Gamepanel koji sam poceo da radim.
Results 1 to 3 of 3
    Member Array

Default Gamepanel koji sam poceo da radim.

Poceo sam da radim neki gamepanel i zavrsio sam stranicu za dodavanje boxova pa eto predlozite ako biste nesto dodali ili sklonili OD OPCIJA ili INFORMACIJA.Vremenom cu update ovu temu sa nekim updateovima vezanim za gamepanel.

Kad se udje na Box stranicu vidimo prvo boxove koji su dodati i da li im je aktivan SSH2 pristup i FTP pristup.A dole vidimo formu za dodavanje novog boxa,koja se zavrsava buttonom "Dodaj masinu".

Pritiskom na ID ili Ime boxa u tabeli otvara se modal u kom imamo dosta informacija o samom boxu,kao i mogucnost editovanja istog.Takodje ovde nameravam da dodam ispod Detalja jos jedan panel u kom ce biti
    prostor za brisanje Boxa i kasnije ce ispod svega tog biti prikazani serveri na tom boxu(Mozda).Za sada je sve na jednoj stranici,mozda budem kreirao stranicu za dodavanje boxa i pregled odredjenog boxa kasnije ali videcu

Senior Member Array

Koga boli k***c?

Member Array

Osobe kao tebe vrv da,ali posto sam video da su u ovom potforumu pravljene slicne teme odlucio sam i ja jednu da napravim i dobijem neke savete vezane za moj projekat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)