[Pomoc] AWP mape i problem sa zavrsetkom runde
Results 1 to 4 of 4

Default AWP mape i problem sa zavrsetkom runde

Imam problem sa awp mapama.
    Odnosto i nakon isteka vremena za rundu,runda se ne zavrsava vec se igra sve dok se igraci ne poubijaju.
    Kako podesiti da se runda zavrsi cim istekne vreme predvidjeno za trajanje runde(mp_roundtime) ?

Senior Member Array

Drzao sam davno awp server ne trebaju ti awp mape ostavicu ti veceras opis awp moda koji sam ja imao i koji je bio i vise nego uspesan

Senior Member Array
    Ne smarajte me da vam editujem bilo koji plugin ili mod. Pitanja oko istih mozete da postavite u odgovarajucim temama: COD, ZP, sve ostalo

Bilo kakva pomoc oko pawn da vam treba, necu napisati ceo kod, vec vas samo uputiti sta i kako da uradite. Jedini izuzetak za to su meni licno zanimljivi problemi ;)

Malo zezanja u hammer-u :D de_dust2_2x2_ruins

KGB Forum vise ne pratim redovno kao nekada, uglavnom me mrzi da odgovaram na postove i poruke, jbg...

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    Drzao sam davno awp server ne trebaju ti awp mape ostavicu ti veceras opis awp moda koji sam ja imao i koji je bio i vise nego uspesan
    ok mada ne znam koliko bi mi to pomoglo zato sto sam ja editovao public mod zbog raznih extra snajpera i extra shopa koji sam ubacio.
    a upravo sam i nasao ovo https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=494256
    mada mi se ne svidja sto ovaj plugin koristi silent kill da bi okoncao rundu.

hvala acid

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)