Gamers.rs Turniri
Results 1 to 13 of 13
    Moderator Array Rade.kgb's Avatar

Smile Gamers.rs Turniri

Mozda ste vec bili upoznati sa projektom Gamers.rs, sada taj projekat je totalno promenjen. Naime radi se o organizaciji koja ce odrzavati turnire za Counter Strike 1.6 i Global Offensive, ti turniri nece biti kao svi turniri koje igrate vec ce se placati ucesce i dodeljivati vredne novcane nagrade. Takodje bice odrzano i par "giveaways", gde nece biti samo serveri vec mozda i neki mobilni telefoni, monitori, tastature i slicno, ali to s vremenom. Trenutno je u izradi kako sajt, tako i plugini koji ce automatski proveravati igrace cim udju na server i dodliti im tim gde pripadaju, plugin se startuje automatsski u tacno vreme pa zato je bitno da se udje malo ranije na server. Naravno mislio sam i na igrace koji nemaju klanove pa ako ne nadjete sami klan do pocetka turnira, moze vam se automatski dodeliti klan ako ste uplatili novac i dobiti nagradu tako sto ce se rankovati i igraci, sto znaci da ste nezavisni od vaseg tima. Clanarinu mozete uplatiti preko Banke/Poste ukoliko ste iz Srbije ili Bugarske, ili SMS porukom.
    Na sajtu gamers.rs mozete se registrovati, gde je bitno da upisete svoj SteamID, ako zelite samo da se registrujete bez da ucestvujete mozete da napisete "Nema". Registracijom saljete zahtev za pristup beta verziji i ako vam administracija odobri dobijate na email podatke gde mozete videti sajt.

Websajt: www.gamers.rs
    Kontakt mail: office@gamers.rs
    Instagram: https://www.instagram.com/gamers.rs_official/
    Facebook: https://www.facebook.com/gamerssocialnetwork.rs/

Senior Member Array

Sretno sa Projetkom

Hvala!

Eto i neka slicica. Postavljacu svaki napredak kako bi dali svoju sugestiju/komentar.
    Last edited by Rade.kgb; 01-11-2017 at 19:58.

Junior Member Array

Sretno Rade, nadam se da ce ovo uspjeti!

Quote Originally Posted by Srbija200 View Post
    Sretno Rade, nadam se da ce ovo uspjeti!
    Hvala!
    Dogodile su se male promene pa ce se izrada malo oduziti verovatno
    Naime radi se o novom dizajnu sajta koji sam dobio na giveaway-u od pixiesqad-a.
    Ovako ce izgledati novi dizajn https://www.behance.net/gallery/3359...eSport-Website

Senior Member Array

Auu odlicno ovo izgleda, bilo bi lepo da zazivi u skorije vreme. Uglavnom srecno u daljem radu.

Quote Originally Posted by aleks. View Post
    Auu odlicno ovo izgleda, bilo bi lepo da zazivi u skorije vreme. Uglavnom srecno u daljem radu.
    Izgleda lepo ali sam template bukvalno dobio u slikama, veoma je lose odradjen, a obzirom da nemam psd ne mogu da kodiram lepo I responsive. Uglavnom bice za sada taj dizajn sto sam dobio a vremenom ce se izmeniti kad se prikupe sredstva za novi.

Senior Member Array

Iskreno, meni se ovo ne svidja..
    P.S. let's encrypt.. really?

Senior Member Array

Ovako da i ja se ukljucim u temu.Rade izvini ali nase podrucije je takvo da ljudi nemaju novca,nemaju stalni radni odnos evenutalno nesto slabo zarade.Dakle prvo cu svoje misljenje da iznesem
    sve je to krasno sto ti radis (Gamers.rs) ljudi nece placati ucesce jer nemaju,novca MM je popularan jer je Bestplatan moj ti je savjet Nemoj uzimati ljudima pare s pocetka dok se ne procuje za sajt
    posle tek podijeli vipove ili sta vec koji ce imati full pristup stranici i moci da zakazu turnir ili sta vec dok obicni imaju ogranicen itd.Pozz nadam se da ces da uvazis neke moje prijedloge

Quote Originally Posted by Company View Post
    Ovako da i ja se ukljucim u temu.Rade izvini ali nase podrucije je takvo da ljudi nemaju novca,nemaju stalni radni odnos evenutalno nesto slabo zarade.Dakle prvo cu svoje misljenje da iznesem
    sve je to krasno sto ti radis (Gamers.rs) ljudi nece placati ucesce jer nemaju,novca MM je popularan jer je Bestplatan moj ti je savjet Nemoj uzimati ljudima pare s pocetka dok se ne procuje za sajt
    posle tek podijeli vipove ili sta vec koji ce imati full pristup stranici i moci da zakazu turnir ili sta vec dok obicni imaju ogranicen itd.Pozz nadam se da ces da uvazis neke moje prijedloge
    Hocu sigurno, nisam bas ocekivao da cu da imam toliko problema da se sajt pusti u potpunosti u rad. Trenutno imam problema sa SMS sistemom ali nadam se da ce se resiti uskoro

Senior Member Array

Naravno dodatno ce podici popularnost tvoje stranice da neko od tvoje ekipe s jakim internetom STREAM preko twitch te osobe (Klanovi) koji budu igrali preko tvoje stranice.Jer svako voli da se dokazuje
    i da ima neku paznju (pocinjem od sebe) mozda glupo izgleda i to tako zvuci ali je jednostavno tako.Vjeruj mi ja cs go igram odavno i znam sta igraci ukljucujuci i mene zele.I mislim da sam kopetentan da o tome
    pricam jer imam skoro 3.000 sati na igrici dostigao sam taj neki rank (supreme master first class) i prestao sam s cs go nekih 2-3 mjeseca pa sad planiram opet Ubacuj giveaway skinove to ce najjvise privuci igrace(Istina djecu)
    al boze moj oni ce se boriti za skinove jer gledaj na to da je svako dijete potencionalni igrac..ZZZZZ

Eto cisto da se javim da ovaj template sto sam dobio od PixieSquada je buukvalno verovali ili ne nemoguc da se ispravi, tj. bio bi moguc da se ispravi da su mi poslali .psd fajl pa da krenem sa template-om od pocetka. Posto sam popizdeo sa tim glupostima za template koji cu da koristim lepo za vikend kupujem template koji mi se dopao, nadam se da ce i vama, pa jbg krecem opet od pocetka sto se toga tice. Ovim putem bi da se zahvalim Luki koji mi je dao par sveta oko sms placanja i to je uspesno proslo.
    Ko hoce ovaj "template" koji sam prikazao od PixieSquada neka se javi na PM dobice link za download, ionako mislim da ih ne interesuje ko koristi to.
    Ovde ide lock dok se ne sredi situacija sa templateom.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)