Sta je ovo bre na fb, jel imo ko ovo skeniranje ?
Results 1 to 5 of 5
    Senior Member Array

Default Sta je ovo bre na fb, jel imo ko ovo skeniranje ?

http://prntscr.com/gt4x6i
    Dodje mi notfikacija da imam virus na racunaru, da taj virus moze uzrkovat spam itd.
    (Sa svog profila nikad nista ne reklamiram itd) Imam 10 fake profila i s njih reklame pucam ali sa drugog browsera.
    I sad me zanima sta ovo skeniranje kakv virus itd, nest mi sumnjiv ovaj fb cak i skine neki exe eset sa fb (antivirus) koji direktno radi u browseru na face, nemos ga ovak nac i koristit, nest mi to hard sumnjivo da mi sad fb ne provjera citav pc iz drugih razloga, ali nisam nista lose radio niti sam hakirao te profile, sve sam ih dobio i imao od pre(mozda su oni hakirani vec odkdu znam) ali su fake uglavnom sve su to samp slike i cs slike(nema pravih lica)

Provjeravam inbox zidove itd, nigdje nisam nikome nikakve linkove slao itd(provjeravam da nije taj virus neki) i ne vidim nigdje taj virus "koji bi bio kao na fb"

EDIT: da dodam ovo je na main fb nalogu,
    Sto je zanimljivo samo mi doslo na njeg ovo, dok na fake profilima nista i sve ok, pa mi zbog toga sumnjivo i ispade kao virus radi samo na jedan profil ?
    Ok moguce bi bilo ali da sam s njeg nesto otvarao, najgore od svega sto s maina nikad i nista ne otvaram a nit pisem postove ....
    Last edited by maxis; 04-10-2017 at 14:02.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by maxis View Post
    http://prntscr.com/gt4x6i
    Dodje mi notfikacija da imam virus na racunaru, da taj virus moze uzrkovat spam itd.
    (Sa svog profila nikad nista ne reklamiram itd) Imam 10 fake profila i s njih reklame pucam ali sa drugog browsera.
    I sad me zanima sta ovo skeniranje kakv virus itd, nest mi sumnjiv ovaj fb cak i skine neki exe eset sa fb (antivirus) koji direktno radi u browseru na face, nemos ga ovak nac i koristit, nest mi to hard sumnjivo da mi sad fb ne provjera citav pc iz drugih razloga, ali nisam nista lose radio niti sam hakirao te profile, sve sam ih dobio i imao od pre(mozda su oni hakirani vec odkdu znam) ali su fake uglavnom sve su to samp slike i cs slike(nema pravih lica)

Provjeravam inbox zidove itd, nigdje nisam nikome nikakve linkove slao itd(provjeravam da nije taj virus neki) i ne vidim nigdje taj virus "koji bi bio kao na fb"
    To fejs jede g**** sačekaj samo da skenira to i neće te smarati više tako i meni na na privatnom profilu ništa ne radim i izađe mi to i skinem i on izskenira i posle nestane ne znam što rade to samo smaraju, ali nemaš nikakvih virusa to kao ono preventivno da ti neko ne hakuje kao fejs pa oni ti traže da skineš njihov anti virus da brzo skenira i omogući ti pristup fejsu posle skeniranja...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Skriptam i mapujem za Sa:Mp i Counter Strike 1.6!
    Kontakt:
    Facebook: www.facebook.com/superaconi
    Email: superaconi@gmail.com
    CS Maper: Ne bavim se neko vreme
    CS Skriper: Ne bavim se neko vreme
    Sa:Mp Maper: Ne bavim se neko vreme
    Sa:Mp Skripter: Ne bavim se neko vreme

Senior Member Array

Brt ali najgore sto ja moram skinut taj antivirus u koji i sumnjam da je to antivirus, vec je nest drugo sto njima sluzi.... nema ono "Da li zelite skenirati vas racunar iz sigurosnih razloga putem fb ili ipak ne"
    Vec nee, zakljucaju ti profil i pise skini ovu app i skenirajte vas racunar.. Pa dan te jebo odkud im takvo pravo da nesto da mi skeniraju sad i bog te pito sta gledaju...

kako me nerviraju sve im jebm.

Senior Member Array

Quote Originally Posted by maxis View Post
    Brt ali najgore sto ja moram skinut taj antivirus u koji i sumnjam da je to antivirus, vec je nest drugo sto njima sluzi.... nema ono "Da li zelite skenirati vas racunar iz sigurosnih razloga putem fb ili ipak ne"
    Vec nee, zakljucaju ti profil i pise skini ovu app i skenirajte vas racunar.. Pa dan te jebo odkud im takvo pravo da nesto da mi skeniraju sad i bog te pito sta gledaju...

kako me nerviraju sve im jebm.
    Znam to i mene nervira forsiraju te na nešto što nećeš

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Skriptam i mapujem za Sa:Mp i Counter Strike 1.6!
    Kontakt:
    Facebook: www.facebook.com/superaconi
    Email: superaconi@gmail.com
    CS Maper: Ne bavim se neko vreme
    CS Skriper: Ne bavim se neko vreme
    Sa:Mp Maper: Ne bavim se neko vreme
    Sa:Mp Skripter: Ne bavim se neko vreme

Senior Member Array

Hvala na ovom obavestenju, taman da deaktiviram profil dok je vreme

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)