[Game Hosting] SITE v1.0
Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Array

Default [Game Hosting] SITE v1.0

Evo ovako ljudi poceo sam da radim jedan sajt od 0.
    Download link za ceo sajt full php ce biti dostupan oko 20 septembra.
    Pa evo ocenite do sad rad, i dajte neke predloge. Ako moze ocena od 1-10.
    Napomena: Prvi put radim ovo,3 put u zivotu palim photoshop.
    Ali eto dosao sam na ideju da napravim game hosting sajt i pomognem nekome kome je potreban.

Slike sajta:

Pocetna: IMG
    Narucivanje: IMG
    Kontakt: IMG
    Last edited by rakonca; 07-09-2017 at 12:39.

Moderator Array Rade.kgb's Avatar

Ovako, nisam ni ja neki doktor za dizajn mozda bih ovo odradio jos gore ali bar imam oko da ti kazem da je ovo cista 0, cak u minus uleteo. Ovakav dizajn je prevazidjen jos pre 20 godina, ako ti mislis da ovo valja bar I malo, nemoj se baviti dizajnom NIKAD. A tek me zanima kod kakav bi izgledao I od koga bi ukrao PHP kod I kazes da je tvoj. Ja radim PHP I blage veze nemam sa dizajnom ali kad budem imao vremena postavicu ovde sliku kako izgleda dizajn za Game Hosting sajt koji cak nije ni radjen u PS-u nego iz glave sam direkt pisao kod, a dosta clanova ovde znaju da je moj dizajn u vecini slucajeva sr*nje.
    Postavicu danas u toku dana cisto bezveze da ti dam primer kako je uradjen pocetnicki dizajn I mozda se osvrnes na to da ne postavljas nista dok ne naucis da radis.
    Ps nije mi prioritet da te napljujem sad na forumu, nego to radim za tvoje dobro.

Edit: Ovo je taj pocetnicki rad o kojem govorim
    http://dodaj.rs/images/Lre2c.png
    naravno nisam slikao celu pocetnu zato sto nisam uradio nista vise od ovoga, ali zavrsicu uskoro i da izbacim free kome treba.
    Inace ovo nije radjeno konkretno za GH sajt zato tako i izgleda login, na ovakav nacin su postavljene novosti i izbaceni su baneri.
    Last edited by Rade.kgb; 07-09-2017 at 14:03.

Senior Member Array

Front end sugestije koje moras postovati u 2017.

Za pocetak dovoljno.
    Last edited by Nep; 08-09-2017 at 05:03.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Rade.kgb View Post
    Ovako, nisam ni ja neki doktor za dizajn mozda bih ovo odradio jos gore ali bar imam oko da ti kazem da je ovo cista 0, cak u minus uleteo. Ovakav dizajn je prevazidjen jos pre 20 godina, ako ti mislis da ovo valja bar I malo, nemoj se baviti dizajnom NIKAD. A tek me zanima kod kakav bi izgledao I od koga bi ukrao PHP kod I kazes da je tvoj. Ja radim PHP I blage veze nemam sa dizajnom ali kad budem imao vremena postavicu ovde sliku kako izgleda dizajn za Game Hosting sajt koji cak nije ni radjen u PS-u nego iz glave sam direkt pisao kod, a dosta clanova ovde znaju da je moj dizajn u vecini slucajeva sr*nje.
    Postavicu danas u toku dana cisto bezveze da ti dam primer kako je uradjen pocetnicki dizajn I mozda se osvrnes na to da ne postavljas nista dok ne naucis da radis.
    Ps nije mi prioritet da te napljujem sad na forumu, nego to radim za tvoje dobro.

Edit: Ovo je taj pocetnicki rad o kojem govorim
    http://dodaj.rs/images/Lre2c.png
    naravno nisam slikao celu pocetnu zato sto nisam uradio nista vise od ovoga, ali zavrsicu uskoro i da izbacim free kome treba.
    Inace ovo nije radjeno konkretno za GH sajt zato tako i izgleda login, na ovakav nacin su postavljene novosti i izbaceni su baneri.
    Ti ni php ne znas dobro.

Quote Originally Posted by z1ka View Post
    Iskopas rupu, zatim bacis PC u tu istu rupu, onda zatrpas i uzemljio si ga.. ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=fdlB_-2pBTo

Senior Member Array

Quote Originally Posted by Nep View Post
    Front end sugestije koje moras postovati u 2017.

Za pocetak dovoljno.
    Da se nadovezem.
    Moze da korsiti i Google Fonts, stvarno dobar alat.
    http://fonts.google.com

Quote Originally Posted by z1ka View Post
    Iskopas rupu, zatim bacis PC u tu istu rupu, onda zatrpas i uzemljio si ga.. ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=fdlB_-2pBTo

Super Moderator Array lich.kgb's Avatar

Nadji barem dizajnera, sto se dizajna tice 2/10 ako zelis realno, uzmi gledaj tut.Naucices brzo ako si ovo uradio posle 3 dana odlicno je, vezbaj malo i bice bolje.

Senior Member Array

Ocena od 1 do 10 = 1 za trud

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)