Mdbbans
Results 1 to 5 of 5

Thread: Mdbbans

Junior Member Array

Default Mdbbans

Imao sam na svom serveru mdbBans sistem,ovaj najnovi v4.8 i radilo je sve kako treba sve dok nisam juce ubacio 2 nova plugina
    backweapons i death_weapon_drop(iz onu temu tu sa najbolje fun plugine) i nakon sto sam restartovao servera komande vise nisu radile,
    amx_ban,amx_kick,amx_banmenu,amx_writeban,amx_mexe c, i sve ostale komande sa ovog plugina nisu radile dok je sve ostalo bilo u redu.
    Takodje logovi su prestali ucitavati taj dan( i mdbans logovi i obicni ). Obrisao sam ona dva nova plugina al dzaba,reinstalirao sam
    isti plugin(izbacio sa panela pa ubacio) opet isto, i sad ne znam koji je problem
    Last edited by ToqueRo; 10-03-2017 at 00:09.

Senior Member Array

koliko sam te ja razumeo, ne znas kako se koristi komanda amx_mexec?

Probaj ovako:
    Code:
    amx_mexec "nick" "komanda"
    primer:
    Code:
    amx_mexec "<Warrior> Player" "EjectCD"

Kontakt:
    Ovde na forumu: [Klik]
    Na Facebook: [Klik]

Junior Member Array

Ne to, napisao sam sa mobitela tu objavu pa zato i ne mozes razumeti evo tu cu objasniti:
    Imao sam na svom serveru mdbBans sistem,ovaj najnovi v4.8 i radilo je sve kako treba sve dok nisam juce ubacio 2 nova plugina
    backweapons i death_weapon_drop(iz onu temu tu sa najbolje fun plugine) i nakon sto sam restartovao servera komande vise nisu radile,
    amx_ban,amx_kick,amx_banmenu,amx_writeban,amx_mexe c, i sve ostale komande sa ovog plugina nisu radile dok je sve ostalo bilo u redu.
    Takodje logovi su prestali ucitavati taj dan( i mdbans logovi i obicni ). Obrisao sam ona dva nova plugina al dzaba,reinstalirao sam
    isti plugin(izbacio sa panela pa ubacio) opet isto, i sad ne znam koji je problem

Moderator Array desikac's Avatar

- Proveri da li u plugins folderu imas fajl mdb_ban_system.amxx.
    - Proveri da li je isti upisan u plugins.ini. Stavi ga u prvu liniju.
    - Stop pa start servera iz panela (ne restart nego bas stop pa start).
    - Reinstaliraj mdbBans tako sto ces da stopiras server iz panela pa da obrises configs/mdbBans pa onda startuj server.

Junior Member Array

Sredio sam,hvala desikac uradio sam kako sto si ti rekao,izgasio obrisao pa upalio srw sad je sve ok
    lokujte ovo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)