panel off
Results 1 to 32 of 32

Thread: panel off

Senior Member Array

Default panel off

sta bi sa panelom,ne moze se uci,a serveri mi down...?
    www.facebook.com/groups/PitbullArenaGaming

IP: 193.192.58.116:27024 Pit Bull Arena | Westwood Only
    IP: 193.192.58.189:27047 Pit Bull Arena | Dust2
    IP: 193.192.58.216:27026 Pit Bull Arena | CW server
    IP: 193.192.58.116:27025 Pit Bull Arena | AWP only

Pit Bull Arena | Gaming community

Junior Member Array

I meni je server offline već duže od 3h.. dovoljno da rank krene nizbrdo izgleda.

Panel "proradio" al' nije sve u funkciji, izmedju ostalog ni restart opcija..
    Obavještenja u panelu prazna kao po običaju :S

Izgleda da ne preostaje ništa osim čekati i nadati se da ne bude čekanje do ponedjeljka

Junior Member Array

Izgleda da vikendom samo ja radim.. pozz

'Salama

Senior Member Array

proverite lepo preko igrice udjite na server i meni pise dva servera offline celo popodne i vece a oni rade puni

Senior Member Array

Nista novo od kgb, ja sam iz tih razloga i prestao drzati servere kod njih, a drzao sam jako dugo i dosta toga ulozio ali kad sam vidio da je vrag odnjeo salu i da nema vise smisla drzati kod njih batalio sam.
    Jedina svijetla tacka u hostingu je bio iggy, kako je i on otisao sve je otislo u ...

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Jigsaw70 View Post
    Nista novo od kgb, ja sam iz tih razloga i prestao drzati servere kod njih, a drzao sam jako dugo i dosta toga ulozio ali kad sam vidio da je vrag odnjeo salu i da nema vise smisla drzati kod njih batalio sam.
    Jedina svijetla tacka u hostingu je bio iggy, kako je i on otisao sve je otislo u ...
    Dugo vreme si a zaboravljas da ne rade vikendom?
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

a gde ima bolje od KGB-a ? lol

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Dugo vreme si a zaboravljas da ne rade vikendom?
    Kog to interesuje ?, kao prvo da sam na tvom mjestu smanjio bih uvlacenje u dupe jer ti samo noge vire. Te vase sarkazme ostavite nekom drugom meni nisi zanimljiv nimalo a niti me zanima da li rade ponedjeljkom a srijedom odmaraju niti da li vikendom hlade ... kao svi normalni ljudi (liferi).

Senior Member Array

Kog to interesuje ?, kao prvo da sam na tvom mjestu smanjio bih uvlacenje u dupe jer ti samo noge vire. Te vase sarkazme ostavite nekom drugom meni nisi zanimljiv nimalo a niti me zanima da li rade ponedjeljkom a srijedom odmaraju niti da li vikendom hlade ... kao svi normalni ljudi (liferi).
    Prosecna osoba sa prosecne inteligencije bi razumeo na taj post sta Sam hteo reci, Ali posto si ti poseban slucaj sad cu da to pojasnim.

1) ako ne rade vikendom normalno da nece da odgovaraju na tiketima, ovo je firma I radno vreme se postuje svidelo se tebi to ili ne.

2) nikome se ja ne uvlacim, vec kazem realno kako stvari stoje.

3) A da li bi to plaxao uslugu support pa da bi oni radili I vikendom?

Budite zahvalni I za ono sto imate...

Dosao si na njihov forum da ih prozivas a I Sam znas da nemas prava za tako nesto jer se problem dogodio vikendom.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk

Senior Member Array

Prosecna osoba sa prosecne inteligencije bi razumeo na taj post sta Sam hteo reci, Ali posto si ti poseban slucaj sad cu da to pojasnim.

1) ako ne rade vikendom normalno da nece da odgovaraju na tiketima, ovo je firma I radno vreme se postuje svidelo se tebi to ili ne.

2) nikome se ja ne uvlacim, vec kazem realno kako stvari stoje.

3) A da li bi to plaxao uslugu support pa da bi oni radili I vikendom?

Budite zahvalni I za ono sto imate...

Dosao si na njihov forum da ih prozivas a I Sam znas da nemas prava za tako nesto jer se problem dogodio vikendom.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
    Rekao sam ti vec samo ti noge vire iz dupeta, jos ti se vidi po signature. Kao drugo nemam se ja tu sta s tobom natezati takvi kao sto si ti su vecinom noliferi sa dioptrijom vecine kao dno od tegle. A niti me zanima iskreno niti kada rada niti kada nerade jer nekoristim usluge vec odavno od ovog hosta.

Senior Member Array

Rekao sam ti vec samo ti noge vire iz dupeta, jos ti se vidi po signature. Kao drugo nemam se ja tu sta s tobom natezati takvi kao sto si ti su vecinom noliferi sa dioptrijom vecine kao dno od tegle. A niti me zanima iskreno niti kada rada niti kada nerade jer nekoristim usluge vec odavno od ovog hosta.
    Gledaj ko prica o Zivotu,

Jos samo kada procitam kako si kukao sto ti na gt.rs rank propada, ne znam dal da se smejem ili da placem.
    http://prntscr.com/fccxcf

Ja sam drzao kod KGB server, i opet cu. Desavalo se nekad za vikendom nesto da ne stima ali nisam kukao kao vas da otvaram 300 teme po foruma, da kukam o tome zasto server se desava da padne niti pljuvao po administraciji, zato sto za razliku od vas ja imam svoj Zivot i nije mi prioritet CS niti bilo koja druga igra, server sam drzao radi druzenje za razliku od mnogih drugih poput tebe koji se bori da bude broj 1 na ranku da bi se mogao ku*citi kako ima najbolji server.

To samo kada proverim na foruma ranije koliko si teme otvorao ovde o tome kako sta ne valja, zna se o tebi citava biografija kakav si ti klinac.

iGGi, je bas zbog takvih neblagodarnika kako tebe napustio host, jer covek koliko i da je dobar vama je los. Ja koliko znam i ranije ste bili upoznati da vikendom ne rade.

2) Ako je neko ostecen to je sama firma KGB. Jer takvih vlasnika servera poput vas koji ulaze u svaki community, i ulaze u raspravu sa idiotima poput tebe pa navuce ddos masini, i zbog takvih kao tebe stradaju neduzni klijenti KGB-a, treba se suspendovati takvi, ali i to sto sama administracija vam pregledava kroz prste vi opet pljujete po administraciji.

3) Sto se tice mog signature-a, niti mi ti mozes reci koga da postujem, koga ne, niti imas pravo da komentarises o tome.

4) Kada te ne zanima, sta se uopste mesas u temi, mislim koji si ti faktor da se izjasnjavas kako ti si napustio KGB, mogu reci KGB se otarasio od tebe. Sta treba sad da uvedu praznik zalosti jer Jigsaw70 ne koristi vise usluge KGB-a, daj nemoj se blamirati vise nego sto si se dosad izblamirao.

5) I kada je Igor bio vlasnik KGB-a, i pokraj to sto covek danju i nocu je pokusavao resiti DDOS napade koje ZBOG VASE KRIVICE navucete na steti KGB-a i drugih klijenta te masine, vi i to niste znali da cenite.
    Last edited by Riste#Kga; 26-05-2017 at 15:29.

Senior Member Array

Gledaj ko prica o Zivotu,

Jos samo kada procitam kako si kukao sto ti na gt.rs rank propada, ne znam dal da se smejem ili da placem.
    http://prntscr.com/fccxcf

Ja sam drzao kod KGB server, i opet cu. Desavalo se nekad za vikendom nesto da ne stima ali nisam kukao kao vas da otvaram 300 teme po foruma, da kukam o tome zasto server se desava da padne niti pljuvao po administraciji, zato sto za razliku od vas ja imam svoj Zivot i nije mi prioritet CS niti bilo koja druga igra, server sam drzao radi druzenje za razliku od mnogih drugih poput tebe koji se bori da bude broj 1 na ranku da bi se mogao ku*citi kako ima najbolji server.

To samo kada proverim na foruma ranije koliko si teme otvorao ovde o tome kako sta ne valja, zna se o tebi citava biografija kakav si ti klinac.

iGGi, je bas zbog takvih neblagodarnika kako tebe napustio host, jer covek koliko i da je dobar vama je los. Ja koliko znam i ranije ste bili upoznati da vikendom ne rade.

2) Ako je neko ostecen to je sama firma KGB. Jer takvih vlasnika servera poput vas koji ulaze u svaki community, i ulaze u raspravu sa idiotima poput tebe pa navuce ddos masini, i zbog takvih kao tebe stradaju neduzni klijenti KGB-a, treba se suspendovati takvi, ali i to sto sama administracija vam pregledava kroz prste vi opet pljujete po administraciji.

3) Sto se tice mog signature-a, niti mi ti mozes reci koga da postujem, koga ne, niti imas pravo da komentarises o tome.

4) Kada te ne zanima, sta se uopste mesas u temi, mislim koji si ti faktor da se izjasnjavas kako ti si napustio KGB, mogu reci KGB se otarasio od tebe. Sta treba sad da uvedu praznik zalosti jer Jigsaw70 ne koristi vise usluge KGB-a, daj nemoj se blamirati vise nego sto si se dosad izblamirao.

5) I kada je Igor bio vlasnik KGB-a, i pokraj to sto covek danju i nocu je pokusavao resiti DDOS napade koje ZBOG VASE KRIVICE navucete na steti KGB-a i drugih klijenta te masine, vi i to niste znali da cenite.
    Koja godina maloumnice mozda 2014 ? Mogao si naci i stagod iz 2011. Kazem ja nolifer ostaje nolifer.

Senior Member Array

Koja godina maloumnice mozda 2014 ? Mogao si naci i stagod iz 2011. Kazem ja nolifer ostaje nolifer.
    Bilo da je iz 2014 ili 2011, dosad imas najmanje 50 tema otvoreno, ajde nadji ti meni gde sam ja toliko tema otvorio i to bas za cs.
    To govori dosta o tebi.

Nauci se reci sta znaci to, pa onda upotrebljuj. U tvom slucaju ti si najveci, o drugima nemoj da pricas prazne price. Gde si me video ti mene na forumu da otvaram teme vezane za cs i da se cimam toliko koliko si ti dosad, a verujem da nisi se promenio.

I nauci se pravopis, pa onda upotrebljavaj u prozivke.

Necu vise da ulazim u raspravu sa posebnim slucajevima i da trosim vreme na tvoje niske padove i gluposti koje pises ovde po forumu.

Senior Member Array

Ti si ogranicen kao balkon, u to vrijeme je bilo svega od cita za promjenu nicka do ostalog i dan danas nije u potpunosti zakrpljen to sve govori. Tada sam vise para bacio na budjavi cs nego sto ti zaradis za pola godine.
    Najvise mrzim uvlakuse kao sto si ti, to su ljudi bez svojeg "ja" zato se mani suplje. I za pare koje sam davao sedmicno na week boost imao sam puno pravo da pitam sta hocu i uredno placanje unaprijed servera, i to ne jednog servera vec 2.

Senior Member Array

Ti si ogranicen kao balkon, u to vrijeme je bilo svega od cita za promjenu nicka do ostalog i dan danas nije u potpunosti zakrpljen to sve govori. Tada sam vise para bacio na budjavi cs nego sto ti zaradis za pola godine.
    Najvise mrzim uvlakuse kao sto si ti, to su ljudi bez svojeg "ja" zato se mani suplje. I za pare koje sam davao sedmicno na week boost imao sam puno pravo da pitam sta hocu i uredno placanje unaprijed servera, i to ne jednog servera vec 2.
    (Napravicu izuzetak sad i odgovoricu ti opet na tvoje glupe komentare)

Odakle ti znas ja gde radim i koliko zaradjujem?

A ja najvise mrzim nekog ko izigrava da je pametan, a u sustini nije.

to su ljudi bez svojeg "ja"
    Gresis. Za razliku od tebe ja govorim onako kako sto je, i ovo je moj licni stav. Svidelo se tebi to ili ne.

Tada sam vise para bacio na budjavi cs nego sto ti zaradis za pola godine

Nemoj da se proseravas. Sta si ti, minister, oficir, programer?

Mogu se kladiti da nisi bacio vise od 12,000. Ako sad hoces da se time pohvalis, sta da kazem ja koji sam lupao 249$ + 49$ ili to je odprilike (16428 mkd) za mesecnu podrsku preko tiketa za vb, pa se ne hvalim kao i ti.

U poslednja 6 meseca bacio sam vise od 500e za druge stvare (nevezano za gaming), a sudeci po onome sad sta si rekao, ko je sad "No lifer" ?

Najteze je kad se sam covek demantuje.
    Last edited by Riste#Kga; 26-05-2017 at 18:26.

Senior Member Array

skljbz aj lock ovo da se ne prepucavaju

Senior Member Array

(Napravicu izuzetak sad i odgovoricu ti opet na tvoje glupe komentare)

Odakle ti znas ja gde radim i koliko zaradjujem?

A ja najvise mrzim nekog ko izigrava da je pametan, a u sustini nije.

Gresis. Za razliku od tebe ja govorim onako kako sto je, i ovo je moj licni stav. Svidelo se tebi to ili ne.

Nemoj da se proseravas. Sta si ti, minister, oficir, programer?

Mogu se kladiti da nisi bacio vise od 12,000. Ako sad hoces da se time pohvalis, sta da kazem ja koji sam lupao 249$ + 49$ ili to je odprilike (16428 mkd) za mesecnu podrsku preko tiketa za vb, pa se ne hvalim kao i ti.

U poslednja 6 meseca bacio sam vise od 500e za druge stvare (nevezano za gaming), a sudeci po onome sad sta si rekao, ko je sad "No lifer" ?

Najteze je kad se sam covek demantuje.
    To sto ti potrosis za 6 mjeseci ja zaradim u Austriji za 20 dana, tako necu vise da se prepucavam sa tobom jer vidim da si neki ljakse zesci sve mi je jasno kad si rekao za MKD. Boze me sacuvaj svakakvih ljudi. Sad cao nemam razloga da ja i ti vise ista pisemo jer ti trosis 500 u 6 mjeseci haha ....

Senior Member Array

To sto ti potrosis za 6 mjeseci ja zaradim u Austriji za 20 dana, tako necu vise da se prepucavam sa tobom jer vidim da si neki ljakse zesci sve mi je jasno kad si rekao za MKD. Boze me sacuvaj svakakvih ljudi. Sad cao nemam razloga da ja i ti vise ista pisemo jer ti trosis 500 € u 6 mjeseci haha ....
    Cekaj, cekaj. Ajde te price mani me se. U austriji toliko, u Germaniji ovoliko.

U Nemacku zimaju i po 2000 eura (zavisi sta rade), ali te troskove sa ovim su daleko goriji, zato nemoj prosipati blage veze. Sigurno tamo ne placate kiriju (ako si u stanu) 40-50eura, zato nemoj pametovati. To mozes pricati ovim koji ne znaju.

U stranim zemljama se isplati jedino ako radis neku profesiju tipa Programer, Direktor , i slicne.

Tada sam vise para bacio na budjavi cs nego sto ti zaradis za pola godine
    Kazem ja nolifer ostaje nolifer
    Po tvom ponasanju kako se ponasas, idi lazi drugome da radis negde u Stranstvu, jer te sigurno ne bi tolerisali kao i vecina privatnjaka. Onda se pitate zasto ljudi su nezaposleni..

Gledaj kako se blamiras i kako se samog sebe demantujes.

I moj deda je radio u Nemacku sad zima i penziju od tamo pa se nije hvalio kako je bilo sve ekstra.

Necu vise da ulazim u raspravu, jer samo spadam na tvoj niski nivo. A ti slobodno prosipaj te price nekom trecoj osobi.

Senior Member Array

Kakvi pacijenti hahahahahah k+
    Μες την Τούμπα έχει κάνει την φωλιά του κι αετόπουλα φαντάζουν τα παιδιά του.

Senior Member Array

Jel mi se cini ili opet kgb ima probleme sa premium lokacijom znaci 5-6 dana sve radi perfektno cim uzmemo week ono opet offline strasno :@

Senior Member Array

Ne cini ti se opet ima prekid,sto se tice week-a takav ti je horoskop
    |͇̿|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|RedTube Arena 18+| De_Dust2 Only

193.104.68.42:27022
    Connect

Member Array

Katastrofa, prosli vikend ne radi FTP ni preko filezille ni preko GP, sad ne radi GP, ne moze da se RR server. Premium lokacija je u pitanju.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by VuKoDl@k View Post
    Katastrofa, prosli vikend ne radi FTP ni preko filezille ni preko GP, sad ne radi GP, ne moze da se RR server. Premium lokacija je u pitanju.

uzas, meni radi GP sve osim podrske

Senior Member Array

Nemamo pristup ni lite serverima preko panela :S Nista ne radi sto se tice upravljanja serverima jos od juce ujutru..

Member Array

Quote Originally Posted by luka317 View Post
    Nemamo pristup ni lite serverima preko panela :S Nista ne radi sto se tice upravljanja serverima jos od juce ujutru..
    Također isto

Support Site Admin Array

Problem je sto ovih dana imamo jako ogromne ddos napade na nasu web masinu.
    Jos na sve to nam je data centar podesio filtere tako da 99% POST requestova biva blokirano.

Trebalo bi u toku dana da bude sredjeno.

Member Array

Quote Originally Posted by Zlajaa View Post
    Problem je sto ovih dana imamo jako ogromne ddos napade na nasu web masinu.
    Jos na sve to nam je data centar podesio filtere tako da 99% POST requestova biva blokirano.

Trebalo bi u toku dana da bude sredjeno.
    Evo proradilo

Senior Member Array

Evo proradilo
    Djavo proradilo mozemo samo gledati fajlove ne moze se nista upload ni edit ...

Senior Member Array

i ja imam isti problem, a vidim recimo da Zlaji radi sve normalno, ne mogu provalim :S
    I <3 Turshija
    Quote Originally Posted by relja.kgb View Post
    ako pera psuje ziku, opomeni peru i zakljucaj odmah temu!

burazeru i ja sam napustio ovaj host zbog tih razloga.
    Jedan po jedan ce da napusta ko ima premium server kod kgb-a 100%
    (sory sto budim temu)
    Last edited by Kliplica "voleo bi" Klipica; 17-06-2017 at 14:52.

Moderator Array Megastorm's Avatar

Quote Originally Posted by Kliplica "voleo bi" Klipica View Post
    burazeru i ja sam napustio ovaj host zbog tih razloga.
    Jedan po jedan ce da napusta ko ima premium server kod kgb-a 100%
    (sory sto budim temu)
    Covece, dosta si spamovao!

Quote Originally Posted by Megastorm View Post
    Covece, dosta si spamovao!
    Pa jbg burazeru kada je istina

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)