[PHP] LGSL za Samp
Results 1 to 4 of 4

Thread: LGSL za Samp

Banovani spamer Array

Default LGSL za Samp

Pozdrav, dal ima neko ovde ko zna raditi LGSL za samp hocu jedan simple lijep dizaj da ima ugradjen LGSL al za postojeceg korisnika od gamepanela.
    Znaci da niko ne mozete na taj sajt dodati neki drugi svoj samp server osim clana koji ima kod mene server to jest na moj masini.
    Takodjer opet hocu da naglasim samo za privatne svrhe, cijena po dogovoru.

Naravno morate mi reci vasu cijenu i molim vas znam da idu cijene ovakvih radova na 200-300e ne pucaj te mi tolike cijene i dalje ja zivim na balkanku al mogu finasirati ovakav mali projekat.

U sklopu znaci LGSL-a treba mi Pocetna stranica, neki sistem na boost kao npr da imam komandu na gpanelu UPDATE SERVER ili BOOST i da bude 1-2h na listi najbolji i poslije se opet vrati na svoj standardni polozaj.
    Takodjer i login sistem kao dodavanje tog servera al samo ako je on vlasnik servera da se provjerava preko mysql.

Eto toliko ako neko zeli da zaradi, i ima vec ideju kako bi to moglo da izgleda neka mi se javi pa da vidimo.
    Sto se tice isplate vrsim putem paypal-mastercard mogu i naruciti nesto na vasu adresu sve unaprijed placeno.
    Pozdrav.

Senior Member Array

Sto se tice funkcionalnosti,
    Code:
    Takodjer i login sistem kao dodavanje tog servera al samo ako je on vlasnik servera da se provjerava preko mysql

To za proveravanje dal je on vlasnik tog servera, to znaci da ce moci dodavati samo ako su klijenti kod tvog Hosta, ali da bi se izvrsila provera vlasnika morace se koristiti API.
    Jel si siguran da tvoj panel ima integrisan API sistem, ili i to treba da se odradi?

Code:

Code:
    U sklopu znaci LGSL-a treba mi Pocetna stranica, neki sistem na boost kao npr da imam komandu na gpanelu UPDATE SERVER ili BOOST i da bude 1-2h na listi najbolji i poslije se opet vrati na svoj standardni polozaj.

Koji standardni polozaj? Znaci takodje govorimo i o rankovanju?

Ako ocekujes za manje od 200-300 evra svega ovog, odmah zaboravi. Siguran sam da nemas integrisan API sistem na panelu, jer vi vecina koristite papy, arenin ili swift.

http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    Sto se tice funkcionalnosti,
    Code:
    Takodjer i login sistem kao dodavanje tog servera al samo ako je on vlasnik servera da se provjerava preko mysql

To za proveravanje dal je on vlasnik tog servera, to znaci da ce moci dodavati samo ako su klijenti kod tvog Hosta, ali da bi se izvrsila provera vlasnika morace se koristiti API.
    Jel si siguran da tvoj panel ima integrisan API sistem, ili i to treba da se odradi?

Code:

Code:

Koji standardni polozaj? Znaci takodje govorimo i o rankovanju?

Ako ocekujes za manje od 200-300 evra svega ovog, odmah zaboravi. Siguran sam da nemas integrisan API sistem na panelu, jer vi vecina koristite papy, arenin ili swift.

Pozdrav, ne koristim ni papy, ni swift kao ni druge neke od nasih, tacnije koristim bright gamepanel.
    Ne treba mi mi api jer ne zelim preko apija da ide neko preko mysql baze da se vuce podataka ako je registrovan i ima server "1" ako nije "0" ne mozete dodati server i to je to.
    I osnovna statistika za pracenje igraca na serveru.

Banovani spamer Array

Dobijo sam vrlo dobru ponudu od Djoxi-a tako da on ce raditi projekat.
    Naravno u buducnosti ako budem jos neki projekata trebao, javljam se opet ovde.
    Lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)