Nova Gejmerska drustvena mreza - MyGamerBook. :)
Results 1 to 39 of 39
    Junior Member Array

Thumbs up Nova Gejmerska drustvena mreza - MyGamerBook. :)

Pozdrav svim clanovima foruma. Pre svega da se obratim Adminima i da ih zamolim da prebace ovu objavu ukoliko ovo objavljujem u pogresnom delu foruma.

Ovde sam da bih vam predstavio jednu novu gejmersku zajednicu, odnosno jednu novu gejmersku drustvenu mrezu. U pitanju je MyGamerBook. Ova mreza je slicna Facebooku, naravno to ne moze biti Facebook jer sam ja sam radio svoju drustvenu mrezu i nisam profesionalac da bih to izgledalo ni priblizno poput Facebooka ali sam se trudio da pazim na svaki detalj i da dovedem sajt u neko skromno izdanje.

Cilj mi je da se na mojoj drustvenoj mrezi skupljaju samo gejmeri koji igraju razne igrice, kako oline tako i vam interneta, kako bi smo delili iskustva jedni sa drugima, kako bi smo se druzili itd.

MyGamerBook sajt ima skoro sve opcije koje ima i Facebook. Mozete praviti pozive/video pozive. Mozete dodavati prijatelje,gledati filmove, prodavati svoj proizvod, igrati neku od online igrica, praviti grupe/dogadjaje i stranice za vas brend i jos mnogo toga da ne nabrajam sad sve pojedinacno.

Sajt je jako pogodan za reklamiranje servera, YouTube kanala itd. Imate na raspolaganju i besplatne MyGamerBook oglase/reklame.

Trenutno radim na Android Messenger - Mobilnoj aplikaciji i na Windows messengeru za Desktop racunara. Nadam se uskoro da zavrsim i to. Ujedno dopunjavam svakoga dana sajt sa novinama, popravljam bugove ukoliko ih ima.

Ko zeli da nam se pridruzi na drustvenoj mrezi neka dodje, ko ne zeli neka se suzdrzi komentara, jer znam da ima vas koji cete odmah da pocnete da pljujete po celom mom radu a upravo takvi ne znaju ni osnove CSS-a. Tako da dobrodosli na moj sajt. :-)

Adresa web sajta: www.MyGamerBook.com
    Last edited by MyGamerBook; 09-08-2017 at 18:38.

Senior Member Array
    CustomLearn: http://www.youtube.com/customlearn

Map: 35hp_defer
    Download: GameBanana, 17Buddies

Map: Aim_Rushers
    Download: GameBanana, 17Buddies

Junior Member Array

Homepage za login/register je bomba!! Svakako cu sherat po Facebook-u!

Senior Member Array

Quote Originally Posted by ipsMHL View Post
    Homepage za login/register je bomba!! Svakako cu sherat po Facebook-u!
    To sam sebe reklamiras sa alt account?

Ne odgovaram na PM, jer vecinom i ne citam. Klikni sliku iznad da me dodas na stimu.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by Nep View Post
    To sam sebe reklamiras sa alt account?
    Ne, nego stvarno super izgleda

Senior Member Array

Ovo mi mngo lici na Php Fox

Senior Member Array

Sajt je kopija yourselifa

Junior Member Array

A da napravis nesto svoje?
    Editovati tudje radove i nije lepo..

https://youselfie.me/
    Muzika nije sve al' bez muzike sve je nista...

Member Array

Avatar & Cover ne mogu da uploadujem, "login with facebook" ne radi..

- Probaj namestiti permisije itd..

- Tema je skinuta sa neta isto kao i YouSelfie.me (imate da je skinete free, ako nadjem link okacicu)...

- Radim jednu drustvenu mrezu, nece biti prenatrpana kao spomenuti fb...
    Smatram da je fb natrpan do daske! A'Da ne pricam o bagovima koji su prisutni...

Imace dosta dobrih opcija, funkcija, sve ce biti kriptovano tako ako neko upadne kojim "slucajem", sto ne verujem da ce se desiti jer jednu funkciju proveravam 10+puta + menjam ukoliko primetim da nesto nevalja, sto se retko desi, ali desava se i najboljima..

Ko ima malo vremena tj. tacno 1:02:02, nek pogleda...

"Kako izgleda raditi za Facebook"

https://www.youtube.com/watch?v=pWJwwUyxSMY

(ima neki bag na forumu tako da ne iskace 'text editor', pa kopirajte link.)

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Kevia View Post
    Avatar & Cover ne mogu da uploadujem, "login with facebook" ne radi..

- Probaj namestiti permisije itd..

- Tema je skinuta sa neta isto kao i YouSelfie.me (imate da je skinete free, ako nadjem link okacicu)...

- Radim jednu drustvenu mrezu, nece biti prenatrpana kao spomenuti fb...
    Smatram da je fb natrpan do daske! A'Da ne pricam o bagovima koji su prisutni...

Imace dosta dobrih opcija, funkcija, sve ce biti kriptovano tako ako neko upadne kojim "slucajem", sto ne verujem da ce se desiti jer jednu funkciju proveravam 10+puta + menjam ukoliko primetim da nesto nevalja, sto se retko desi, ali desava se i najboljima..

Ko ima malo vremena tj. tacno 1:02:02, nek pogleda...

"Kako izgleda raditi za Facebook"

https://www.youtube.com/watch?v=pWJwwUyxSMY

(ima neki bag na forumu tako da ne iskace 'text editor', pa kopirajte link.)
    Primetio sam to za editor kad sam pisao temu za mod, morao sam rucno da pisem stajling.
    Edit: Odlican intervju
    Last edited by milutinke2; 19-08-2017 at 14:21.

Junior Member Array

Thumbs down Ova stranica je samo skinuta

Ova stranica je samo skinuta sa https://codecanyon.net/item/wowonder...tform/13785302
    Nije nikako editovana! Možete je i besplatno skinuti kao što je ova.
    Veoma loše može svako ovako

Junior Member Array

Citam komentare i moram da odgovorim i ako nemam vremena za Forume itd. Moja tema nije skinuta sa neta, youselfie koristi staru temu jer moju temu mozes samo da kupis a da je skines nema nigde. Kosta 60$ ako bas nekoga zanima plus plugini oko 50$. Posto smo mi takav retardiran narod da su svi ljubomorni evo slike da ovom Nuxi cure malo bale. Pozdrav

SS: http://imgur.com/a/oJevw

Edit: Uzeo sam i support njihov jer mi se moze. :-*

Senior Member Array

Pa sto serete ljudi, svako moze ovo ono, pa sta ako covjek kupio temu? Sta ima lose u tome? Covjek investirao da bi poceo neki jebeni biznis za koji ste svi vi ljubomorni.

Junior Member Array

http://www.mygamerbook.com/terms/privacy-policy - NIŠTA! HAHAHA

http://www.mygamerbook.com/terms/about-us - NIŠTA! HAHAHA

http://www.mygamerbook.com/terms/terms - NIŠTA! HAHAHA

Bravo profesionalac, nisi u stanju da napišeš... I vamo nešto glumiš!

I gdje je taj VAT broj više.....

Zanimljivo...

Junior Member Array

Slusaj klinjo, nemam vremena za ovakve gluposti, ja radim u Austriji i imam EU VAT broj magarcu jedan. Plus Austrijski sam drzavljanin, ovde sam rodjen. Ovo sto si kopirao, jeste nisam nista odradio jer me mrzi, imam dosta drugih sajtova na kojima vise zaradjujem i na kojima radim a ovaj sam stavio po strani i ako sam ulozio preko 150$ u njega, jer MI SE MOZE, kapiras ? A sad lepo odjebi, i idi trazi od mame i tate za uzinu i dorucak. Amin

Junior Member Array

Evo ljudi ))))))), pogledajte samo "kulturu vlasnika"... Sve vam govori o njemu.

I što je 150$? HAHAHAHA... još ti nisi zreo. Ali što je tu je naučit ćeš.

Kako te mogu samo lako "sputit", tvoj zadnji post govori sve..

Senior Member Array

Quote Originally Posted by MyGamerBook View Post
    Slusaj klinjo, nemam vremena za ovakve gluposti, ja radim u Austriji i imam EU VAT broj magarcu jedan. Plus Austrijski sam drzavljanin, ovde sam rodjen. Ovo sto si kopirao, jeste nisam nista odradio jer me mrzi, imam dosta drugih sajtova na kojima vise zaradjujem i na kojima radim a ovaj sam stavio po strani i ako sam ulozio preko 150$ u njega, jer MI SE MOZE, kapiras ? A sad lepo odjebi, i idi trazi od mame i tate za uzinu i dorucak. Amin
    Crno dete kad ulozi 150 evra zasto nisi dodao SSL enkripciju?

Ne odgovaram na PM, jer vecinom i ne citam. Klikni sliku iznad da me dodas na stimu.

Junior Member Array

Koga ces ti da spustas mamlaze ljubomorni ? :-D A ovaj sto me naziva 'crno dete' da ti odgovorim kulturno, prvo nisam dete, drugo imam decu i trece sta te boli ***** sto nisam dodao ? Hvala na paznji, sad imam preca posla nego da slusam dva pametna talibana. :-*

Junior Member Array

Popravi ponašanje, jer ja se ne spuštam na tvoju razinu.
    Nema Wory-a, dobio bi ti ban zbog vrijeđanja drugi članova.. jer ne možeš kritiku uzet...
    @a1r-m4x , obriši temu i ban ovog derišta.

Toliko od mene.
    Last edited by Srbija200; 01-09-2017 at 11:01.

Senior Member Array

Aj bre ljudi pustite coveka, sta pljujete po njemu I njegovom sajtu? Ako vam se ne svidja, napisite sta nije ok, lepo I kulturno, ili pa nemojte ni da ulazite ili komentarisete. Iskljucivo zbog takvih kao sto ste vi sam prekinuo projekat Gamers.rs, ne samo zato sto nemam vremena da ga zavrsim. Nezahvalna derista I ljubomorni ljudi koji nemaju vremena od igranja CS-a, Lol-a I ostalih sranja znaju da kenjaju po forumima i da pljuju, a u skoli propadaju od spavanja i redjaju lose ocene. Prvo se malo obrazujte pa onda pisite po forumima. Ajde da vidim sad ko ce biti najpametniji (tj. najgluplji) da pljune moj post.
    Last edited by Rade.kgb; 01-09-2017 at 18:22.

Senior Member Array

@Rade lik je dosao ovdje da rekalmira sajt koji se je vec 100 puta vidio samo promjenio ime sajtta i cover i govori da je svoj rad takodjer se je registrovo prije nekoliko dana i dosao ovdje da reklamira

Banovani spamer Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Aj bre ljudi pustite coveka, sta pljujete po njemu I njegovom sajtu? Ako vam se ne svidja, napisite sta nije ok, lepo I kulturno, ili pa nemojte ni da ulazite ili komentarisete. Iskljucivo zbog takvih kao sto ste vi sam prekinuo projekat Gamers.rs, ne samo zato sto nemam vremena da ga zavrsim. Nezahvalna derista I ljubomorni ljudi koji nemaju vremena od igranja CS-a, Lol-a I ostalih sranja znaju da kenjaju po forumima i da pljuju, a u skoli propadaju od spavanja i redjaju lose ocene. Prvo se malo obrazujte pa onda pisite po forumima. Ajde da vidim sad ko ce biti najpametniji (tj. najgluplji) da pljune moj post.
    Sine da te znam ne bi te ubio nego polomio sta kenjas koji k bice tih sranja jos jer balavci samo znaju da idu na google i kucaju naprimer free sites downlaod ova govna sada sto dolaze da reklamiraju treba ih jebat sa foruma momentalno.

Senior Member Array

Nemojte tako dete ulozilo 150 evra za ovaj sajt, nije to sala.

Senior Member Array

Ja ne razumem šta se svađate. Lepo proverite gde je hostovan taj sajt, u ovom slućaju je kod Adriahost.rs, prijavite hostu piratski sadržaj i ostalo ostavite njima.Ako je tako kako kaže dotićni, što je isto govorio i dotićni (Hankok, alt acc sam mu zaboravio al garantujem da je bio hankok) pa na kraju je dobio suspenziju.Kada odmah krenu sa prićom kao "radim u Americi, Austriji", veliki procenat je da dotićni laže da je išta uložio za taj sajt sem (Hostinga, ako je na plaćeni).Nema pojente svađati se sa klincem. Nikud to ne vodi.
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Riste#Kga View Post
    pojente
    wtf o.o

Super Moderator Array lich.kgb's Avatar

Quote Originally Posted by .::ElectriX::. View Post
    Sine da te znam ne bi te ubio nego polomio sta kenjas koji k bice tih sranja jos jer balavci samo znaju da idu na google i kucaju naprimer free sites downlaod ova govna sada sto dolaze da reklamiraju treba ih jebat sa foruma momentalno.
    Da malo pratis situaciju znao bi je ko je Rade, i ne bi tako pricao sa njim, molim vas da prestanete sa raspravom na forumu inace ce se zavrsiti gadno po vas.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by .::ElectriX::. View Post
    Lik je upravu a i znam ga licno bajo nemoj se nervirati zbog ovakvih gluposti.

@lich.kgb
    Nemoj se kurciti ako si medator bolje po tebe.
    Last edited by Milos Jokic; 06-09-2017 at 01:37.

Quote Originally Posted by Milos Jokic View Post
    Lik je upravu a i znam ga licno bajo nemoj se nervirati zbog ovakvih gluposti.

@lich.kgb
    Nemoj se kurciti ako si medator bolje po tebe.
    A vidi ja se ne kurcim, lepo sam rekao svakome niti znam uopste ko si ti niti me zanima, ja radim svoj posao.Tako da biraj reci molim te, niko te nije spomenuo Bajo.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by lich.kgb View Post
    A vidi ja se ne kurcim, lepo sam rekao svakome niti znam uopste ko si ti niti me zanima, ja radim svoj posao.Tako da biraj reci molim te, niko te nije spomenuo Bajo.
    na neki nacin si malo i pretio liku a neznas ni ko je ni sta je veruj mi ja ga znam dobro a sada se pitas kako sam pretio? evo ovako naprimer

"Da malo pratis situaciju znao bi je ko je Rade, i ne bi tako pricao sa njim"

decko pripazi se moze ti kicma otici bez razloga ne mislim ti nista lose ali ja sam ti dao savet a ti kako hoces
    Last edited by Milos Jokic; 06-09-2017 at 01:50.

Quote Originally Posted by Milos Jokic View Post
    na neki nacin si malo i pretio liku a neznas ni ko je ni sta je veruj mi ja ga znam dobro a sada se pitas kako sam pretio? evo ovako naprimer

"Da malo pratis situaciju znao bi je ko je Rade, i ne bi tako pricao sa njim"

decko pripazi se moze ti kicma otici bez razloga ne mislim ti nista lose ali ja sam ti dao savet a ti kako hoces
    Eto, govorim o postovanju stariji clanova koji ovde nisu obelezeni rankom, nisam mislio da ce ga taj isti Rade prebiti niti bilo sta, pogresno si me razumeo.
    To sto ti pises da ce meni neko slomiti kicmu to se zove pretnja, ovo sto sam ja napisao nije apsloutno nikakva pretnja.
    Drzite se teme, izvinite sto smo otisli u off.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by lich.kgb View Post
    Eto, govorim o postovanju stariji clanova koji ovde nisu obelezeni rankom, nisam mislio da ce ga taj isti Rade prebiti niti bilo sta, pogresno si me razumeo.To sto ti pises da ce meni neko slomiti kicmu to se zove pretnja, ovo sto sam ja napisao nije apsloutno nikakva pretnja.Drzite se teme, izvinite sto smo otisli u off.
    Ajde lich nemoj da si ne'zanimljiv. Lepo je videti malo pljuvanje i svadju za promenu od ovog grobnog foruma

Senior Member Array

Realno sad, svadja izmedju clanova foruma je nastala bezveze, zbog jednog obicnog foruma I clana koji je tek dosao ovde. Zajebite se gluposti I pisite normalo kako dolikuje. Ili neka moderatori zakljucaju temu ili preimenuju u 'prozivanje', da ne bi isli dalje off.

Senior Member Array

U ima zivih moderatora, nije skroz umr'o kgb haha

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Realno sad, svadja izmedju clanova foruma je nastala bezveze, zbog jednog obicnog foruma I clana koji je tek dosao ovde. Zajebite se gluposti I pisite normalo kako dolikuje. Ili neka moderatori zakljucaju temu ili preimenuju u 'prozivanje', da ne bi isli dalje off.

Senior Member Array

Hvala na trudu Nep haha
    Mogao bi lich da zakljuca temu jer je nepotrebna.

Junior Member Array

Quote Originally Posted by milutinke2 View Post
    U ima zivih moderatora, nije skroz umr'o kgb haha
    hahaha
    GamePanel KGB Hosting v1
    Preuzimanje besplatno!

Administrator Site Admin Array relja.kgb's Avatar

Nije tu Wroy ali sam ja...
    Ako je neko otvorio temu da vam saopsti nesto, ispostujte njegov rad kakav god da je i pomozite coveku ako mozete
    Ako ne nemojte smarati.

Takodje, forum nije mrtav niti "groban" niti sluzi za razne prepirke.
    Ako vam je do svadje imate facebook pa se tamo pljujte.
    Forum sluzi da se nauci nesto novo i da se pomogne kome moze.

Cool ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)