officialno propala igrica :D
Results 1 to 18 of 18
    Senior Member Array

Default officialno propala igrica :D

https://www.youtube.com/watch?v=zMw8GqIz-ks

isto tako kada se bomba planta instant puca za samo 5$ novi suicide bomber DLC
    hahahahaha

Senior Member Array

Strasno

Senior Member Array

Nikakvo cudo, turci i rusi imaju tih njasre na bacanje, danas sam igrao mm protiv rusa od 5 u timu 4 hackera a ovaj hack prvi put vidim. Plus 90% je sad njih ne znam gdje ih se toliko nakoti pogotovo turaka.
    Ima jos jedan smijesan hack. dok stojis u bazi i cekas da krene runda on vec iza tebe stoji iz protivnickog tima i cim krene runda sve poskida sa aim.
    Last edited by Jigsaw70; 19-05-2017 at 00:09.

Senior Member Array

Izasao je patch za taj exploit, 12og Maja, tako da nije nista propalo

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Monster95 View Post
    Izasao je patch za taj exploit, 12og Maja, tako da nije nista propalo
    stil work boi

Senior Member Array

Ne igram CS:GO, ali ne mozes reci da je igrica propala jer ima hakove (pogledajmo koliko 1.6-ca ima pa je i dalje igra za pamcenje). Pokusavaju da se rese toga sto vise mogu, ali jednostavno je NEMOGUCE resiti sve od jednom, nalaze se novi bugovi, novi hakovi a kreatori igre to ne mogu tek tako da primete. Ako se secam, imas opciju za report. Taj neka ukljuci 2-3 puta hak i sjeban je, dobice report od ljuti zasigurno, ako je njemu vrednije 2-3 win-a nego ceo account...Boze moj, ima cestitke od mene.
    First you learn to read. Then you read to learn.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Str4x3D1x View Post
    Ne igram CS:GO, ali ne mozes reci da je igrica propala jer ima hakove (pogledajmo koliko 1.6-ca ima pa je i dalje igra za pamcenje). Pokusavaju da se rese toga sto vise mogu, ali jednostavno je NEMOGUCE resiti sve od jednom, nalaze se novi bugovi, novi hakovi a kreatori igre to ne mogu tek tako da primete. Ako se secam, imas opciju za report. Taj neka ukljuci 2-3 puta hak i sjeban je, dobice report od ljuti zasigurno, ako je njemu vrednije 2-3 win-a nego ceo account...Boze moj, ima cestitke od mene.
    ja boostujem accove sa privatnim wh koji je drugar napravio vec 3 godine i nisam dobio ban jos uvek eto koliko kreatori igre rade na istoj kada ljudi na reditu kukaju da pocnu da rade na igri oni izbace nove skinove csgo zivi samo zbog skinova da tih skinova nema davno bi otiso u zaborav kao i css

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    ja boostujem accove sa privatnim wh koji je drugar napravio vec 3 godine i nisam dobio ban jos uvek eto koliko kreatori igre rade na istoj kada ljudi na reditu kukaju da pocnu da rade na igri oni izbace nove skinove csgo zivi samo zbog skinova da tih skinova nema davno bi otiso u zaborav kao i css
    druze ma mozes ti njih boost koliko god oces cim oni odu da igraju bez tvog wh oni padaju rank i vracaju se na isti koji su bili cak i na gori,izvini ali me strasno sada uvijedio ja imam skoro 2.500 sati na cs go i stvarno prezirem ljude koji upale hack da bi stekli prednost nad obicnim igracem,vidim drzis server a siguran sam da
    igrac na tvom serveru (hacker) nemoze da se zadrzi i da ga admini banuju.Kako bi bilo sada da ja uletim sa speed,wh,aim i da rastjeram igrace koje si godinama skupljao? Znaci stvarno nije uredu da to radis ja se borim za svoj rank sam,niko me nikada nije boost niti ce ako igram za supreme, ili cak za silver 1 neka igram necu boost

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Company View Post
    druze ma mozes ti njih boost koliko god oces cim oni odu da igraju bez tvog wh oni padaju rank i vracaju se na isti koji su bili cak i na gori,izvini ali me strasno sada uvijedio ja imam skoro 2.500 sati na cs go i stvarno prezirem ljude koji upale hack da bi stekli prednost nad obicnim igracem,vidim drzis server a siguran sam da
    igrac na tvom serveru (hacker) nemoze da se zadrzi i da ga admini banuju.Kako bi bilo sada da ja uletim sa speed,wh,aim i da rastjeram igrace koje si godinama skupljao? Znaci stvarno nije uredu da to radis ja se borim za svoj rank sam,niko me nikada nije boost niti ce ako igram za supreme, ili cak za silver 1 neka igram necu boost
    Csgo je davnih dana propao ako ne zelis da igras sa citerima izvoli esea i uzivaj ja moram od neceg da zivim ja ne boostujem ljude vec accove i prodajem

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lemur771 View Post
    ja moram od neceg da zivim ja ne boostujem ljude vec accove i prodajem

Ne moras dalje.
    Iskljucujem se iz teme.
    First you learn to read. Then you read to learn.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Str4x3D1x View Post
    Ne moras dalje.
    Iskljucujem se iz teme.
    Sta mislis da sajtovi koji se bave boostovanjem naloga boostuju legit ?

Senior Member Array

I sta ima od toga kad dobije high rank ?, udje par puta u mec igra kao invalid. Kickuju ga par puta u toku sedmice i dobije coldown, i tako u krug i dodje do bana od 7 dana radi svoje nesposobnosti i hajd onda cekaj mjesec dana da dodjes do lvl 1 sa coldown da bih opet mogao da igras.
    Ja kad god sam igrao protiv turaka kao i maloprije cim pocnu da gube, odma nakon par rundi 2 upale i stalno loby igraju, jedino rijesenje su rusi koji popizde u timu i popale sve zivo, pa onda oba tima hackuju i prepucavaju se kad 1 drugog kill.
    Oficijalni serveri su propali nacisto, jos plus kad vidim da mi ubaci igrace iz irana, iraka, qatra, saudijske arabije zlo mi dodje. Inekako ISRAEL oni su tu negdje mjesani ali ovo drugo navedeno da me ebes nema sanse da bi po pravilu trebalo da igra sa nama na EU serverima.
    Last edited by Jigsaw70; 21-05-2017 at 23:25.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Jigsaw70 View Post
    I sta ima od toga kad dobije high rank ?, udje par puta u mec igra kao invalid. Kickuju ga par puta u toku sedmice i dobije coldown, i tako u krug i dodje do bana od 7 dana radi svoje nesposobnosti i hajd onda cekaj mjesec dana da dodjes do lvl 1 sa coldown da bih opet mogao da igras.
    Ja kad god sam igrao protiv turaka kao i maloprije cim pocnu da gube, odma nakon par rundi 2 upale i stalno loby igraju, jedino rijesenje su rusi koji popizde u timu i popale sve zivo, pa onda oba tima hackuju i prepucavaju se kad 1 drugog kill.
    Oficijalni serveri su propali nacisto, jos plus kad vidim da mi ubaci igrace iz irana, iraka, qatra, saudijske arabije zlo mi dodje. Inekako ISRAEL oni su tu negdje mjesani ali ovo drugo navedeno da me ebes nema sanse da bi po pravilu trebalo da igra sa nama na EU serverima.
    Ja dobijam pare a sta on dobija mene apsolutno ne zanima csgo je sam po sebi mrtav sto se igre i mm tice davne 2015 godine

Edit: Ako pogledamo realno csgo bi davnih dana bio rip kao i css da nije bilo skinova

Moderator Array klipica's Avatar

CSGO dosao u Kinu nedavno. Kod njih fazon ako dobijes ban dobijes ga na licni identitet, ne mozes kupiti igru vise jer moras koristiti Alipay koji je vezan za identitet.
    Code:
    #YoMama {
        width: 200%;
        overflow: visible;
    }

Senior Member Array

Quote Originally Posted by klipica View Post
    CSGO dosao u Kinu nedavno. Kod njih fazon ako dobijes ban dobijes ga na licni identitet, ne mozes kupiti igru vise jer moras koristiti Alipay koji je vezan za identitet.
    u rusiji csgo kosta 5$ pa se pitaju zasto ima toliko citera

Senior Member Array

Sta je poenta teme ?
    Otvoriti temu napisati kako je igrica propala, zatim u istoj toj temi govori kako je on citer i zaraduje pare od toga ?
    Koja logika ? lol

Cek jel ti mislis da neko boli k sto prvo ti mislis da je igra propala a drugo sto ti zaradujes na tome ?
    Malo se zapitaj ?
    I vjerujem da toliko zaradujes i stignes sve boostat, da to i sa nama stignes podijelit i visit po forumu cijeli dan.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by maxis View Post
    Sta je poenta teme ?
    Otvoriti temu napisati kako je igrica propala, zatim u istoj toj temi govori kako je on citer i zaraduje pare od toga ?
    Koja logika ? lol

Cek jel ti mislis da neko boli k sto prvo ti mislis da je igra propala a drugo sto ti zaradujes na tome ?
    Malo se zapitaj ?
    I vjerujem da toliko zaradujes i stignes sve boostat, da to i sa nama stignes podijelit i visit po forumu cijeli dan.
    Rece lik koji je pravio 202 naloga na ovom forumu pojenta teme je da se skrene paznja na to da igrica svakog dana dobija po 2 nova cheat-a i da valve samo uzima pare na istoj njima ide u korist sto ljudi cituju

lock ne zelim da trosim dragoceno vreme na autisticno nadarene ljude

Moderator Array

Igra je propala iskljucivo i samo iskljucivo zbog developera (valvea)... u ovome sam godinama i znam zasto to pricam.
    Primjeri:

- Naprave update ubace nove skinove sjebu fps naprave 20 bagova
    - Naprave update sjebu pola servera
    - Naprave update sjebu sourcemod i metamod i boli i kita sto niko 2 dana ne moze koristiti server

Sve zbog para sve zbog skinova...

A ostali, ostali se snalaze, imamo postenjacine koji ne znaju nista napraviti (kodirati ili nesto drugo) pa su samo zato posteni i igraju samo zato sto ne umiju nista drugo, imamo ljude koji vide korist od igrice kao valve a jos imaju i znanje i naravno da svako normalan na svijetu ce to iskoristiti i ko god kaze da nece moze sebe da laze ali mene ne. Imamo one koji ne znaju ni igrati pa koriste cit, takozvane (ovce za sisanje) gde kreatori zaradjuju. I to se sve vrti u krug i sve se vrti oko para. To je odavno poznato, jos sa cs 1.6 (bustaj imas admina, plati server imas heada itd itd) sve se vrti oko para....

E sad igrica kao igrica je propala (nazovimo to tako) ali ja gledajuci sve vise je steam naloga sa cs:go i steam igraca... cudno zar ne....

Best free Counter Strike - Global Offensive [No-Steam]
    Click -----> Webpage [Download]
    Click -----> Forum
    Click -----> HLstatsX stats
    Click -----> Sourcebans
    Click -----> Youtube Channel (Please subscribe)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)