Cs-Go
Results 1 to 13 of 13

Thread: Cs-Go

Senior Member Array

Default Cs-Go

Pozz ovako postavljam pitanje da li ima iko ko je voljan da igra cs go da oformimo neku ekipicu , u obzir dolaze ozbiljniji igraci
    rank
    Le,LeM,Supreme,Global dosta vise ovih rusa u pm

Pametnjakovici zaobidjite

Senior Member Array

Kako neko i dalje moze da igra mm kada je 99% ljudi citeri zasto ne skratis sam sebi muke i platis 10e eseu i uzivas u igrici

Senior Member Array

Pa i to sto kazes jebemu zivot vise ja se tu trudim stigao do supreme i puknem radi rusa jebenih mah uglavnom znas o cemu pricam ganjam neki rank na MM najjvise radi toga,realno nedostaje mi cs 1.6 dobra stara vremena u pizdu materinu najjvise sam igrao zombi mod

Senior Member Array

Pazi kod esea clinta je dobro sto neko moze da te primeti ako zaista imas talenta za igru jeste da si vec platio csgo 10tak evra i da sad treba da platis jos 10 da bi igrao normalno al sta ces bar ces igrati normalnu igru

Senior Member Array

evo svukao sam client i upravo kupujem na mjesec dana pa cemo da vidimo

Senior Member Array

Naravno ocekuj brda jake igrace

Senior Member Array

Da se javim poslije nekoliko dana igre igraci su oke ima rusa ali manje su toxic skoro pa kao normalni igraci, serveri su super (cim nije valve official) sad za sad ide pa dokad hehe.

Senior Member Array

Tu rusi ne smeju da troluju posto banuju perm nema na dane kao u mm

Senior Member Array

Nisam odavno igrao cs go, ali ovo me zainteresavalo. Moze nesto vise o ovome neki link gde treba uplatiti za normalnu igru ?

Senior Member Array

Imas ovde https://play.esea.net/ tu svuci njihov client uplati 14,99$ ili imas preko STEAM 7,99eura mada bolje ti je preko njihove stranice imas vise pogodnosti kada to sve uplatis tek onda ces se moci logovati na esea client eh da dobit ces 7 dana guest pass to mozes nekom da proslijedis da vidi kako izgledaju serveri itd.Poz nadam se da ti moj odgovor je dovoljan

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Company View Post
    Imas ovde https://play.esea.net/ tu svuci njihov client uplati 14,99$ ili imas preko STEAM 7,99eura mada bolje ti je preko njihove stranice imas vise pogodnosti kada to sve uplatis tek onda ces se moci logovati na esea client eh da dobit ces 7 dana guest pass to mozes nekom da proslijedis da vidi kako izgledaju serveri itd.Poz nadam se da ti moj odgovor je dovoljan
    Hvala druze vise nego dovoljan. Nego jel znas mozda ili neko drugi da li ima serveri gde se igra samo 1vs1 ?

Senior Member Array

znam da je prije bilo 1 vs 1 i betujes neke coine, na sebe lupam 1.000 coins i kada osvojis dobijes x2 ali isto toliko mozes i da izgububis i kada skupis oredjeni broj coina zamjenis za skin neki to je prije bilo popularno sada bas i ne

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Company View Post
    znam da je prije bilo 1 vs 1 i betujes neke coine, na sebe lupam 1.000 coins i kada osvojis dobijes x2 ali isto toliko mozes i da izgububis i kada skupis oredjeni broj coina zamjenis za skin neki to je prije bilo popularno sada bas i ne
    Ma mene skinovi neinteresuju, samo zelim neku normalnu igru da nema chitera a da ima 1vs1..U svakom slucaju hvala baki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)