[Mod] [ByM] CoD:Mw
Results 1 to 19 of 19

Thread: [ByM] CoD:Mw

Senior Member Array

Cool [ByM] CoD:Mw

Ime: [ByM] CoD:Mw
    Verzija: 6.1.0
    Autor: Milutinke (ByM)

Opis:
    Mod je radjen na osnovu visegodisnjeg iskustva, ima mnogo jedinstvenih opcija i ideja koji drugi modovi nemaju.
    Radjen je od nule, da bude modularan i da se lako menja, takodje je veoma optimizovan.
    Sastoji se vise plugina povezanih medjusobno.
    Takodje ima veom dobar i razvijen API koji omogucava veoma lako prosiravanje i menjanje moda, a u buducnosti planiram da dodam jos nativa koji ce moci da dozvole korisnicima da jos vise menjaju mod.
    Mod se pokazao kao veoma dobar na vise servera (Bivsi Revengers Cod, Bivsi Electro.rs CoD:Mw4, bivsi Fatality Family (I dalje ziv server samo ne znam kako se zove sad), APB Jack Daniels Cod, Fusion, HS Arena Cod (Nemaju vise), NeXus Cod, JP cod, AssassinS cod, Novi Electro cod...).
    Takodje postoji 3 default paketa klasa koje su veoma dobre i jedinstvene, jedan je moj licni po mojim idejama, drugi sa Fatality Family a treci da JP cod.
    Mogu da odradim i vase klase po zelji.

Opcije moda:
    • Sistem za registraciju klasa pomocu API-a koji omogucava brzo i lako pravljenje klasa
    • Sistem za registraciju predmeta pomocu API-a koji omogucava brzo i lako pravljenje predmeta
    • Klase se daju na odjedjen broj dana, zatim se ti dani konvertuju u datum i kada prodje taj datum klase se same skidaju automatski. (Isto vazi i za vipove)
    • Veoma razvijen API sa mnogo nativa i forwarda
    • Podrska za ByM Boost System
    • Frakacioni meni za odabir klasa koji prikazuje koja klasa je izabrana trenutno i broj nivoa pored imena klase
    • Frakcioni meni za opis klasa
    • Meni za opis predmeta
    • Napredan level sistem sa owerflow zastitom (Maksimum 2001 nivo)
    • Chat prefiks u formatu: [ADMIN RANK][VIP][KLASA-NIVO] IME: TEKST -> Primer: [Owner][VIP][Herfest-176] milutinke: Hello World!
    • Pocetnih 50/100 nivoa (Broj zavisi od zelje kupca)
    • Veoma lep hud sistem koji prikazuje iskustvo u procetnima i progress bar za iskustvo)
    • Shop (Obican, Kupovina predmeta, Kupovina Klasa BP poenima (Ako je kupljen ByM Boost System)) - Vip ima duplo nize cene u obicnom shopu i shopu za predmete
    • Mod Meni (Izaberi Klasu, Shop, Izaberi Tim, Opis Klasa i Predmeta, How To Boost (Ako se ubaci HTBS plugin), Cod Admin Meni, Obican Admin Meni)
    • Cod Admin Meni (Davanje klasa, Davanje vipova, Davanje/Oduzimanje/Setovanje Nivoa/Zlata, Resetovanje Nivoa i Zalata) (Uskoro opcija za uklanjane klasa i vipova)
    • ByM API (Optimizacija) i uskoro ByM Framework
    • Veliki broj cvarova i cfg datoteka sa cvarovima
    • Poseban Folder ByM_Cod u configsu koji sadrzi sve oko moda
    • ByM Core Vip + Cod Vip Lite (Omanji vip plugin, ali veoma dobar)
    • Bonus kutija koja se stvori kada igrac umre, ima daljinometar koji moze da se vidi i kroz zidove.
    • /get komanda - Daje 150 zlata igracu koji je ukuca, moze da se koristi svakih 12 sati

Opcionalni dodatci:
    • Timer (Meri vreme igracima, cuva podatke u MySQL bazi i svakog prvog u mesecu podeli random klase igracima iz top 15 i resetuje vreme svima)
    • Statistika koriscenja klasa (Prati koje se obicne klase koriste najmanje, moze biti koristan za izbacivanje klasa koje se ne koriste puno i ubacivanje novih)
    • Zoom plugin koji je izmenjen da radi na ReHLDS-u i na obicnom HLDSU
    • ByM presents -> Opis ispod.

ByM Predents Opis:
    Spawnuje poklon na random mestu na mapi u random vreme koje se odredjuje algoritam na osnovu broja online igraca i tipa mape, igrac koji nadje i pokupi poklon dobija vrednu nasumicnu nagradu koju algoritam odredi (moze dobiti iskustvo, zlato, vip i klase), poklon se pojvljuje veoma retko (Opcionalno moze da se doda klasa koja vidi poklone kroz zidove). Plugin se dobro pokazao na Electro Codu i igraci su igrali zbog pokoona dosta, veoma dobra stvar.
    Takodje kada se pojavi poklon i kada ga neko nadje igraci dobiju obavestenje.

Komande:
    /get ili /uzmi - Daje 150 zlata igracu koji je ukuca, moze da se koristi svakih 12 sati
    /zameni ili /switch - Omogucava igracu da menja predmet sa drugim igracima
    /daj ili /give - Omogucava igracu da daje predmet drugom igracu koji nema predmet
    /prodaj ili /sell - Pita igraca da li hoce da prodas predmet za 2500$
    /klase ili /klasa ili /class ili /classes - Komanda za biranje klasa
    /opis ili /desc ili /description - Opis meni za klase i predmete
    /perk ili /predmet ili /item - Opis predmeta
    /vip - Prikazuje info o vipu u motdu
    /myvip - Prikazuje igracu koliko mu traje vip ako je vip
    /classtime - Prikazuje igracu koliko mu traje klasa ako klas ima flag
    /statistika - Prikazuje statistiku obicnih klasa ako je dodatak omogucen

Video klipovi:
    Hvala Kakarotu za snimanje!
    PS: Dosta stvari je izmenjeno od snimanja ovih klipova.
    Varijanta mojih klasa:
    https://www.youtube.com/watch?v=Vf2Fx6KxCEQ
    https://www.youtube.com/watch?v=xP8PP1TQyYQ
    https://www.youtube.com/watch?v=CVabPlR4ovA
    https://www.youtube.com/watch?v=sb2hXA14aco
    https://www.youtube.com/watch?v=K_nLGZcgT9w

Klase sa Fatality Family:
    https://www.youtube.com/watch?v=F3PV-ZScwSI

Cena:
    Besplatno: https://www.sendspace.com/file/pq9ra9
    Last edited by milutinke2; 14-09-2017 at 18:27.

Quote Originally Posted by z1ka View Post
    Iskopas rupu, zatim bacis PC u tu istu rupu, onda zatrpas i uzemljio si ga.. ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=fdlB_-2pBTo

Senior Member Array

Predobar mod,koristi ga nas server i prezadovojni smo.Preporucujem svima

Senior Member Array

Svaka preporuka odlicno sve samo napred

Member Array

Drug mi drzi server na kom je ovaj mod, sve pohvale! Ko je u mogucnosti da plati nece pozaliti za pare koje je dao za ovaj mod

Junior Member Array

Mod vrhunski odradjen, preporuka svima..

Senior Member Array

Ovako,do sada sam ja uvek sklapao neke modove, to je pola radilo pola ne,crashovalo itd.
    Otkad sam uzeo mod od milutinkea server radi fenomenalno,cak je uspio da ukomponira i csdm bez crashovaja.
    Znaci strava je
    Preporucujem svima,iako je malo skupo da uzmu nece se pokajati

Senior Member Array

Mod je unikatan, preporucujem svima

@milutinke2 A bre cobane javi mi se na PM nisi mi dao novi updateee !
    BaseBuilder Mod + VIP System + New BonusBox System - [ |||||||||| - 100% ] - Zavrseno

Javite mi se na PM za test IP

Senior Member Array

SPOILERS

Senior Member Array

Quote Originally Posted by milutinke2 View Post
    SPOILERS

Kod nas sto je uzeo taj dečko od tebe valjda mod, koliko vidim ima bagova, errora itd itd. Tako da ćemo najverovatnije menjati. Ne znam ni čemu taj COD mod ( A ne znam ni zašto je on sam to sve uzimao uz tvoje dužno poštovanje ), mislim da je potpuno bezazlen mod. Opet preovladava igra boljeg, odnosno koji ima veći level, rank itd. Nema uopšte ravnopravnosti odnosno balansiranosti kao što je naš PaintBall urađen. Bez obzira što imamo VIP-a, ne znači da VIP mora imati sve u odnosu na obične igrače. Koja je onda pojenta igre? Ali dobro, mnogi i dalje razmisljaju o novcu kao jedino sredstvo normalnosti ( JA SE NE BIH NIKAKO SLOŽIO ). Jeste sredstvo za kupovinu i raznorazne mogućnosti, ali nije sredstvo gde ćeš moći kupiti sreću ili biti srećan to vam garantujem. A isto tako to ne traje večno

Inače ne kritikujem tvoj rad, tebi svaka čast u poznavanju svega oko kodiranja. Samo kritikujem mod kao mod. Jako je bagovit.
    Last edited by prozor; 12-06-2017 at 08:35.

Site/Forum: http://www.apb-hq.com

APB ® PaintBall ip: 193.104.68.18:27041
    APB ® PaintBall DM fy_snow ONLY ip: 193.104.68.55:27081

Senior Member Array

Quote Originally Posted by prozor View Post
    Kod nas sto je uzeo taj dečko od tebe valjda mod, koliko vidim ima bagova, errora itd itd. Tako da ćemo najverovatnije menjati. Ne znam ni čemu taj COD mod ( A ne znam ni zašto je on sam to sve uzimao uz tvoje dužno poštovanje ), mislim da je potpuno bezazlen mod. Opet preovladava igra boljeg, odnosno koji ima veći level, rank itd. Nema uopšte ravnopravnosti odnosno balansiranosti kao što je naš PaintBall urađen. Bez obzira što imamo VIP-a, ne znači da VIP mora imati sve u odnosu na obične igrače. Koja je onda pojenta igre? Ali dobro, mnogi i dalje razmisljaju o novcu kao jedino sredstvo normalnosti ( JA SE NE BIH NIKAKO SLOŽIO ). Jeste sredstvo za kupovinu i raznorazne mogućnosti, ali nije sredstvo gde ćeš moći kupiti sreću ili biti srećan to vam garantujem. A isto tako to ne traje večno

Inače ne kritikujem tvoj rad, tebi svaka čast u poznavanju svega oko kodiranja. Samo kritikujem mod kao mod. Jako je bagovit.
    Mislis na Milana?
    Milan ima jako jako staru verziju moda, tj. betu onu prvu-drugu maltene.
    Nova verzija nema nikakve bagove i jako je usavrsena i poboljsana u odnosu na tu koju on ima., razlika u verzijama je citavu godinu.
    Nemam nikako vremena od fakulteta da mu posaljem novu, jer ima poseban paket klasa koje moram da prebacim na novi Api i Framework, a to oduzima mnogo vremena.
    Posle ispita dobija update.

Sto se tice error logova, ta stara vrzija je pravila samo 1 log, i to invalid player za cs_get_user_team u Meniju za biranje timova, bezazlena stvar.
    Sto se tice moda on je izbalanisran, e sada to sto je neko menjao podesavanja prema svojim zeljama, to nije do mene, mod je inace radjen da bude balansiran, i jeste balansiran, naravno to je stara verzija, nije sve u njoj savrseno oko klasa, ja imam visegodisnje iskustvo u izradi modova i drzanja servera i znam sta igraci vole, to iskustvo sam primenio u kasnijim verzijama moda, on ima verziju 1, a nova verzija je 6.2.6c.
    Takodje ne mozes da poredis Cod mod i PB.
    Last edited by milutinke2; 12-06-2017 at 17:20.

Senior Member Array

Mislis na Milana?
    Milan ima jako jako staru verziju moda, tj. betu onu prvu-drugu maltene.
    Nova verzija nema nikakve bagove i jako je usavrsena i poboljsana u odnosu na tu koju on ima., razlika u verzijama je citavu godinu.
    Nemam nikako vremena od fakulteta da mu posaljem novu, jer ima poseban paket klasa koje moram da prebacim na novi Api i Framework, a to oduzima mnogo vremena.
    Posle ispita dobija update.

Sto se tice error logova, ta stara vrzija je pravila samo 1 log, i to invalid player za cs_get_user_team u Meniju za biranje timova, bezazlena stvar.
    Sto se tice moda on je izbalanisran, e sada to sto je neko menjao podesavanja prema svojim zeljama, to nije do mene, mod je inace radjen da bude balansiran, i jeste balansiran, naravno to je stara verzija, nije sve u njoj savrseno oko klasa, ja imam visegodisnje iskustvo u izradi modova i drzanja servera i znam sta igraci vole, to iskustvo sam primenio u kasnijim verzijama moda, on ima verziju 1, a nova verzija je 6.2.6c.
    Takodje ne mozes da poredis Cod mod i PB.
    Da to je vec nesto drugo Ja sam mislio da je njegova ova najnovija. Nista kada mozes prebacimu novu verziju, ili cak sto vise mozemo se i mi cuti. Tj mi smo se culi par puta na fb-u samo tebe ne moze covek savatati nema tih para Isto tako imam dugogodisnje iskustvo oko toga sta ljudi vole itd. Ali naravno ne mozes ni da kazes da mozes znati sve sta bas ljudi vole. Sto se tice cod moda da, ali npr u vezi drugih modova moras da se dobro posvetis, da vidis itd pa onda da krenes u pravljenje. Ne znam sta je on uzeo tacno od tebe, ali predpostavljam ono bez dodataka?

Site/Forum: http://www.apb-hq.com

APB ® PaintBall ip: 193.104.68.18:27041
    APB ® PaintBall DM fy_snow ONLY ip: 193.104.68.55:27081

Senior Member Array

Quote Originally Posted by prozor View Post
    Da to je vec nesto drugo Ja sam mislio da je njegova ova najnovija. Nista kada mozes prebacimu novu verziju, ili cak sto vise mozemo se i mi cuti. Tj mi smo se culi par puta na fb-u samo tebe ne moze covek savatati nema tih para Isto tako imam dugogodisnje iskustvo oko toga sta ljudi vole itd. Ali naravno ne mozes ni da kazes da mozes znati sve sta bas ljudi vole. Sto se tice cod moda da, ali npr u vezi drugih modova moras da se dobro posvetis, da vidis itd pa onda da krenes u pravljenje. Ne znam sta je on uzeo tacno od tebe, ali predpostavljam ono bez dodataka?
    Prva verzija bez dodataka, tada nisu ni bili napravljeni.

Senior Member Array

Opis:
    ... ima mnogo jedinstvenih opcija i ideja koji drugi modovi nemaju...
    Da li bi mogao da navedes neki primer?

Quote Originally Posted by Magnum44 View Post
    YEEEEEEEES! FINALLY! THANK YOU! THE BEST PLUGIN JUST BECAME PERFECT!!!

I cant thank you in some way, but i hope Serbia wins World Championship in soccer...some day!

And i can recommend this: http://www.moddb.com/mods/brutal-doom .

Thank you!

Junior Member Array

Smile multiunke

When i get assasin or pro assasin class , again player is visible , how to make to be invisible

Senior Member Array

@VirtusActived
    Find case ProAssassin and add code set_user_rendering(id, kRenderFxGlowShell, 0, 0, 0, kRenderTransColor, 255); and pro assassin is now invisible
    ps:Milune ispravi me ako gresim xD

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Fr0zen :$ View Post
    @VirtusActived
    Find case ProAssassin and add code set_user_rendering(id, kRenderFxGlowShell, 0, 0, 0, kRenderTransColor, 255); and pro assassin is now invisible
    ps:Milune ispravi me ako gresim xD
    Gresis.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by VirusActived View Post
    When i get assasin or pro assasin class , again player is visible , how to make to be invisible
    The Player is invisible when he holds a knife.

Senior Member Array

The Player is invisible when he holds a knife.
    Ne radi to na pro asasinu

Senior Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Ne radi to na pro asasinu
    Ne znam, ja sam testirao sve i radilo je na Fatality Familiy-u.
    Mozda sam zeznuo nesta prilikom updatea.

Edit:
    Zeznuo sam prilikom updatea.
    Fix:
    Code:
    if( iClass == g_iClasses[ ProAssassin ] ) bym_set_instant_kill( iPlayer, CSW_KNIFE, 1 );
    Promenite u:
    Code:
    if( iClass == g_iClasses[ ProAssassin ] ) {
    	bym_set_instant_kill( iPlayer, CSW_KNIFE, 1 );
    	bym_set_weapon_invisiblity( iPlayer, CSW_KNIFE, 8, str_to_num( g_szClasses[ ProAssassin ][ 8 ] ) );
    }
    Bice okacen uskoro update moda.
    Last edited by milutinke2; 04-10-2017 at 21:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread