tako su retardirani da to ne moze da se opise cast izuzecima,

3.Interesuje me ulazak u FPL kako se ulazi tamo sta treba da uradis?

Iskreno igrao bih na free acc dok ne dodjem do nekog boljeg ranka tipa top100-50 za moju zemlju

4.Sta mogu da uradim sa poenima koji se dijele na ove turnire sto ih ima svaki cas ?

Ako neko oce da se skupimo na faceit ((5), od DMG pa na gore, ne mogu ja ove sto znaju samo rush rush rush) lagano mozemo svaki gejm da dobijemo jer su igraci tako retardirani ili je to ovaj pocetak samo?

tenk yu

Primjer zadnji gejm dijete 4kila dobro trudio se nije toxic davao dobar info ali slab igrac onda markus drugo dijete istrolao prvi half i dobar dio drugog jer sam bio ingame lider jer on sa 1kilom nece da slusa nista a mi sa 13,14 kilova njega da slusamo bukvalno smo igrali 3vs5 cijelo vrijeme dobro smo se drtali nekako izvukli produzetak ali dzabe

Senior Member Array

Dobijaces jos veca govna nego sto su sad nema to veze premium ti daje samo prioritet da budes kapiten i da igras premium turnire inace ista govna ce ti ulaziti u meceve waste of money

RUSH B NO FEAR

Senior Member Array

1) Kada uplatis premium dobijas jos jedan ladder(premium ladder) koji mozes da igras. On je odvojen u odnosu na free ladder, ti mozes igrati kao premium i jedan i drugi, ali ces u premium ladderu igrati samo sa drugim igracima koji imaju premium. Dobijas igrace koji su slicnog levela(ELO) kao i ti, verovatno da nisu bolji ali verovatno posto su vec uplatili faceit nisu tu samo da bi trolovali meceve.
    2) Neces biti stalno zarobljen sa silver 1 igracima, pobedjuj stalno i dobijaces bolje saigrace i protivnike.
    3) Mozes slobodno da zaboravis da FPL/FPL-C postoji dok ne dodjes u master ligu(2000+ ELO), pa i onda je potrebno igrati mnogo sati dnevno.
    4) Mozes da kupujes stvari iz faceit shopa.

Steam: slypire
    E-mail: pzs.marko@gmail.com

Senior Member Array

Ja bih radije placo na ESEA nego na faceit, mnogo troolova ima na faceitu, kako sam primjetio tamo su daleko jaci igraci i serveri su bolji. I vecinom te ubaci sa low pingom tako da svi budu ravnopravni sto se tice gameplay-a.

Banovani spamer Array

Igrao sam na eseu jedan mjesec i nije lose bolji su serveri i sve ali ovamo imas turnire i slicno i imas tu jebenu pauzu

Senior Member Array

Igraci su bolji na faceitu nego na ESEA, lag compensation je prisutan svuda u csgo pa ti je prilicno isto da li je ping 40ms ili 60ms.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Steam: slypire
    E-mail: pzs.marko@gmail.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)