Facebook problem [BLOCK]
Results 1 to 11 of 11
    Junior Member Array

Default Facebook problem [BLOCK]

Pozdrav Svima. Imam problem da kada napravim nov fb profil sa normalnim imenom i prezimenom dodam slike i sve to i kada pocnem da dodajem prijatelje npr dodam 5-6 do 10 max i fb mi automatski blokira nalog. da li postoji neko resenje za tu muku?

Senior Member Array

Ne, fb ne dozvoljava spamanje sa tim zahtevima i uvek cete blokirati ako saljes previse zahteva od jednom

Junior Member Array

Da li mozda postoji neki interval koji bi trebao da prodje izmedju zahteva? pokusao sam na svakih minut dva da dodam po zahtev i ponovo isto

Senior Member Array

Ne znam tacan limit. Dodaj 5 do 10 u jednom danu i ok si.

Junior Member Array

Sad cu i to da pokusam na temp mejlu da ne pravim bzvz mail ako mi blokiraju nalog

Senior Member Array

FB ne blokira zahteve osim u slućajeve kada:• Salješ zahteve preko neke skripte• Ako neko prijavi tvoj zahtev za prijateljstvo.Znam pošto od ranije je bilo tako. Ne verujem da su išta menjali osim u slućajeve kada se koristi autolajkeri, neke skripte za dodavanje prijatelje itd.
    http://amxx-scripts.info/index.php
    Respect: Zlajo192, Wroy.

Junior Member Array

Ne koristim nikakve skripte,bukvalno pravim nov privatan nalog. ali me iz nekog razloga konstantno blokiraju. dodavao sam i slike i broj telefona i po par prijatelja na dan i sta sve nisam radio i opet nista...

Naknadno dopisan text (09:05 - 13.09.2017):

Upravo sam pokusao i da preko telefona napravim fb nalog dodao sam slike sve sam lepo podesio i mesto gde zivim i ostale podatke, dodao sam par prijatelja koje poznajem i fb mi je ponovo blokirao nalog.
    Last edited by AleksandarVeliki; 13-09-2017 at 09:06.

Senior Member Array

Arrow

Quote Originally Posted by AleksandarVeliki View Post
    Ne koristim nikakve skripte,bukvalno pravim nov privatan nalog. ali me iz nekog razloga konstantno blokiraju. dodavao sam i slike i broj telefona i po par prijatelja na dan i sta sve nisam radio i opet nista...Naknadno dopisan text (09:05 - 13.09.2017):Upravo sam pokusao i da preko telefona napravim fb nalog dodao sam slike sve sam lepo podesio i mesto gde zivim i ostale podatke, dodao sam par prijatelja koje poznajem i fb mi je ponovo blokirao nalog.
    cekaj malo hoces da imas 3 profila sa istim imenom i prezimenom slikama itd ? i sta ce tebi privatan profil nisi poznata licnost, uzmi lepo i obrisi ljude sa prvog profila koji ti smetaju i stavi sve na friends only ako ti je toliko potreban private nalog?! facebook ima nacina da ti skenira slike i poveze ih sa tvojim starim profilom pogotovu sto se registrujes sa iste IP adrese (istog kompa) tako facebook smanjuje fake profile to je u nekum vidu i zastita za tebe bar niko nece moci da pravi fake nalog da te kopira to je jedan od razloga sto te fb gasi

Junior Member Array

Razumem ja to sve,zato sam i trazio pomoc da bih to resio. problem je sto sam na starom profilu zaboravio sifru jer mi je bila sacuvana u pretrazivacu kada sam odradio sistem ostao sam bez fb-a jer sam zaboravio da sacuvam lozinke na usb. a ne mogu nikako da ga resetujem. iz tog razloga prafil novi profil sa ili bez slika uvek blokira vrvatno zbog iste ip adrese. izgleda da tu nema pomoci

Senior Member Array

Quote Originally Posted by AleksandarVeliki View Post
    Razumem ja to sve,zato sam i trazio pomoc da bih to resio. problem je sto sam na starom profilu zaboravio sifru jer mi je bila sacuvana u pretrazivacu kada sam odradio sistem ostao sam bez fb-a jer sam zaboravio da sacuvam lozinke na usb. a ne mogu nikako da ga resetujem. iz tog razloga prafil novi profil sa ili bez slika uvek blokira vrvatno zbog iste ip adrese. izgleda da tu nema pomoci
    emajl valjda znas koji ti je ? Da pokusas preko njega to se prvo uradi, zaboravljena lozinka pa da ti salju na emajl..Onda sto nisi stavio i zastitu preko mobilnog, i tako mozes da povratis.. Promeni ip, VPN proxy pa pokusaj napraviti profil..

Junior Member Array

Nalog je kreiran jos 2010 - 2011, tako da nemam ni email niti broj telefona koji sam tada dodao, pokusavao sam da menjam ip ali automatski blokira nalog zbog vpn

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)